1:56

Petr Sailer (K. Vary) vstřelil branku (1. gól v sezóně). Stav zápasu Kladno - K. Vary 0:1
Nenápadná akce končí hned brankou. Vary jsou dál na vítězné vlně. Začaly velmi dobře.

2:55

Domácí se snaží rychle odpovědět, ale zatím se jim to nedaří.

3:07

Posunutá branka překazila útočnou snahu domácích.

Rozhodčí: Minář (CZE), Pešina (CZE) - Kajínek (CZE), Podrazil (CZE)
Počet diváků: 1 529

3:30

Novic v kladenském dresu Treille se snažil vyzrát na Mensatora, ale nepovedlo se. Jeho marnou snahu napodobil za pár vteřin jeho parťák Pavel Patera.

3:37

Vyloučen hráč Jan Eberle (Kladno), 2 min. za Sekání

5:03

Přesilová hra se karlovarským nedaří.

5:38

Kladno se v pohodě ubránilo a může spěchat za vyrovnáním.

6:07

Vyloučen hráč František Skladaný (K. Vary), 2 min. za Držení protihráče

7:20

Sacha Treille (Kladno) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Pavel Patera a Milan Toman. Stav zápasu Kladno - K. Vary 1:1
Patera nádherně našel před brankou svého nového spoluhráče Treilleho a ten nekompromisně srovnal a využil tím přesilovou hru.

8:35

Hra se teď odehrává více před brankou hostů, které inkasovaná branka opařila.

9:10

Kladno dál pokračuje v mírném tlaku. Obrana Varů je však zatím pozorná.

10:08

Domácí hokejisté hrají sympaticky. Nedaří se jim, jejich hra postrádá potřebnou přenost, přesto hráči bojují a snaží se rozjeté Vary zaskočit další brankou.

10:50

Atmosféra v Kladně je bojovná. Diváci si zápas užívají. Viděli už dvě branky, ale jistě by chtěli další. Oba brankáři jsou zatím proti.

11:25

Kumstát se dostal do velmi slibné šance, když jel sám z úhlu na Cikánka. Kladenský brankář si však prostor u své pravé tyče pohlídal.

13:00

Teď se tu odehrály dvě velké šance, po jedné na každé straně. Mensator s Cikánkem se však zaskočit nenechali. Pokračuje se za stavu 1:1.

14:30

Hra se teď po delší době trošku uklidnila.

15:10

Elitní formace Kladna je dnes velmi nebezpečná. Treille ostrým zákrokem připravil puk pro parťáka Pateru. Jejich vzájemná akce však neskončila mezi tyčemi branky Cikánka.

15:50

Karlovarští kvalitně brání. Domácí sice zatím mají více ze hry, ale hosté jsou vždy připraveni s důraznou obranou.

17:02

Závěr první třetiny se odehrává v klidu. Hosté dál zodpovědně brání nerozhodný stav.

17:22

Po delší době se vhazuje u branky Cikánka. Buly však vyhráli domácí a zakládají další z řady útoků.

18:30

Mensator teď musel za branku, tam nebyl úplně jistý, přesto už je nebezpečí pro Vary zažehnané.

19:00

Ofsajd překazil nadějnou akci Varů. Minutu před koncem první části se vhazuje u modré útočné čáry hostů.

19:20

Poslední vteřiny první třetiny vyznívají pro hosty. Žádná šance z toho však není.

19:45

Hostující Pech měl závěrečnou šanci před první přestávkou. Nic z toho však nebylo.

20:20

Úvod druhé části začali aktivněji hosté. Vhazovalo se u branky Kladna. Buly však karlovarským dnes nevycházejí.

22:10

Po prvním návratu hráčů z kabin zatím na první šanci čekáme.

23:00

Dnes podruhé posunutá branka kazí útok Kladna. Do Mensatora najel Valský.

23:13

Nepovedená kombinace domácích končí u Mensatora.

23:23

Paterovi nevyšlo buly, přesto z toho je vyloučení pro hosty.

23:23

Vyloučen hráč Karol Sloboda (K. Vary), 2 min. za Podražení

24:00

První přesilovku dokázali domácí využít. Jak naloží s tou druhou? Zatím nic moc.

24:05

Vary už podruhé vyhodily, tentokrát dokonce Skuhravý získal pár vteřin v útočném pásmu.

24:45

Toman to zkusil od modré, ale marně. Naopak hosté znovu vyhodili.

25:43

Už se hraje v plném počtu. Druhá třetina zatím probíhá bez většího vzrušení.

26:28

Cikánek byl po delší době u puku. Přikryl ho a bude se vhazovat u jeho branky.

27:30

Opět o sobě dala vědět první kladenská formace. Mensator si hodně oddychl.

28:28

DOmácí se dostávají opět více do tlaku, ale karlovarští se úspěšně brání.

29:50

Pech zavezl puk do útočného pásma Varů, ale hned vzápětí byl o něj obrán. Vary v útoku však pokračují.

30:50

Hosté teď zlobí stále časteji. Dej byl v šanci, ale nechal puk za sebou.

32:40

Vyloučen hráč Sacha Treille (Kladno), 2 min. za Vysoká hůl
Trest pro francouzského reprezentanta. Domácím divákům se to hodně nelíbí. Dávají to hlasitě najevo.

33:20

Skuhravý mohl rychle využít přesilovou hru, ale jeho střela byla zblokovaná vedle branky.

34:15

Vary teď zmáčkli domácí Kladno před svou branku, ale zatím je to bez vážnější šance.

34:29

Vyloučen hráč Pavel Patera (Kladno), 2 min. za Vysoká hůl

34:50

Obrovská šance domácího Kally. Treille vyskočil z trestné lavice, nahrál Kallovi a ten peláčil sám na Mensatora. Bohužel pro domácí neuspěl.

35:20

Přesilové hry Varů pokračují. Zatím však bez vážnějšího ohrožení branky Cikánka.

36:00

Domácí nechávají na ledě poslední kapky sil. Začíná pro ně čtvrtá minuta v oslabení za sebou.

36:40

Kladno je konečně v plném počtu a může začít útočit.

37:50

Hra se dále více odehrává před brankou Kladna. Šance ale žádné nepřicházejí.

38:50

Kladenští nabízejí svou nepřesnou hrou šance a brejkové situace hostům. TI ovšem rovněž nemají na svých holích potřebnou přesnost.

39:30

Blíží se konec druhé části. Domácí čeká přesilová hra, která bude rozdělena přestávkou.

39:48

Vyloučen hráč Petr Gřegořek (K. Vary), 2 min. za Držení protihráče

40:30

Kladno pokračuje v přesilové hře, ale zatím bez šance.

41:10

DOmácí zatlačili Vary do obranného pásma, ale Kallova špatná křižná přihrávka dala šanci hostům vyhodit.

42:57

Marek Melenovský (K. Vary) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence František Skladaný. Stav zápasu Kladno - K. Vary 1:2
Nenápadná akce, která možná rozhodla dnešní duel. Nahozený puk na Cikánkovu branku se odrazil od mantinelu přímo na hůl Skladaného, který ho předložil před branku Melenovskému a ten trefil přesně.

43:50

Domácí jsou zaskočeni. Diváci je sice neustále povzbuzují, ale je na nich vidět, jak moc je inkasovaná branka poslala psychicky dolu.

44:42

Hra pokračuje v poklidném tempu, což vyhoduje více hostům, kteří hlídají těsné vedení.

46:20

Eberle už už se dostával do šance, ovšem hostující obrana je pozorná. O Eberleho se postarali hned dva obránci.

48:00

Mírný tlak Kladna skončil na Mensatorovi. Tváří v tvář proti němu neuspěl Bělohlav.

48:40

Treille se dostal k nebezpečné střele, ale hostující obrana jeho střelu zblokovala.

49:59

Domácí hokejisté vstupují do závěrečné desetiminutovky v mírném tlaku, ve kterém by jistě rádi pokračovali a dočkali se alespoň vyrovnání.

50:20

Šmach dal Paterovi těžkou přihrávku. Kapitán Kladna byl o puk obrán, ale Skuhravý ve vyložené šanci selhal. Cikánek jeho tvrdý pokus v klidu chytil.

52:40

Hostující kapitán Skuhravý nepříjemně narazil kolenem do mantinelu. Nevypadá to s ním dobře. Už se dobelhal na střídačku, kde je v péči lékařů.

54:10

Kladenský Bělohlav vybojoval puk za brankou, kde byl i Mensator. Nakonec domácí útočník puk připravil mezi kruhy Stielerovi, ale jeho střela do branky neprošla.

54:00

Kladno je v tlaku. Navíc bude hrát přesilovou hru.

54:02

Vyloučen hráč Rastislav Dej (K. Vary), 2 min. za Vysoká hůl

54:10

A hned šance pro domácí. Závar před brankou vyřešil až brankář Mensator.

54:20

Vyhrané buly a následné vyhození znamená pár vteřin k dobru pro Vary.

55:05

Pět minut do konce. Patera v šanci, byl zastaven obráncem Varů, podle rozhodčího čistě.

56:10

Hosté v plném počtu, čas se Kladnu krátí.

57:00

Vary brání, brání a brání. Nic jiného jim už ani nezbývá. Kladno však marně atakuje jejich branku.

57:45

Hosté jen vyhazují. Nyní dokonce na zakázané uvolnění. Hra se přesouvá před Mensatora.

57:45

Je tu oddechový čas Kladna.

58:05

Vyloučen hráč Lukáš Pech (K. Vary), 2 min. za Hákování
Tak to bude tlak. Kladno čeká přesilová hra.

58:05

Je tu další oddechový čas.

58:10

Cikánek zůstává v brance, ale má napůl cesty namířeno na střídačku.

58:20

Kladenští jsou v šesti. Šance pro Pateru, ale puk mu odskočil. Následná střela skončila v Mensatorově rukavici.

58:40

Posledních 80 vteřin. Podruhé v krátké době se vhazuje ve středním pásmu. Cikánek tak zůstává prozatím v brance.

59:00

Kladno opět v šesti proti čtyřem. Bělohlav střílel bez úspěchu. Tlak pokračuje.

59:20

Obrovský závar před brankou Varů. Patera byl v šanci, ale je to velmi nepřehledné. Karlovarští už podruhé vyhazují.

59:58

Mensator leží na brankové čáře. Kde je puk? Nad tím přemýšlejí všichni. V brance však podle všeho nebyl.

59:58

Dvě vteřiny dokonce, vhazuje se po Mensatorově pravé ruce. Patera si mění hůl a jde na buly.

3. března 2024 16:30Kladno-K. Vary 1:4
23. ledna 2024 17:30K. Vary-Kladno 4:1
8. prosince 2023 18:00Kladno-K. Vary 2:3N
22. října 2023 15:30K. Vary-Kladno 1:2
5. března 2023 16:30Kladno-K. Vary 5:4
20. ledna 2023 17:30K. Vary-Kladno 4:2
4. prosince 2022 16:00Kladno-K. Vary 4:1
21. října 2022 17:30K. Vary-Kladno 4:3