jen za 49 Kč/3 měsíce

0:55

Počáteční nápor Komety zakončil střelou od modré Stehlík, po teči jednoho z jeho spoluhráčů skončil puk v ochranné síti.

1:54

Domácí Jaroslav Svoboda se dokázal přes dva soupeře uvolnit u mantinelu, pak mu ale puk utekl.

3:00

Zatím je k vidění hodně opatrný hokej.

Rozhodčí: Hradil (CZE), Husička (CZE) - Kalivoda (CZE), Bádal (CZE)
Počet diváků: 7 200

3:19

Na křížnou přihrávku si najel domácí Balej, jeho pokus z dálky brankář Vošvrda betonem vyrazil.

3:58

Kometa je aktivnější, z dobré pozice mezi kruhy zakončoval Hubáček, Vošvrda vyrážečkou vytěsnil.

4:47

Další Vošvrdův zákrok, pokus Protivného od mantinelu však nebyl příliš nebezpečný.

5:22

Kometa zapomněla před svou bránou nepokrytého Urbana, ten však z první vystřelil vedle.

6:36

Liberecký brankář Vošvrda odehrál puk mimo kluziště, bylo to však s odrazem od plexiskla, takže se vylučovat nebude.

6:57

Zatím se hraje jen na jednu bránu, na tu libereckou. Brankář Vošvrda teď měl nečekané problémy s nahozením ze středního pásma.

7:20

Vyloučen hráč Tomáš Vošvrda (Liberec), 2 min. za Zdržování hry

7:56

Od modré střílel Protivný, liberecký gólman slabou střelu vyrazil.

7:59

Vyloučen hráč Jan Výtisk (Liberec), 2 min. za Zdržování hry
Liberecký hráč opět odpálil puk mimo hřiště, Kometa bude hrát 81 sekund pět na tři.

8:19

Stehlík trefil hráče před sebou, Tygři vyhazují.

9:08

Dlouho domácí nedokázali zahrozit, až se jim povedla rychlá kombinace na Brabence, proti němu se však stihl Vošvrda včas přemístit.

9:17

Tvrdou ránu Baleje opět chytil liberecký brankář.

9:40

Hosté už jsou ve čtyřech, teď navíc vyhodili.

9:59

Liberec je kompletní. Kometa ukázala, proč letos využila zatím jen tři přesilovky.

10:48

Obranné pásmo soupeře poznali poprvé důkladněji i hosté. Hunkes však vhodnou chvíli pro střelu prováhal.

12:16

Brněnský Hruška zachytil rozehrávku soupeře, svého kolegu Baleje však zahnal až do rohu kluziště. Balej přesto z úhlu vystřelil, Vošvrda s problémy vyrazil.

13:30

Chvilkový nápor Liberce, puk však létal jen kolem brněnské brány, Hovi zasahovat nemusel.

14:16

Vyloučen hráč Ondřej Veselý (Kometa), 2 min. za Zásah do oblasti hlavy a krku
Domácí útočník pyká za zákrok ve středním pásmu, po němž zůstal liberecký Urban otřeseně ležet na ledě.

16:16

Vyloučen hráč Ondřej Veselý (Kometa), OT 10 min. za Zásah do oblasti hlavy a krku

14:48

Radim Hruška (Kometa) vstřelil branku (3. gól v sezóně), asistence Kamil Brabenec. Stav zápasu Kometa - Liberec 1:0
Přesilovka Liberci štěstí nepřinesla. Domácí Brabenec vyslal do samostatného nájezdu Hrušku, ten si kličkou roztáhl brankáře a poslal mu puk mezi betony.

15:49

Teď domácím zatrnulo, tečovaný puk se prošoural těsně vedle Hoviho branky.

16:16

Kometa se ubránila.

16:48

Vyloučen hráč Lukáš Derner (Liberec), 2 min. za Držení hole

17:35

Vyloučen hráč Roman Erat (Kometa), 2 min. za Hákování
Je po brněnské přesilovce, bude se hrát čtyři na čtyři.

18:08

Domácího brankáře prověřil od modré Moravec, Hovi bez větších problémů betony vyrazil.

18:37

Tvrdou střelu z úhlu vyslal domácí Houdek, vzdálenější tyč liberecké branky jen o kousek minul.

18:48

Začíná krátká přesilovka Liberce.

19:35

Hosté se ani nestačili usadit v pásmu a Kometa je také kompletní.

20:00

Většinu první třetiny útočili domácí, čemuž odpovídá poměr střel na bránu 11:3. Gól však Kometa vstřelila až z brejku při oslabení.

20:39

Velká šance Komety. Střelu Baleje brankář Liberce jen vyrazil, vleže však dokázal odolat dorážce Kvapila, Hrušku pak k puku nepustili obránci Tygrů.

20:46

Vyloučen hráč Jiří Hunkes (Liberec), 2 min. za Hákování

21:35

Roman Erat (Kometa) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Tomáš Houdek a Tomáš Malec. Stav zápasu Kometa - Liberec 2:0
Po gólu v oslabení přidává Kometa i zásah v přesilovce. Houdek na modré čáře posunul puk Malcovi, ten pálil skoro od mantinelu, ale díky Eratově teči puk prolétl až do sítě.

21:58

Domácí Jaroslav Svoboda zahodil neskutečnou šanci. Po brejku dva na jednoho si položil gólmana a měl před sebou prázdnou branku, diváci už zvedali ruce, jenže brněnský útočník cíl nepochopitelně minul.

22:19

Vyloučen hráč Martin Richter (Kometa), 2 min. za Podražení

23:49

Liberec v přesilovce hrozí, brankář Komety tak raději přerušil hru.

24:19

Teď už jsou Brňané v pěti.

24:33

Vyloučen hráč Tomáš Vak (Liberec), 2 min. za Sekání
A Liberec se naopak bude bránit, Vak hloupě fauloval za brněnskou brankou.

24:48

Kometa se rozjela do přečíslení, do Balejovy rány z kruhu v poslední chvíli vložil hůl obránce.

24:56

Ostřelování liberecké branky pokračuje, tentokrát pálil od modré Protivný. Vošvrda zasáhnul.

25:09

Znovu měl nabito Protivný, jeho ránu přizvedl liberecký obránce.

25:50

Z velkého kolotoče v libereckém pásmu vyplynuly dvě velké šance Komety. Brabenec však trefil jen Vošvrdovy betony, Hubáček pak z dobré pozice těsně minul horní roh branky.

26:33

Liberec si může vydechnout, konečně je v pěti. V oslabení se pořádně zapotil.

27:40

Domácí Pospíšil přejel modrou čáru a napřáhl, Vošvrda betony vyrazil.

28:30

Kometa hosty místy válcuje. Další dvě dobré šance měl Balej, nejprve však při přečíslení dva na jednoho špatně přihrál, chvíli na to trefil z dobré pozice libereckého brankáře.

29:19

Hubáček objel libereckou branku a nabil Zubíčkovi, jeho dělovka z první prolétla mimo tyče.

29:35

Zakazáné uvolnění Tygrů. Druhá třetina je zatím útočným festivalem Komety, hosté se těžko dostávají ze sevření.

30:33

Vyloučen hráč Martin Čakajík (Liberec), 2 min. za Nedovolené bránění

31:00

Kometa musí rozjet akci od své brány.

31:38

První dělovku Stehlíka od modré odrazil obětavě bránící Bárta, tu druhou zkrotil brankář Vošvrda.

32:20

Brabenec šikovně vložil hokejku do rány Malce, puk skončil těsně vedle liberecké branky.

32:38

Liberec je v pěti. Vracející se Čakajík mohl dostat přihrávku do brejku, jenže hosté raději odpálili na zakázané uvolnění.

33:18

Vyloučen hráč Pavel Zubíček (Kometa), 2 min. za Držení protihráče

33:37

Antonín Dušek (Liberec) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Petr Nedvěd. Stav zápasu Kometa - Liberec 2:1
Liberec domácí trestá za zahozené šance. Dušek se proháčkoval až před brněnskou branku, kličkou oklamal i Hoviho a poslal puk do brány. Pro hosty to byla vůbec první větší šance v zápase.

35:00

Kometou gól lehce otřásl, podruhé v krátké době se bude vhazovat před Hovim.

35:57

Už je zpět známý obrázek. Čtvrtý brněnský útok zmáčkl hosty, Vošvrda ale nakonec zasahovat nemusel.

37:37

Po libereckém náporu ujeli domácí tři na dva, Kvapil to zkusil individuálně a trefil vyrážečku brankáře.

38:03

Teď se hraje nahoru dolů. Ke skákavému puku se před brněnskou brankou dostal Kudrna, lapačku ležícího Hoviho ale u tyče nepřetlačil.

39:16

Liberec se čím dál víc osměluje, Hořava střílel přes obránce vedle.

39:47

Tentokrát musel Hovi zasahovat, se střelou z úhlu si poradil.

40:00

Ve druhé třetině Kometa přestřílela Liberec 11:7, celkově je to tedy na střely 22:10. Domácí měli až do 34. minuty drtivou převahu i spoustu šancí, Liberec však udeřil v přesilovce a od té doby Brno zlobí.

40:28

Domácí Protivný si málem dal vlastní gól, jím tečovaná přihrávka skončila těsně vedle Hoviho teče.

40:58

Liberec ostřeluje brněnskou branku od modré, s pokusy Trončinského i Dernera si Hovi poradil.

41:17

Vyloučen hráč Pavel Zubíček (Kometa), 2 min. za Nedovolené bránění
Liberecká aktivita vynesla přesilovku.

41:35

Podkonický si nabruslil do dobré pozice a trefil domácího brankáře Hoviho do masky.

42:17

Polovina přesilovky je pryč, puk je ve středním pásmu.

42:43

Teď odvážně vyhodil sám brankář Hovi.

43:10

Kromě začátku se Tygrům přesilovka moc nepovedla, Dušek vytřelil tak, že se puk odrazil mimo led.

44:15

Huml objel libereckou branku, Vošvrda byl připraven.

45:22

Liberec na chvíli sevřel Kometu v pásmu, vystřelit však dokázal jen jednou.

46:02

Nápor hostů pokračuje, Kudrnův pokus přizvedli bránící hráči.

48:00

Poslední dvě minuty žádné vzrušené nenabídly, hokej se zpomalil.

48:41

Jaroslav Svoboda přetlačil libereckého obránce a dokázal vystřelit, Vošvrda betonem vyrazil.

50:34

Rozhodčí po dlouhé době přerušili hru, když na ledě zůstal po tvrdém střetu ležet domácí obránce Protivný. Vylučovat se nebude.

50:49

Ofsajd Liberce. Poslední minuty jsou hodně rozhárané, což vyhovuje spíš Kometě, která drží těsný náskok.

51:36

Do slušné pozice si s pukem najel domácí Veselý, jeho střelu však přizvedl obránce do ochranné sítě.

51:54

Huml se zpoza branky prokousal až ke střele, v tísni však brankáře Liberce příliš nevyděsil.

52:28

Čas utíká a hráči Liberce už hodně dlouho domácí branku neohrozili.

53:00

Mohlo být rozhodnuto. Hruška přihrál na kruh Balejovi, ten překonal brankáře Vošvrdu, jenže puk zastavila tyčka.

54:14

Ve třetí třetině sice není hokej moc ke koukání, ale domácímu publiku to nevadí, protože Kometa v posledních minutách kontroluje svůj náskok a nepouští Liberec na dostřel.

54:39

Domácí Pospíšil našel kolmou přihrávkou Jakuba Svobodu, ten sice neměl rychlost, přesto se pěkně uvolnil, následně ale minul bránu.

55:16

Po dlouhé době musel zasahovat domácí brankář Hovi, proti Duškovi utěsnil prostor u tyče.

56:16

Do nebezpečné pozice si najížděl liberecký Víšek, těsně před plánovanou střelou však uklouzl.

56:55

Zakázané uvolnění hostů. Brněnský obranný val je zatím neprostupný.

57:07

Balej proklouzl kolem liberecké branky, k pořádnému zakončení ale neměl dost klidu.

57:25

Další icing Tygrů.

57:39

Vyloučen hráč Antonín Dušek (Liberec), 2 min. za Vysoká hůl
Tento faul u červené čáry musí Liberec hodně mrzet, ve čtyřech půjde do závěrečného tlaku těžko.

57:54

Kometa hraje přesilovku příliš laxně, Hoviho tak bombou prověřil Hunkes.

58:11

A znovu šance Liberce, Hovi puk nadvakrát pokryl a pak vleže čelil ataku hostujících útočníků.