jen za 89 Kč/měsíc

0:39

První zákrok si připisuje brněnský brankář Trvaj, když do lapačky chytil pokus Bicka.

1:45

Kladno začalo nebojácně, Trvaj musel zasahovat proti Stielerovi.

2:29

Do třetice zahrozili hosté, Knotek po Eberlově přihrávce ale z dobré pozice vystřelit nedokázal.

Rozhodčí: Fraňo (CZE), Hrubý (CZE) - Jílek (CZE), Jindra (CZE)
Počet diváků: 7 200

3:48

Kometa se po delším čase vymanila z kladenského sevření a hned kombinací vytvořila zajímavou pozici pro Dopitu, kterého ale betony vychytal Cikánek.

4:12

Úvod patří Kladnu. Treille najížděl na Trvaje z boku a po úvodní střele dostal i druhý pokus, ale přes betony brněnského gólmana puk neprocpal.

5:25

K nepovedené střele se dostal Huml, byl už ale příliš blízko kladenské brance a Cikánka neprostřelil.

5:54

Zdá se, že se Brňané probouzejí. Cikánka k pěknému zákroku donutil střelou od modré Bičánek.

6:36

Po pěkné domácí akci se dostal k puku mladý bek Ostrčil, vystřelil ale slaboučce a ještě k tomu nepřesně.

7:37

Zápas už nabírá očekávaný vývoj: domácí Kometa tlačí a Kladno se brání.

8:22

Na ledě vzplály emoce, když hostující Eberle vystřelil po odpískání a naštval tím brněnské hráče.

8:22

Vyloučen hráč Tomáš Knotek (Kladno), 2 min. za Podražení

9:06

Hubáček dostal přihrávku před odkrytou kladenskou branku, jenže puk mu přeskočil hokejku a odrazil se od jeho nohy.

10:22

Je po přesilovce, Kometa v ní ani jednou nevystřelila na branku.

11:54

Domácí po nudné pasáži předvedli rychlý výpad, do Dlouhého přihrávky ale stačil na poslední chvíli vložit hůl bránící Drtina.

12:38

Erat zpoza kladenské branky hledal Hubáčka, přihrávku zastavil gólman Cikánek.

13:37

Vyloučen hráč Radim Hruška (Kometa), 2 min. za Vražení na hrazení

14:11

Začátek přesilovky hostům nevyšel, Kometa dvakrát vyhodila.

14:46

Teď se to domácím povedlo i potřetí.

15:10

Nyní Kometě dokonce vyšel brejk, který zakončil Ostrčil střelou těsně vedle horního rohu kladenské branky.

15:37

Kladenská přesilovka skončila, hosté se v brněnském pásmu příliš neohřáli.

16:30

Kvapil vystihl kladenskou rozehrávku, před branku ale puk přes padajícího beka nedoručil.

17:01

Vyloučen hráč Jiří Drtina (Kladno), 2 min. za Podražení

17:32

Prostor ke střele dostal Mojžíš, kladenský brankář i přes stížený výhled dokázal zakročit.

17:53

Stehlíkův pokus od modré Cikánek vyrazil betonem.

18:34

Erat z dobré pozice kousek od kladenské brány o hodně přestřelil.

19:01

Brňané v závěru přesilovky rozjeli kolotoč v útočném pásmu, Kladno se ale ubránilo.

19:36

Domácí Hruška vysunul Kvapila, tomu však puk utekl.

19:48

Po delší době zahrozili hosté, jejich přihrávku ale tečoval bránící Bičánek a mohutně napřáhnutý Patera tak puk netrefil.

20:00

První třetina nenabídla žádný oslnivý hokej. Po nečekaně odvážném začátku hostů získala Kometa převahu, žádnou vyloženou příležitost si však nevytvořila. Na střely na branku jsou lepší domácí v poměru 10:6.

20:50

Kometa začala třetinu v útočném pásmu, s Kvapilovým pokusem od mantinelu ale nemohl mít Cikánek žádný problém.

21:20

Vyloučen hráč Milan Toman (Kladno), 2 min. za Sekání

21:54

Domácí Brabenec se dostal do kuriózní situace, kdy před ním kladenský brankář ležel, ale brněnský útočník nemohl vystřelit, protože byl s pukem za brankovou čárou. Zkoušel tak odrazit puk od Cikánkova betonu, ale záměr mu nevyšel.

22:47

Kometě se přesilovka nedaří.

23:20

Kladno se bez větších starostí ubránilo.

23:38

Do šance se vřítil hostující Kalla, po první střele se dostal i k dorážce, tu ale v tísni poslal vedle.

24:18

Od modré pálil domácí Mojžíš, Cikánek puk udržel ve výstroji.

24:58

Kometa na Kladno tlačí, v útočném pásmu ale nedokáže nic vymyslet.

26:14

Hostující brankář dál sbírá snadné zákroky, teď si smlsnul na dalekonosném pokusu Jakuba Svobody.

27:33

Kladno příliš neútočí, ale když už, tak to stojí za to. Trvaj vyrazil puk jen ke Stielerovi, kterého však vzápětí vychytal.

29:19

Domácí Kvapil se nadechl k pěknému sólu, a i když nakonec vystřelil neškodně, vybojoval aspoň faul.

29:20

Vyloučen hráč Libor Procházka (Kladno), 2 min. za Hákování

29:43

Brabenec se prosmýkl do slušné pozice a vystřelil celkem přesně, jenže slabě, takže Cikánek lapačkou puk vyrazil.

30:46

Tečovaná střela se dostala na hokejku Erata, jenže ten se s pukem otáčel tak pomalu, že mu ho hosté sebrali.

31:10

Zubíčkovu střelu tečoval Hruška kousek vedle kladenské brány.

31:36

Marek Kvapil (Kometa) vstřelil branku (5. gól v sezóně), asistence Radim Hruška. Stav zápasu Kometa - Kladno 1:0
Oslabení hosté přežili, ale ukázku šikovnosti Marka Kvapila už ne. Domácí útočník se prosmýkl až mezi kruhy, odkud poslal bekhendem puk mezi Cikánkovy betony.

32:03

Za hosty se snažil odpovědět Mrázek, od modré ale pálil vedle.

32:54

Před kladenskou branku se natlačili dva domácí hráči připravení dorážet Mojžíšovu střelu, jenže brněnský obránce vystřelil tak slabě, že puk k brance ani nedolétl.

34:07

Dopita přihrával před kladenskou branku, Hubáček tam byl příliš pozdě.

35:43

Vyloučen hráč Pavel Zubíček (Kometa), 2 min. za Hákování

36:40

Kladno zatím v přesilovce domácí branku neohrozilo.

37:28

Vyloučen hráč Radim Bičánek (Kometa), 2 min. za Zdržování hry
Bičánek vyhodil puk mimo led a hosté mají možnost hrát 15 vteřin pět na tři.

37:43

Kometa je ve čtyřech.

37:56

Kousek před modrou se do puku opřel Šmach, Trvaj betony vyrazil až do ochranné sítě.

38:36

Kometa zvládá oslabení dobře a nepouští hosty do šancí.

39:17

Brankář Trvaj dobře přečetl hru a vystihl přihrávku před branku.

39:34

Vyloučen hráč Radek Bělohlav (Kladno), 2 min. za Hákování
Jen co domácí přežili oslabení, budou hrát přesilovku.

39:50

Marek Kvapil (Kometa) vstřelil branku (6. gól v sezóně), asistence Pavel Zubíček. Stav zápasu Kometa - Kladno 2:0
Docela šťastná branka. Do Zubíčkovy rány od modré skočil obětavě obránce, jenže srazil puk jen ke Kvapilovi, který pohotově doklepl do odkryté branky.

40:00

Vyloučen hráč Pavel Patera (Kladno), OT 10 min. za Nesportovní chování
Kladenský kapitán po skončení druhé třetiny zlostně práskl hokejkou do mantinelu a byl za to potrestán.

40:00

Ve druhé třetině Kometa přestřílela soupeře 15:9 a díky Marku Kvapilovi získala náskok. Pořád platí, že je k vidění spíš boj než hokej, ale domácí jsou mnohem aktivnější a i když jejich snaha působí upracovaně, vedou zaslouženě.

40:18

Do kladenského pásma se vydal obránce Stehlík, jeho střela byla příliš vysoká.

41:43

Domácímu brankáři nadělal starosti Látal, od jehož brusle se odrazil puk na branku a Trvaj musel pohotově zasáhnout.

43:06

K tvrdé ráně napřáhl domácí Jaroslav Svoboda, puk letěl vedle.

43:47

Domácí Dlouhý neviděl najíždějícího spoluhráče a tak vystřelil sám, jenže puk pořádně netrefil.

44:37

Po chybě v brněnské rozehrávce pálil tvrdě Treille, Trvaj nadvakrát puk zkrotil a prodloužil svou sérii bez inkasovaného gólu už na 165 minut.

46:14

Hostující brankář Cikánek lapačkou chytil pokus Jaroslava Svobody.

47:49

Na levém kruhu se uvolnil Erat, následná střela se ale mezi kladenské tyče nevešla.

48:52

Muž zápasu Kvapil se uvolnil mezi dvěma beky, střela mu ale nesedla.

50:15

Trvaj ukazuje, proč je od září neprůstřelný. Z mezikruží se na něj řítil Rudovský, brněnský brankář si povyjel a jistě zakročil.

50:53

Teď si Trvaj pohlídal bližší tyč a chytil slabý Treillův pokus do lapačky.

51:18

Kvapil mohl dovršit hattrick, ale v ideální pozici prováhal chvíli na střelu a pak nedokázal ani přihrát.

51:36

Vyloučen hráč Ondřej Šmach (Kladno), 2 min. za Držení protihráče

51:48

Hosté ujeli tři na dva, Látalovu střelu z otočky Trvaj vyrazil betonem.

53:36

Brněnská přesilovka uběhla jako voda, hosté se při ní ničeho bát nemuseli.

56:11

Kladno se snaží tlačit, přes propracovanou brněnskou defenzivu se ale do šancí dostává těžko.

56:28

Ondřej Veselý (Kometa) vstřelil branku (4. gól v sezóně), asistence Radim Hruška a Marek Kvapil. Stav zápasu Kometa - Kladno 3:0
Je hotovo. Hruška vjel do útočného pásma a nabil na pravý kruh Veselému, který bez přípravy vypálil do vzdálenějšího horního růžku. Cikánek vytasil vyrážečku příliš pozdě.

57:45

Teď Trvajovu sérii málem překazil jeho vlastní obránce Houdek, který nechtěně tečoval puk těsně vedle tyče.

58:24

Hosté se sympaticky dál snaží o korekci skóre, ale Kometa jim to nechce dopřát.

59:22

Diváci stojí, Kometa si užívá pohodový konec zápasu. To se jí letos moc často nepoštěstilo.

59:54

Zřejmě poslední buly bude v brněnském pásmu.

60:00

Ve třetí třetině bylo na střely aktivnější Kladno v poměru 9:7, celkově na střely vyhrála Kometa 32:24.

16. února 2024 18:00Kometa-Kladno 2:3P
30. prosince 2023 16:00Kladno-Kometa 4:5P
17. listopadu 2023 17:00Kometa-Kladno 8:1
29. září 2023 18:00Kladno-Kometa 1:4
27. ledna 2023 18:00Kladno-Kometa 0:3
20. prosince 2022 18:00Kometa-Kladno 3:2P
30. října 2022 16:00Kladno-Kometa 3:5
23. září 2022 18:00Kometa-Kladno 1:3