jen za 89 Kč/měsíc

0:12

Hned v prvním útoku vjel odvážně do útočného pásma mladoboleslavský Sýkora, ale branka z toho nebyla. Cikánek puk chytil a bude se vhazovat po jeho pravici.

1:20

Ani domácí se však nechtějí nechat zahanbit. V začínající druhé minutě postupovali v přečíslení 3 na 2, ale Tomanovi střela nesedla a Schwarz s jeho pokusem neměl větší problémy.

3:05

Po ostrém začátku z obou stran, se hra trošku uklidnila. Nebezpečně to sice zkoušel hostující Vrbata, ale Cikánek proti jeho střele poslal svůj levý beton.

Pabiška

Rozhodčí: Jeřábek (CZE), Turčan (CZE) - Kreuzer (CZE), Jindra (CZE)
Počet diváků: 2 348

3:35

Hosté jsou přeci jen v těchto chvílích aktivnější, ale Cikánek jejich atakům stále vzdoruje. Tentokrát to zkoušel nebezpečně Nouza.

4:40

Ještě se sice hraje, ale domácí čeká hra v oslabení.

4:53

Vyloučen hráč Vítězslav Bílek (Kladno), 2 min. za Hákování
Boleslavští potvrdili úspěšný vstup do utkání a hned v páté minutě budou hrát přesilovou hru.

5:55

Domácí se brání úspěšně a poprvé vyhazují. Do návratu Bílka zbývá minuta.

6:10

Pěkná akce hostujícího Jindry, který zavezl puk až za branku Cikánka, ale jeho zpětnou přihrávku nikdo ve vedoucí trefu přetavit nedokázal.

7:40

Stále se hraje spíše v obranném pásmu Kladna. I když světlou výjimku nabídl Martin Procházka, branku však netrefil.

8:02

Vyloučen hráč Jaroslav Kasík (Ml. Boleslav), 2 min. za Sekání
Ojedinělá akce domácích znamená hned první přesilovku i pro ně.

8:30

Začátek přesilovky se nepovedl, Boleslav už podruhé vyhazuje.

9:30

Domácí byli konečně v těsné blízkosti Schwarze, ale Kalla nedokázal v rozhodující chvíli nahrát před branku svému spoluhráči.

10:05

Máme za sebou první polovinu první třetiny a také dvě přesilovky, po jedné na každé straně. Zápas se nám díky nim trošku vyrovnal. Teď se bude vhazovat před Cikánkem.

11:20

Zápas zatím příliš šancí nenabízí. Aktivnější jsou znovu více hosté, ale více než sporadické střely, které nemohou Cikánka ohrozit, nemají.

11:50

Teď se domácí hnali do velmi slibného přečíslení. Zastavil je však ofsajd, což se divákům nelíbí a dávají to najevo pískotem.

12:22

Domácí se nenechávají odradit, pěknou akci Stielera zblokoval jeden z hostujících obránců. Bude se tak vhazovat před Schwarzem.

12:55

Domácí v posledních minutách ožili a stále více se tlačí do zakončení. Ani jejich snaha však nepřináší vyložené šance.

14:10

Vyloučen hráč Tomáš Nouza (Ml. Boleslav), 2 min. za Příliš mnoho hráčů na ledě
Celých deset vteřin hráli hosté o jednoho muže navíc, ale rozhodčí si toho všimli až díky hlučnému nadávání domácích fanoušků.

15:05

Přesilovka domácích je až příliš statická. Sice drží puk v útočném pásmu, ale nestřílejí.

16:10

Přesilovka nenabídla žádné vzrušení, oba týmy tak jsou v plném počtu.

16:40

Vhazování před Schwarzem sice domácí vyhráli, ale puk zbytečně ztratili. I proto se zatím nemohou prosadit střelecky. Teď budou mít šanci na reparát. Opět se bude vhazovat v jejich útočném pásmu.

17:30

Domácí teď zavřeli hosty před jejich brankou, ale Kallovu střelu skvěle vystihla Schwarzova lapačka.

18:10

Puk teď po Valského přihrávce nebezpečně projel brankovištěm hostů, ale nic z toho nebylo. Jen to mezi diváky zklamaně zahučelo.

19:06

Schwarzova lapačka je zatím připravena. Tentokrát se vytáhla proti Kuchlerovi.

19:31

Domácí patří konec první třetiny. Opět se bude vhazovat před Schwarzem, který se musí hodně ohánět, aby uhájil čisté konto.

19:42

Obrovská šance domácích. Ti korunovali svůj tlak akcí Eberleho a Patery. Schwarz však puk v poslední chvíli zalehl a tak se o brance nedá ani diskutovat.

19:57

Vyloučen hráč Valdemar Jiruš (Ml. Boleslav), 2 min. za Hákování
Domácím se tlak vyplatil. Druhou třetinu začnou přesilovkou.

20:10

Začíná druhá třetina. Kladno do ní vstupuje v početní výhodě.

20:37

Bílek jel sám na Schwarze, zda ho však překonal rozhodne až videorozhodčí!

20:37

Vítězslav Bílek (Kladno) vstřelil branku (8. gól v play-out), asistence Milan Toman. Stav zápasu Kladno - Ml. Boleslav 1:0
Bílek jel sám na hostujícího brankáře, udělal mu rychlou kličku a vystřelil přesně k tyči. Schwarz sice jeho střelu dokázal záhadným způsobem zastavit, ale podle rozhodčího až za brankovou čárou. Byla to hodně nepřehledná situace. Rozhodčí se však dlouho nerozmýšlel a branku uznal.

21:55

Hostům se nedaří. Od nějaké dvanácté minuty první třetiny nejsou schopni souvislejšího tlaku. I proto prohrávají.

22:35

Hra je teď hodně neurovnaná. Domácí čekají, co vymyslí hosté, ovšem ti jsou bezradní a nedokáží si pořádně přihrát. Když už se dostanou do blízkosti Cikánka, netrefí branku.

23:37

Jan Eberle (Kladno) vstřelil branku (13. gól v play-out), asistence Pavel Patera. Stav zápasu Kladno - Ml. Boleslav 2:0
Nádherný hokejový moment. Hosté nechali až příliš prostoru Janu Eberlemu a ten se z levého kruhu trefil přesně do protilehlého rohu branky.

23:55

Vyloučen hráč Milan Toman (Kladno), 2 min. za Hákování
Trocha zchlazení pro domácí. Ti budou hrát v oslabení.

24:07

Vyloučen hráč Miroslav Duben (Ml. Boleslav), 2 min. za Hákování
Hosté se trestají sami. Místo přesilové hry, se zbytečně nechávají vyloučit. Bude se hrát 4 na 4.

24:40

Domácím hra 4 na 4 vyhovuje a mění ji ve vlastní přesilovou hru. Hosté se nemohou dostat z jejich tlaku.

25:30

Místo toho, aby boleslavští mysleli na zkorigování výsledku, jsou rádi, když ubrání tlak domácích. Ti hrají teď skutečně v pohodě.

26:10

Kladno mělo dvanácti vteřinovou přesilovku, ta však nebyla využita. Teď už se hraje v plném počtu na obou stranách. Boleslav rozjíždí útok z vlastní třetiny.

26:43

Vyloučen hráč Vítězslav Bílek (Kladno), 2 min. za Podražení
Další vyloučení přichází na domácí straně. Boleslav má druhou šanci v krátké době na snížení náskoku Kladna.

27:10

Hosté, když už se dostanou do prostoru, ve kterém operuje brankář Cikánek, tak nedokáží svou akci zakončit. Škoda, teď je čeká opět hra 4 na 4.

27:22

Vyloučen hráč Josef Jindra (Ml. Boleslav), 2 min. za Nedovolené bránění
Hosté jsou nepoučitelní. Opět místo přesilovky se bude hrát ve čtyřech.

28:10

Boleslavi se nedá v těchto chvílích upřít snaha se zápasem něco udělat, ovšem Cikánek je pozorný. Teď si reflexivně poradil se Supovým pokusem.

28:43

Domácím začíná opět zkrácená přesilovka. Tentokrát bude trvat něco málo přes půl minuty.

28:47

Typická situace pro hosty. Ti mohli jet do přečíslení 2 na 1, ale Pabiška do útočného pásma vjel příliš brzy a pískal se ofsajd.

29:41

Chvilkový tlak kladenských zastavil opět rozhodčí. Ofsajd, vhazovat se bude ve středním pásmu.

30:01

Na začátku druhé poloviny zápasu jel na branku ze strany domácí Diviš, ale svou přihrávkou podél brankoviště nenašel žádného svého spoluhráče.

31:32

K brance jsou blíže domácí, ale ve finální fázi jim schází stejné štěstí, jaké měli například ze začátku této třetiny.

32:06

Hostující Sýkora byl teď tvrdě atakován v rohu kluziště a na střídačku poté odjížděl hodně rozčílen. Mezi své spoluhráče poté zahodil hokejku a ještě pěknou chvilku nadával.

32:55

Boleslav by teď potřebovala živou vodu, aby její šance byly ještě vskříseny. Zatím to vypadá na exhibici domácích.

33:50

Z ničeho nic skutečně mohla přijít ona živá voda pro hosty, ale Fabuš svůj sólový únik neproměnil a tak zůstává skóre 2:0 pro domácí. To bude hosty hodně mrzet.

35:10

Šance teď přišla i na druhé straně, ale Eberle zblízka nedokázal trefil odkrytou branku. Z těžkého úhlu mířil jen do boční konstrukce.

35:14

Vyloučen hráč David Vrbata (Ml. Boleslav), 2 min. za Podražení

35:55

Kladno se zatím nemůže nastěhovat trvaleji do útočného pásma. Boleslav už potřetí v pohodě vyhazuje. Teď se dokonce pokusila ohrozit Cikánka, ale tomu domácí v poslední chvíli zabránili a už útočí.

37:16

Paterův útok se staral o nebezpečí před Schwarzovou brankou, ale marně. Hosté už jsou v plném počtu.

38:10

Teď se rozhodčí vyřádili a vyloučili během krátké chvíle hned trojici hráčů. Boleslav má šanci v přesilové hře 4 na 3.

38:30

Cikánek si teď zažongloval s pukem na hokejce a jeho spoluhráči bezpečně vyhazují.

38:55

Jiruš byl teď dvakrát v šanci. Ale ani střelou z dálky, ani z dvou metrů, nedokázal trefit branku.

39:53

Kladenský stadion aplauduje svým hráčům za povedenou druhou třetinu. V té už se nic významného nestane, ovšem domácí se díky ní dostali do dvoubrankového vedení.

41:10

Začátek závěrečné části je zatím opatrný. Hosté nezačali žádným velkým tlakem a tak hra pokračuje v klidném tempu.

41:21

Vyloučen hráč Richard Diviš (Kladno), 2 min. za Příliš mnoho hráčů na ledě
Podobné chyby, jako udělali hosté ve druhé části, se teď dopustili domácí. Hráli v šesti, takže teď jsou za odměnu ve čtyřech.

42:55

Přesilová hra se hostům příliš nedaří. Sice jsou natlačeni před Cikánkem, ale domácí brání pozorně.

43:40

Pětina třetí třetiny za námi, ani jeden tým nepředvádí žádné kloudné akce. Diváci se nudí.

44:55

Teď se před brankou Cikánka pustili hráči obou týmu do šarvátky. Bude se vylučovat. Zároveň to vypadalo, že puk skončil za brankovou čárou, ale o tom rozhodčí nechce ani slyšet.

44:55

Vyloučen hráč Tomáš Sýkora (Ml. Boleslav), 2 min. za Hrubost
Hostujícího Sýkory se zdá stále neopustil vztek ze druhé třetiny. Boleslavský útočník zápas hodně prožívá a teď je za hrubost zbytečně vyloučen.

45:14

Vyloučen hráč Jiří Kuchler (Kladno), 2 min. za Hákování
Stejně jako dvakrát hosté, tak i teď domácí, končí rychle svou přesilovku kvůli svému faulu. Bude se hrát 4 na 4.

46:30

Daniel Boháč (Ml. Boleslav) vstřelil branku (12. gól v play-out), asistence Jaroslav Kasík. Stav zápasu Kladno - Ml. Boleslav 2:1
Tentokrát hra 4 na 4 vyhovuje více hostům, kteří snižují na 2:1. Už před Boháčem nevyužil svou velkou šanci Nouza. Povedlo se to až na druhý pokus Boháčovi. Hosté jsou opět ve hře.

47:25

Patera měl obrovskou šanci, když si najel ideálně mezi kruhy na střelu. Jeho prudký projektyl však dokázal Schwarz ztlumit svými betony.

48:52

Hosté přežili vlastní smrt při akci Patery, teď už jsou ovšem ve svém živlu a jdou za vyrovnáním. Mají na to ještě něco málo přes jedenáct minut. Rozhodně se konečně bude na co dívat.

49:50

Hosté jsou agresivnější, dostávají se k více pukům a z toho rezultuje jejich útočná aktivita. Cikánek musí být neustále připraven.

51:24

Hosté mají stále častěji puk na svých hokejkách. Pro kladenské je to však dobrá možnost na rychlé protiútoky. Teď se v jednom ocitl Diviš, ale branku netrefil. Na druhé straně nebezpečně zaútočil Pabiška.

51:50

Hostující Král táhnul další z útoků svého týmu. Jeho křižnou přihrávku však zachytil brankář Cikánek. Po vyčištění ledu se bude vhazovat před Cikánkem. Boleslav touží po vyrovnání, šance na to však zatím nemá.

53:20

Hra je teď velmi zajímavá, útoky se přelévají ze strany na stranu. Brankáři obou týmů musí být neustále v permanenci, i když mají střelci většinou vychýlenou mušku.

54:04

Lukáš Handlovský (Ml. Boleslav) vstřelil branku (7. gól v play-out), asistence Richard Král a Jaroslav Kasík. Stav zápasu Kladno - Ml. Boleslav 2:2
Noční můra pro domácí přichází. Ti si tak dlouho zahrávali, až je hosté potrestali vyrovnávací brankou. Kombinační akci zakončil zblízka Handlovský.

54:59

Boleslav nic nevzdala a to se jí vyplatilo. Domácí ji svou pasivitou dostali zpátky do hry. Hosté navíc dál útočí.

55:20

Cikánek v brance Kladna má teď plné ruce a nohy práce. Tentokrát puk se štěstím zachytil betony. Bude se však vhazovat opět po jeho pravici.

55:48

A další zákrok Cikánka. Sice se jednalo o dalekonosnou ránu, ovšem velmi nepříjemnou. Chystá se další vhazovaní v obranném pásmu Kladna.

57:05

Eberle zůstal schovaný na útočné modré. Dostal tam puk a pelášil z úhlu na Schwarze. Ten si však jeho pokus pohlídal.

58:02

Otěže zápasu opět na chvíli přebírají domácí. Teď se hlásili o faul, ovšem rozhodčí s nimi nesouhlasí. Boleslav vyhazuje přes celé kluziště, bude se vhazovat před Schwarzem za potlesku diváků.

58:55

Do konce třetí třetiny zbývá minuta. Boleslav chce pro sebe všechny tři body, teď k tomu má šanci. Vhazuje se u Cikánka.

59:30

Kalla dobrých 20 vteřin držel puk za Schwarzovou brankou, ale nenašel žádného svého spoluhráče. Zkusil to tak sám, ale na boleslavského brankáře nevyzrál.

59:46

Kladno se snaží dát rozhodující branku, ale už to tu vypadá na prodloužení. Teď se chvíli hrálo, ale neběžela časomíra.

59:46

Rozhodčí teď kontroluje časomíru, něco se mu ještě nezdá na zpětně doplněném čase. 14 vteřin před koncem normální hrací doby je tu tak velké zdržení.

59:44

Čas vrácen o dvě vteřiny a jede se dál.

59:56

V obrovské šanci se ocitl kladenský Eberle, ale v rozhodující chvíli nedokázal trestuhodně trefit prázdnou branku. To je velká smůla pro domácí.

60:50

Začátek prodloužení nenabízí žádnou odvážnou partii. Oba týmy hrají pěkně odzadu.

61:42

Král se teď tlačil k vyraženému puku, ale domácí brankář Cikánek ho pokryl. Šance vznikla už střelou Handlovského, k němuž se odrazil náhodně puk na modré.

61:42

Vyloučen hráč Richard Král (Ml. Boleslav), 2 min. za Nesportovní chování

62:38

Boháč v další slibné šanci, ale nakonec místo puku skončil v brance on sám.

63:40

Velkou šanci měl Stiler, ale jeho první pokus vyrazil skvěle Schwarz a druhý trefil jen boční konstrukci.