jen za 89 Kč/měsíc

Zápasu předcházela minuta ticha, kterou si hokejisté i diváci připomněli památku hokejistů Jaroslavle, kteří zahynuli při leteckém neštěstí. Diváci za brankou rozvinuli velký transparent.

0:15

První přerušení nastalo po patnácti vteřinách kvůli posunuté brance Zlína.

0:42

Z pravého kruhu střílel Čajánek, Chábera vyrazil.

ZlínZlín

Sedláček

Rozhodčí: Minář (CZE), Polák (CZE) - Bryška (CZE), Novák (CZE)
Počet diváků: 4 655

1:03

Vyloučen hráč Martin Látal (Kladno), 2 min. za Nedovolené bránění

1:39

Od modré dvakrát střílel Hamrlík. První ránu Chábera vyrazil, poradil si i s dorážkou Köhlera. Druhou střelu chytil.

3:03

Kladno druhou minutu oslabení přežilo, přestože se většinou bránilo v pásmu. Ovšem Zlín žádnou šanci neměl.

3:15

Tutovka Zámorského. Domácí bek byl zcela volný mezi kruhy, střelu do horního růžku lapil Chábera.

4:01

Tomáš Sýkora (Zlín) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Antonín Honejsek a Filip Čech. Stav zápasu Zlín - Kladno 1:0
Čech projel středem hřiště do pásma, posunul napravo na Honejska, který se protlačil přes beka k brance, přihrál přesně Sýkorovi, kterému stačilo jen nastavit hůl, protože stál volný před odkrytou brankou.

4:44

Jaroslav Kalla (Kladno) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Milan Toman. Stav zápasu Zlín - Kladno 1:1
Sedláček věnoval hostům vyrovnání. Vyjel z branky za pukem, u kterého byl dříve než najíždějící Kalla, ale nahrál mu přesně na hůl. Pro kladenského útočníku nebylo problémem zasunout puk do prázdné branky.

6:53

Od modré střílel po zemi Linhart, Chábera chytil.

7:34

Toman se protáhl po levém křídle a přesně nahrál do mezikruží na volného Pateru, jeho střelu z první Sedláček betonem vyrazil.

11:13

Hraje se ve vysokém tempu, oba týmy zvládly bez přerušení čtyři minuty. Během tohoto úseku mělo šance jen Kladno. Nejprve Sedláček vyrazil střelu Lukáče, pak si poradil s tečí Patery, který byl volný před brankou.

12:11

Bicek si na útočné modré najel na přihrávku, udělal dva kroky, vypálil a trefil pravou tyčku.

14:32

Další možnost Kladna. Z pravého kruhu střílel Dragoun, Sedláček vyrazil.

14:44

Vyloučen hráč Marek Hovorka (Kladno), 2 min. za Podražení

15:36

Vyloučen hráč Libor Procházka (Kladno), 2 min. za Vysoká hůl
Procházka zasáhal vysokou holí Čajánka, za to si vysloužil pískot celého stadionu. Domácí budou hrát proti třem.

16:06

Domácí tlačí s Čajánkovou formací a Leškou na modré, jejich nápor ale zastavila příhra rukou.

16:42

Petr Čajánek (Zlín) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Bedřich Köhler a Martin Hamrlík. Stav zápasu Zlín - Kladno 2:1
Dvě vteřiny před návratem Hovorky Zlín skóruje. Köhler od zadní nahrál mezi kruhy na Čajánka, který se přesně trefil k tyčce.

17:36

Ve zbytku přesilovky už se Kladno ubránilo, čelilo jediné střele.

18:13

U Sedláčka se pošťuchovali Řezníček a Valský, rozhodčí zůstali klidní.

18:24

Brejk dva na jednoho zakončil Leška nepřesnou střelou.

20:00

Zásahy brankářů: Sedláček 8 - Chábera 13

20:00

První třetina nabídla solidní podívanou ve vysokém tempu. Zlín začal aktivněji, ale Kladno po vyrovnání ožilo a díky perfektnímu bruslení si vytvořilo několik šancí. Díky přesilovkám ale patřil závěr první části znovu Zlínu.

20:41

Hlaváč se hezky protáhl kolem Hamrlíka, najel si před Sedláčka, ale přestřelil.

21:54

Čajánek se protáhl po pravém křídle, ale nestačil zakončit, protože se dostal za brankovou čáru.

22:08

Od modré střílel Lučka, Chábera levým betonem vyrazil.

23:22

Lukáš zpoza branky hezky uvolňoval Kafku, který však jeho přihrávku nezpracoval.

24:31

Holík šikovně nahrával na Čecha, který zůstal volný před Cháberou, ale kladenský brankář na poslední chvíli vrazil do přihrávky hůl.

25:27

Čajánek křižnou přihrávkou posunul puk na Galvasu, který ale od modré vystřelil slabě, takže Chábera neměl žádnou práci.

26:58

Vyloučen hráč Petr Zámorský (Zlín), 2 min. za Hákování
První přesilovka pro Kladno. Hosté poměrně dlouho hráli v šesti proti pěti, ale nic kloudného nevymysleli.

28:18

Petr Kafka (Kladno) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Michal Dragoun a Marek Hovorka. Stav zápasu Zlín - Kladno 2:2
Dragoun nahrál křížně přes celé útočné pásmo na najetého Kafku, který vyrovnal.

29:31

Patera zůstal chvilku volný mezi kruhy, vystřelil těsně vedle.

30:11

Sedláček nezpracoval puk, ale Kalla se přes beka k dorážce nedostal.

31:04

Leška zkusil zaskočit Cháberou střelou ze středního pásma, hostující gólman si na ní smlsnul.

31:52

Valský se obětavě vrhl do Galvasovy střely, takže Chábera mohl zůstat v klidu.

32:42

Vyloučen hráč Pavel Kubiš (Zlín), 2 min. za Hákování

34:42

V závěru oslabení se dostal do brejku Leška, z levého kruhu vystřelil, Chábera lapačkou vyrazil.

35:55

Ondráček tečoval střelu od modré, puk těsně minul branku.

37:31

Od pravého mantinelu střílel Důras, Chábera v pohodě chytil do lapačky. Puk navíc mířil vedle.

37:58

VLach se prokličkoval přes dva protihráče, ale už se nedostal k přesnému zakončení.

40:00

Zásahy brankářů ve 2. třetině: Sedláček 8 - Chábera 6

40:00

Druhá třetina byla mnohem slabší než první. Kladno dál dobře bruslí a napadá, zato domácí polevili.

40:57

Rychlý brejk Zlína. Čajánek z levé strany přihrál před branku na najíždějícího Veselého, jehož jemnou tyč Chábera vyrazil.

42:21

Bicek se vysmýkl od bočního mantinelu a vystřelil těsně vedle.

43:12

Řezníček střílel od modré přes clonící hráče a přestože toho Chábera moc neviděl, puk chytil.

43:45

Holíkova teč těsně minula branku. K dorážce už se nedostal Leška, protože obrana puk odpálila do bezpečí.

44:42

Velký nápor Čajánkovy lajny ukončila Řezníčkova střela do obránce. Vzápětí hrozilo Kladno, Sedláček vyrazil nepříjemnou střelu Kally.

45:39

Po zákroku kladenského beka zůstal na ledě ležet Ondráček, který vyrážel do brejku. Celý stadion i zlínská lavička se zlobí, ale rozhodčí nevylučuje.

46:55

Kafka se natlačil před Sedláčka, ale těsně minul.

47:08

Vyloučen hráč Jakub Valský (Kladno), 2 min. za Podražení

48:06

Zlín se poněkud komplikovaně dostával do pásma. Když se mu to podařilo, střílel Hamrlík do Chábery.

49:08

Kladno oslabení přežilo bez úhony.

50:15

Vyloučen hráč Jason Lepine (Kladno), 2 min. za Zdržování hry

51:04

Leška lajna tlačí, ale Linhart dvakrát v řadě trefil jen před sebou stojícího beka.

51:17

Po křížné přihrávce střílel z pravého kruhu Důras z první, Chábera vyrazil.

52:15

Kladno se ubránilo i ve druhém oslabení v poslední třetině.

53:17

Sedláček betonem vykopl Látalovu střelu.

53:22

53:51

Z levého kruhu střílel Hovorka přímo do Sedláčka.

55:22

Zlín je v pěti.

55:30

Dragoun mohl rozhodnout. Hovorka poslal střílenou přihrávku na Dragouna, který stál těsně vedle branky, ovšem tečoval nepřesně.

56:11

Řezníčkova střela vypadla Cháberovi z lapačky, ale k jeho štěstí se puk odkutálel mimo branku.

57:43

Zápas sleduje 4655 diváků.

59:46

Poslední šance Kladna rozhodnout v normální hrací době. Po icingu Zlína se bude vhazovat před Sedláčkem.

Vyloučen hráč Pavel Kubiš (Zlín), 2 min. za Podražení
Kubiš podrazil Růžičku, takže Kladno má ideální šanci rozhodnout v prodloužení.

62:37

Po obléhání střílel Skrbek, Sedláček chytil.

63:13

Hlaváč nedokázal zblízka procedit puk za Sedláčka.