jen za 89 Kč/měsíc

1:09

Vyloučen hráč Jiří Marušák (Ml. Boleslav), 2 min. za Napadení
Po střetu s Marušákem ležel slávista Branda více než minutu na ledě. Teď odešel do šatny, Marušak zase na trestnou lavici.

3:00

Na konci přesilovky vystřelil švihem Žižka, avšak neuspěl.

3:09

Mladá Boleslav hraje v plném počtu.

Rozhodčí: Hribik (CZE), Trombík (CZE) - Blümel (CZE), Barvíř (CZE)
Počet diváků: 3 182

4:21

Teď měl slibnou příležitost boleslavský Nouza, v rozhodující moment mu ale puk přeskočil a pak akci přerušil brankář Kopřiva.

5:43

Teď jela Boleslav ve dvou na branku Slavie. Macho se rozhodl vystřelil, ale netrefil branku.

5:51

Vyloučen hráč Vladimír Růžička (Slavia), 2 min. za Podražení

6:46

Puk skákal před brankářem Kopřivou, ale ani jeden z boleslavských útočníků ho nedokázal zasáhnout. Slavia se pro tentokrát ubránila.

7:04

Vyloučen hráč Tomáš Divíšek (Ml. Boleslav), 2 min. za Nedovolené bránění
47 vteřin se teď bude 4 na 4, pak začne přesilovka domácích.

7:51

Slavia je v pěti.

9:04

Boleslav krátké oslabení bez problémů zvládla, Slavii se nepodařilo dostat se do útočného pásma.

10:08

Vyloučen hráč Lukáš Endál (Slavia), 2 min. za Napadení

10:15

Otevřít skóre mohl boleslavský Divíšek, ale jeho střelu zblízka vyrazil Kopřiva.

11:32

Boleslav jela ve třech na jediného obránce Slavie, Matějovský ale nepochopitelně nahrával puk za sebe, kde nikdo z jeho spoluhráčů nebyl.

12:08

Slavia se ubránila a je v plném počtu.

13:29

Boleslav je teď lepší. Nejdříve branku jen těsně minul Matějovský, pak Lehikoinen trefil tyč.

14:15

Vyloučen hráč Juraj Štefanka (Slavia), 2 min. za Sekání

15:00

Kopřivu nepřekonal ani tentokrát zblízka Nouza.

15:27

Vyloučen hráč Miroslav Kopřiva (Slavia), 2 min. za Zdržování hry
Boleslav bude hrát 48 vteřin dlouhou přesilovku 5 na 3. Kopřiva totiž vyhodil puk na síť za brankou.

16:15

Slavia je ve čtyřech.

17:00

Od modré tvrdě vypálil boleslavský kapitán Marušek, Kopřiva ale jeho střelu bravurně chytil.

17:27

Slavia je v plném počtu.

19:08

Vyloučen hráč Boris Žabka (Ml. Boleslav), 2 min. za Nedovolené bránění

21:08

Mladá Boleslav je v pěti. Oslabení, které bylo rozděleno přestávkou, zvládla ubránit.

22:20

Brankář Valent ztratil při útoku Slavie hokejku, Handlovský mu ji však po deseti vteřinách dovezl a soupeř z tak šance nic nevyužil.

23:30

Slávista Krenželok si šikovně vybruslil zpoza boleslavské branky. Jeho střelu však gólman Valent kryl.

26:30

Teď se hraje dlouho bez přerušení, ani jednomu z týmu se nedaří se usadit v útočném pásmu.

27:42

Růžička nenápadně vystřelil od mantinelu a jeho tečovaná rána skončila na břevnu Valentovy branky.

28:20

Vyloučen hráč Lukáš Pabiška (Ml. Boleslav), 2 min. za Nedovolené bránění

29:39

V přesilovce Slavia už čtyřikrát vystřelila na branku, to je stejný počet jako za celou první třetinu.

30:20

Mladá Boleslav je v plném počtu.

32:20

Předchozí přesilovka Slavii nakopla, hraje teď lépe než její soupeř.

35:12

Vyloučen hráč Petr Macháček (Ml. Boleslav), 2 min. za Podražení
Předchozí aktivitu teď může Slavia využít v přesilovce.

35:23

Vyloučen hráč Vladimír Roth (Slavia), TS min. za Hákování

35:23

TRESTNÉ STŘÍLENÍ Radek Matějovský (Ml. Boleslav) proměnil (2. gól v sezóně) . Stav zápasu Slavia - Ml. Boleslav 0:1

Boleslav ujela v oslabení do brejku a obránci Slavie museli faulovat Matějovského v jasné šanci. Z následného trestného střílení pak dal faulovaný první gól zápasu.

36:40

Vyloučen hráč Miroslav Duben (Ml. Boleslav), 2 min. za Nedovolené bránění
Slavia dostává šanci na vyrovnání. Bude hrát 32 vteřin přesilovku 5 na 3.

37:12

Boleslav je ve čtyřech.

38:06

Po špatné rozehrávce je pískáno zakázané uvolnění. Bude se vhazovat před brankou Slavie.

38:40

41:10

Vyloučen hráč Lukáš Endál (Slavia), 2 min. za Nedovolené bránění

43:10

Slavia je v plném počtu, Boleslavi se v početní výhodě vůbec nepovedlo usadit se v útočném pásmu.

43:46

Vyloučen hráč Tomáš Nouza (Ml. Boleslav), 2 min. za Sekání

45:46

V přesilovce dvakrát pálil od modré tvrdě Kuboš, ale jeho pokusy Valent zlikvidoval. A tak je Boleslav v plném počtu.

46:00

Utkání sleduje 3 182 diváků.

46:48

Vyloučen hráč Jiří Marušák (Ml. Boleslav), 2 min. za Hákování

48:06

Juraj Štefanka (Slavia) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Petr Kuboš a Lukáš Krenželok. Stav zápasu Slavia - Ml. Boleslav 1:1
Využitá přesilovka. Boleslav sice dobře bránila, ale nahození propadlo až k najetému Štefankovi, který švihem trefil růžek Valentovy branky.

49:06

Marek Loskot (Ml. Boleslav) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Miroslav Duben a Duncan Milroy. Stav zápasu Slavia - Ml. Boleslav 1:2
Minutu potom, co Slavia dokázala vyrovnat, překvapil jejího brankáře Loskot. Hostující hráč se obtočil u mantinleu a švihem se trefil nad Kopřivovo rameno.

52:15

Boleslav je od vedoucího gólu lepší, Slavii se nedaří dostat do útočného pásma, aby mohla vyrovnat.

53:51

Michal Macho (Ml. Boleslav) vstřelil branku (3. gól v sezóně). Stav zápasu Slavia - Ml. Boleslav 1:3
Ukázakový námaz slávisty Doležala, který chtěl u brankoviště rozehrát, ale přihrál přímo Machovi, jenž nedal Kopřivovi šanci.

54:29

Diváci se dočkali pořádné bitky, do které se pustil domácí Vašíček a Bahenský. Vítězem je Vašíček, oba hráči však zamířili okamžitě do šaten, protože dostali trest do konce utkání.

54:29

Vyloučen hráč Jiří Vašíček (Slavia), 5+20 min. za Hrubost

54:29

Vyloučen hráč Zdeněk Bahenský (Ml. Boleslav), 5+20 min. za Hrubost

58:00

Dvě minuty před koncem třetiny už Boleslav drží kotouč daleko od své branky, navíc slávisté nejsou schopni sami nic vymyslet. Středočeši zřejmě míří k vítězství.