0:21

První střela patřila domácímu Stehlíkovi, Mensator jeho pokus od modré bez problémů vyrazil.

1:36

Další brněnskou střelu od modré, tentokrát Mojžíšovu, tečoval Jakub Svoboda mimo branku.

3:07

Domácí bek Zubíček zpracovával puk tak nešikovně, že si málem dal vlastní gól. Naštěstí pro Kometu se od něj kotouč nakonec odrazil mimo tyče.

Rozhodčí: Hradil (CZE), Šindler (CZE) - Jelínek (CZE), Pešek (CZE)
Počet diváků: 7 200

3:53

Mezi kruhy se řítil karlovarský Pech, jeho střelu přizvedl obránce do ochranné sítě.

4:28

Kvapil posunul puk na modrou napřáhnutému Mojžíšovi, jeho střelu Mensator dobře přikryl.

4:55

Domácí obranu hned několikrát vystrašil Melenovský. Nejprve úplně sám z levého kruhu netrefil bránu, poté před odkrytou klecí puk špatně zasáhl a napotřetí jeho pokus zblokoval obránce.

5:33

Šance i na druhé straně. Brankář Mensator pokus Jaroslava Svobody zblízka pouze ztlumil, puk museli z brankoviště odvracet jeho spoluhráči.

8:22

Hluchou pasáž bez šancí zakončila "malá domů" brněnského obránce Bičánka, gólman Hovi stihl zareagovat a puk přikrýt.

9:25

Jiří Dopita (Kometa) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Roman Erat a Petr Hubáček. Stav zápasu Kometa - K. Vary 1:0
Rychlá brněnská akce dospěla až k Eratovi, který zpoza brány přihrál Dopitovi a ten z první zametl puk ke vzdálenější tyči. Kapitán Komety se raduje z teprve druhého gólu v sezoně.

10:34

Vary na chvíli zmáčkly Kometu v její třetině, tlak ovšem zakončil Dobroň slabou střelou, se kterou nemohl mít Hovi problém.

10:39

Marek Melenovský (K. Vary) vstřelil branku (6. gól v sezóně), asistence Karol Sloboda. Stav zápasu Kometa - K. Vary 1:1
Melenovský našel kousek místa mezi dvěma brněnskými obránci a z mezikruží se trefil přesně mezi Hoviho betony.

11:23

Hosté jsou při chuti, proti Muchově projektilu musel Hovi vymrštit lapačku.

11:35

Zaťovič objel brněnskou branku, na zakončení už ale neměl prostor a poslal puk po ledě do připraveného Hoviho.

12:09

Nápor Komety v útočném pásmu zakončila nepřesná Brabencova přihrávka.

13:33

Jaroslav Svoboda ukázal svou rychlost, když předjel hostujícího obránce, k zakončení se ale nakonec nedostal.

15:26

Před Hovim se zjevil úplně volný Cyganov, brněnský brankář však bleskově povyjel a nenechal tak místo pro úspěšnou střelu.

17:16

Zatím se hraje vlažný hokej, diváky moc nezahřálo ani nahození Jaroslava Svobody od mantinelu, které bez problémů lapil Mensator.

17:37

Vyloučen hráč Ján Mucha (K. Vary), 2 min. za Hákování
První vyloučení zápasu.

17:54

Bičánek se na modré z první opřel do puku, Mensator betonem vyrazil.

18:06

Vyloučen hráč Radim Bičánek (Kometa), 2 min. za Sekání
Brněnská přesilovka rychle skončila, bude se hrát čtyři na čtyři.

18:46

Hostující Skladaný se snadno dostal až před Hoviho, ten jeho bekhend vyrazil ramenem.

19:37

Začíná krátká přesilovka Karlových Varů.

19:54

Hosté zahráli vysokou holí, rozhodčí vykazuje hru do středního pásma.

20:00

První třetina příliš nenadchla, hraje se hodně opatrný hokej. Kometa získala vedení, ale Vary dokázaly rychle srovnat a od té doby jsou o něco nebezpečnější. Na střely na branku vyhráli úvodní třetinu hosté 10:9.

20:35

Hostující Košťál hrozivě napřáhl, střelou po ledě ale brankáře Hoviho nakonec příliš nevylekal.

21:47

Kvapil dlouho držel puk za karlovarskou brankou, před ní však nakonec nikoho nenašel.

21:58

Vyloučen hráč Radim Bičánek (Kometa), 2 min. za Hákování

22:12

Košťál pálil z první, Hovi vyrážečkou puk odrazil.

22:47

Dopita jel s Eratem dva na jednoho, jeho přihrávku vystihl hostující obránce Čutta.

23:44

Martin Zaťovič (K. Vary) vstřelil branku (6. gól v sezóně), asistence Lukáš Pech a Michal Dobroň. Stav zápasu Kometa - K. Vary 1:2
Karlovy Vary využívají přesilovku. Zaťovič nejprve z brankoviště trefil beton roztáhlého Hoviho, napodruhé však puk poslal obloučkem do sítě.

23:54

Marek Kvapil (Kometa) vstřelil branku (9. gól v sezóně). Stav zápasu Kometa - K. Vary 2:2
Kometě stačilo na odpověď pouhých 10 vteřin. Kvapil v útočném pásmu získal puk, mezi kruhy se kličkou vyhnul obránci a zamířil těsně nad ledem přesně k protější tyči.

24:48

Domácí mohli vést, Jakuba Svobodu ale vychytal Mensator.

25:13

Hovi betony vyrazil slabý pokus Cyganova jen k Zaťovičovi, s jeho dorážkou si ale poradil.

25:59

Erat dostal trochu prostoru ke střele a jen těsně minul horní růžek karlovarské branky.

27:07

Aktivní Kvapil to zkoušel zpoza obránce a málem nachytal Mensatora, který s potížemi vyrazil.

27:56

Brněnský obránce Mojžíš se nadechl k nezvyklému sólu, které zakončil Mensatorův zákrok betonem.

28:18

Petr Kumstát (K. Vary) vstřelil branku (9. gól v sezóně). Stav zápasu Kometa - K. Vary 2:3
Puk se zpoza brány náhodně odrazil ke Kumstátovi a ten nadvakrát překonal Hoviho.

29:16

Domácí jsou rozhození, střelou z úhlu se toho snažil využít Sloboda, ale trefil jen Hoviho.

31:00

Kometa stále vypadá otřeseně a nedaří se jí kloudně rozehrát.

31:19

Jan Košťál (K. Vary) vstřelil branku (3. gól v sezóně), asistence Ján Mucha. Stav zápasu Kometa - K. Vary 2:4
Karlovy Vary už potřetí skórují z dorážky. Hovi Muchovu střelu vyrazil přímo před sebe ke Košťálovi, který byl mezi kruhy úplně sám a pohodlně zamířil k tyči.

32:27

Brabenec zkoušel Mensatora zaskočit chytrým nahozením, karlovarský brankář ale stihl včas vykopnout beton.

33:20

Kometa na chvíli soupeře zmáčkla, ale puk ležící na brankovišti dokázaly Vary odklidit do bezpečí.

34:24

Brněnská obrana hoří, naštěstí pro ni střílel Klíma z otočky vedle.

35:13

Teď zasahoval Hovi, když vyrazil dalekonosnou ránu Košťála.

36:03

Dopita zkoušel zasunout puk pod Mensatora po výpadu z boku, neuspěl však ani on, ani jeho dorážející spoluhráči.

36:51

Domácí Kvapil předvedl parádní sólo, na jeho konci však před brankou hledal spoluhráče, který tam nebyl.

37:17

Vyloučen hráč Milan Procházka (K. Vary), 2 min. za Hákování

37:43

Kometa vytvořila pozici pro Malce, jeho ránu vyrazil Mensator.

37:56

Vyloučen hráč Jakub Čutta (K. Vary), 2 min. za Vysoká hůl
Kometa může hrát 81 vteřin pět na tři.

38:49

Po Bičánkově druhé ráně dorážel Dopita, Mensator odolal.

39:14

Kometě se přesilovka pět na tři moc nedaří, naposledy hosté zblokovali puk do ochranné sítě.

39:17

Vary jsou ve čtyřech.

39:56

Ani zbytek přesilovky se Brňanům vůbec nepovedl, diváci pískají.

40:00

Divokou druhou třetinu vyhráli hosté na střely 20:15 a na góly 3:1, takže vedou 4:2. A rozhodně zaslouženě, neučesanou hru domácího týmu diváci čím dál častěji oceňují pískotem.

41:54

Kometu mohl vrátit do zápasu Huml, ale před prázdnou brankou nepochopitelně netrefil puk.

43:20

Ani Dopita nedokáže trefit prázdnou branku! Brankář Mensator uvízl za svou klecí, Hubáček přihrál svému kapitánovi, tomu však do střely stihl vpadnout obránce. A i kdyby nevpadl, puk by stejně letěl vedle.

45:25

Puk mezi kruhy dostal Hubáček, snažil se mířit pod břevno, ale hostující brankář dobře zasáhl.

47:00

Kometa se snaží tlačit, ale je to hodně křečovité úsilí.

48:00

Kousek za modrou čárou napřáhl Kvapil, brněnská střela ale byla už poněkolikáté zblokována.

48:44

Hovi vykopl betonem střelu Gřegořka. Ve třetí třetině domácí gólman moc práce nemá, jeho spoluhráči se však nedokážou vepředu prosadit.

50:06

Dopita přebíral puk v ofsajdu, hosté se tak opět neměli čeho bát.

51:09

Vyloučen hráč Tomáš Malec (Kometa), 2 min. za Sekání
Další rána pro zkroušený brněnský tým.

51:17

Hovimu nadělalo starosti nahození Dobroně, nakonec ale puk přikryl.

52:29

Puk na branku nahazoval od mantinelu Mucha, Hovi neměl problém.

53:09

Hubáček získal s pukem hodně času, Kometa už je kompletní.

53:58

Hovimu vypadl z lapačky lehký puk, tentokrát to Vary napotrestaly.

54:42

Vary vedou, přesto jsou v posledních minutách nebezpečnější. Hoviho prověřil střelou z dálky Zaťovič.

56:20

Kvapil dobře střílel z mezikruží, puk prolétl jen těsně vedle hostující tyče.

57:21

Na ledě zůstal ležet hostující Pech, nakonec však odjel po svých.

57:49

Kometa si vzala oddechový čas a hraje v šesti!

58:29

Bičánek nahazoval puk, ten k brance nedolétl.

58:41

Mojžíšův pokus byl nadějnější, puk se však ze skrumáže odrazil také mimo branku.