jen za 49 Kč/3 měsíce

Dynamo v sérii s Boleslaví stále čeká na gól. Recept na něj zkouší domácí trenéři najít skrz změny v sestavě, kterých je u Dynama celkem dost. V brance však dál zůstává Milan Klouček.

0:24

Hned po buly se dopředu cpal Stránský, ale neprošel přes obránce.

0:36

Klouček však má první zákrok, když vyrážečkou poslal do rohu nahození od modré.

Flynn

Rozhodčí: Pešina (CZE), Pražák (CZE) - Brejcha (CZE), Zíka (CZE)

1:04

Zakázané uvolnění Bruslařů.

1:25

Zohorna si dobře obhodil Pláňka, ale v útočném pásmu neměl k ruce žádného spoluhráče.

2:14

Růžička vyráží střelu rozjetého Pauloviče.

2:26

Joona Jääskeläinen (Ml. Boleslav) vstřelil branku (12. gól v play-off), asistence Valentin Claireaux a David Cienciala. Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 0:1
A na druhé straně dostal přihrávku přímo mezi kruhy Joona Jääskeläinen a měl před sebou lehkou práci! Klouček poprvé kapituluje.

3:23

V boleslavské obraně se otevřelo okénko před Lubošem Horkým, ale ten trefuje pouze Růžičku!

4:40

Ofsajd Boleslavi.

5:02

Mezi kruhy to z otočky zkoušel domácí Kolář, ale střela mu nesedla.

5:37

V obrovské příležitosti se ocitl úplně volný Najman, ale zhruba někde mezi kruhy těsně minul!

7:04

Po Fillmanově nahození Klouček kryje puk lapačkou a hra je přerušena.

7:12

Klouček si připisuje další zásah po Ševcově nahození od modré, v jeho brankovišti se pak strhla první menší mela, ale rozhodčí ji okamžitě řeší.

7:41

Tísněný Zbořil se dostal ke střele mezi kruhy, ale těsně míjí!

8:27

Válovu tragickou rozehrávku ve vlastní třetině málem trestal Claieraux, ale z dobré pozice přestřelil!

9:30

Růžičkovi nadělalo drobné potíže Hrádkovo nahození od modré, ale hostující gólman puk na druhý pokus zkrotil.

10:10

Kousala s pukem do útočné třetiny nepustil Šidlík.

11:45

Kolářova střela od modré neprošla.

12:43

Hráči Boleslavi v obranné třetině po celou sérii hrají naprosto organizovaně a Dynamo se vůbec nemůže dostat před Růžičku.

13:35

Stránský z pravého křídla tvrdou ranou vysoko přestřeluje.

14:29

Anthony Camara (Pardubice) vstřelil branku (24. gól v play-off), asistence Jan Kolář a Andrej A. Kosticyn. Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 1:1
Střelecké mlčení Dynama ve čtvrtfinále prolamuje Anthony Camara, jenž za Růžičku pověsil puk z dorážky Kolářovy střely!

15:20

Velkou šanci na odpověď měl ovšem záhy David Cienciala, na jeho střelu z první ale Klouček reaguje betonem!

15:48

Zakázané uvolnění Boleslavi.

17:26

Kosticyn s Camarou ujížděli dva na jednoho, ale Camara promáchl při střele!

17:51

Na druhé straně se do brejku dostal David Cienciala, ale Klouček proti jeho bekhendové kličce vytáhl parádní zákrok lapačkou!

18:37

Vyloučen hráč Martin Bučko (Pardubice), 2 min. za Držení protihráče
Boleslav si zahraje první přesilovku v zápase. V závěru třetiny fauloval Martin Bučko a dostává dvě minuty za držení.

19:01

Jakub Kotala (Ml. Boleslav) vstřelil branku (6. gól v play-off), asistence Adam Zbořil a David Šťastný. Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 1:2
A Středočeši výhodu po dvaadvaceti vteřinách využívají po krásné kombinaci, kterou do prázdné brány bez problému uklidil Jakub Zbořil!

19:41

Vyloučen hráč Petr Šidlík (Ml. Boleslav), 2 min. za Držení protihráče
V samém závěru třetiny si přesilovou hru vyzkouší také Dynamo, Petr Šidlík dostává dvě minuty za držení.

20:00

Boleslav ovšem Dynamo vůbec nepustila ke střele, první třetina tak končí při jejím vedení 2:1. Pardubice budou v přesilovce pokračovat od začátku prostřední části.

20:20

Kosticyn při ráně z první zlomil hůl a Boleslav dostává puk až ke Kloučkovi.

20:58

Blümel se snažil křižnou přihrávkou najít Camaru, ale sáhl do ní někdo ze soupeřů.

21:14

Blümel tentokrát zvolil střelu, ale Růžička vyráží a Boleslav znovu dostává puk ven ze třetiny.

22:14

Šťastný se krásnou kličkou zbavil beka, ale následně vysoko přestřelil.

22:44

Kolářova střela tečována mimo.

23:41

Andrej A. Kosticyn (Pardubice) vstřelil branku (5. gól v play-off), asistence Tomáš Zohorna a Ondřej Vála. Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 2:2
Máme znovu vyrovnáno! Růžička sice vyrazil odražený puk od mantinelu, ovšem přímo na hůl Andreje Kosticyna, jenž kotouč pověsil pod břevno!

24:18

Aktivní Cienciala si dobře vytáhl puk mezi kruhy, ale Klouček si proti jeho střele připisuje další zákrok.

24:25

Ofsajd Pardubic.

24:50

Ze sestavy Východočechů znovu vypadl obránce Marek Ďaloga, jenž od druhé třetiny zápas sleduje pouze z tribuny.

25:49

Do zakončení se tlačil Šťastný, ale neuspěl.

27:08

Vyloučen hráč Martin Pláněk (Ml. Boleslav), 2 min. za Podražení
Denis Kusý vypracoval útok pro Dynamo a byl faulován. Dvě minuty za podrážení pro Martina Pláňka.

27:33

Camarovi nesedlo zakončení z mezikruží, Boleslav vyhazuje.

28:08

Trest týmu (Pardubice), 2 min. za Příliš mnoho hráčů na ledě
Dynamo má po přesilovce, dostává dvě minuty za špatné střídání, které odsedí Andrej Kosticyn.

29:02

Blümelovu střelu vyráží Růžička.

29:09

Začíná zkrácená přesilovka Boleslavi.

29:27

David Šťastný (Ml. Boleslav) vstřelil branku (28. gól v play-off), asistence Martin Ševc. Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 2:3
A hosté ji prakticky okamžitě využívají! Domácí obranou trestuhodně projel David Šťastný a nedal Kloučkovi šanci.

30:13

Nakládal těsně minul od modré čáry a Boleslav následně vyhodila puk na zakázané uvolnění.

30:33

Nakládalovo nahození nenadělalo Růžičkovi žádné problémy a v klidu schovává puk do lapačky.

30:44

Odražený puk po střele Koláře trefil Poulíček, ale těsně míjí!

31:24

Kotalovu střelu z mezikruží vyráží Klouček.

32:25

Kousalovu střelu kryje Růžička, Kousal byl pak ještě následně nepříjemně dohrán Ševcem na mantinelu a ještě si od boleslavského beka vyslechl. Vypadá to, že se bude vylučovat.

32:25

Nebude, rozhodčí vše vyřešili domluvou s oběma kapitány.

33:02

Nakládalovu střelu z otočky od modré má Růžička v lapačce.

33:48

Ofsajd Dynama.

33:55

34:22

Bučko chyboval na útočné modré čáře a pustil do brejku Zbořila, Klouček jej ale vychytal!

35:03

Roman zády k boleslavské brance zkusil Růžičku překvapit zajímavým bekhendem, ale hostující gólman se nachytat nenechal.

35:11

Flynn vysoko přestřelil.

35:29

Odražený puk na Růžičku napálil Vála, ale boleslavský brankář má další zákrok.

35:32

Hned po buly v útočném pásmu Dynama to zkoušel Kusý, ale puk končí v ochranné síti.

35:45

Ofsajd domácích.

36:46

Dobrou přihrávku před pardubickou branku posílal Zbořil, ale puk se odrazil mimo nebezpečí pro domácí.

37:35

Vyloučen hráč Jakub Nakládal (Pardubice), 2 min. za Držení protihráče
Nakládal dostává dvě minuty za držení a nabízí Boleslavi další přesilovku.

38:06

Ciencialův pokus vyráží Klouček.

38:14

Vyloučen hráč Maris Bičevskis (Ml. Boleslav), 2 min. za Sekání
Boleslavská výhoda ovšem končí po půl necelé tři čtvrtě minutě, Bičevskis totiž dostává dvě minuty za sekání.

39:17

Domácí se hnali tři na jediného obránce, ale ani se nedostali do zakončení! Tak přesně takové věci rozhodují play off...

39:59

Jen pár okamžiků před koncem druhé třetiny trefuje Nakládal tvrdou ranou břevno!

40:00

Druhá třetina tak opět končí za jednobrankového vedení Boleslavi, skóre je ovšem 2:3 z domácího pohledu.

40:07

Tybor to hned na úvod zkoušel z levého křídla, Růžička vyráží.

40:34

Boleslavský gólman má další zásah proti střele Jakuba Nakládala.

40:58

Téměř celé hřiště projel Adam Zbořil, ale Klouček vyrazil.

41:03

Na druhé straně Růžička kryje pokus Tomáše Zohorny.

43:04

Hraje se poměrně dlouho bez přerušení, ovšem převážně podél mantinelu.

44:02

Individuálně se zápas vůbec nedaří Martinu Bučkovi, přes kterého se Boleslav dostává do řady příležitostí.

44:49

Vyloučen hráč David Šťastný (Ml. Boleslav), 2 min. za Podražení
Anthony Camara vybojoval přesilovku pro Dynamo, dvě minuty za podrážení totiž dostává David Šťastný.

45:20

Mikuš nahazoval na branku, ale Růžička puk dobře viděl a zasahuje.

46:04

Paulovič vybídl Nakládala, ale jeho pokus z první byl tečován do ochranné sítě.

46:32

Dynamo vůbec nestřílí a Boleslav vyhazuje kotouč.

46:56

Kolář to naivně zkoušel z poloviny hřiště, pohodový zákrok pro Růžičku.

47:27

47:53

Tybor s Romanem vyšachovali boleslavskou obranu, ale na konci pardubické akce stál dnes jistý Růžička!

48:49

Flynn si dobře vybruslil od mantinelu, ale Klouček vyráží.

50:29

Dynamo má ještě necelých deset minut na to, aby se udrželo v sérii, hra dopředu se mu ale vůbec nedaří.

50:55

51:13

Vyloučen hráč Anthony Camara (Pardubice), 2 min. za Vysoká hůl
Středočeši budou hrát přesilovku, Anthony Camara dostává dvě minuty za vysokou hůl.

51:38

Klouček kryje Šťastného střelu od modré.

52:14

Klouček vyráží Ševcovo nahození a Dynamo vyhazuje kotouč.

53:15

Domácí jsou v pěti následuje komerční pauza.

54:42

Vála byl úplně sám mezi kruhy, ale Růžička jeho pokus vyrazil! Následně zastavil i ránu Nakládala od modré.

56:09

Dynamo mělo možnost dalšího přečíslení, ale opět nepřišlo zakončení.

56:52

57:16

Vyloučen hráč Jakub Kotala (Ml. Boleslav), 2 min. za Podražení
Pardubice si v klíčový čas zahrají přesilovku! Jakub Kotala inkasuje dvě minuty za podrážení.

57:43

Jenže výhoda netrvala ani půl minuty. Camara dostává dvě minuty za vysokou hůl a na trestné lavici se hodně vzteká.

57:43

Dynamo bere oddechový čas.

58:05

Dynamo je bez brankáře!

58:36

Boleslav netrefuje branku přes celé hřiště a je to zakázané uvolnění. Středočeši taktéž berou oddechový čas.

58:47

Další zakázané uvolnění Boleslavi.

59:30

Jakub Kotala (Ml. Boleslav) vstřelil branku (7. gól v play-off). Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 2:4
A je rozhodnuto! Nejen o dnešním zápase, ale možná i o celé sérii, prázdnou branku trefuje Jakub Kotala a posílá Boleslav do vedení 3:0 na zápasy!

59:30

Vyloučen hráč Anthony Camara (Pardubice), 2+10 min. za Nesportovní chování
Situaci vůbec neunesl domácí útočník Camara, jenž byl na pokraji inzultace rozhodčího a dostává dvě plus deset minut za nesportovní chování.

60:00

Utkání končí! Dynamo nezvládlo ani třetí čtvrtfinálový zápas a postup do semifinále mizí v dálce. Zítra se tak v Pardubicích odehraje zřejmě poslední zápas v letošní sezoně. Hezký zbytek večera vám přeje Marek Votke.

25. února 2024 16:00Ml. Boleslav-Pardubice 1:4
14. ledna 2024 17:00Pardubice-Ml. Boleslav 4:3P
28. listopadu 2023 17:30Ml. Boleslav-Pardubice 1:4
13. října 2023 18:00Pardubice-Ml. Boleslav 3:1
29. ledna 2023 17:30Ml. Boleslav-Pardubice 3:5
22. prosince 2022 18:00Pardubice-Ml. Boleslav 2:1N
1. listopadu 2022 17:30Ml. Boleslav-Pardubice 0:1
25. září 2022 18:00Pardubice-Ml. Boleslav 2:3P