Domácí přestali těžkou přesilovku Vítkovic 5 na 3 bez inkasovaného gólu.

Rozhodčí: Hradil (CZE), Smitka (CZE) - Hlavatý (CZE), Tošenovjan (CZE)
Počet diváků: 4 938

7:42

Kovář je v permanenci. Hosté i díky početní výhodě měli spoustu střel, českobudějovický brankář už si připsal desátý zákrok.

9:53

Zahrozili i domácí, ale Málek neměl problém. První Novákova rána byla tečována mimo, druhou vítkovický gólman chytil.

11:52

Jan Káňa J. (Vítkovice) vstřelil branku (6. gól v sezóně), asistence Juraj Sýkora. Stav zápasu Č. Budějovice - Vítkovice 0:1
Vítkovice herní převahu z úvodu využily k prvnímu gólu. Sýkora nahrál Káňovi a ten rovnou z voleje přihrávku napálil přesně k pravé tyči Kovářovy branky.

16:35

Domácí ztratili útočné pásmo a nepřihráli si dobře, aby ho získali zpět. Trochu se trápí.

17:10

Další nevyužitá přesilovka skončila

18:13

Dva pokusy Tomase bekhendem Kovář zlikvidoval.

19:50

Po brejku R. Pšurného srážel Málek puk do rohu, pak nevyšel pokus Kašpaříka a po další střele vyletěla s pukem do rohu i Málkova hokejka, ale stav zůstal.

20:00

Hosté odehráli úvodní třetinu aktivněji. Hlasatel oznámil zásahy brankářů: Kovář 16, Málek 9.

22:28

Martynek s Kašpaříkem dostali puk do branky Málka, ale prohlíží se záznam hry.

22:28

V úvodní minutě druhé části sice byli domácí téměř stále v útočném pásmu, ale ke střele je hosté nepustili. Pak pálil Húževka na druhé straaně, Kovář puk chytil. Teď diváci pískají, gól neplatí.

22:45

Od modré střílel Novák, Málek puk srazil.

23:05

Viktor Ujčík (Vítkovice) vstřelil branku (3. gól v sezóně), asistence Roman Tomas. Stav zápasu Č. Budějovice - Vítkovice 0:2
Hosté skórovali z jednoduché a rychlé akce na jeden dotek. Ujčík tečnul puk po ledě k tyčce.

24:40

Barinka a Punčochář pálili. Kovář vždy puk jen vyrazil. Hosté se ke střelbě dostávají snadněji.

26:20

Zápas se hraje ve svižném tempu. Znovu pálil Barinka.

28:56

Předtím střílel Klimek bekhendem zblízka, ale po ledě Kováře nedostal. Teď hosté puk na Kováře nahodili a střídalo se.

30:27

Zakázané uvolnění hostů. Buly je po čase v Málkově teritoriu.

32:40

V dobré pozici před brankou, ale v záklonu, střílel Šimánek. Puk o centimetry přeletěl horní tyčku. Domácí pak ještě přitlačili, ale beci Jank a Novák stříleli vedle.

33:44

Utkání docela odsejpá. Celé minuty nepřerušená hra není výjimkou.

35:23

Pokus Ujčíka pod víko Kovář vyrazil do sítě za brankou.

36:10

Více se teď činí domácí. Útočí a kombinují, ale ke střelbě je hosté moc nepouštějí. Když už se povede vystřelit, letí puk vedle.

37:58

Novák teď od modré branku trefil, ale pro Málka to nebyl těžký puk. Chytil ho - buly.

39:23

Zaúřadoval Červený a pomáhal mu Martynek. Sudí hru chvíli nato přerušili ve chvíli, kdy byl najednou Málek bez masky s holou hlavou a bez hole v brankovišti jako při rozbruslení.

39:53

Další pokus Mikesky Málek zneškodnil.

40:00

Na zásahy to ve druhé části bylo 14:10, celkem Kovář 30 - Málek 19. To odpovídá, hosté jsou produktivnější.

42:08

Mertl objel branku, ale Málka nadostal. Pak ještě pálil Novák, ale Málek puk lapil.

43:52

Rudolf Červený (Č. Budějovice) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Bohumil Jank. Stav zápasu Č. Budějovice - Vítkovice 1:2
Mladi prolomili smůlu dopmácích a pokořili Málka. Jank vypálil a Červený vrátil odražený puk piod víko.

44:30

Hned to zkoušel i Mikeska, Málek odolal. Nápor domácích ale jistě bude pokračovat.

47:16

Dvě minuty čtyři na čtyři odehráli aktéři zápasu bez přerušení. Už se zase hraje pět na pět.

48:02

Hosté odpovídají aktivní hrou. Kovář musel puk ztlumit.

49:28

Nápor domácích. Hosty zatlačila Kašpaříkova formace, pak střílel Jank.

50:32

Teď domácí připomínají pytel blech. Jsou všude první, skáčou, střílejí, štípou. Hosté spoustu puků zablokují ještě před Málkem. OPomáhá mu celý tým.

51:57

Vyloučen hráč Roman Málek (Vítkovice), 2 min. za Podražení
Hokejkou u tyčky máznul Gulaše, když se hrnul zpoza branky s pukem na holi. Sedí za něj Svačina.

53:30

Gulaš a Novák stříleli a na druhý puk Málek neviděl, ale gól nedostal. Hosté už byli z bránění utahaní, ale zachyrtili puk a vyhodili ho.

53:57

Pět na pět.

55:27

Vyloučen hráč Peter Húževka (Vítkovice), 2 min. za Držení protihráče

56:03

Burger zavezl puk do třetiny domácích a zpoza branky ho před Kováře předložil Klimkovi. Ten vystřelil, ale Kovář šanci zmařil.

57:32

Rostislav Martynek (Č. Budějovice) vstřelil branku (5. gól v sezóně), asistence Jan Snopek. Stav zápasu Č. Budějovice - Vítkovice 2:2
Puk k němu propadl po střele Snopka, jen se vyloučený hráč hostů vrátil. Málek nejspíš o kotouči vůbec nevěděl.

57:58

Vrána nebo Svačina zblízka nepřekonali po brejku Kováře. Není jisté, který z hráčů to při jeho zasoukaném dresu byl.

59:22

Hosté viditelně nechtějí prodloužení a znovu zapnukli, ale domácí je střílet nenechají.

60:00

Zásahy brankářů ve třetí třetině 4:10, celkem 34:29. V hledišti si libuje 4 938 diváků. Dobrý hokej se prodlužuje.

61:41

Skandovaný potlesk v hale. Na jedné straně Pohl, na druhé Červený diváky svými akcemi zaujali.

63:35

Zase Červený a Pohl. Jen v opačném pořadí.

63:59

Divákům se nezdá důraz hostujících beků. Zapískali si.

64:35

Milan Gulaš (Č. Budějovice) vstřelil branku (5. gól v sezóně), asistence Michal Mikeska a Jan Snopek. Stav zápasu Č. Budějovice - Vítkovice 3:2
Kašpařík zavezl puk do útočního pásma a tam ho nechal Gulašovi. Jeho střela propadla mezi betony Málka. Prohlíží se záznam hry, ale kotouč byl za brankovou čarou. Gól platí - hezký zbytek večera.

16. února 2024 17:30Vítkovice-Č. Budějovice 5:7
30. ledna 2024 17:30Vítkovice-Č. Budějovice 1:2
30. prosince 2023 17:00Č. Budějovice-Vítkovice 3:4N
29. září 2023 17:30Č. Budějovice-Vítkovice 2:1
19. února 2023 16:00Vítkovice-Č. Budějovice 1:4
6. ledna 2023 17:30Č. Budějovice-Vítkovice 0:2
25. listopadu 2022 17:30Vítkovice-Č. Budějovice 4:3
9. října 2022 17:00Č. Budějovice-Vítkovice 2:3N