jen za 89 Kč/měsíc

0:21

Třinečtí se usadili v obranné třetině hostů, ale jejich první střelu hosté zblokovali a puk skončili vysoko v ochrané síti za brankou.

0:47

První zásah si připsal domácí brankář Hamerlík, když z levého kruhu přes obránce vystřelil Gulaš.

1:26

Lukáš Zíb (Třinec) vstřelil branku (3. gól v sezóně), asistence Jiří Polanský. Stav zápasu Třinec - Č. Budějovice 1:0
Hrňa se protáhl před branku, kde Kovář puk vyrazil, toho se zmocnil Polanský, nahrál zpět Zíbovi a než se hostující brankář zvedl, měl puk v síti.

Rozhodčí: Blecha (CZE), Polák (CZE) - Bryška (CZE), Novák (CZE)
Počet diváků: 4 104

3:12

Budějovičtí se marně pokoušejí probít do útočné třetiny, domácí pozorně hlídají modrou čáru aútoky hostů odrážejí.

5:10

Hosté se už několikrát dostali před branku domácích, ale zatím Hamerlíka vážněji neohrozili.

6:45

Třetí třinecká řada, která se postarala o vedoucí gól, svírala hosty v jejich obranné třetině, ale ti náporu odolali.

7:25

Podlešák si nabruslil před Hamerlíka, bekhendem chtěl puk prostrčit pod jeho betonem, ale neuspěl.

10:05

Několikrát se nyní podařilo domácím ohrozit branku hostů, ale Kováře nepřekvapili.

10:40

Vyloučen hráč Aleš Kranjc (Č. Budějovice), 2 min. za Sekání
Třinečtí mají první přesilovku.

12:40

Budějovičtí se snadno ubránili.

14:54

Milan Gulaš (Č. Budějovice) vstřelil branku (3. gól v sezóně), asistence Peter Mikuš. Stav zápasu Třinec - Č. Budějovice 1:1
Třineckým ujel Gulaš a ač tísněn protivníkem, který ho podle signalizace sudích fauloval, bekhendem k pravé tyči vyrovnal.

16:00

Vyloučen hráč David Kuchejda (Č. Budějovice), 2 min. za Hákování
Oceláři mají výhodu druhé přesilovky.

17:30

Lukáš Květoň (Č. Budějovice) vstřelil branku (9. gól v sezóně), asistence Michal Kolarz. Stav zápasu Třinec - Č. Budějovice 1:2
Domácí neudrželi puk v útočné třetině a hosté šli dva na jednoho. Lukáš Květoň ale ani nepřihrával a střílel v oslabení přesně do levého horního rohu branky.

18:00

A hosté jsou kompletní. Domácí je ani tentokrát v početní převaze nepřitlačili.

19:25

Třinečtí sevřeli hosty, ale puk za Kováře neprotlačili.

20:10

Druhou třetinu začali hosté zakázaným uvolněním.

20:23

Pavel Kašpařík (Č. Budějovice) vstřelil branku (6. gól v sezóně), asistence Aleš Kotalík. Stav zápasu Třinec - Č. Budějovice 1:3
A když se Budějovičtí poprvé dostali před branku domácích, znovu udeřili. Hamerlík sice vyrazil střelu Kotalíka, ale Kašpařík z mezikruží střílel přesně pod horní tyčku.

22:30

Zdá se, že hosté hrájí přesilovku, když minutu svírají domácí před jejich brankou.

23:37

Vyloučen hráč Radek Bonk (Třinec), 2 min. za Sekání
České Budějovice získaly výhodu první přesilovky.

25:05

Vyloučen hráč Mario Cartelli (Třinec), 2 min. za Nedovolené bránění
Hosté budou hrát 32 vteřin v pěti proti třem.

25:37

Třinečtí jsou ve čtyřech.

27:05

Domácí tým obě vyloučení přestál bez úhony.

27:45

McGregor, který se z Karlových Varů vrátil do Třince, ujel po pravé straně, nahrál Polanskému, ale jeho bekhendová střela skončila na brankou.

28:49

Třinecký Květoň se drží za obličej, fanoušci pískají, ale rozhodčí žádný prohřešek proti pravidlům neviděli.

30:10

Domácí hráči se pokoušejí probít před branku hostů, ale ti pozorně brání.

31:49

Kohn parádně projel ze středního pásma před gólmana Kováře, ale střílel těsně vedle pravé tyče.

32:55

Martynek projel před Hamerlíka, jeho střelu gólman vyrazil a po několika dalších pokusech hosté protlačili puk do branky která byla chvíli zvednutá a k tomu bylo několik hráčů v brankovišti. Rozhodčí prohlížejí videozáznam.

32:55

Rudolf Červený (Č. Budějovice) vstřelil branku (3. gól v sezóně), asistence Rostislav Martynek. Stav zápasu Třinec - Č. Budějovice 1:4
Sudí Blecha se vrátil na led, ale ještě chvíli situaci konzultoval s dalšími sudími, než ukázal na středový kruh. Puk tak nakonec do branky dotlačil Červený.

34:55

Budějovičtí drží puk a nedovolují domácím vyrazit do útoku.

35:23

Vyloučen hráč Peter Mikuš (Č. Budějovice), 2 min. za Zdržování hry
Oceláři získali výhodu přeslovky, když Mikuš v budějovické obranné třetině zalehl puk a nechtěl hrát.

37:23

Tuto přesilovku domácí sehráli nejlépe. Nejostřeji vypálili Zíb a Adamský, ale Kovář puk vždy vyrazil.

37:35

Jakub Orsava (Třinec) vstřelil branku (3. gól v sezóně), asistence Adam Rufer a David Ostřížek. Stav zápasu Třinec - Č. Budějovice 2:4
Rufer nahrál Orsavovi a ten našel mezeru mezi Kovářovým betonem a levou tyčkou.

38:20

Oceláře gól povzbudil, tlačí se dopředu.

40:10

Jiří Šimánek (Č. Budějovice) vstřelil branku (4. gól v sezóně), asistence Pavel Kašpařík. Stav zápasu Třinec - Č. Budějovice 2:5
To byl ještě rychlejší úder hostů než ve druhé třetině.Kašpařík vyhrál vhazování, puku se chopil Šimánek a příklepem zpoza modré čáry překvapil Hamerlíka.

40:10

A domácí vystřídali brankáře. Místo Hamerlíka nastoupil Vojtek.

42:18

Vyloučen hráč Jakub Orsava (Třinec), 2 min. za Podražení
Domácí hosty nepustili přes minutu z jejich pásma, ale Orsava fauloval a Budějovičtí budou hrát přesilovku.

43:11

Vyloučen hráč František Ptáček (Č. Budějovice), 2 min. za Držení protihráče
Třinecký Květoň se snažil ujet, ale Ptáček ho držel.

44:18

Domácí jsou kompletní a hrají přesilovku.

44:38

Brankář Kovář zalehl puk v brankovišti a Kolarz se pustil do menšího pěstního souboje s Polanským.

45:11

Oba týmy jsou kompletní.

47:20

Rána Cartelliho od modré proletěla chumlem hráčů, ale puk se odrazil od Kovářových betonů.

49:24

Hrňa zatáhl puk do útočné třetiny, načež Klimenta střílel zpoza obránce. Kovář puk lapil do lapačky.

49:28

David Ostřížek (Třinec) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Rob Davison. Stav zápasu Třinec - Č. Budějovice 3:5
Kovář před sebe vyrazil střelu Davisona a Ostřížek puk dorazil pod horní tyčku.

50:18

Z třineckého sevření vyrazil do útoku Kotalík, ale jeho rána z levé strany skončila v lapačce Vojtka.

51:31

Hlasatel oznámil počet diváků: 4 104.

51:59

Třinečtí se tlačí před branku hostů, kde Polanský po střele Kohna zboural gólmana Kováře.

53:54

Hra se vyrovnala, ale žádný z týmů se nemůže dostat do zakončení.

55:08

"Ještě to zkusíme!" burcuji fanoušci domácí hráče, kteří se nyní dostali do útočné třetiny.

57:12

Oceláři se pokoušejí o závěrečný nápor. Po závaru před Kovářem sudí přerušili hru.

57:20

Třinečtí hrají v šesti bez brankáře.

57:59

Po přihrávce domácích rukou se bude vhazovat ve středním pásmu, takže se Vojtek vrátil do branky.

58:17

Sudí vhazuje v obranné třetině hostů, takže domácí znovu zkoušejí power play.

58:32

Třinečtí drží pásmo.

59:20

Budějovičtí se několikrát dostali z třetiny, ale brzy je do ní domácí vrátili.

59:47

Hosté se osvobodili zakázaným uvolněním.

59:56

Peter Mikuš (Č. Budějovice) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence František Ptáček. Stav zápasu Třinec - Č. Budějovice 3:6
Mikuš se trefil ze středního pásma do prázdné branky a Vojtek se může vrátit na led.

28. března 2024 17:00Třinec-Č. Budějovice 2:0
26. března 2024 17:30Č. Budějovice-Třinec 3:0
24. března 2024 17:00Třinec-Č. Budějovice 2:3
22. března 2024 17:30Č. Budějovice-Třinec 4:1
21. března 2024 17:00Č. Budějovice-Třinec 3:4
18. března 2024 17:00Třinec-Č. Budějovice 2:0
17. března 2024 15:00Třinec-Č. Budějovice 2:0
27. února 2024 17:30Č. Budějovice-Třinec 5:2