jen za 49 Kč/3 měsíce

Na žádost České televize se začátek utkání posune o čtyři minuty, začít by se mělo v 18:14.

České Budějovice přivítají Třinec ve šlágru 20. kola. Jihočeši jsou v tabulce třetí, Slezané vedou s náskokem tří bodů na Vítkovice a čtyř právě na Budějovice. Ty tak ani v případě výhry nemohou pomýšlet na návrat do čela extraligy.

0:43

Roman Pšurný se pokusil o první střelu zápasu. Krajíček puk vyrazil.

Rozhodčí: Hodek (CZE), Fraňo (CZE) - Lhotský (CZE), Rozlílek (CZE)
Počet diváků: 4 526

1:00

Lukáš Květoň (Č. Budějovice) vstřelil branku (4. gól v sezóně), asistence Milan Gulaš. Stav zápasu Č. Budějovice - Třinec 1:0
Nahrávka jako na bráchu. Gulaš si s Lukášem Květoněm rozumí. Našel ho v dobré pozici a pak stačila pohotová střela.

1:46

Podlešák si chytal puk na střelu. Nakonec se dostal za branku.

5:24

Dva střelecké pokusy Ptáčka od modré se divákům líbily, ale stav zůstal.

5:33

Otřesený brankář Hamerlík se jen těžce zvedá. Publikummu zatleskalo, aby se mu vstávalo lépe. Už je fit.

6:36

Vyloučen hráč Jakub Šulc (Č. Budějovice), 2 min. za Hrubost

7:03

S návratem Richtera z trestné lavice se hosté dostali do útoku dva na jednoho. Peterek předložil puk Růžičkovi a jeho střelu Kovář chytil.

8:16

Další střelu na Kováře vyslal Polák. Kovář puk vyrazil betonem až do středního pásma.

8:36

I Šulc už zase může hrát, trest mu skončil.

9:12

Gulaš se tlačil do branky, kde ho ale tři bránící hráči hostů napomenuli.

9:57

Pletka jen nahodil puk a Hamerlík ho pro jistotu chytil do lapačky.

10:25

Martin Růžička (Třinec) vstřelil branku (9. gól v sezóně). Stav zápasu Č. Budějovice - Třinec 1:1
Diváci se zlobí. Hosté se puku zmocnili po nekomrpomisním ataku, při kterém sudí hru neopřerušili.

12:35

Mikeska objel branku a třikrát došťuchoval puk za Hamerlíka, který ale škvírku kolem sebe a pod sebou neměl.

13:27

Po další nahrávce Gulaše Lukáš Květoň klubko hráčů neprostřelil.

14:53

Na Podlešákovu střelu použil Hamerlík vyrážečku. Od masntinelu vyzkoušel Kováře McGregor. Kovář puk chytil.

15:38

Po špatné rozehrávce domácích se k puku dostal David Květoň a z pravého kruhu pálil. Kovář střelu chytil do lapačky.

16:41

Další útok na Hamerlíka připravil Kuchejda. Gólman hostů si puk přikryl.

16:41

Vyloučen hráč Martin Lojek (Třinec), 2 min. za Hrubost
Zmasíroval Kuchejdu při jeho výjezdu z rohu před branku.

17:25

Střelu Ptáčka od modré vyrazil jeho spoluhráč do sítě za brankou. Buly ve středním pásmu.

18:04

Ke střele na Kováře se dostal Polák. Těsně minul branku.

18:53

Lojek už byl ve hře, když Hamerlík vyrážel jednu střelu za druhou. Náporu odolal.

20:00

Hlasatel oznámil zásahy brankářů: Kovář 10, Hamerlík 13. Hokej se zatím hrál rychlý. Je vidět, že se potkaly týmy z čela tabulky.

21:07

Růžička se protáhl po levé straně, sle Kovář prostor vykryl a puk vyrazil.

21:48

Kašpařík se dostal ke střele, ale puk mu sjel po hokejce a branku netrefil.

22:42

Varaďa pálil prudce nad ledem, ale minul branku.

22:58

Vyloučen hráč David Kuchejda (Č. Budějovice), 2 min. za Držení protihráče

23:25

Jiří Polanský (Třinec) vstřelil branku (5. gól v sezóně), asistence Lukáš Krajíček. Stav zápasu Č. Budějovice - Třinec 1:2
Po pokusu Krajíčka od modré strčil Polanský do střely hůl a hosté vedou.

24:36

Po střele Květoně mohl puk do branky dostat Podloešák, ale puk před prázdnou brankou nezasáhl.

24:36

Vyloučen hráč David Kuchejda (Č. Budějovice), 2 min. za Příliš mnoho hráčů na ledě
Odnesl špatné střídání domácích.

26:10

Kováře testoval z kruhu Hrabal a neuspěl.

26:37

Je po dalším trestu, Kuchejda může hrát.

27:46

Vyloučen hráč Lukáš Zíb (Třinec), 2 min. za Sekání
Máznul Kuchejdu nebo Mikesku, když pronikali kolem mantinelu.

28:22

Šimánek střílel a ve stejné chvíli jeden z hlavních písknul útočícího hráče domácích v brankovišti.

28:56

Květoň těsně minul branku.

30:00

Po návratu Zíba měli hosté nájezd tři na jednoho. Polák akci nezakončuil.

30:44

Druhý trest pro zadáka hostů. Pracoval za brankou.

31:42

Novák zakončil biliár před brankou hostů. Hamerlík puk viděl a poradil si.

33:01

Jiří Šimánek (Č. Budějovice) vstřelil branku (8. gól v sezóně). Stav zápasu Č. Budějovice - Třinec 2:2
Klasika, nahrávka po brankové čáře a zakončení po ledě.

33:01

Hlasatel opravil střelce, je jím Šimánek. Kotouč zřejmě zapadl do branky dřív, než se dostal k Mikeskovi.

35:10

Je to v těchto chvílích hlavně zápas o velké síle a ataku. Hráči do sebe jdou hodně často tělem.

36:19

Roman Pšurný (Č. Budějovice) vstřelil branku (7. gól v sezóně), asistence Jiří Šimánek. Stav zápasu Č. Budějovice - Třinec 3:2
Hodně velká paráda. Šimánek nahrál Pšurnému, ten mu vrátil a zase puk dostal. Dával do prázdné, Šimánek byl skvělý nahrávač.

36:45

David Květoň zřejmě trefil obě tyčky branky Kováře najednou. Nebo šel prudký puk do horní tyčky.

37:27

Vyloučen hráč Stanislav Hudec (Třinec), 2 min. za Sekání
Přerazil přitom Kuchejdovi za svojí brankou hokejku.

38:42

Hamerlík má volno. Domácí se k němu nemohli vůbec dostat.

39:38

Druhá minuta přesilovky domácích byla pestřejší, ale ani Ptáček neuspěl. Už je to pět na pět.

40:00

Zásahy brankářů ve druhé třetině: Kovář 4, Hamerlík 13, celkem zatím 14:26. Se sirénou dostal Krajíček 2 minuty za sekání a 10 minut za připomínky ke svému vyloučení. Až přide ze šatny, zase se posadí a odpočine si ještě jednou.

40:00

Vyloučen hráč Lukáš Krajíček (Třinec), 2 min. za Sekání

40:00

Vyloučen hráč Lukáš Krajíček (Třinec), OT 10 min. za Nesportovní chování
Už sedí a ještě bude sedět.

41:26

Dva pokusy Gulaše, Hamerlík svůj tým podržel.

42:48

Jan Peterek (Třinec) vstřelil branku (5. gól v sezóně), asistence Erik Hrňa a Martin Růžička . Stav zápasu Č. Budějovice - Třinec 3:3
Růžička nahrával k tyčce a Peterek jen puk zasunul.

43:12

Pletka trefil pravý beton brankáře Hamerníka.

43:22

Vyloučen hráč David Kuchejda (Č. Budějovice), 2 min. za Držení hole
V souboji si pomohl nedovoleně.

44:52

Jan Peterek (Třinec) vstřelil branku (6. gól v sezóně), asistence David Květoň a Martin Růžička . Stav zápasu Č. Budějovice - Třinec 3:4
Znovu jen zasouval puk u tyčky. Je tam, kde má být.

45:26

Po střele Lukáše Květoně skončil puk pod betonem Hamerlíka.

45:31

Vyloučen hráč Rostislav Martynek (Č. Budějovice), OT 10 min. za Nesportovní chování
Praštil hokejkou do plexiskla, když rozhodčí znovu pískli domácím útočícího hráče v brankovišti.

46:15

Vyloučen hráč Jan Novák (Č. Budějovice), 2 min. za Krosček
Novák bude sedět v šatně. Dostal i další tresty.

46:15

Vyloučen hráč Jan Novák (Č. Budějovice), OT 20 min. za Nesportovní chování
Už je v šatně. Protestoval. Domácí reklamují špatné verdikty sudího Hodka. Kdyby ještě diváci věděli, že při gólu na 1:1 nejdříve Orsava hrál vysokozu holí na masce Kováře, byly by emoce ještě vyšší.

47:35

Josef Hrabal (Třinec) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Lukáš Zíb a Martin Růžička . Stav zápasu Č. Budějovice - Třinec 3:5
Teč Zíbovy střely od modré skončila v brance.

48:42

Martin Adamský (Třinec) vstřelil branku (5. gól v sezóně), asistence Erik Hrňa. Stav zápasu Č. Budějovice - Třinec 3:6
Po střele do růžku Kovář odešel z branky. Nastoupil Jágr.

49:50

Hosté si otevřeli střelnici a pálí, kde se dá. Domácí se nechali vykolejit verdikty sudího a už zřejmě nedokážou odpovědět.

50:03

Vyloučen hráč Martin Lojek (Třinec), 2 min. za Držení protihráče
Chytil Mertla při jeho průniku kolem mantinelu.

51:21

Hamerlík chytil pokus Gulaše do lapačky.

52:03

Před koncem trestu tečoval Podlešák střelu Šulce na tyčku branky hostů. Lojek už je zpět.

53:07

Tomáš Mertl (Č. Budějovice) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Václav Pletka. Stav zápasu Č. Budějovice - Třinec 4:6
Střela pod horní tyčku.

52:30

Varďa trefil tyčku branky Jágra.

54:40

Znovu náznak bitky, ale hráči se ovládli.

55:22

Jank nahodil puk, Hamerlík ho chytil do lapačky. Domácí se po gólu Mertla ještě snaží něco udělat a jsou stále v útočném pásmu.

56:23

Šimánek nahodil puk a Hamerník po kotouči znovu sáhl lapačkou.

56:36

Vyloučen hráč Lukáš Zíb (Třinec), 2 min. za Nedovolené bránění

56:36

Vyloučen hráč Lukáš Zíb (Třinec), OT 10 min. za Nesportovní chování
I Zíb už je v šatně.

57:54

Střílejí hlavně Šimánek a Ptáček, ale Hamerlík odolal.

58:36

Hrňa, který seděl za Zíba dvě minuty, skočil na led.

59:15

Pavel Kašpařík (Č. Budějovice) vstřelil branku (5. gól v sezóně), asistence Milan Gulaš. Stav zápasu Č. Budějovice - Třinec 5:6
Dojel si vyražený puk a poslal ho pod horní tyčku. Trefil růžek.

59:15

Time pro domácí tým. Ještě něco zkusí.

59:49

Domácí hrají necelou půlminutu power play. Teď si vzali time hosté. Jde hlavně o buly.

28. března 2024 17:00Třinec-Č. Budějovice 2:0
26. března 2024 17:30Č. Budějovice-Třinec 3:0
24. března 2024 17:00Třinec-Č. Budějovice 2:3
22. března 2024 17:30Č. Budějovice-Třinec 4:1
21. března 2024 17:00Č. Budějovice-Třinec 3:4
18. března 2024 17:00Třinec-Č. Budějovice 2:0
17. března 2024 15:00Třinec-Č. Budějovice 2:0
27. února 2024 17:30Č. Budějovice-Třinec 5:2