Stav série 2:2
60:00
Konec utkání, Vítkovice vítězí 4:3 a srovnávají na 2:2 na zápasy.
59:52
Janecký vyhrál vhazování, vystřelil na Trvaje, ten vyrazil a Galvas vyhodil puk mezi diváky.
59:39
Vítkovice dohrají ve třech, na trestnou šel Pavelek na 5+2 minuty za vysokou hůl. Oddechový čas Pardubic, bude se vhazovat před Trvajem, poměr hrůčů na ledě 6 na 3, Pardubice hrají power play.
58:32
Bomba Jerofejeva se otřela o tyčku pardubické branky.
57:59
Rozhodčí kompenzoval vyloučení a poslal hráče na trestnou i na druhé straně.
56:50
Pokud myslely Pardubice na závěrečný nápor, tak jim to pokazil Stanislav Procházka, protože se nechal vyloučit za hákování a hráči z prvního útoku Pardubic na protest klepali hokejkami o led.
55:26
Moravec uháněl na pardubickou branku, přihrál do tandemu Jerofejevovi, ale jeho bombu z bezprostřední blízkosti Barta chytá.
51:15
Vítkovická přesilovka zůstala nevyužita.
49:55
Moravec trefil jen klubko hráčů před pardubickou brankou.
49:15
Pardubický celek dnes již potřetí oslabuje Rolínek za nedovolené bránění a vítkovickému Tomáškovi museli spoluhráči pomoci na střídačku.
48:30
Možnost zvýšit vedení měl Kaděra, ale Barta jeho střelu lapil.
47:30
Ve Vítkovicích je vyprodáno, utkání sleduje 9 250 diváků.
47:23
Sršeň se protáhl pardubickou obranou ale už my nezbyly síly na zakončení.
46:45
Vítkovice vedou 4:3. Barta neudržel prudkou střelu a Sršeň do prázdné vrátil Vítkovicím vedení.
46:17
Pardubický Philipp oslabuje svůj celek za nedovolené bránění.
44:08
Do menší potyčky se dostali Výtisk a pardubický Procházka, rozhodčí je poslal na trestnou na dvě minuty za hrubost.
43:36
Pardubice srovnaly na 3:3Kudrna prolétl obranou Vítkovic a kolem Trvaje po ledě vyrovnal.
40:01
Začala poslední třetina.
40:00
Skončila druhá třetina. Domácí kvůli častému vylučování vypadli z tempa, ale hosté toho nedokázali využít.
39:13
Vítkovický Philipp se na ledě střetl s pardubickým Procházkou, ten zůstal otřesen na ledě a odkulhal na střídačku.
38:25
Pozornost Trvaje vyzkoušel z úhlu Janecký, ale brankář Vítkovic zůstal v klidu.
37:56
Přesilovka Pardubic 5:3 skončila, fauloval Sýkora a šel si sednout na trestnou lavici.
37:51
Vítkovice si vzaly oddechový čas.
37:51
Jančařík tvrdě pálil od modré, jeho střelu do odkryté branky Trvaj bezpečně chytá.
37:18
Vyznamenal se gólman Trvaj, který chytil dvě nepříjemné střely. Rozhodčí opět vylučoval na straně domácích na dvě minuty šel Galvas za Krosček, to se nelíbilo kapitánu Štraubovi a dostal osobní trest 10 minut.
36:44
Píša vyslal tvrdou ránu na vítkovickou branku, ale do střely se obětavě vrhl Výtisk a zastavil ji.
36:09
Na trestnou přibyl domácí Moravec, který zahákoval pronikajícího Dubna.
35:20
Vítkovičtí se ještě nestačili rozestavit na ledě a jejich přesilovka skončila na trestnou šel Kaděra za nedovolené bránění.
34:59
Divíšek nedovoloně bránil za svoji brankou Pospíšila a na dvě minuty oslabuje svůj celek.