jen za 49 Kč/3 měsíce

Poprvé od odchodu z Pardubic si dnes proti Dynamu zahraje Valentin Claireaux. Zamířil totiž do Boleslavi, se kterou právě dnes Východočeši sehrají domácí zápas.

0:29

Blümel se pokusil dopředu vysunout Poulíčka, ale ten na kotouč nedosáhl.

Szturc

Rozhodčí: Pražák (CZE), Úlehla (CZE) - Špringl (CZE), Rampír (CZE)

2:00

Svačina před brankou dobře tečoval nahození Ďalogy od modré, ale puk letěl jen těsně mimo!

2:31

Před Kantorem už se ke kotouči dostával Pavel Kousal, ale pod tlakem nezpracoval.

2:54

Flynn dostal přihrávku přímo před prázdnou bránu, ale zakončení z první promáchl a kotouč končí v rohu.

3:48

Kolář dobře přes půl hřiště rozehrál na Poulíčka, jenž si natáhl puk do středu, ale při zakončení mu utekl.

4:37

Kantor kryje dobrou střelu Davida Šťastného.

4:37

Vyloučen hráč Anthony Camara (Pardubice), 2 min. za Pozdní dohrání
První přesilovka pro Boleslav. Camara dostává dvě minuty za pozdní dohrání.

5:30

Vyloučen hráč Brandon Alderson (Ml. Boleslav), 2 min. za Vysoká hůl
Boleslavská přesilovka však netrvala ani minutu. Ne kvůli vedoucí brance, ale kvůli faulu Aldersona, jenž dostává dvě minuty za vysokou hůl.

6:20

Matěj Blümel (Pardubice) vstřelil branku (9. gól v sezóně), asistence Jan Mandát a Juraj Mikuš. Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 1:0
Na jedné straně obrovskou příležitost prováhal David Cienciala a z brejku se střelu o tyč prosadil Matěj Blümel. Dynamo vede 1:0!

6:58

Dynamu z přesilovky zbývá půl minuty.

7:16

Po nenápadné jízdě útočným pásmem se ke střele dostal Robert Kousal, ale Růžička byl pozorný.

8:27

Tentokrát už byl Robert Kousal před Růžičkou úplně sám, ale ani v tomto případě na boleslavského brankáře nevyzrál!

10:07

David Šťastný se procpal do zakončení a jeho bekhend Kantor pouze vyrazil před prázdnou bránu, tam ale nikdo z boleslavských nezvládl dorazit!

10:53

11:32

Do dobré pozice si na pravém kruhu pro vhazování vybruslil Pavel Kousal, Kantor vyráží.

12:49

Mezi kruhy sahal po kotouči Jan Stránský, ale nezvládl zakončit.

13:25

Do útočného pásma domácích zavezl puk Matej Paulovič, ale jeho zpětná přihrávka na modrou prošla až do střední třetiny.

13:55

Najman pálí mimo.

14:07

Matěj Blümel (Pardubice) vstřelil branku (10. gól v sezóně), asistence Matej Paulovič. Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 2:0
Tentokrát to Matěj Blümel vzal z pravého křídla a přízemní střelou dnes podruhé prostřeluje Růžičku! 2:0.

14:34

Sám před Kantorem mohl odpovědět Najman, ale vůbec netrefil branku!

14:56

Vyloučen hráč Pavel Kantor (Pardubice), 2 min. za Podražení
Kantor dostává dvě minuty za podrážení soupeře při útočné akci a je to další přesilovka pro Boleslav. Menší trest odpyká Anthony Camara.

15:47

Boleslavi se nedaří usadit se v útočném pásmu.

16:27

Dynamo již po několikáté dostává puk až k Růžičkovi.

16:53

V oslabení se do samostatného úniku dostal Vladimír Svačina, ale proti Růžičkovi neuspěl ani s dorážkou!

18:19

Poulíček posunul puk do druhé vlny na rozjetého Blümela, jenž mohl zkompletovat hattrick, ale jeho rána do poloprázdné brány letěla těsně mimo!

19:14

Zakázané uvolnění Mladé Boleslavi.

19:38

Kantor betonem na poslední chvíli zastavil dorážku Šťastného z bezprostřední blízkosti!

20:00

Po první třetině tak platí stav 2:0 pro domácí Dynamo. Dvakrát se prosadil útočník Matěj Blümel, jenž dnes s Východočechy podepsal novou tříletou smlouvu.

20:54

První Ševcovu střelu ještě zablokoval obránce, boleslavský bek se pak dostal ještě k dorážce, ale tu zase kryje Kantor.

21:55

Camara se marně natahoval po přihrávce a je z toho zakázané uvolnění Pardubic.

22:05

Po buly chtěl střílet Šidlík, ale jeho pokus byl zablokovaný.

22:36

Kusý se Svačinou ujeli dva na jednoho, první jmenovaný vzal zakončení na sebe a trefil přímo Růžičku!

23:16

Vyloučen hráč Martin Ševc (Ml. Boleslav), 2 min. za Hákování
Přesilovka pro Dynamo. Martin Ševc dostává dvě minuty za hákování.

23:52

Poulíček tečoval střelu spoluhráče, Růžička kryje.

24:20

Boleslav vyhazuje kotouč.

25:11

Pavel Kousal (Ml. Boleslav) vstřelil branku (8. gól v sezóně), asistence Maris Bičevskis. Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 2:1
Domácí navíc v přesilovce inkasují! Marise Bičevskise bránil při úniku Mikuš, ale Lotyš se zvládl dostat ke kotouči a poslat jej před branku Pavlu Kousalovi. Ten puk jen tečoval mezi Kantorovy betony.

25:11

Dynamo dostalo gól ve vlastní přesilovce již podruhé v řadě.

26:48

Patrik Poulíček (Pardubice) vstřelil branku (9. gól v sezóně), asistence Matej Paulovič. Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 3:1
Tohle ovšem byla bleskurychlá odpověď domácího týmu! Patrik Poulíček si před brankou řekl o přihrávku od Pauloviče a z první poslal puk do sítě!

29:39

Camara dostal puk do útočného pásma domácích, ale byl v něm sám a neměl šanci se dostat proti několika obráncům do zakončení.

30:10

Kousal nahazoval puk zpoza branky a Růžička si jej málem zády srazil do sítě!

30:44

31:36

David Šťastný (Ml. Boleslav) vstřelil branku (17. gól v sezóně), asistence Petr Šidlík a David Cienciala. Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 3:2
Dynamo rozhodně nemá dnes nic jistého. Boleslav obsadila útočné pásmo a David Šťastný přímo před Kantorem tečoval nahození od modré. Pardubický gólman neměl šanci zareagovat.

35:07

Dobrou střelu Ciencialy vyrazil Kantor.

35:45

U levé tyče číhal David Šťastný, Kantor jeho pokus kryje.

36:27

V závěru druhé třetiny dostává Boleslav Dynamo pod velký tlak, domácí se ohání v obranném pásmu a značně unavení se snaží bránit hostům v zakončení.

37:21

Pláněk posílal nebezpečný pas před branku, kotouč byl sražen mimo.

37:55

Zakázané uvolnění domácích.

37:55

Zatavené Dynamo bere oddechový čas.

38:09

Dynamo znovu dostává puk do středního pásma.

39:14

Vyloučen hráč David Cienciala (Ml. Boleslav), 2 min. za Vysoká hůl
Se závěrem prostřední třetiny ještě přichází přesilovka pro Pardubice. David Cienciala dostává dvě minuty za vysokou hůl.

39:23

40:00

Po druhé třetině je stav už o něco těsnější. Boleslav byla minimálně v závěru lepším týmem a dotáhla se na průběžných 2:3. Na začátku poslední třetiny bude Dynamo dohrávat minutu a patnáct vteřin přesilovky.

40:48

Matěj Blümel (Pardubice) vstřelil branku (11. gól v sezóně), asistence Matej Paulovič a Jakub Nakládal. Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 4:2
Matěj Blümel kompletuje hattrick! V pokračující přesilovce se dostal k přihrávce od Mateje Pauloviče po předešlém pokusu Jakuba Nakládala a v pohodě uklidil puk do poloodkryté brány.

40:48

Ale pozor, Boleslav využívá trenérskou výzvu a rozhodčí odjíždějí zkoumat situaci na video.

40:48

Gól platí! Dynamo vede 4:2 a Boleslav přichází o oddechový čas.

43:45

Od modré pálil Jan Stránský, Kantor kryje.

43:57

Vyloučen hráč Marek Ďaloga (Pardubice), 2 min. za Zdržování hry
Boleslav si zahraje přesilovku po tom, co Ďaloga vyhodil puk mimo hřiště a dostává dvě minuty za zdržování hry.

44:09

Mário Lunter (Ml. Boleslav) vstřelil branku (6. gól v sezóně), asistence David Šťastný a Martin Ševc. Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 4:3
A Středočeši přesilovku bleskurychle využívají! Ke střele se dostal David Šťastný a puk se štěstím doskákal až za Kantora!

46:10

Paulovič vystihl rozehrávku hostů a hnal se sám na Růžičku. Bekhendem však vůbec netrefil branku!

47:03

Vyloučen hráč Ondřej Machala (Pardubice), 2 min. za Podražení
Je tu další přesilovka pro Boleslav a velká možnost na vyrovnání. Ondřej Machala dostává dvě minuty podrážení.

49:43

50:08

Štastný je při chuti! Proklouzl až před Kantora, ale pálil mimo!

50:13

Vyloučen hráč Ondřej Vála (Pardubice), 2 min. za Podražení
Domácí si koledují. Ondřej Vála dostává dvě minuty za podrážení a je tu další početní výhoda Boleslavi.

51:37

Boleslavská přesilovka je daleko za půlkou a hosté se ještě pořádně neusadili v útočném pásmu.

52:17

Cienciala dostal dobrou přihrávku mezi kruhy, ale nezakončil. Domácí jsou kompletní.

52:45

Zakázané uvolnění Boleslavi.

54:22

Do konce základní hrací doby zbývá něco málo přes pět minut, zápas je stále tevřený.

56:29

Mezi kruhy dostal nabito Svačina, ale jeho rána neprošla.

56:50

Zakázané uvolnění domácích, Boleslav je opět v tlaku.

58:24

Oscar Flynn (Ml. Boleslav) vstřelil branku (8. gól v sezóně), asistence Martin Ševc a David Šťastný. Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 4:4
Velká rána pro Dynamo přece jen přichází. Kantor byl skoro mimo brankoviště a Oscar Flynn nahodil puk od modré čáry směrem do prázdné. Kantor si na něj sice sáhl vyrážečkou, ale kus gumy skončil pod břevnem! 4:4.

60:00

Dynamo mělo zápas s Boleslaví velmi dobře rozehraný, ale po dvou chybách Kantora nakonec utkání za stavu 4:4 míří do prodloužení.

60:33

Vyloučen hráč Pavel Kousal (Ml. Boleslav), 2 min. za Zdržování hry
Přesilovka pro Dynamo. Pavel Kousal dostává dvě minuty za sevření puku.

62:22

Dynamo tráví téměř celou přesilovku v pásmu, ale bez větší šance.

63:28

Ve velké šanci se objevil Pavel Kousal, Kantor vyráží!

64:27

Marek Hrbas sám mezi kruhy střílel těsně mimo!

1:0

Matěj Blümel (Pardubice) nájezd proměnil (9. gól v sezóně) .

1:1

Ondřej Najman (Ml. Boleslav) nájezd proměnil (4. gól v sezóně) .

2:1

Vladimír Svačina (Pardubice) nájezd proměnil (8. gól v sezóně) .

2:2

Oscar Flynn (Ml. Boleslav) nájezd proměnil (10. gól v sezóně) .

3:2

Ondřej Roman (Pardubice) nájezd proměnil (1. gól v sezóně) .

3:2

Pavel Kousal (Ml. Boleslav) nájezd neproměnil.

3:2

Anthony Camara (Pardubice) nájezd neproměnil.

3:3

David Cienciala (Ml. Boleslav) nájezd proměnil (5. gól v sezóně) .

3:3

Robert Kousal (Pardubice) nájezd neproměnil.

3:3

David Šťastný (Ml. Boleslav) nájezd neproměnil.

3:3

Oscar Flynn (Ml. Boleslav) nájezd neproměnil.

3:3

Vladimír Svačina (Pardubice) nájezd neproměnil.

3:3

Ondřej Najman (Ml. Boleslav) nájezd neproměnil.

3:3

Matěj Blümel (Pardubice) nájezd neproměnil.

3:3

David Cienciala (Ml. Boleslav) nájezd neproměnil.

3:3

Ondřej Roman (Pardubice) nájezd neproměnil.

3:4

4:4

Juraj Mikuš (Pardubice) nájezd proměnil (6. gól v sezóně) .

4:5

4:5

Ondřej Machala (Pardubice) nájezd neproměnil.

60:00

Boleslav po zlepšeném výkonu nakonec dohnala zápas až do nájezdů a odváží si od Dynama dva body za výhru 5:4. Z Pardubic se s vámi loučí Marek Votke.

25. února 2024 16:00Ml. Boleslav-Pardubice 1:4
14. ledna 2024 17:00Pardubice-Ml. Boleslav 4:3P
28. listopadu 2023 17:30Ml. Boleslav-Pardubice 1:4
13. října 2023 18:00Pardubice-Ml. Boleslav 3:1
29. ledna 2023 17:30Ml. Boleslav-Pardubice 3:5
22. prosince 2022 18:00Pardubice-Ml. Boleslav 2:1N
1. listopadu 2022 17:30Ml. Boleslav-Pardubice 0:1
25. září 2022 18:00Pardubice-Ml. Boleslav 2:3P