Rozhodčí: Pavlovič (SVK), Šír (CZE) - Gebauer (CZE), Špringl (CZE)

Petr Vampola nejprve střílel z mezikruží a následně se dostal ještě k dorážce. Kacetl byl ale opět pozorný a lapačkou přerušil hru.

Další zakázané uvolnění Dynama.

3:39

Na pravé křídlo dostal dobrou přihrávku Jordann Perret, ale Cikánek jeho příklep vyrazil.

4:00

Petr Sýkora (Pardubice) vstřelil branku (13. gól v sezóně), asistence Matouš Kratochvil a Oscar Eklund. Stav zápasu Pardubice - Kladno 1:0
A pardubické Dynamo jde jako již tradičně v baráži do vedení jako první! Petr Sýkora se nádherně protáhl přes obránce v prostoru mezi kruhy a taháčkem překonal Cikánka.

4:50

Ani ne po pěti minutách je pískáno už třetí zakázané uvolnění domácích.

5:35

V útočném pásmu Kladna se dobrým pohybem rameny do zakončení dostal Antonín Melka, ale ke střele se nakonec nedostal.

6:34

Kladno dotírá na Kacetlovu branku, ale ten je mezi třemi tyčemi postavený jak má a nehodlá pustit kotouč za svá záda. Komerční přestávka.

7:05

Vyloučen hráč Jaromír Jágr (Kladno), 2 min. za Sekání
Pardubice budou hrát první přesilovku. Jágr odjíždí na trestnou lavici na dvě minuty za sekání.

7:41

Než se Pardubice dostaly do přesilovkového postavení, stihlo Kladno vyhodit puk.

8:08

Další střelu na Cikánka vyslal Petr Sýkora, ale neprošla.

8:37

Velká šance domácích přímo na brankovišti, ale puk v brance neskončil ani tentokrát!

9:05

Jágr je na ledě.

10:21

Melka se natahoval po přihrávce do jízdy, ale pokus o samostatný únik nakonec vzdal.

11:08

na levém křídle v útočném pásmu se ke kotouči dostal také Tomáš Plekanec, ale puk z jeho hole skončil v lapačce Ondřeje Kacetla.

13:05

Vyloučen hráč Brendon Nash (Kladno), 2 min. za Podražení
Další přesilovka pro Dynamo. Dvě minuty za podrážení inkasuje Brandon Nash.

14:02

Domácím se nedaří dostat se do šance. Kladno podruhé vyhazuje puk ven ze třetiny.

14:50

Potřetí.

15:11

Ladislav Zikmund byl sám před Kacetlem, ale ten bekhend kladenského útočníka vykopl betonem!

15:16

Vyloučen hráč Tomáš Plekanec (Kladno), 2 min. za Nedovolené bránění
Uvidíme hru čtyři na čtyři. Tomáš Plekanec z kladna dostává dvě minuty za nedovolené bránění...

15:16

Vyloučen hráč Patrik Poulíček (Pardubice), 2 min. za Pozdní dohrání
...A domácí Patrik Poulíček dvě minuty za pozdní dohrání.

16:26

Marek Hovorka pálil z první, ale Cikánek zasáhl betonem.

16:49

Tři velké šance mělo teď Dynamo! Dvě z nich Nicholas Schaus stojící sám přímo před Cikánkem, kterého nedokázal překonat ani z dorážky a po něm Juraj Mikuš, jenž volný poslal puk přímo do hrudi kladenského gólmana.

17:16

Oba týmy jsou kompletní.

17:41

Zikmund pálil z mezikruží, jeho střela ještě byla zblokována, ale k dorážce se dostal Plekanec, jehož střelu zkrotil Kacetl.

18:13

Další Plekancova střela tečována mimo.

19:20

Po Rolinkově přistrčení byl úplně sám před Cikánkem Jan Mandát, ale trefil pouze gólmana Kladna!

20:00

Domácí Dynamo vede po první dvacetiminutovce 1:0, když se ve čtvrté minutě prosadil Petr Sýkora. Kladno není o moc horším týmem, ale Kacetl je prozatím stoprocentní.

20:18

Hned od začátku třetiny se Dynamo dostalo do útočného pásma, ale přihrávkou na modrou čáru se samo vyhnalo ze třetiny.

21:25

Přes obránce zkoušel střílet Jan Mandát, ale puk na branku neprošel.

21:55

Vyloučen hráč Antonín Melka (Kladno), 2 min. za Podražení
Další přesilovka pro Pardubice. Antonín Melka dostává dvě minuty za podrážení.

22:17

Schausovu střelu z otočky vyráží Cikánek.

39:07

Po minutě a sedmi vteřinách Kladno poprvé dostává kotouč ven z obranného pásma.

23:55

Klozova střela neprošla a Kladno je kompletní.

24:31

Dynamo je zatím ve druhé třetině lepším týmem, ale během útočných kombinací mu uskakují kotouče a chybí finální fáze.

25:08

Jágr zkoušel přihrávat na Plekance, ale ten pouze prodloužil kotouč za Kacetla.

26:40

Nařízeno trestné střílení pro Kladno!

26:40

TRESTNÉ STŘÍLENÍ Linus Svedlund (Kladno) proměnil (1. gól v sezóně) . Stav zápasu Pardubice - Kladno 1:1

Linus Svedlund se rozjel k exekuci trestného střílení a prostřelil Kacetla!

29:19

V aktuální fázi zápasu sledujeme velmi svižný hokej z obou stran, chvíli je v útočném pásmu Kladno, chvíli Dynamo.

29:43

Ondřej Machala jel sám na Cikánka, ale pod nohy mu skočil obránce Kehar a pustil hokejku. Puk tak za Cikánkem neskončil!

29:43

Vyloučen hráč Martin Kehar (Kladno), 2 min. za Sekání
Martin Kehar však dostává dvě minuty za sekání a nabízí domácím již pátou přesilovou hru.

29:51

Schaus to zkoušel z levého křídla, ale Cikánek našel puk v lapačce.

30:04

Tvrdou střelu Petra Sýkory dorážel Marek Hovorka, ale trefil tyčku!

31:08

V kladenském brankovišti ležel poměrně dlouho volný kotouč, ale přes hostující beky se k němu nedokázal dostat žádný pardubický hráč, aby jej dorazil do branky!

31:43

Kladno je kompletní.

32:46

Kloz v útočném pásmu dobrou zadovkou hledal Perreta, ale Cikánek před ním přikryl kotouč lapačkou.

33:06

Štěpán Bláha (Kladno) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence André Lakos a Tomáš Kaut. Stav zápasu Pardubice - Kladno 1:2
Velký tlak Dynama ustal a Kladno jde do vedení! Od modré čáry poslal střílenou přihrávku směrem na Kacetla André Lakos a za záda domácího gólmana ji pohotovou tečí usměrnil Štěpán Bláha.

34:56

Poulíčkův bekhend z mezikruží Cikánek vyráží nad!

36:17

Ve druhé třetině jsou Pardubice jednoznačně lepším týmem, ale v zakončení jim chybí trochu štěstí z minulých zápasů.

36:46

Jakub Hajný (Kladno) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Štěpán Bláha. Stav zápasu Pardubice - Kladno 1:3
A Kladno naopak těží z minima maximum! Před prázdnou brankou puk sice ještě zastavil jeden z domácích obránců, ale bekhendem jej posléze do sítě dopravil Jakub Hajný.

38:55

Vyloučen hráč Rhett Holland (Pardubice), 2 min. za Sekání
Přesilovka také pro Kladno. Rhett Holland dostává dvě minuty za sekání.

39:22

Vyloučen hráč Nicholas Schaus (Pardubice), 2 min. za Krosček
A přesilovka to bude minutu a třicet pět vteřin dvojnásobná! Na trestnou totiž na dvě minuty za krosček usedá také Nicholas Schaus.

39:57

Z první pálil po rychlém Plekancově přisunutí Jágr, ale Kacetl vyráží.

40:00

A víc už se toho v prostřední části nestane. Kladno však ve druhé dvacetiminutovce i přes převahu Dynama vstřelilo tři branky a vede na východě Čech 3:1.

40:49

Kladno je nastěhované v útočném pásmu, dva příklepy hostů od modré letěly mimo.

41:22

Kacetl chytá další příklep a tou dobou už je Dynamo v pěti hráčích.

42:37

Poulíčkovo nahození dorážel Machala, ale Cikánek znovu vyráží.

43:53

Nevšiml jsem si jestli byl Marek Hovorka atakovaný, nebo ztratil rovnováhu, ale každopádně šel u trestoměřičů hlavou přímo do mantinelu a vypadá hodně otřeseně.

44:12

Vyloučen hráč Brendon Nash (Kladno), 2 min. za Nedovolené bránění
Další přesilovka pro Dynamo. Brendon Nash dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

44:40

Vyloučen hráč Ondřej Machala (Pardubice), 2 min. za Nedovolené bránění
Síly na ledě se ovšem vyrovnají. Dvě minuty za nedovolené bránění pro Ondřeje Machalu.

46:12

46:40

A stejně tak Dynamo.

48:40

Dynamo se ještě snaží se zápasem něco udělat a bojuje v útočném pásmu, jenže se mu dnes vůbec nedaří v koncovce.

49:23

Kladno pouze vyhazuje kotouče a snaží se zápas dohrát.

49:59

Kloz pálil nad.

50:43

Z pravého křídla si do mezikruží sjel Štěpán Bláha, ale jeho taháček kryje Ondřej Kacetl.

52:45

Jakmile je Kladno u puku, odpálí jej za Kacetla tak, aby to nebylo zakázané uvolnění. Moc hokeje teď nevidíme. Dynamu to dopředu taky nejde.

54:44

56:45

Domácí se několikrát pokusili o střelu, ale neodráží se to. Respektive odráží, ale ne tam, kam by Dynamo potřebovalo.

57:26

A Kladno dalším vyvezením kotouče kontroluje závěr utkání.

57:50

Ke střele se teď dostal Redlich, ale netrefil bránu.

59:01

Dobrá pozice pro Zdráhala, ale Cikánek znovu vyráží!

59:22

Dynamo to zkouší v šesti.

59:33

Vyloučen hráč Marek Hovorka (Pardubice), 2 min. za Hrubost
V samém závěru se ještě do strkanice pustili Marek Hovorka s Brendonem Nashem a oba dostávají dvě minuty za hrubost.

59:33

Vyloučen hráč Brendon Nash (Kladno), 2 min. za Hrubost

59:43

Tomáš Plekanec (Kladno) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence André Lakos. Stav zápasu Pardubice - Kladno 1:4
Kladno si pojišťuje své dnešní vítězství! Ještě v obranném pásmu se do kotouče opřel Tomáš Plekanec a takřka přes celé hřiště trefil odkrytou branku Dynama.

60:00

Dynamo tedy v baráži poprvé prohrává. Po první třetině dnešního utkání s Kladnem sice vedlo 1:0, Kladno však ve druhé druhé dvacetiminutovce vstřelilo tři branky a gólem do prázdné brány výhru 4:1 pojistil Tomáš Plekanec. Z Pardubic Vám hezký večer přeje Marek Votke.

28. ledna 2024 17:00Pardubice-Kladno 3:1
20. prosince 2023 18:00Pardubice-Kladno 4:3
29. října 2023 16:00Kladno-Pardubice 2:6
17. září 2023 16:00Kladno-Pardubice 1:3
22. ledna 2023 17:00Pardubice-Kladno 4:2
18. ledna 2023 18:00Kladno-Pardubice 1:4
23. října 2022 17:00Pardubice-Kladno 6:2
16. září 2022 18:00Kladno-Pardubice 4:5P