jen za 89 Kč/měsíc

Nejsledovanější utkání dnešního extraligového kola mezi Pardubicemi a Hradcem začíná za necelou půl hodinku. Prolomí konečně domácí smolnou devítizápasovou sérii porážek? Dynamo naposledy Hradec porazilo 6:4.

0:18

Miloš Bubela se hned na začátek utkání hnal před branku, ale Maxwell si s jeho šancí poradil.

1:26

Z prostoru mezi kruhy to zkoušel také Matěj Chalupa, ale i Hamerlík si napoprvé nepřipravil žádné zaváhání.

Bezúch

Rozhodčí: Svoboda (CZE), Jeřábek (CZE) - Svoboda (CZE), Lhotský (CZE)
Počet diváků: 10 194

2:46

Denis Kusý (Pardubice) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Ondřej Machala. Stav zápasu Pardubice - Hr. Králové 1:0
Dyannmo jde do vedení! Úplně volný Denis Kusý dostala nádhernou přihrávku od Ondřeje Machaly a pověsil kotouč přímo pod víko Maxwellovy klece.

3:43

Hradec Králové kombinuje v útočném pásmu. Hamerlík nepůsobí moc jistým dojmem, ale puk za svá záda alespoň prozatím nepustil.

4:28

Puk od modré čáry nahazoval hradecký Patrik Miškář, ale kus gumy byl sražen do rohu hřiště.

5:39

Dynamo ujelo do dalšího úniku dvou na jednoho, ale bekhend rozjetého Vondráčka jen prosvištěl kolem Maxwella.

6:47

Treille dobře zabojoval ve středním pásmu, ale když se chtěl vydat do útoku, tak mu kotouč uskočil od hole.

7:19

Marosz hledal před brankou Rolinka, ale puk zablokoval hradecký bek.

7:21

Zakázané uvolnění hostů.

7:43

Wishartovo nahození našel v lapačce Maxwell a následuje komerční přestávka.

7:55

Za kotoučem v útočném pásmu spěchal Lukáš Nedvídek, ale cestu mu dobře zkřížil domácí obránce a jeho šanci zabránil.

8:03

Filip Pavlík vypálil od modré čáry, ale Hamerlík má puk ve své moci.

8:49

Po Sýkorově zatažení kotouče do útočného pásma Dynama na modré čáře napřáhl Marosz, ale Maxwell puk vyrazil svým pravým betonem.

9:05

Na druhé straně se ke střele dostal také Richard Nedomlel, ale puk na Hamerlíka přes bránící hráče nedoletěl.

9:33

Oskars Cibulskis dostal nabito na modré, jeho ránu z první ale mimo tečoval další domácí obránce.

9:55

Do útoku si vyšlápl domácí Antonín Dušek, jeho střelu od mantinelu však vyrazil Maxwell.

12:05

Sýkora se svou formací sice dobře zakombinovali v útočném pásmu, ale finální střela nepřišla, takže Maxwell zůstal bez práce.

12:52

Bičevskis dobře operoval před Hamerlíkem a jen těsně mimo tečoval nahození od modré čáry!

13:39

Vopelka dobře našel přímo před brankou stojícího Bičevskise, ale lotyšský útočník ani napodruhé tváří v tvář Hamerlíkovi neuspěl!

15:05

Hradec má veliký tlak, ale hokej se hraje na góly a na ty vede domácí Dynamo.

15:46

Volný Sýkora měl dost času na střelu, Maxwell ji ale vytěsnil ramenem!

16:30

16:38

Po vhazování v útočném pásmu Hradce se otevřel prostor před Bezúchem, ten ale netrefil.

16:44

Vyloučen hráč Lukáš Vopelka (Hr. Králové), 2 min. za Nedovolené bránění
Dynamo si zahraje první přesilovou hru v dnešním utkání. Lukáš Vopelka míří na trestnou lavici na dvě minuty za nedovolené bránění.

17:43

David Skokan trefuje tyčku Maxwellovy brány!

18:24

Dynamo se celou přesilovku drží v útočném pásmu, ale gól nepřichází.

18:44

A Vopelka je zpět na ledě. Hradec je kompletní.

19:41

Kolem volného Radka Smoleňáka proletěl kotouč, kdyby jej hradecký útočník trefil, měl před sebou prázdnou bránu.

20:00

První třetina dvacátého šestého derby je za námi. Dynamo po ní vede 1:0, když se ve třetí minutě prosadil Denis Kusý. Hradec však měl místy hodně velikou převahu.

20:54

Na úvod druhé třetiny tu máme zakázané uvolnění Hradce.

21:13

Další zakázané uvolnění hradeckých hokejistů.

22:13

Lukáš Vopelka to zkoušel z nulového úhlu, ale neuspěl.

22:49

Peter Hamerlík tentokrát zachytil další hradeckou střelu a hra je přerušena.

23:29

Mislav Rosandič zpracoval kotouč, nedokázal se však z křídla dostat do lepší pozice před branku a z jeho šance nakonec nic nebylo.

24:01

24:35

Vondráček měl našlápnuto do útočného pásma, ale na modré jej o puk připravil soupeř.

24:47

Pardubický kapitán Tomáš Rolinek na poslední chvíli zablokoval hradeckou střelu mířící do odkryté branky!

25:20

Hamerlík přikryl kotouč lapačkou a máme tu další přerušení hry.

25:29

Vyloučen hráč Radek Smoleňák (Hr. Králové), 2 min. za Hákování
Dynamo si zahraje další přesilovku. Rozhodčí nachystal dvě minuty za hákování pro Radka Smoleňáka.

25:43

Rolinek jen těsně mimo tečoval střílenou přihrávku Juraje Mikuše!

26:11

Po další Mikušově střele se kotouč odrazil na hůl Dávida Skokana, na kterého zívala napůl odkrytá branka, Maxwell se ale dokázal parádně a včas přesunout!

26:39

Wishartovo nahození od modré vylétlo vysoko do ochranné sítě.

26:55

Dynamo už překonalo Maxwella a kotouč na brankovišti poskakoval do prázdné, na poslední chvíli jej ale odpálil hradecký obránce!

27:29

Hradec je kompletní.

28:01

Petr Koukal (Hr. Králové) vstřelil branku (4. gól v sezóně), asistence Radek Smoleňák a Juraj Bezúch. Stav zápasu Pardubice - Hr. Králové 1:1
Petr Koukal nádherně z mezikruží vymetl růžek Hamerlíkovy klece! Pardubický gólman neměl vůbec žádnou šanci na reakci.

29:01

Daniel Rákos si vytáhl Hamerlíka z branky a měl na holi hradecké vedení, ale nedokázal zamířit přesně.

29:56

S vyrovnávacím gólem Hradečtí výrazně ožili a znovu zatápí obraně Dynama.

30:43

Wishartovo nahození od mantinelu lapačkou zkrotil Maxwell.

31:31

Zakázané uvolnění Hradce.

31:59

Hradečtí jeli tři na jednoho, ale zakončení na sebe vzal Radovan Pavlík a trefil pouze Hamerlíkův beton.

32:59

Maxwell provětral lapačku při dalším nahození Dynama od modré čáry.

34:00

Dynamo zformovalo obranu a Hradec se teď těžko dostává přes střední pásmo.

34:24

Treille dostal žabičku do jízdy, ale nedosáhl na kotouč.

35:09

Procházka dostal dobrou přihrávku v útočném pásmu, ale ve finální fázi mu puk přeskočil hokejku.

36:14

Z úhlu pálil Miškář, ale Hamerlík jeho pokus vyrazil.

37:09

Matěj Chalupa měl před sebou odkrytou branku a už zvedal ruce nad hlavu, Hamerlík však kotouč zastavil!

37:44

Radovan Pavlík si dobře najel z úhlu před Hamerlíka, ale ani on neuspěl!

37:44

Vyloučen hráč Daniil Miromanov (Pardubice), 2 min. za Sekání
V závěru druhé části si první přesilovou hru zahraje také Hradec Králové. Dvě minuty za sekání pro Daniila Miromanova.

37:59

V oslabení se do zakončení dostal Rolinek, ale Maxwell jeho pokus vytáhl ramenem.

38:34

Pavlíkova bomba letěla mimo.

39:01

Dynamo vyhazuje kotouč ve chvíli, kdy se rozběhla poslední minuta druhé třetiny.

39:38

Dynamo znovu vyhazuje.

39:44

A domácí jsou kompletní.

40:00

Končí druhá třetina. Hradec v ní dokázal vyrovnat na současných 1:1, když o spojnici nádherně vymetl horní růžek za Hamerlíkem exhradecký kapitán Petr Koukal.

40:13

Vyloučen hráč Radek Smoleňák (Hr. Králové), 2 min. za Podražení
Na začátku třetí třetiny je tu přesilovka pro Dynamo. Dnes již podruhé míří na trestnou Radek Smoleňák, tentokráte na dvě minuty za podrážení.

40:17

Vyloučen hráč Miloš Bubela (Pardubice), 2 min. za Sekání
Přesilovka Dynama však trvala přesně čtyři vteřiny. Miloš Bubela dostává dvě minuty za sekání.

40:52

Po Maroszově přihrávce se do zakončení tlačil Rolinek, ale nebyl úspěšný.

40:59

Matěj Chalupa (Hr. Králové) vstřelil branku (2. gól v sezóně). Stav zápasu Pardubice - Hr. Králové 1:2
Hradec otáčí vývoj zápasu a jde do vedení! Peter Hamerlík teď absolutně nepodržel svůj tým, když mu mezi nohy propadla ne nijak výrazná střela Matěje Chalupy.

42:18

Oba týmy jsou kompletní.

43:12

Smoleňák sám před Hamerlíkem trefil pouze pardubického brankáře!

43:43

Vyloučen hráč Ty Wishart (Pardubice), 2 min. za Držení protihráče
Přesilovka pro Hradec. Ty Wishart inkasuje dvě minuty za držení protihráče.

44:11

Poulíčkovu střelu mohl do odkryté brány dorazit Machala, ale nezasáhl skákavý kotouč!

45:04

Smoleňák z úhlu vůbec netrefil branku.

45:34

Bičevskisova rána tečována mimo tři tyče.

45:43

Wishart je zpět na ledě a Dynamo je kompletní.

46:05

Filip Pavlík (Hr. Králové) vstřelil branku (3. gól v sezóně), asistence Mislav Rosandič a Michal Dragoun. Stav zápasu Pardubice - Hr. Králové 1:3
Dynamo míří za desátou porážkou v řadě! Na 3:1 pro Hradec totiž přesnou střelou nad Hamerlíkovu lapačku zvyšuje Filip Pavlík.

46:45

Dušek dostal dobrou přihrávku, ale nezakončil.

47:40

Denis Kusý prudkou ranou trefuje tyč za Maxwellem!

49:30

Vyloučen hráč Jacob Cardwell (Pardubice), 2 min. za Faul loktem
Další přesilovka pro Hradec. Jacob Cardwell dostává dvě minuty za faul loktem.

49:45

Antonín Dušek dostal přihrávku mezi kruhy, ale netrefil branku.

50:12

Dynamo vyhazuje.

50:38

Vyloučen hráč Josef Hrabal (Pardubice), 2+10 min. za Vražení na hrazení
Hradec bude hrát padesát tři vteřin v pěti proti třem. Josef Hrabal dostává dvě + deset minut osobního trestu za vražení na hrazení.

50:38

Hradec Králové ještě před přesilovkou sahá pro oddechový čas.

50:38

Vyloučen hráč Jacob Cardwell (Pardubice), OT 10 min. za Nesportovní chování
Během oddechového času rozhodčí ještě jednou vylučuje. Na domácí střídačce emoce neudržel Jacob Cardwell a dostává deset minut osobního trestu za nesportovní chování.

52:33

Hradec povětšinou držel útočné pásmo, ale žádnou větší šanci si nepřipravil.

54:25

Rolinek měl našlápnuto mezi dva hradecké obránce, ale byl v ofsajdu.

54:31

Z pravé strany pálil Machala, ale Maxwell zaměstnal svou lapačku.

54:47

55:39

Rákos zavezl puk do útočného pásma, ale zde jej uzmula domácí obrana.

56:28

Ještě před modrou čárou vystřelil Chalupa, Hamerlík si ale s jeho střelou poradil.

57:13

Sýkora posílal kotouč před branku na teč, ale Treille puk poslal mimo.

57:51

Oddechový čas si vzalo také domácí Dynamo.

57:51

Hamerlík zůstává na střídačce a domácí to budou ještě z posledních sil zkoušet v šesti.

58:04

Tomáš Vincour (Hr. Králové) vstřelil branku (12. gól v sezóně). Stav zápasu Pardubice - Hr. Králové 1:4
Mountfield ale pardubickou power play využívá bleskurychle. Ještě v útočném pásmu Dynama dostal namazáno Tomáš Vincour a v klidu dopravil puk do prázdné brány.

59:01

Rozběhla se poslední minuta dnešního utkání.

59:35

Rolinkovu střelu vyráží Maxwell.

60:00

Dvacáté šesté derby končí. Domácí Dynamo vůbec nezvládlo druhou část zápasu, nemělo ani potřebné štěstí a zaslouženě prohrává 1:4. Jedná se už o jeho hrozivou desátou prohru v řadě. Z Pardubic se s vámi pro dnešek loučí Marek Votke.

23. března 2024 17:00Pardubice-Hr. Králové 3:2
20. března 2024 18:00Hr. Králové-Pardubice 0:1
19. března 2024 19:00Hr. Králové-Pardubice 2:1N
16. března 2024 15:00Pardubice-Hr. Králové 3:2
15. března 2024 18:00Pardubice-Hr. Králové 5:4P
23. února 2024 18:00Pardubice-Hr. Králové 3:2P
12. ledna 2024 18:00Hr. Králové-Pardubice 2:3
26. listopadu 2023 17:00Pardubice-Hr. Králové 5:2