Dobré odpoledne, vítejte u dohrávky 4. kola hokejové extraligy, ve které Pardubice hostí Znojmo.

0:23

Hosté hned v úvodu zahrozili. Nebezpečně pálil Kucharczyk, ale puk se odrazil od tyčky.

Demel

Rozhodčí: Jeřábek (CZE) - Bláha (CZE), Kostka (CZE)
Počet diváků: 9 760

2:10

Hned v úvodu si domácí vytvořili tlak, ale nedokázali ze skrumáže před brankou dostat puk za Trvajova záda. Od té doby se jen marně snaží dostat do útočného pásma.

3:00

Ondřej nahrál Kolářovi před prázdnou branku, ale tomu puk přeskočil hokejku.

3:02

Znojmo v plném počtu.

4:55

Pivko se dravě protáhl do třetiny po levém křídle, objel branku a snažil se zasunout puk za Trvaje. Znojemský brankář se stačil včas přemístit a puk vykopl bruslí.

7:03

Poprvé o sobě dalo vědět i Znojmo. Střely Bičánka a Tesaříka od modré však Růžičkovi problémy nedělaly.

7:14

Vyloučen hráč Michal Šeda (Pardubice), 2 min. za Podražení

8:10

Růžičku v přesilovce prověřil Svoboda, který se natlačil před branku a vypálil. Pardubický gólman puk v leže vyrazil.

8:18

Po špatné rozehrávce Znojma se do protiútoku dostal Pucher. Neměl však dostatčenou rychlost a tak jen těsně za modrou tvrdě vypálil. Trvaj bez problémů puk vyrazil.

9:14

Pardubice se v pohodě ubránily.

10:55

Velká šance Pardubic. Somík našel přesnou přihrávkou Cetkovského v ideální pozici v prostoru mezi kruhy. Trvaj si však dobře povyjel a puk chytil.

12:18

Pavel Mojžíš (Znojmo) vstřelil branku (3. gól v sezóně), asistence Tomáš Čachotský a Radek Haman. Stav zápasu Pardubice - Znojmo 0:1
Mojžíš tvrdě vystřelil od modré, Růžička vyrazil střelu nad sebe. Puk pak dopadl za jeho záda a doklouzal do branky.

14:45

Vyloučen hráč Jaroslav Svoboda (Znojmo), 2 min. za Vysoká hůl

16:19

První pardubická pětka téměř minutu a půl držela Znojmo v jeho obranné třetině. Puky však většinou mířily vedle branky nebo končily v náruči brankáře Trvaje.

16:40

Kolář se z pravého křídla procpal až před branku. Když se chystal zakončit jeden ze znojemských hráčů ho fauloval, přesto dokázal pardubický útočník zakončit. Rozhočí Jeřábek zřejmě nic neviděl.

16:45

18:10

Znojmo se dostalo do přečíslení tři na dva. Akci zakončoval Haman, ale puk srazil jeden z pardubických obránců mimo branku.

20:43

Vyloučen hráč Jiří Dopita (Znojmo), 2 min. za Hákování

21:08

Vyloučen hráč Jan Snopek (Pardubice), 2 min. za Nedovolené bránění

22:10

Svoboda se dostal do útočné třetiny, ale když chtěl vystřelit, zjistil, že má zlomenou hokejku.

22:43

23:08

Pardubice jsou v plném počtu.

23:17

Vyloučen hráč Aleš Píša (Pardubice), 2 min. za Vysoká hůl

24:17

Přesilovka je v půlce a Znojmo se ještě nedostalo do útočné třetiny.

25:17

Pardubice jsou v plném počtu. Znojmo v přesilovce vůbec neohrozilo domácí branku.

28:20

Po několika hluchých minutách byla opět k vidění střela. Od modré tvrdě vypálil Štach, Růžička puk chytil.

28:29

Vyloučen hráč Aleš Píša (Pardubice), 2 min. za Nedovolené bránění

29:30

Znojmo je aktivnější než v předešlé přesilovce. Na Růžičku šlo několik střel od modré, ale pardubický brankář byl vždy pozorný.

29:46

Vyloučen hráč Václav Meidl (Znojmo), 2 min. za Hákování

30:29

Píša je na ledě, začíná pardubická přesilovka.

31:46

Pardubicím se přesilovka nepovedla a vysloužily si pískot od diváků.

31:55

Hned po skončení přesilovky pálil z úhlu Divíšek, Trvaj puk vyrazil ramenem.

32:01

Vyloučen hráč David Havíř (Pardubice), 2 min. za Podražení

33:23

Fantastický zákrok teď předvedl Trvaj. Pardubice se v oslabení dostaly do zatím největší šance. Štrbák z prostoru mezi kruhy ještě přihrál Pivkovi, který měl před sebou ležícího brankáře a prázdnou branku. Trvaj však dokázal ještě vymrštit lapačku a puk chytit.

34:01

Pardubice v plném počtu.

34:30

Předvedl se i Růžička, který chytil nebezpečnou Svobodovu ránu.

36:40

Po chytré Koukalově přihrávce se na Trvaje řítil osamocený Kolář. Dříve než stačil svou šanci proměnit, puk mu vypíchl Svoboda.

38:11

Další velká šance Pivka. Znovu jel sám na Trvaje, pokusil se o blafák, ale ležící znojemský brankář ho o puk připravil.

38:11

Vyloučen hráč Marek Chvátal (Znojmo), 2 min. za Sekání

39:45

V dobré pozici pro střelu se ocitl Čáslava. volil však radši nahození před branku. Puk proletěl těsně kolem tyčky znojemské branky.

40:11

40:34

Vyloučen hráč Jiří Cetkovský (Pardubice), 2 min. za Vysoká hůl

42:34

Pardubice v plném počtu. Domácí se výborně ubránili, Znojmo nepustili do jediné vážnější šance.

44:01

Vyloučen hráč Tomáš Divíšek (Pardubice), 2 min. za Vražení na hrazení

46:01

Pardubice v plném počtu. Ani v této přesilovce hosté neohrozili domácí branku.

46:47

Z prostoru mezi kruhy pálil z otočky Pucher, Trvaj puk chytil do lapačky.

47:13

Libor Pivko (Pardubice) vstřelil branku (7. gól v sezóně), asistence Tomáš Divíšek a Petr Čáslava. Stav zápasu Pardubice - Znojmo 1:1
Pivko od modré tvrdou ránou propálil Trvaje.

47:43

48:41

Radim Bičánek (Znojmo) vstřelil branku (5. gól v sezóně), asistence Pavel Selingr. Stav zápasu Pardubice - Znojmo 1:2
Znojmo bleskově odpovědělo na vyrovnání. Bičánek vypálil od modré a ve skrumáži těl puk šikovně tečoval Selingr.

48:49

Obě mužstva jsou v plném počtu.

50:30

Od modré pálil domácí obránce Čáslava, puk ještě tečoval některý z obránců, ale Trvaj ho pohotově ramenem vyrazil.

52:05

Z kruhu se Trvaje snažil ohrozit Pucher. Puk mu však sjel z čepele hokejky a tak branku minul.

54:02

54:02

Diváci na rozhočího Jeřábka pískají, protože se jim nelíbí, že nebyly potrestané ještě další tvrdé zákroky hostů.

55:40

Pardubicím se v přesilovce nedaří. Naopak do brejku se dostal Svoboda. V poslední chívli mu puk sebral Štrbák.

56:02

57:13

Znojmo výborně brání, k ničemu Pardubice nepouští. Do hry domácích se navíc pomalu vkrádá křeč.

57:40

Vyrovnávací gól měl na hokejce Pivko, ale ani třetí brejk nedokázal proměnit. Trvaj ho vychytal.

57:48

Vyloučen hráč Lubomír Štach (Znojmo), 2 min. za Podražení

57:48

Pardubice si berou oddechový čas a utkání sleduje 9760 diváků.

58:39

Pardubice jsou v přesilovce velmi aktivní. Hosty teď podržel brankář Trvaj. Nejprve vyrazil Nakládalovu střelu od modré a poradil si i s dorážkou Koláře. O pár vteřin později chytil i další pokus od modré, tentokrát pálil Havíř.

58:39

Pardubice hrají bez brankáře v šesti proti čtyřem.

59:35

Pardubice zamkly soupeře v jeho třetině, ale k pořádné střele se nedostaly. Jejich útočnou snahu navíc komplikuje posunutá znojemská branka.

59:35

Znojmo si bere oddechový čas.

59:48

Znojmo je v plném počtu.

59:51

Pardubicím zbývá posledních devět vteřin. Vhazuje se ve středním pásmu.

59:58

Po zakázaném uvolnění se hra stěhuje před znojemskou branku. Naštvaní diváci házejí odpadky na ledovou plochu.

60:00

Poslední vhazování vyhrál Dopita a Parbubice už branku Znojma neohrozily. Domácí poprvé v této sezóně na domácím hřišti nebodovali.

18. ledna 2009 17:30Znojmo-Pardubice 2:4
7. prosince 2008 17:00Pardubice-Znojmo 3:2
28. října 2008 17:00Pardubice-Znojmo 1:2
19. října 2008 17:30Znojmo-Pardubice 5:6P
13. ledna 2008 0:00Pardubice-Znojmo 3:2
4. prosince 2007 0:00Znojmo-Pardubice 2:1
23. října 2007 0:00Pardubice-Znojmo 7:0
16. září 2007 0:00Znojmo-Pardubice 4:3