jen za 49 Kč/3 měsíce

Do branky Dynama se minimálně pro dnešní zápas vrací uzdravený Dominik Frodl, který střídal nedávno v Liberci poté, co jej nepříjemně zasáhl vlastní spoluhráč. Extraligovou premiéru si na centru první formace dobyde Daniel Herčík.

0:27

První střelu zápasu si připravil zlínský Petr Trška, ale puk letěl hodně mimo.

1:08

V útočném pásmu Beranů dobře pracoval Antonín Honejsek, ale jeho zpětná přihrávka skončila až u Kašíka.

Köhler

Rozhodčí: Hradil (CZE), Vrba (CZE) - Axman (CZE), Kajínek (CZE)
Počet diváků: 6 953

1:40

V útočném pásmu také Dynamo. Z pravého křídla pálil Ondřej Rohlík, ale Kašík si s jeho pokusem poradil.

2:01

Od modré nahazoval Vála a Kašík vůbec nevěděl, kde má kotouč, nakonec jej do bezpečí odpálil jeho spoluhráč.

2:45

Rozhodčí nařizuje nájezd proti brance Dominika Frodla!

2:45

TRESTNÉ STŘÍLENÍ Bedřich Köhler (Zlín) proměnil (5. gól v sezóně) . Stav zápasu Pardubice - Zlín 0:1

Bedřich Köhler si dobrým naznačením rameny rozhýbal Frodla a pověsil puk bekhendem za jeho záda!

2:45

Trestné střílení jel Bedřich Köhler poté, co projel pardubickou obranou, ale těsně před zakončením jej hákoval Daniel Herčík.

3:37

Z první trefil puk na modré Patrik Poulíček, ale Kašík vyráží.

4:04

Zlín měl k dispozici další brejk, tentokrát dvou na jednoho, ale Dominik Frodl se parádně roztáhl na brankové čáře a v tomto případě gólu zabránil!

4:47

Vyloučen hráč Jan Kolář (Pardubice), 2 min. za Hákování
Ševci budou hrát přesilovku, jelikož domácí bek Jan Kolář dostává dvě minuty za hákování.

5:12

Dynamo již podruhé vyhazuje puk ven ze třetiny.

5:48

Zpoza branky nahazoval puk na Frodla Antonín Honejsek a z brankové čáry jej odpálil domácí obránce!

7:08

Z mezikruží pálil Robert Říčka, ale Kašík přerušuje hru.

7:53

Ze středního pásma vyzkoušel Kašíkovu pozornost Robertson, ale zlínský brankář se nachytat nenechal.

8:16

V dobré pozici před Kašíkem stál Robert Říčka, ale pálil mimo.

9:16

Adam Musil nastavil hokejku do nahození od modré čáry a puk před Kašíkem nepříjemně změnil směr, zlínský gólman však zareagoval!

10:11

Vyloučen hráč Pavel Kubiš (Zlín), 2 min. za Držení protihráče
První přesilovka také pro Pardubice, Pavel Kubiš inkasuje dvě minuty za dřžení.

10:41

Kousalova střela sražená vysoko nad.

10:55

Adam Musil (Pardubice) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Anthony Camara a David Cienciala. Stav zápasu Pardubice - Zlín 1:1
Adam Musil se konečně dočkal své první trefy v pardubickém dresu a Dynamo využívá přesilovku! Musil si zpracoval letící kotouč a přehodil jej přes Kašíka do sítě.

11:56

Flynn si rychle vybruslil od mantinelu do středu útočného pásma, ale jeho střela k Frodlovi neprošla.

13:30

Další střelu z dílny Roberta Říčky chytá Kašík.

13:37

Tvrdě pálil také Anthony Camara, ale Kašík znovu připraven.

14:19

Lukáš Anděl zachytil zlínskou rozehrávku a ihned se vydal do zakončení, jeho pokus ale Kašík chytá.

14:48

Po levém křídle uháněl Tomáš Mikúš, ale Frodl vyráží.

17:16

Zlín předvádí svůj tradiční urputný hokej a domácí jen těžko hledají cestu do útočného pásma.

18:35

Vyloučen hráč Robert Kousal (Pardubice), 2 min. za Sekání
V závěru třetiny si ještě Ševci zahrají přesilovku, Robert Kousal dostává dvě minuty za sekání.

19:01

V oslabení se dopředu prodral Matěj Blümel, ale jeho střelu z levého křídla si Kašík pohlídal.

19:15

Dynamo vyhazuje kotouč.

20:00

První třetina končí za vyrovnaného stavu 1:1. Ve třetí minutě po nařízeném trestném střílení otevřel skóre Bedřich Köhler a v 11. minutě v početní výhodě vyrovnal Adam Musil. Zlín do druhé třetiny vstoupí půlminutovou přesilovkou.

20:27

Na úvod druhé třetiny Frodla svižnou střelou pozdravil Trška, ale domácí gólman má další zákrok.

21:16

Zakázané uvolnění Zlína.

21:52

Pardubice se víceméně zničehonic dostaly do brejku dvou na jednoho, který na sebe vzal Ondřej Rohlík. Při prvním pokusu o taháček nezasáhl kotouč, což Kašíka trochu rozhodilo, ale druhý pokus chytil bezpečně do lapačky!

22:08

Dynamo trefuje tyč!

24:35

Adam Musil (Pardubice) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Anthony Camara a Jan Kolář. Stav zápasu Pardubice - Zlín 2:1
Rozhodčí signalizoval výhodu Dynama, ale k jeho další přesilovce nedojde, jelikož Kašíka ve skrumáži před zlínskou brankou dorážkou překonal Adam Musil!

24:35

Rozhodčí však ještě celou situaci přezkoumává na videu.

25:48

Poulíček jen těsně mimo tečoval střelu od modré čáry!

26:39

Třetí formace domácích je dnes při chuti, znovu zavířila v útočném pásmu a Kašík musel krátce po sobě vytáhnout tři těžké zákroky.

27:54

Robert Říčka byl u mantinelu bolestivě zasažen hokejkou do obličeje a Dynamo bude hrát přesilovou hru, Říčka zamířil do kabiny.

27:54

Vyloučen hráč Ondřej Němec (Zlín), 2+2 min. za Vysoká hůl
Ondřej Němec tedy dostává dvě plus dvě minuty za vysokou hůl, pardubickému útočníkovi se ale okamžitě omluvil.

28:51

První minutu přesilovky Dynamo strávilo výhradně v útočném pásmu, Kašík má zatím dva zákroky.

29:55

První dvě minuty skončily, v jejích závěru už Zlín držel puk za Frodlem.

30:16

31:07

Adam Musil (Pardubice) vstřelil branku (3. gól v sezóně), asistence David Cienciala. Stav zápasu Pardubice - Zlín 3:1
Těsně za polovinou zápasu se zrodil hattrick pro Adama Musila, který při přesilovce šikovně vložil hůl do střely Davida Ciencialy a usměrnil puk za Kašíkova záda!

31:48

Podobně jako před chvílí Adam Musil to zkoušel i Patrik Poulíček, jeho teč už si ale Kašík pohlídal.

32:46

Petr Trška dnes už poněkolikáté obrací protáčí oči. Tentokrát se dostal k dobré střele mezi kruhy, ale Frodl proti němu vytáhl pohledný zákrok lapačkou.

33:30

Camara s Kousalem jeli dva na jednoho, Kašík proti Kousalovi vytáhl parádní zákrok betonem a domácí útočník vzteky na střídačce rozlámal hokejku!

34:04

V pokleku odražený puk napálil Filip Koffer, ale Kašík chytá!

35:37

Vyloučen hráč Robert Říčka (Pardubice), 2 min. za Vysoká hůl
Říčka už se zapojil zpět do hry, odpyká si ale menší trest. Dostává dvě minuty za vysokou hůl.

37:24

Z první příklepem pálil Lukáš Vopelka, Frodl vyráží.

38:32

Po skončení zlínské přesilovky už je Dynamo znovu nastěhované před Kašíkem.

39:31

40:00

Po druhé třetině už na kostce v enteria areně svítí stav 3:1 pro Dynamo, který dnes režíruje výhradně Adam Musil, jenž už má na kontě hattrick.

40:25

Odražený puk na modré napálil Bedřich Köhler, Frodl vyráží betonem.

41:28

Na pardubické straně chybně rozehrál Juraj Mikuš a na té zlínské jeho zaváhání využil Tomáš Mikúš, příklep druhého jmenovaného však vyrazil Frodl!

42:14

Anthony Camara (Pardubice) vstřelil branku (3. gól v sezóně), asistence Robert Kousal a Michal Hrádek. Stav zápasu Pardubice - Zlín 4:1
První střela Anthonyho Camary ještě neprošla přes zlínskou obranu, druhou už ale kanadský útočník zkušeně uklidil nad vyrážečku Libora Kašíka a zaznamenává třetí bod v dnešním utkání!

42:36

Záhy mohl Zlín snížit zpět na rozdíl dvou branek, kotouč poskakoval na brankové čáře, Frodl byl v tu chvíli mimo dosah puku, ale vše zažehnal dojíždějící obránce Dynama!

44:12

Puk do jízdy dostal Říčka, ale nedokázal se proháčkovat přes obránce.

46:11

Střela Darka Hejcmana z otočky lízla tyč pardubické brány, ale jen ze vnějšku.

47:30

Kubiš nechtěně zastavil střelu spoluhráče od modré směrem na Frodla, zpracoval ale puk a pálil on. Frodl se však přesunul a vytěsnil jeho pokus ramenem.

47:39

Druhé zakázané uvolnění Pardubic krátce po sobě.

47:59

Icing také na straně Zlína.

49:30

Pardubická třetí pětka dnes právem dostává hodně prostoru a znovu se motá kolem zlínské branky, s rostoucím sebevědomím ale přichází snaha o přílišnou kombinaci a špatné finální přihrávky.

50:10

Petru Trškovi dnes není přáno. Znovu projel domácí obranou, ale znovu jej lapačkou zastavil Dominik Frodl.

50:54

Matej Paulovič využil špatné zlínské kombinace a jel sám na Kašíka, ještě před ním však v otočce předložil puk před prázdnou bránu dojíždějícímu Matěji Blümelovi, ten ale kotouč nezasáhl!

51:53

Vyloučen hráč Pavel Kubiš (Zlín), 5+20 min. za Zásah do oblasti hlavy a krku
Pro zlínského útočníka Pavla Kubiše skončil zápas. Dostává pět minut a osobní trest do konce utkání za zásah do oblasti hlavy a krku. Pět minut odsedí Radek Veselý.

52:15

První zákrok si ale v oslabení připisuje Dominik Frodl, který vyráží střelu od modré čáry.

53:00

Domácím se zatím nedaří usadit se v útočném pásmu.

53:25

Střelu Pauloviče schovává Kašík do lapačky.

53:35

Nakládalova dělovka skončila sražená v ochranné síti.

53:47

Na pravém křídle se opřel do puku Matěj Blümel, ale Kašíka nepřekonal, ten navíc při zákroku vychýlil bránu ze svého postavení.

54:07

Adam Musil měl před Kašíkem na holi čtvrtý gól, tentokrát ale na jeho dorážku zlínský gólman zareagoval a puk zastavil!

54:48

Anthony Camara (Pardubice) vstřelil branku (4. gól v sezóně), asistence Robert Říčka a Juraj Mikuš. Stav zápasu Pardubice - Zlín 5:1
Na pardubickém zimním stadionu odbyla pátá! Přesilovkovou kombinaci z první přesně zakončil Anthony Camara, kterého přesnou přihrávkou napříč útočným pásmem našel Robert Říčka.

55:37

Z pardubické přesilovky zbývá ještě minuta a Dynamo má zápas plně pod kontrolou.

56:23

Další střelu si chystal Musil, ale byla sražena.

56:53

Zlín už je kompletní.

57:33

Před prázdnou bránou netrefil kotouč zlínský Tomáš Mikúš!

59:19

Necelou minutu před koncem jel na Dominika Frodla sám Štěpán Fryšara, neuspěl však ani s následnou dorážkou své střely, kterou Frodl zastavil lapačkou na brankové čáře!

60:00

Velký večer Adama Musila a Anthonyho Camary znamená čtvrté vítězství Dynama v řadě. První jmenovaný zaznamenal hattrick, druhý jen o gól méně a Východočeši poráží zlínské Berany 5:1. Pěkný večer vám z Pardubic přeje Marek Votke.

8. března 2022 17:20Zlín-Pardubice 0:3
23. ledna 2022 17:00Pardubice-Zlín 4:1
5. prosince 2021 15:30Zlín-Pardubice 1:4
5. října 2021 18:00Pardubice-Zlín 5:1
5. února 2021 17:00Zlín-Pardubice 1:3
28. prosince 2020 18:00Pardubice-Zlín 5:2
13. listopadu 2020 17:30Zlín-Pardubice 3:2N
27. září 2020 17:00Pardubice-Zlín 0:2