Získejte všechny články mimořádně
jen za 49 Kč/3 měsíce

2:35

Od modré nahazoval puk domácí obránce Stehlík, brankář Franěk vyrážečkou bez problémů zasáhl.

3:24

Franěk znovu v akci. Kucharczyk na něj střílel z lepší pozice než Stehlík, ale mířil přímo doprostřed.

4:34

Hosté jeli dva na jednoho, Lukeš si nabruslil až před brankoviště, tam ale narazil na připraveného Hoviho, který ztlumil puk pod svými betony.

Rozhodčí: Minář (CZE), Polák (CZE) - Tošenovjan (CZE), Hlavatý (CZE)
Počet diváků: 7 046

5:38

Litvínovský bek Kousalík na útočné modré zachytil nepovedenou domácí rozehrávku, jeho následný slabý pokus však ani neletěl na brněnskou branku.

6:06

Vyloučen hráč Michal Trávníček (Litvínov), 2 min. za Nedovolené bránění

6:14

Richard Stehlík (Kometa) vstřelil branku (5. gól v sezóně), asistence Tomáš Houdek a Jiří Dopita. Stav zápasu Kometa - Litvínov 1:0
Kometě k využití přesilovky stačilo pouhých 8 vteřin. Po buly se zdálo, že hosté vyhodí, Houdek ale udržel puk, posunul jej Stehlíkovi a ten skóroval bombou od modré. Ta nebyla nijak zvlášť umístěná, přesto prosvištěla až do sítě.

8:12

Znovu rušno před litvínovskou brankou. Kucharczyk se před ni dokázal probít, ale už ne zakončit.

10:06

Litvínov domácí na chvíli zatlačil, proto brankář Hovi Jarešovo nahození raději schoval v lapačce.

10:20

Ručinský zkoušel po objetí branky zaskočit domácího gólmana k bližší tyči, Hovi byl pozorný.

11:05

Jakub Svoboda zůstal za hostující obranou a ujížděl sám na brankáře, tísněný vracejícím se obráncem ale nedokázal zvednout puk nad padajícího Fraňka.

11:45

Sérii domácích šancí ukončila střela Vyrůbalíka od modré, kterou domácí nedokázali dorazit.

11:48

Vyloučen hráč Richard Jareš (Litvínov), 2 min. za Držení hole

12:32

Houdek místo střely z vyložené pozice nahrával, Dopitovi však poslal puk nepřesně.

13:11

Kometa rozehrála v útočném pásmu rychlou kombinaci, hosté ale nakonec dokázali vyhodit.

13:48

Brňané kombinovali, kombinovali, ale pořádně vystřelit nedokázali. Litvínov je kompletní.

14:35

Gólman Komety musel spěchat daleko od branky, aby přikryl puk před dojíždějícím Viktorem Hüblem. Bude za to ale potrestán.

14:35

Vyloučen hráč Sasu Hovi (Kometa), 2 min. za Zdržování hry

16:01

Kometa se brání bez problémů, Litvínov ještě její branku neohrozil.

16:35

Z téhle přesilovky hosté nevytěžili vůbec nic.

17:04

Hovi snadno chytil nahození ze středního pásma, rozehrát puk už ale nestihl.

17:30

Roman Erat (Kometa) vstřelil branku (4. gól v sezóně), asistence Petr Hubáček a Jiří Dopita. Stav zápasu Kometa - Litvínov 2:0
Dopita s Hubáčkem zabojovali za brankou, odkud putoval puk k Eratovi a ten z levého kruhu bez přípravy prostřelil Fraňka.

17:47

Mohlo to být 3:0, jenže Huml svůj samostatný nájezd zakončil střelou vedle litvínovské branky.

18:57

Vyloučen hráč Martin Ručinský (Litvínov), 2 min. za Napadení
Hostující veterán přespříliš dohrával souboj s Kvapilem.

19:50

Litvínov zvládá oslabení dobře.

20:00

Litvínov domácím kromě úvodu nijak nezatopil, zatímco Kometa využila přesilovku a jednu ze svých pár šancí, takže zaslouženě vede. Na střely jsou aktivnější Brňané v poměru 11:8.

20:42

Brňané začínají třetinu v početní převaze. Houdek dostal chvíli času na střelu od modré, Franěk zasáhl vyrážečkou.

20:59

Ve chvíli, kdy už byli hosté kompletní, pálil od modré znovu Houdek. Franěk tentokrát vyrazil betonem.

21:28

Domácí Hruška se po přihrávce zpoza branky snažil trefit volný kout v litvínovské kleci, z ostrého úhlu ale střílel mimo.

23:10

Brňané jeli dva na jednoho, obránce Vyrůbalík se při svém prvním letošníme extraligovém startu rozhodl pro střelu švihem a z kruhu trefil povyjetého Fraňka.

24:05

Hubáček svým pohybem vytvořil ideální šanci pro Stehlíka, ten ale po přihrávce zpoza litvínovské branky špatně trefil puk.

25:00

Ve druhé třetině se zatím hraje pouze jedním směrem, a to na litvínovskou branku. Hosté vypadají zcela bezradní.

25:22

Až teď dostal nabito Jánský, při pokusu o střelu ze slušné pozice ale upadnul.

26:06

Potlesk pro hostujícího Skuhrovce, který po tvrdém zásahu odjel z ledu sice s pomocí lékaře, ale po svých.

27:18

Domácí brankář stále ve druhé třetině nemá pořádný zákrok, po Ručinského střele z mezikruží však za ním zazvonila tyčka. Rozhodčí prohlížejí video, zda se puk neodrazil od vnitřní tyče.

27:18

Rozhodčí rozpažuje, takže hosté si na svůj první gól ještě musí počkat.

28:34

Po už klasickém momentu, kiksu brněnského beka Mojžíše na útočné modré, jeli hosté dva na jednoho. Na Majdanově pokusu si však lapačkou pochutnal Hovi.

28:42

Svou rychlost ukázal domácí Hubáček, jeho střelu z velkého úhlu si ale Franěk pohlídal.

30:22

Pochvala pro litvínovského Ručinského, který před svou bránou vložil hokejku do Stehlíkovy přihrávky. Nebýt toho, domácí Kvapil by zakončoval do prázdné.

32:12

Dnešní zápas není žádnou luxusní podívanou. Kometa celkem v poklidu kontroluje dvougólový náskok a zatím se nezdá, že by ji Litvínov dokázal vážněji pozlobit.

32:32

Erat hledal před litvínovskou brankou Dopitu, ten tísněný obráncem puk netrefil.

33:25

Fraňkovi vypadla z lapačky nevýrazná střela Bičánka od modré, napodruhé už litvínovský brankář puk zkrotil.

33:29

Napodruhé byla i s pomocí teče Bičánkova střela mnohem nebezpečnější, skončila však těsně vedle.

33:53

Vyloučen hráč Petr Kousalík (Litvínov), 2 min. za Hákování

34:44

Rychlý výpad zpoza branky zkoušel Kvapil, litvínovský brankář byl u bližší tyče připravený.

35:53

Touhle přesilovkou se Kometa chlubit nebude, hosty její ubránění moc sil nestálo.

36:09

Tomáš Houdek (Kometa) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Roman Erat a Petr Hubáček. Stav zápasu Kometa - Litvínov 3:0
Při hře pět na pět už ale Brňané udeřili, když se jim dnes podruhé vyplatila aktivita za brankou. Houdek pak dostal mezi kruhy spoustu času a zamířil přesně k tyči pod Fraňkovu vyrážečku.

36:40

Vyloučen hráč Peter Jánský (Litvínov), 2 min. za Pád pod nohy

38:01

Po svižné kombinaci Komety našel Dopita opět zpoza branky Erata, ten mířil dobře nahoru, ale Franěk výborně zasáhl.

38:40

Hosté jsou kompletní.

39:50

Druhá třetina se dohrává v poklidu bez vzrušení před brankami.

40:00

Litvínov sice ve druhé třetině po Ručinského tyčce zaměstnal videorozhodčího, domácí tým ale příliš ne. Kometa v pohodě kontroluje vedení, které díky Houdkovi ještě o gól nevýšila. Ve druhé třetině vyhráli Brňané na střely 8:4, celkově je to 19:12.

41:07

Vyloučen hráč Richard Stehlík (Kometa), 2 min. za Hákování
Stehlík ve vlastním pásmu špatně rozehrál a svou chybu musel vyřešit faulem.

41:24

Kometa v oslabení vyjela do přečíslení tři na dva, které zakončil přízemní střelou Brabenec. Franěk si betonem poradil.

41:52

Vyloučen hráč Radim Hruška (Kometa), 2 min. za Hákování
Litvínov může hrát 75 vteřin pět na tři.

42:19

Po kombinaci dostal puk mezi kruhy Viktor Hübl, ale nedokázal pořádně vystřelit a Kometa vyhodila.

43:10

Martin Ručinský (Litvínov) vstřelil branku (7. gól v sezóně), asistence Martin Jenáček a František Lukeš. Stav zápasu Kometa - Litvínov 3:1
Domácí už byli ve čtyřech, Stehlík se ale ještě nestačil vrátit do pásma, když Litvínov rozebral bránící trojici a Ručinský snadno doklepnul puk do prázdné brány.

43:50

Na ledě zůstal ležet domácí Vyrůbalík, nakonec ale odjel po svých.

44:58

Po litvínovském snížení je hra hodně rozkouskovaná.

45:40

Před brněnskou brankou se snažil prosadit Kubát, do puku ale jen lehce šťouchl a Hovi měl snadnou práci.

46:42

Další přerušení poté, co za litvínovskou brankou zůstal ležet obránce Gula. Na střídačku dojel hodně ztěžka.

47:00

K zakončení bekhendem se dostal hostující Kubinčák, Hoviho příliš neohrozil.

50:00

Takový průběh třetí třetiny brněnští diváci dobře znají. Když Kometa vede, soustředí se na defenzivu, kterou soupeř velice obtížně překonává. V posledních třech minutách nebyla k vidění žádná slušná šance.

50:17

Vyloučen hráč Radim Skuhrovec (Litvínov), 2 min. za Držení protihráče

50:51

Hosté vyhráli šermovačku u modré čáry a vyhazují.

51:30

Zápas sleduje 7046 diváků, teprve podruhé v sezoně tak v Brně není vyprodáno.

52:17

Litvínov je v pěti, v brněnské přesilovce se ničeho bát nemusel.

53:02

Mezi litvínovskými kruhy dostal kousek prostoru Jaroslav Svoboda, jeho střelu z otočky chytil Franěk lapačkou.

53:22

Vyloučen hráč Radim Skuhrovec (Litvínov), 2 min. za Vysoká hůl
Zbytečný faul za vlastní brankou ubírá hostům čas k pokusu o vyrovnání.

53:43

Litvínovské obraně ujel Hruška, nájezd ale po kličce zakončil střelou do ochranné sítě.

54:12

Nyní se hostující obranou proháčkoval Kvapil, jeho střelu z úhlu Franěk betonem vyrazil.

55:22

Litvínov je kompletní.

55:47

Viktor Hübl najížděl z boku na domácí branku a pokusil se Hoviho oklamat naznačením střely, finský gólman se ale nenechal oklamat a dobře zasáhl.

56:35

Vyloučen hráč Jaroslav Kracík (Litvínov), 2 min. za Zásah do oblasti hlavy a krku
Za prohřešek v útočném pásmu dostal hostující útočník trest 2+10.

58:35

Vyloučen hráč Jaroslav Kracík (Litvínov), OT 10 min. za Zásah do oblasti hlavy a krku

57:19

Radim Hruška (Kometa) vstřelil branku (12. gól v sezóně), asistence Marek Kvapil a Pavel Zubíček. Stav zápasu Kometa - Litvínov 4:1
Je rozhodnuto. Marek Kvapil boduje v jedenáctém zápase po sobě, když objel dva soupeře a předložil puk mezi kruhy Hruškovi, který z první nedal Fraňkovi žádnou šanci.

58:33

Dopitovu střelu do horního růžku skvěle chytil brankář Franěk. Kometa tak stále pod trenérem Jeřábkem nedala v jednom zápase pět gólů.

59:08

Vyloučen hráč Jakub Černý (Litvínov), 2 min. za Vysoká hůl

59:30

Litvínov vyhazuje.

60:00

Litvínov po snížení trochu ožil, ale Kometa se o pátou výhru v řadě a osmou z posledních devíti zápasů příliš bát nemusela. Na střely na branku skončila třetí třetina 8:8, celkově na ně vyhrála Kometa 27:20.

26. března 2024 17:30Litvínov-Kometa 4:1
24. března 2024 17:00Kometa-Litvínov 1:2P
22. března 2024 17:00Litvínov-Kometa 1:5
21. března 2024 17:30Litvínov-Kometa 3:4
18. března 2024 17:00Kometa-Litvínov 1:5
17. března 2024 17:00Kometa-Litvínov 1:2N
1. února 2024 17:30Litvínov-Kometa 2:3
17. ledna 2024 18:00Kometa-Litvínov 3:1