jen za 89 Kč/měsíc

1:25

Holec střílel a Sklenář se u tyčky snažil kotouč zasunout do branky domácích. Kovář se nedal.

1:44

Vladimír Růžička (Slavia) vstřelil branku (3. gól v sezóně), asistence Dmitrij Jaškin. Stav zápasu Č. Budějovice - Slavia 0:1
Branku vstřelil Růžička, asistoval mu Jaškin. Růžička dostal přihrávku zpoza branky a zblízka zakončil.

3:02

Vyloučen hráč Václav Pletka (Č. Budějovice), 2 min. za Zdržování hry

Rozhodčí: Hribik (CZE), Lacina (CZE) - Kajínek (CZE), Podrazil (CZE)
Počet diváků: 6 421

5:02

Pletka je zpátky. Přesilovka se hrála snad celá bez přerušení. Slavia si ale větší šanci nepřipravila.

5:59

Vyloučen hráč Jan Novák (Č. Budějovice), 2 min. za Hákování
Podtrhl svého soupeře na obranné modré.

6:45

Do protiútoku se dostal Vydarený a akci i zakončil. Kopřiva puk kontroloval.

7:47

Vyloučen hráč Daniel Branda (Slavia), 2 min. za Podražení
Ve snaze dostat puk podrazil u branky soupeře hráče domácích.

8:25

Novák se vrátil, domácí mají přesilovku. První střelu vyslal Vydarený. Byla prudká, ale Kopřiva ji srazil do rohu.

9:36

Domácí dali gól, ale puk šel do branky od brusle Langhammera. Prohlíží se záznam hry.

9:36

Jakub Langhammer (Č. Budějovice) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Milan Gulaš a Martin Tůma. Stav zápasu Č. Budějovice - Slavia 1:1
Gól platí, byl z přesilovky.

10:07

Domácí se hned znovu nacpali do útočné třetiny. Nebezpečně střílel Martynek. Kopřiva střelu chytil.

11:42

Mikeska nahrával od mantinelu. Dvojice Šimánek - Pletka prověřila Kopřivu. Ten odolal. Pletka hraje po zranění z minulého utkání v Plzni s krytem obličeje.

12:05

Z úhlu vystřelil Tomica. Kovář puk raději podržel.

12:23

Vyloučen hráč Dmitrij Jaškin (Slavia), 2 min. za Nedovolené bránění
Nechal hokejku pod soupeřem. Pak ji sice pustil, ale bylo pozdě.

14:23

Mikeskova formace topila, ale nezatopila. Jaškin se vrátil.

14:56

Vyloučen hráč Jakub Šulc (Č. Budějovice), 2 min. za Podražení
Podtrhl Vondrku.

16:03

Kováře zkoušel překvapit střelou po ledě k tyčce Vondrka, ale neuspěl. Pak se domácí ubránili aktivní hrou dopředu. Zařídil to Mikeska.

16:56

Šulc už může zase bránit.

18:50

Z poloviny vyzkoušel Kováře Žižka. Na druhé straně otestoval Kopřivu Šimánek.

19:45

Novák zřejmě nastřelil tyčku. Něco po jeho střele od modré zazvonilo.

20:00

Zásahy po první třetině - Kovář 11, Kopřiva 9. Slavia byla hlavně v úvodu o dost aktivnější. Pak se hra vyrovnala a ke konci tlačili domácí.

20:28

Nahozený puk Kovář raději podržel.

20:58

Vyloučen hráč Martin Tůma (Č. Budějovice), 2+2 min. za Vysoká hůl
Zasáhl Holce, který jel po chvilce sudímu ukázat, že má v ráně na obličeji krev. Tuplovaný trest.

22:56

Polovina trestu uběhla a Slavia Kováře neohrozila. Střely Kadlece stačili domácí srazit před doletem ke Kovářovi. I Kopřiva si sáhl na puk.

24:02

Ani další minuty trestu nic nepřinesla. Domácí jsou aktivní a znovu testovali Kopřivu.

24:58

Tůma se vrátil. Diváci se lekli jen v závěru přesilovky Slavie, když Kováře málem překonal jeden z jeho spoluhráčů tím, že si puk přehodil za branku rukou.

25:52

Diváci oslavují Romana Pšurného. Byl v nájezdu na Kopřivu a akci v pádu zakončil. Nakonec na Kopřivu sám dopadl.

28:01

Teď znovu přitlačili domácí. Mertlova formace si zastřílela a Slavia raději puk vyhodila na zakázané uvolňování.

28:29

Vyloučen hráč Tomáš Micka (Slavia), 2 min. za Hákování
Teď asi bude Slavii horko. Domácí jsou v ráži i v přesile.

29:56

Gulaš zakombiínoval a zakončil. Kopřiva chytil za brankou od mantinelu odražený puk a vhazovalo se. kotouč získali domácí, ale ke střele je Slavia nepustila.

30:29

Slavia docela v pohodě oslabení přečkala. Párkrát v závěru přesilovky soupeře puk vyhodila.

31:14

Štefanka se dostal s pukem do kruhu po pravici Kováře a pálil. Kovář střelu ztlumil.

32:31

Vyloučen hráč Jiří Vašíček (Slavia), 2 min. za Vražení na hrazení
Na mantinel tvrdě narazil Vydareného.

34:22

Sklenář a Doležal se dostali po problémech domácích s rozehrávkou do útoku dva na dva, ale neuspěli. Potom Mikeskova řada Slavii zamkla, ale gól jí nedala.

34:31

Slavia je kompletní.

35:47

Rudolf Červený (Č. Budějovice) vstřelil branku (3. gól v sezóně), asistence Tomáš Mertl a Martin Podlešák. Stav zápasu Č. Budějovice - Slavia 2:1
Byla to šťastná branka. Domácí šli tvrdě do útoku, ale honili puk, kde se dalo i nedalo. Nakonec se odrazil k Červenému a toho poslední dobou baví dávat důležité góly. Zavěsil z mezikruží pod horní tyčku.

36:56

Do brejku se dostal po levé strně Gulaš. Před Kopřivou zamíchal a prudce pálil na pravý horní roh. Pubnlikum heklo a puk proletěl těsně vedle.

37:29

Znovu se telefonuje po gólu domácích. Opět padl gól po zásahu bruslí a brankář Slavier Kopřiva protestoval.

37:29

Jiří Šimánek (Č. Budějovice) vstřelil branku (5. gól v sezóně), asistence Michal Mikeska a Václav Pletka. Stav zápasu Č. Budějovice - Slavia 3:1
Mikeskova řada se dočkala. Gól platí. Slavia stále protestuje, ale sudí zřejmě viděli jako poslední zásah do puku Šimánkovou holí.

37:29

Vyloučen hráč Miroslav Kopřiva (Slavia), OT 10 min. za Nesportovní chování
Protestoval a protestoval, až si řekl o desítku.

39:10

Tempo se zvedlo a kotel domácích už má jasno. Už své borce oslavuje.

40:00

Brankáři si čísla na zásahy ve druhé třetině vyměnili. Kovář 9, Kopřiva 11, celkem 20:20. Domácí vedou zaslouženě. Důrazem se dvakrát dostali k zakončení. Slavia štěstí neměla.

40:25

Mikeska načasoval přihrávku před branku Kopřivy a usdělal ze Šimánka střelce večera. Tahle trojka hraje opravdu dobře.

42:16

Vyloučen hráč Tomáš Mertl (Č. Budějovice), 2 min. za Podražení

44:16

Jeden zákrok Kovář měl, ale byl to spíš zatoulaný puk. Kopřiva už je srovnaný. Pěkně rozhazuje hokejkou puky až na útočnou modrou.

45:45

Rostislav Martynek (Č. Budějovice) vstřelil branku (7. gól v sezóně), asistence Pavel Kašpařík a Roman Pšurný . Stav zápasu Č. Budějovice - Slavia 5:1
Martynek z voleje napálil puk od Kašpaříka na kruhu k pravé tyčce.

45:45

Kopřiva přece jen nedohrtaje. třídal, v brance Slavie je Furch.

45:59

Vyloučen hráč Michal Vondrka (Slavia), 2 min. za Hákování

47:16

Mikeska zblízka dotlačil puk k Furchovi, ale ne za něj. První zákrok má dvojka Slavie za sebou.

47:59

Hosté jsou kompletní. Kotel si zazpíval Pátá už odbyla a celé hlediště se zapojilo do mexické vlny. Je pěkně plno, diváci zvedají ruce celou komeční přestávku a dobře se baví.

47:59

Trest týmu (Č. Budějovice), 2 min. za Příliš mnoho hráčů na ledě
Jedno špatné střídání u domácích odnesl Mertl.

49:59

Už jsou zase všichni ve hře.

50:46

Vyloučen hráč Jan Snopek (Č. Budějovice), 2 min. za Podražení
Nechtěl, ale to se nepočítá. Zachytil nohou protihráče ve středním pásmu.

52:08

Vyloučen hráč Tomáš Žižka (Slavia), 2 min. za Hákování
Jel s Kašpaříkem, kterému ideálně nahrál Květoň. Bylo to na další gólovku, tak Žižka přitlačil.

53:26

Hlasatel oznámil, že je v Budvar aréně vyprodáno. Poprvé v sezoně a asi ne naposledy. Diváci se náramně baví. Domácí už byli kompletní, když na Furcha jel sólově Pletka. Nedal.

54:08

I Slavia už je zase mkompletní.

54:47

Žižkovu střelu od modré chytil Kovář do lapačky.

57:49

Zápas se dohrává v poklidu. Jen diváci jsou slyšet, zato pořádně. Kováže zdálky vyzkoušel Doležal.