jen za 89 Kč/měsíc

0:15

V prvním třineckém útoku s Bonkem a Varaďou, na jeho pravém křídle, nastoupil mladý Hrňa. Nahradil Klimentu, jemuž skončilo hostování z Liberce.

1:04

Slavisté začali nebezpečněji, ale s oběma jejich dosavadními střeleckými pokusy si brankář Hamerlík poradil.

2:50

Třineckým se stále nedaří dostat k brance hostů.

Rozhodčí: Hradil (CZE), Mikula (CZE) - Hlavatý (CZE), Tošenovjan (CZE)
Počet diváků: 2 623

4:25

Jako první z domácích hráčů zahrozil Květoň. Vystřelil z otočky, ale z velkého úhlu a brankář Furch puk snadno vyrazil.

6:36

První třinecký útok přinutil Furcha přikrýt na ledě puk, který se k němu doklouzal. Akci založil Varaďa, který opět hraje s krytem obličeje, který mu chrání zlomený nos z předminulého zápasu ve Zlíně.

7:43

Vyloučen hráč Petr Kadlec (Slavia), 2 min. za Hákování
Kadlec nedovoleně bránil Květoně před brankou a domácí mají první přesilovku.

9:43

Slavisté se ubránili, ale v samém závěru svého oslabení čelili mohutné kanonádě domácích. Zíbovu dělovku od modré Furch vyrazil ramenem a pak se položil i do dalších tří dorážek třineckých hokejistů.

11:25

Lukáš Krenželok (Slavia) vstřelil branku (6. gól v sezóně), asistence Jan Alinč a Daniel Krejčí. Stav zápasu Třinec - Slavia 0:1
Alinč zpoza branky nahrál najíždějícímu Krenželokovi a ten, ač měl v zádech Peterka mířil švihem přesně do levého horního rohu třinecké branky.

11:47

Vyloučen hráč Jiří Polanský (Třinec), 2 min. za Podražení
A hned po tom, co dostali gól, se Oceláři musejí bránit.

13:47

Domácí jsou v plném počtu, když odolali i tvrdé ráně Dreslera.

15:13

Rufer vystřelil od levého mantinelu, ale Furcha nepřekvapil.

16:03

Tomica si nabruslil k třinecké brance, ale jeho střelu zleva, z úhlu, Hamerlík chytil.

16:52

Peterek předvedl své umění, když se prosmýkl přes tři protihráče do útočné třetiny. Tam nahrál Květoňovi, jehož rána z úhlu ale skončila na Furchově hrudi.

17:15

Vyloučen hráč Juraj Valach (Slavia), 2 min. za Hákování
Valach nejprve hákoval a pak...

17:15

Vyloučen hráč Juraj Valach (Slavia), 2 min. za Napadení
...napadl jednoho z třineckých hráčů, takže hosté se budou bránit 4 minuty.

19:15

Jeden Valachův trest hosté přečkali bez úhony.

20:00

Fandíte Třinci, či Slavii? Podpořte svůj oblíbený hokejový tým ve velkém sčítání fanoušků. Průběžné pořadí ankety najdete a zapojit se můžete zde.

20:05

Třinečtí pokračují v přesilovce.

21:15

Slavisté se ubránili.

22:53

Vondrka se dostal ke střele, ale Hamerlík puk pravým ramenem vyrazil.

24:02

Kromě gól hostů a jednoho závaru před brankou Slavie se hraje bez šancí.

24:25

Tomáš Micka (Slavia) vstřelil branku (6. gól v sezóně), asistence Vladimír Růžička a Jan Dresler. Stav zápasu Třinec - Slavia 0:2
Micka si najel mezi kruhy a po jeho ráně se puk od tyčky odrazil do branky.

24:56

Jelínek se natahoval po puku, ale Hamerlík se stačil přesunout k levé tyči a střelu vyrazit.

24:58

Vyloučen hráč Jakub Orsava (Třinec), 2 min. za Podražení
A ke všemu Orsava podrazil Jelínka, takže domácí se musejí bránit.

26:58

Třinec je v plném počtu.

27:39

Vyloučen hráč Dmitrij Jaškin (Slavia), 2 min. za Sekání
Dosavadní přesilovky Oceláři hráli špatně. Jak si povedou tentokrát?

27:52

Tomáš Klouček (Třinec) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence David Květoň a Jan Peterek. Stav zápasu Třinec - Slavia 1:2
Květoň nahrál doleva Kloučkovi a ten švihem prostřelil chumel hráčů i Furcha. Pro Oceláře to byl 40. gól v přesilovce v této sezoně.

29:20

Bonk se ocitl před gólmanem Furchem, ale už neměl sílu pořádně zakončit a střílel jen do hrudi hostujícího gólmana.

30:28

Tomica zůstal ležet na ledě, aniž by se dostal do nějakého tvrdšího souboje s protihráčem. Záhy s ručníkem na obličeji, aby zachytil krev, odjel na střídačku.

32:14

Vyloučen hráč Radek Bonk (Třinec), 2 min. za Podražení
Třinecký Bonk se snažil u mantinelu za vlastní brankou vydolovat puk a podrazil jednoho ze slavistů, takže hosté budou hrát třetí přesilovku.

33:23

Růžička projel útočnou třetinou, vystřelil, přičemž trefil Hamerlíka do masky, takže sudí přerušili hru.

34:14

Síly na ledě jsou vyrovnány.

34:52

lavisté měli na ledě šest hráčův poli, ale sudí si toho nevšimli.

36:26

Oceláři zvýšili tempo. Získali převahu, ale nemohou se dostat k pořádné střele.

37:56

Třinečtí stáhli hru na tři pětky, přičemž do prvního útoku se místo Hrni posunul Hampl.

38:56

Slavisté čelí třinecké útočné snaze zvýšenou tvrdostí.

39:37

Michal Vondrka (Slavia) vstřelil branku (8. gól v sezóně), asistence Petr Kadlec. Stav zápasu Třinec - Slavia 1:3
Vondrkovi stačilo nastavit hokejku, aby poslal puk do odkryté branky. Od pravého mantinelu mu nahrával Kadlec.

40:13

Třinečtí míchají sestavou. Do třetí třetiny nastoupil první útok ve složení Hampl - Polanský - Varaďa.

41:16

Peterek projel útočnou třetinou, ale jeho bekhend Furch vyrazil. Druhý třinecký útok zůstal beze změn, s Peterkem v něm zůstali Květoň a Hořava.

41:41

Vyloučen hráč Jiří Polanský (Třinec), 2 min. za Hrubost
Za slavistickou brankou se do sebe pustili Polanský a Šulc a oba týmy hrají ve čtyřech.

41:41

Vyloučen hráč Jakub Šulc (Slavia), 2 min. za Hrubost

43:25

Vyloučen hráč Jakub Sklenář (Slavia), 2 min. za Vysoká hůl
Oceláři budou hrát 16 vteřin ve čtyřech proti třem.

43:41

Domácí rozjeli přesilovku pěti proti čtyřem.

44:20

A při přesilovce už je zpět v první třinecké formaci kapitán Bonk místo Polanského.

45:25

Slavisté se ubránili bez větších obtíží.

45:46

Krenželok vystřelil z levého kruhu, Hamerlíkovi puk vypadl, ale obránci ho zachytili a rozjeli alš třinecký útok.

47:30

Domácí svírali slavisty před Furchem, ale dělovka Hořavy minula branku.

49:32

V rohu kluziště po jednom ze soubojů zůstal ležet Hampel a sudí přerušili hru.

49:32

Hample odjel na střídačku s pomocí maséra, ale sudí vylučovat nebudou.

51:09

Hlasatel oznámil počet diváků -2 623. A mezi nimi by mohl být i slavistický útočník Tomáš Kůrka, který by se měl od zítřka zapojit do přípravy Třince.

52:15

Vyloučen hráč Petr Kadlec (Slavia), OT 10 min. za Nesportovní chování
Hostující kapitán zřejmě protestoval a dostal osobní trest.

52:50

Třinečtí nadále marně dobývají hostující branku.

54:19

Vyloučen hráč Jakub Sklenář (Slavia), 2 min. za Podražení
Třinečtí mají ještě šanci - hrají další přesilovku.

54:49

Varaďa si najel před branku, ale jeho pohotová střela mířila doprostřed branky, kde stál Furch.

56:19

Slavisté se i tentokrát ubránili.

56:48

Třinecký pokus o útok skončil zakázaným uvolněním a z hlediště se dnes už poněkolikáté ozývá pískot.

57:54

Oceláři jsou v útočné třetině, ale hosté důrazně brání.

58:22

Oceláři si vzali oddechový čas.

58:22

Utkání pokračuje bez Hamerlíka.

58:36

Antonín Dušek (Slavia) vstřelil branku (5. gól v sezóně), asistence Michal Vondrka. Stav zápasu Třinec - Slavia 1:4
A je rozhodnuto. Slavisté zachytili puk a Dušek ho poslal do prázdné branky.

18. února 2015 18:15Slavia-Třinec 2:1
11. ledna 2015 15:00Třinec-Slavia 5:2
25. listopadu 2014 18:15Slavia-Třinec 2:6
12. října 2014 15:00Třinec-Slavia 4:0
28. února 2014 17:30Slavia-Třinec 2:3
5. ledna 2014 15:00Slavia-Třinec 1:4
22. listopadu 2013 18:20Třinec-Slavia 5:2
6. října 2013 17:00Třinec-Slavia 3:2