Konec zápasu
1:0, 1:0, 2:0
Stav série 2:0
60:00
I přes nervózní závěr se hrál dramatický a pohledný hokej. Znojmo vede 2:0 v sérii a Slavia, pokud bude chtít postoupit do semifinále musí doma přidat.
60:00
Hlavní rozhodčí ukončil utkání.
58:40
Diváci jásají a Znojmo kontroluje bez větší námahy své vedení.
57:36
Další šarvátka v rohu kluziště se tentokrát obešla bez trestu.
56:06
Slávista Šaffer dostal dvě+dvě minuty za hrubost, zúčastnil se pěstního souboje s Valkem, který dostal 2 minuty. Brankář Znojma Oldřich Svoboda dostal osobní trest deset minut za vyhození soupeřovi rukavice do hlediště.
55:00
Slavia se stále snaží hrát hodně dopředu, ale její snaha je poněkud křečovitá.
54:05
Unikající Branda byl zahákován a Jiří Heš odjíždí na trestnou lavici.
52:40
Další Slávista je na trestné lavici. Leoš Čermák dostal dvě minuty za hrubost. Je to již pátá přesilovka Znojma.
51:01
Znojmo vede 4:0. Znojemský kapitán Jiří Heš vystřelil dva metry před modrou a puk prošel až do sítě Málkovy branky. Slavistický brankář měl zakrytý výhled. Domácí využili první přesilovku.
50:32
Slávista Matějovský, který nastoupil až na třetí třetinu, srazil po odpískání Kaňkovského na led a dostal dvě minuty za hrubost.
49:49
Plášek mohl vzápětí ještě zvýšit, ale Hejda se mu vrhl pod hokejku a na poslední chvíli zastavil střelu z její pouti do sítě.
48:29
Znojmo vede 3:0. Rychlá akce Znojma. Plášek dostal přihrávku z poza branky mezi kruhy a z bezprostřední blízkosti nedal Málkovi nejmenší šanci.
47:59
Rychlý brejk domácích, ale Málek Kaňkovského střelu vyrážečkou vyrazil za branku.
45:34
Hraje se stále více na půli znojemských, jako by domácím vinou posledních oslabení chyběly síly.
44:15
Petr Kadlec si najel z druhé vlny, ale ve slibné pozici trefil pouze brankáře domácích Svobodu.
44:12
Pražanům se přesilová hra nedaří. Znojmo bez problémů drží puk ve vzdálenosti od vlastní svatyně.
43:05
Slavia dostala Znojmo pod tlak. A nakonec musel Milan Procházka zahákovat Ujčíka. Slavia hraje další přesilovku.
41:21
Slavia začala poslední část hry přesilovkou, ale nedaří se jit sevřít domácí před Svobodou do kleští.
40:01
Rozhodčí Havlík vhodil úvodní buly třetí třetiny
40:00
Druhá třetiny je u konce a Znojmo je na nejlepší cestě k druhému vítězství v sérii.
39:46
Domácí Petr Kaňkovský byl za nebezpečnou hru vysokou holí vyloučen na dvě minuty.
39:00
Obě mužstva už asi čekají na závěr druhé třetiny, hra nemá šťávu.
38:00
Vladimír Růžička nervózně přechází po střídačce, jako by nevěděl, co na Moravany vymyslet.
36:00
Slavia se stále snaží s výsledkem něco udělat, ale jejim akcím chybí nápad a přinejlepším končí střelami z dálky.
33:35
Znojmo vede 2:0 - Marek Uram se z trestného nájezdu nemýlil a přesnou střelou ze tří metrů prostřelil Málka a zajistil domácím dvougólové vedení.
33:35
V oslabení ujel Uram, je stažen zezadu obráncem pražanů Hejdou a rozhodčí Havlík nařizuje trestné střílení.
32:29
Zbyněk Mařák je prvním vyloučeným domácím hokejistou, zahákoval unikajícího hostujícího kapitána Alinče.
31:55
Hosté přežili už třetí přesilovku domácích, to se mnoha mužstvům v tomto ročníku extraligy nepovedlo.