Stav série 3:3
60:00
Konec zápasu
59:39
Hektický nápor domácích přerušil Púcher, zblokoval střelu a puch vyletěl do hlediště
58:59
Hostující Valko je vyloučen na dvě minuty a Znojmo bude i nadále hrát v oslabení. I hosté si vybírají oddechový čas
58:50
Rousek na kruhu váhal a mířil, vyloženou šanci neproměnil, přestřelil
58:33
Heš vyhodil puk za mantinel, vhazuje se před Svobodou. Slavia hraje power play, Málek odbruslil na střídačku
58:00
Pucher ujel v oslabení, namísto střely ale šetřil vteřiny v oslabení
57:51
Trenér Slavie Růžička si vyžádal oddechový čas
56:45
První půli přesilovky sehráli domácí v útočném pásmu, vyloženou šanci si ale nevytvořili
54:54
Slavia hraje přesilovku - Vorel ve středovém kruhu hrál vysokou holí a dostal trest 2+2 minuty
54:28
Střelu Kadlece od modré ihned po vhazování doprovázel už od nápřahu mohutný potresk a pokřik, puk ale brankář Svoboda vykopl betonem
52:50
Další šanci dva na jednoho neproměnili hosté. Obrany obou mužstev jsou otevřené, útočí se a spoléhá na bezchybné brankáře
51:43
Pucher elegantně zpracoval puk na kruzích a vystřelil na druhý dotek. Málek v rozkleku kryl betonem. Diváci skandují "Slavie do toho!", hraje se ve velkém tempu
50:03
Svoboda s Mařákem spojenými silami zablokovali Hublovi hokejku přímo přes Svobodou, na puk tak domácí útočník nedosáhl
49:21
Pucher střílel z první bekendem, Málek ale stačil na lehkou střelu (byť z bezprostřední blízkosti) zareagovat
47:13
Nájezd tři na dva zlikvidoval Málek. Čtvrtý útok hostů ve složení Jantovský - Haman - Plášek roztočil slibnou kombinaci, finální přihrávku ale vykryl brankář
45:00
Hraje se v pekelném tempu, Slávisté nenechají soupeře rozehrát ani ve vlastní obrané třetině
43:15
Domácí jsou aktivní, snaží se vyrovnat, proti je ale pozorně bránící Znojmo. Ujčík v nájezdu na sebe nalákal dva obránce a nezjištně přihrál do tandemu Rouskovi, střelu po ledě ale brankář kryl hokejkou
41:12
Ujčík přestřelil branku, ležící Svoboda střelu jen sledoval. Rusek neuspěl ani z následné akce, kdy objel branku, měl dost prostoru zorientovat se a vystřelit
40:01
Rozhodčí Bolina vhodil úvodní buly třetí třetiny
40:00
Konec druhé třetiny
39:00
Pucher zachytil rozehrávku a najížděl sám na brankáře, puk zamíchal a přehodil do bekendu, zakončit ale nedokázal. Znojmo mělo druhou vylouženou šanci v krátkém sledu za sebou
36:48
Vorel těsně mimul horní tyč odkryté slávistické branky, stadionem to zahučelo a brankář Málek se jenom ohlédl za pukem
35:39
Kotásek si vyměnil puk s Alinčem, tísněn střílel v pádu a brankář Svoboda efektně zvedl lapačku
33:59
Autor vlastního gólu Martínek nahazoval na brankáře od červené čáry, Slavia vybojovala vhazováni v útočném pásmu
32:24
Ulčíka přidrželi obránci, Kotásek ale vyzkoušel brankáře z druhé vlny. Hraje se útočný hokej, hráči obou mužstev střílí z každé pozice
30:48
Kaňkovský střílel po ledě z levé strany, gólman na puk neviděl a Znojmo vede 3:2, hosté využili přesilovku
29:32
Sup se dostal k puku, který vypadnul ležícímu Svobodovi z lapačky, prázdnou branku ale netrefil. Na trestnou lavici se posadil Matějovský a hosté hrají přesilovku
28:01
Slávisté jsou aktivnější, Kadlec ale nepřesně rozehrál na Kotáska a po zakázaném uvolnění se vhazuje před Málkem
27:23
Rousek přenechal rozjetému Ujčíkovi puk. Útočník se prosadil až do útočného pásma, jeho střelu ale Svoboda lehce chytil