jen za 49 Kč/3 měsíce

Hezký podvečer ze Zlína, kde se dnes představí podruhé v sezoně Jaromír Jágr a jeho Kladno. Stejně jako 5. října je Zimní stadion Luďka Čajky vyprodán.

Kladno přijelo v hodně oslabené sestavě. Chybí mu pětice útočníků Patera, Plekanec, Valský, Dragoun a Lukáč. V bráně dostane poprvé v sezoně od začátku šanci Cikánek. Zlín postrádá trio obránců Horák, Urbanec, Matějíček.

Zlín vyhrál oba vzájemné zápasy, doma 3:2 a na Kladně 4:1.

Druhý Zlín je na rozdíl od čtvrtého Kladna ve formě. Doma vyhrál šestkrát po sobě a naposledy zvítězil na Spartě po nájezdech. Rytíři prohráli pět ze sedmi posledních utkání.

ZlínZlín

Sedláček

Rozhodčí: Homola (CZE), Polák (CZE) - Pouzar (CZE), Bádal (CZE)
Počet diváků: 7 000

Jako poslední vyjel na led Jaromír Jágr a u mantinelu se tradičně pokřižoval.

0:05

První přerušení po zakázaném uvolnění Zlína.

0:23

Jiří Tlustý (Kladno) vstřelil branku (11. gól v sezóně), asistence Jaromír Jágr. Stav zápasu Zlín - Kladno 0:1
Bleskový úder Kladna. Jágr si najel před Sedláčeka, který jeho střelu vyrazil před Tlustého a ten puk dotlačil za jeho záda.

1:08

Vyloučen hráč Ondřej Veselý (Zlín), 2 min. za Zásah do oblasti hlavy a krku

1:08

Vyloučen hráč Ondřej Veselý (Zlín), OT 10 min. za Zásah do oblasti hlavy a krku

3:08

Kladno první přesilovku nevyužilo, Sedláčka moc neohrozilo.

4:06

Látal nabil Eberlemu, jeho ránu ze dvou metrů Sedláček vykopl špičkou betonu.

4:20

Petr Macholda (Kladno) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Jaromír Jágr. Stav zápasu Zlín - Kladno 0:2
Jágr si připisuje druhou asistenci. Na modré našel Macholdu, který vymetl pravý roh.

4:54

Jaroslav Balaštík (Zlín) vstřelil branku (16. gól v sezóně), asistence Pavel Kubiš a Tomáš Linhart. Stav zápasu Zlín - Kladno 1:2
Blesková odpověď Zlína. Balaštík střílel z pravé strany do odkryté brány.

6:07

Jan Hlaváč (Kladno) vstřelil branku (9. gól v sezóně), asistence Jaromír Jágr. Stav zápasu Zlín - Kladno 1:3
Jágr zvládl tři nahrávky za šest minut. Teď využil jeho přehledu Hlaváč, který procedil Sedláčka bekhendovou střelou mezi nohy.

9:44

Pavel Kubiš (Zlín) vstřelil branku (6. gól v sezóně), asistence Jaroslav Balaštík a Tomáš Valenta. Stav zápasu Zlín - Kladno 2:3
Ve Zlíně se hraje bez obran. Balaštík našel najetého Kubiše, který prostřelil Cikánka při signalizované výhodě.

11:40

Fanoušci na Jágra pískají, ten si ale dnes dělá na ledě, co chce. Teď vodil půl minuty Čajánka.

13:44

Vyloučen hráč Bedřich Köhler (Zlín), 2 min. za Krosček

24:53

Macholdova tečovaná střela končí vysoko v síti nad bránou Sedláčka.

15:18

Vyloučen hráč Jiří Tlustý (Kladno), 2 min. za Nedovolené bránění

16:00

Rozhodčí odpustili Majeskému faul.

17:00

Sedláček propustil střelu Kuchlera, naštěstí pro domácího brankáře šla těsně mimo.

19:33

Sedláček si připsal těžký zákrok při střele Hlaváče, kterému nahrál opět Jágr.

20:00

Zásahy brankářů: Sedláček 12 - Cikánek 6

20:00

Prvních deset minut nabídlo strhující podívanou a pět branek. Pod všechny tři kladenské se podepsal Jágr. Domácí prohrávají o gól a musí za to být rádi, Rytíři je přehráli.

20:19

Vyloučen hráč Dalibor Řezníček (Zlín), 2 min. za Hákování

22:30

Vyloučen hráč David Růžička (Kladno), 2 min. za Sekání
Kubiš se prosmýkl obranou Kladna, Růžička ho ale při zakončení sekl.

23:30

Macholda zachránil Kladno od vyrovnání. Střela od modré propadla za Cikánka, puk mířící do sítě Macholda na poslední chvíli odpálil.

25:10

David Kuchejda (Kladno) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence David Růžička a Jaromír Jágr. Stav zápasu Zlín - Kladno 2:4
Domácí nevyhodlil puk a za to je stihl trest. Růžičkovu nahození před Sedláčka zachytil Kuchejda a střelou z otočky překonal Sedláčka počtvrté. Jágr si připsal další asistenci.

27:12

Vyloučen hráč Ondřej Veselý (Zlín), OT 10 min. za Nesportovní chování
Rozhodčí pustili jasné zakázané uvolnění Kladna, Veselý se rozčílil a podruhé dostává osobní trest. Zlínský útočník dnes dohrál.

28:37

Jasný faul na Jágra rozhodčí nepískají. Zřejmě tím kompenzují své předchozí nepřesný výroky. Čtveřice v pruhovaném kazí jinak hezký zápas.

29:52

Linhartovu ránu vyrazil Cikánek ramenem. Zlín stáhl hru na tři útoky, do kabiny odešel i Honejsek, který se držel za záda.

33:17

Zlín je vývojem zápasu zaskočený a ve druhé třetině se mu skoro nic nedaří.

33:54

Utkání ztratilo tempo a je teď často přerušované.

34:56

Cikánek se připsal v rychlém sledu tři zákroky, všechny však byly po lehkých střelách.

36:26

Vyloučen hráč Petr Zámorský (Zlín), 2 min. za Krosček

38:16

Vyloučen hráč Martin Látal (Kladno), OT 10 min. za Nesportovní chování
Kladenskou přesilovku přerušil hvizd rozhodčích a Látal dostává osobní trest. Pravděpodobně za řeči.

40:00

Zásahy brankářů: Sedláček 11 - Cikánek 12

40:00

Druhá třetina za první kvalitou zaostala. Jediný gól dal Kuchejda, který zajistil Kladnu vedení o dvě branky. Pokud chce Zlín bodovat, musí hodně přidat.

40:55

Vyloučen hráč David Kuchejda (Kladno), 2 min. za Sekání

43:46

Jiří Tlustý (Kladno) vstřelil branku (12. gól v sezóně), asistence David Růžička. Stav zápasu Zlín - Kladno 2:5
Růžička poslal puk po souhře s Jágrem na Tlustého, který dal sřelou po ledě Sedláčkovi svůj druhý gól.

45:55

Zámorského pokus Cikánek v pohodě kryje.

46:44

Vyloučen hráč Tomáš Linhart (Zlín), 2 min. za Hrubost

46:44

47:02

Leškovu střelu Cikánek zlikvidoval s velkým štěstím.

48:17

Vyloučen hráč Petr Čajánek (Zlín), 2 min. za Vysoká hůl
Hosté si berou oddechový čas.

48:53

Jágr teď jezdil půl minuty s pukem a domácího ho jen sledovali. Není divu, že prohrávají.