jen za 49 Kč/3 měsíce

Dnešní odpolední utkání mezi Dynamem a Zlínem začíná za čtyřicet minut, tedy v 15.00.

0:43

Dynamo je v prvních momentech zápasu na puku víc než jeho soupeř, ale šance zatím nepřichází.

1:07

Berani přesto dostávají kotouč na zakázané uvolnění.

Václavek

Rozhodčí: Hribik (CZE), Kubičík (CZE) - Pešek (CZE), Polák (CZE)
Počet diváků: 6 678

2:18

Východočeši hrají opravdu aktivně, ale Kašík je poměrně bez práce. Mimo teď pálil Eklund.

3:49

Dopředu se poprvé pořádně dostal také Zlín a hned z toho byla pořádná šance! Tomáš Valenta trefuje špičku Kacetlova betonu.

4:17

Edgars Kulda (Zlín) vstřelil branku (9. gól v sezóně), asistence Daniel Gazda a Jan Dufek. Stav zápasu Pardubice - Zlín 0:1
Záhy je však Zlín ve vedení 1:0! Edgars Kulda se nejlépe zorientoval před brankou a poslal Kacetlovi kotouč mezi betony. Ten se však za čáru šoural hodně pomalu, domácí gólman tohle mohl klidně zachytit.

6:35

Dynamo se snaží, ale je úplně bezzubé.

7:11

Honejskovo nahození z nulového úhlu prolétlo Kacetlovi za zády! V brance však puk neskončil.

7:53

Poulíček byl úplně sám před Kašíkem, ale ani nedokázal zakončit!

8:48

Mandát to zkoušel zleva, ale Kašík vyrazil puk mimo mantinely a je přerušeno.

10:13

Poulíček to zkoušel přes obránce, ale jeho střela znovu ani netrefila branku.

10:49

Lépe už si počínal Ondřej Machala, ale Kašík si s jeho pokusem poradil.

11:07

Antonín Honejsek (Zlín) vstřelil branku (4. gól v sezóně), asistence Ralfs Freibergs. Stav zápasu Pardubice - Zlín 0:2
Nádherná akce Zlína a hosté vedou 2:0!Úplně volní Antonín Honejsek s Ralfsem Freibergsem si vyměnili kotouč před Kacetlem a první jmenovaný zakončoval do prázdné brány.

12:22

Do úniku mířil Patrik Poulíček, ale Kašík proti němu skvěle vyrazil a šanci zneškodnil.

13:35

Porseland nahazoval puk od modré čáry, ale ten pouze prolétl do rohu.

15:32

Antonín Honejsek byl znovu v dobré pozici před brankou, tentokrát ale Kacetl jeho střelu vyrazil!

17:21

Kacetl schovává do lapačky nahození od modré čáry.

17:58

Zlín měl teď hrát přesilovku, ale Zdeněk Okál předvedl krásné fair play gesto a faul na svou osobu odvolal.

18:55

Z pravé strany propagační střelu vyslal Michal Popelka, ale Kacetl v pohodě zakročil.

19:31

Vyloučen hráč Ralfs Freibergs (Zlín), 2 min. za Hákování
Teď bude hrát přesilovou hru naopak Dynamo. Ralfs Freibergs inkasuje dvě minuty za hákování.

20:00

První třetina končí. Zlín po ní v Pardubicích vede 2:0, když se prosadili Edgars Kulda a Antonín Honejsek.

20:27

Pavel Kubiš se hned v úvodu druhé části hnal úplně sám na Kacetla a ještě navíc se dostal k nebezpečné dorážce, ale ani jednou nebyl úspěšný!

21:31

Zlín je v plném počtu.

22:52

Domácí kombinovali v útočném pásmu, ale puk po odrazu vylétl mimo hřiště.

23:17

Vyloučen hráč Brian Ihnačák (Pardubice), 2 min. za Vysoká hůl
Zlín si zahraje přesilovku. Brian Ihnacak dostává dvě minuty za vysokou hůl.

23:48

Dynamo nejdřív vyhodilo kotouč a po něm i Zlín, to už je však zakázané uvolnění.

24:30

Nosek od modré pálil mimo.

24:36

Antonín Dušek dobře zpracoval přihrávku do jízdy a nikdo už před ním nebyl, je však pískán ofsajd.

25:07

Východočeši znovu dostávají kotouč ven z pásma a znovu je záhy pískáno zakázané uvolnění Zlína.

27:06

Hovorka byl úplně sám před Kašíkem, ale místo zakončení vymyslel zpětnou přihrávku na Rolinka, který však z první trefil obránce.

27:29

A Marek Hovorka záhy trefuje Kašíka do helmy!

27:37

Petr Sýkora (Pardubice) vstřelil branku (8. gól v sezóně), asistence Brian Ihnačák. Stav zápasu Pardubice - Zlín 1:2
Dynamo se kontaktním gólem vrací do zápasu! Domácí vybojovali puk při vhazování v útočném pásmu a volný Petr Sýkora bekhendem překonal Kašíka!

29:38

Dynamo zase vymýšlí nesmysly... Volný Marek Hovorka byl sám před Kašíkem, ale opět se snažil hledat někoho v ještě lepší pozici. A akce beznadějně posledního týmu, který potřebuje dávat jednoduché góly, samozřejmě skončila.

30:26

Jak by to mohlo fungovat teď názorně předvedl zlínský Jakub Šlahař! Se svým spoluhráčem sice ujížděl dva na jednoho, ale zakončení vzal na sebe. I když neuspěl, tak Kacetlovi pěkně zatopil.

31:46

Po přistrčení kotouče se spíše k propagační střele propracoval David Nosek, ale Kacetl našel puk v lapačce.

32:52

Po dobrém založení útočné akce domácích se ke střele dostal Jan Mandát, ale Kašík s jeho pokusem neměl žádné problémy.

33:32

Střílet zkoušel Luboš Horký, ale jeho pokus neprošel.

34:09

35:35

Jakub Ferenc (Zlín) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Jakub Herman. Stav zápasu Pardubice - Zlín 1:3
Nádherným gólem se Zlín dostává zpět do dvoubrankového vedení! Na modré čáře dostal nabito Jakub Ferenc a přízemním příklepem se trefil přímo do rohu Kacetlovy brány.

37:44

Machala se hlásil o přihrávku do jízdy, ale dobře jej odstavil jeden ze zlínských beků.

38:30

Zakázané uvolnění Ševců.

38:45

Sýkorova střela teď prolétla těsně kolem Kašíka!

39:16

Vyloučen hráč Oscar Eklund (Pardubice), 2 min. za Sekání
Ondřej Machala teď výborně zastavil nájezd Jakuba Hermana, ale v tom samém okamžiku soupeře osekával Oscar Eklund a dostává dvě minuty.

40:00

Ve druhé části sice nejprve Dynamo vrátil do zápasu gólem na 1:2 Petr Sýkora, ale v poslední pětiminutovce Zlínu dvoubrankový náskok vrátil Jakub Herman.

41:05

Střelu od mantinelu si pohlídal Ondřej Kacetl a hra je přerušena.

41:16

Dynamo je kompletní.

43:01

Tomáš Fořt se šikovně prokličkoval domácí obranou, ale Kacetl byl v pozoru.

43:59

Nepříliš atraktivní fázi zápasu doprovází několikáté přerušení krátce za sebou. Tentokrát Kacetl vyrazil puk do ochranné sítě.

44:25

Vyloučen hráč Ralfs Freibergs (Zlín), 2 min. za Nedovolené bránění
Dynamo si zahraje přesilovku. Ralfs Freibergs dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

45:13

Tomáš Rolinek z pozice obránce na poslední chvíli dobře zastavil únik hostů dvou na jednoho!

45:42

Přesilovka domácím vůbec nejde a tribuny pískají.

46:17

Dynamo dlouho drželo útočné pásmo, ale bez zakončení.

46:25

A Freibergs je zpět na ledě.

48:09

Po dobré přihrávce střílel Rolinek, ale Kašík vyráží.

48:32

Zakázané uvolnění Východočechů.

50:19

Zlínští si vybojovali kotouč na útočné modré, ale nakonec je zastavil ofsajd.

50:53

Po přihrávce od Hovorky se ke střele dostal Poulíček, Kašík však zasahuje vyrážečkou.

51:48

Na Kašíka dobře nahazoval puk Eklund, ale nikdo z jeho spoluhráčů nebyl schopen akci dokončit.

53:42

Vypadalo to, že Schaus bude mít dobrou příležitost ke střele, ale poslal puk do rohu hřiště.

53:59

Vyloučen hráč Rostislav Marosz (Pardubice), 2 min. za Krosček
Uvidíme hru čtyři na čtyři. Po strkanici před Kašíkem dostává dvě minuty za krosček domácí Rostislav Marosz...

53:59

Vyloučen hráč Ralfs Freibergs (Zlín), 2 min. za Sekání
...A Ralfs Freibergs za sekání.

54:44

Vyloučen hráč Jakub Herman (Zlín), 2 min. za Sekání
Vyrovnaný počet však dlouho nevydržel. Taktéž dvě minuty za sekání inkasuje také Jakub Herman a Dynamo bere oddechový čas.

54:44

Kacetl zůstává na střídačce a Dynamo bude pět minut před koncem hrát pět na tři.

55:34

Oscar Eklund (Pardubice) vstřelil branku (3. gól v sezóně), asistence Nicholas Schaus a Petr Sýkora. Stav zápasu Pardubice - Zlín 2:3
A tah se možná vyplatil! Nabito dostal Oscar Eklund a jeho příklep z pravého křídla tečoval za Kašíka bránící Jakub Ferenc.

56:00

Oba týmy jsou kompletní.

56:52

Vyloučen hráč Pavel Sedláček (Zlín), 2 min. za Podražení
Dynamo mohlo v klíčovém momentě utkání hrát přesilovku po faulu Pavla Sedláčka, který podrážel Kacetla, jenže...

56:52

Vyloučen hráč Juraj Mikuš (Pardubice), 2 min. za Hrubost
...Domácí Juraj Mikuš šel oplácet a jsou to i pro něj dvě minuty - za hrubost.

57:22

Kacetl vyráží Kubišovu střelu zprava.

57:27

Vyloučen hráč Antonín Honejsek (Zlín), 2 min. za Podražení
Dynamo bude přece jen hrát přesilovku! Antonín Honejsek dostává dvě minuty za podrážení a Kacetl znovu míří na střídačku!

58:19

Schausovu střelu nepříjemně tečoval Mandát, ale Kašík vyráží!

58:43

Tomáš Fořt (Zlín) vstřelil branku (17. gól v sezóně), asistence Dalibor Řezníček. Stav zápasu Pardubice - Zlín 2:4
A je po nadějích. Domácím se nepovedla kombinace v útočném pásmu a puku se ujal Tomáš Fořt, který ze středního pásma v oslabení posílá puk do odkryté brány.

59:35

Ještě jeden příklep vymyslel Jakub Herman, ale Kacetl vyrazil puk mimo hřiště.

60:00

Dynamo v závěru utkání hodně tlačilo na branku hostů, v power play dokázal snížit Oscar Eklund, ale Zlín nakonec přece jen prázdnou branku trefil o něco později a vyhrává 4:2. Z Pardubic vám příjemný vstup do nového týdne přeje Marek Votke.

8. března 2022 17:20Zlín-Pardubice 0:3
23. ledna 2022 17:00Pardubice-Zlín 4:1
5. prosince 2021 15:30Zlín-Pardubice 1:4
5. října 2021 18:00Pardubice-Zlín 5:1
5. února 2021 17:00Zlín-Pardubice 1:3
28. prosince 2020 18:00Pardubice-Zlín 5:2
13. listopadu 2020 17:30Zlín-Pardubice 3:2N
27. září 2020 17:00Pardubice-Zlín 0:2