jen za 49 Kč/3 měsíce

Po třech utkáních venku se Dynamo představí v domácí enteria areně. Za necelou půl hodinku vyzve Mladou Boleslav.

0:22

Boleslavský Tomáš Fořt dobře zastavil průnikovou přihrávku od Juraje Mikuše a Boleslav může dopředu.

1:00

A hned v první minutě se Frodl musel pořádně ohánět, když nadvakrát zasahoval proti dorážce Ondřeje Najmana!

24 Grim

Rozhodčí: Kubičík (CZE), Pražák (CZE) - Brejcha (CZE), Votrubec (CZE)
Počet diváků: 7 952

2:39

Po pravém křídle se do útočného pásma prodral Raška, který předal puk Janu Dufkovi, jeho pokus ale Frodl vyráží.

3:20

Robert Kousal s Patrikem Poulíčkem neprošli přes útočnou modrou čáru.

3:28

4:14

Další útok domácích končí ofsajdem.

4:50

Bekhendovou střelu Říčky vyrazil Krošelj, který se pak ještě musel natahovat po dorážce nejproduktivnějšího extraligového střelce!

6:38

Camara napálil puk na útočné modré a kotouč se nečekaně z rohu odrazil přímo před Krošelje, ten byl ale připravený.

6:57

Rozjetý Blümel mířil nepřesně bekhendem.

7:28

Zakázané uvolnění Mladé Boleslavi.

8:11

K dobré střele dostal v útočném pásmu nabito Ondřej Vála, ale trefil se přímo do lapačky připraveného Krošelje.

9:24

Nakládal na poslední chvíli udržel puk na útočné modré a dostal se ke střele, ale Krošelj vyráží.

9:39

Daleko nebezpečnější už byl pokus Blümela z otočky, kteý byl oté nepříjemně atakován a strhla se drobná potyčka.

9:39

Vyloučen hráč Petr Šidlík (Ml. Boleslav), 2 min. za Hrubost
Ta nakonec vyústila v přesilovku Dynama, protože Petr Šidlík dostává dvě minuty za hrubost.

10:14

Z první pálil Robert Říčka a za boleslavskou brankou se strhla další strkanice, účty si mezi sebou vyřizovali Adamové Musil s Jánošíkem.

11:09

Robert Říčka (Pardubice) vstřelil branku (13. gól v sezóně), asistence Juraj Mikuš a David Cienciala. Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 1:0
Robert Říčka oplývá neskutečnou formou, kterou potvrzuje třináctým gólem v letošní sezoně! Po sérii přihrávek ranou z první na pravém křídle využívá přesilovku!

11:58

Vyloučen hráč Ondřej Roman (Pardubice), 2 min. za Hákování
Přesilovku si vyzkouší také Boleslav, jelikož Ondřej Roman dostává dvě minuty za hákování.

12:11

Adam Musil tvrdě vytapetoval mantinel s Adamem Raškou, což se hodně nelíbilo Jakubu Kotalovi, Adam Musil okamžitě shodil rukavice a šel do bitky. Kotalu za pár chvil povalil a míří do kabin.

12:11

Vyloučen hráč Adam Musil (Pardubice), 5 min. za Bitka
Dynamo tedy bude hrát minutu a osmačtyřicet vteřin v oslabení ve třech proti pěti. Adam Musil dostává pět minut a osobní trest do konce utkání. Pět minut odsedí Anthony Camara.

12:11

Vyloučen hráč Jakub Kotala (Ml. Boleslav), 5 min. za Bitka
Pět minut za bitku si odsedí také Jakub Kotala.

13:32

Frodl dobrými zákroky drží Dynamo ve vedení.

14:07

Frodl se dobře přesunul proti nepříjemné střele Jana Stránského, Dynamo už je ve čtyřech.

15:17

Matěj Blümel vypíchl puk na obranné modré čáře a řítil se úplně sám na gólmana, puk si ale příliš předhodil a nedokázal ideálně zakončit, byť Krošelje rozpohyboval dobrým naznačením rameny.

16:03

Dynamo drží puk na hokejkách a Boleslav k ničemu nepouští.

16:28

Ondřej Rohlík (Pardubice) vstřelil branku (3. gól v sezóně). Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 2:0
Další samostatný únik Dynama v oslabení už ale znamená vedení 2:0! Výborně rozehrál Dominik Frodl a za Krošelje puk procedil Ondřej Rohlík. Z Musilova trestu zbývá ještě necelá minutka.

17:03

Frodl vyráží Pýchovo nahození od modré.

17:18

Camara je na ledě, Dynamo tedy kompletní.

17:55

Maris Bičevskis (Ml. Boleslav) vstřelil branku (3. gól v sezóně), asistence David Bernad a Jan Stránský. Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 2:1
Boleslav ale přece jen kontruje a snižuje zpět na rozdíl jedné branky. Zmatku v domácí obraně využil Maris Bičevskis, kterému stačilo doklepnout puk do prázdné brány. Frodl se po něm ještě pokoušel skočit, ale marně.

18:57

Ofsajd Mladé Boleslavi.

20:00

Poměrně vyhrocená první třetina končí při vedení Dynama 2:1. Diváci tak zatím viděli tři branky, ale i jednu bitku Adama Musila s Jakubem Kotalou, Musil posléze inkasoval osobní trest do konce utkání.

20:01

Střídání brankářů hostů. Z branky odešel Gašper Krošelj, nahradil ho Marek Schwarz

21:24

Stránský tečoval mino nahození od modré a posléze dostal nepříjemný krosček do zad od jednoho z domácích hráčů, rozhodčí si ale nevšimli.

23:24

Boleslav je velmi aktivní v útočném pásmu, puk tentokrát končí v ochranné síti.

24:00

Vyloučen hráč Jakub Kotala (Ml. Boleslav), 2 min. za Podražení
Další přesilovka pro Dynamo, Kotala dostává dvě minuty za podrážení.

24:48

Robert Říčka (Pardubice) vstřelil branku (14. gól v sezóně), asistence Ondřej Roman a Anthony Camara. Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 3:1
Zprvu se Dynamu nedařila kombinace a samo se vyhnalo z pásma, jenže další útok už končí gólem! Druhou přesilovku v zápase využívá Robert Říčka, který po dobré přihrávce od Romana v klidu doklepl puk do prázdné brány.

25:49

Nakládalovo nahození prolétlo mimo.

26:47

Stránského střela od modré neprošla.

27:25

Vyloučen hráč Matej Paulovič (Pardubice), 2 min. za Podražení
Další početní výhodu může zužitkovat Mladá Boleslav, protože Matej Paulovič si odsedí dvě minuty za podrážení.

28:05

Dynamo vyhazuje kotouč.

28:39

Pýchovo nahození se snažil v dobré pozici za Frodla dorazit Kelemen, ale těsně minul.

29:31

Vyloučen hráč Martin Pláněk (Ml. Boleslav), 2 min. za Hákování
Vyrovnaný počet hráčů na ledě příliš dlouho nevydržel, je tu další přesilovka Dynama poté, co Martin Pláněk inkasuje dvě minuty za hákování.

30:01

V oslabení se po Bičevskisově přisunutí do zakončení dostal Stránský, ale Frodl vyráží.

30:28

Po minutě přesilovky ještě Dynamo pořádně nebylo v útočném pásmu.

31:29

Košťálkovu ránu od modré v klidu kryje Schwarz.

32:43

Pavel Kousal projel domácí obranou a dostal se až před Frodla, jenže nezakončil.

33:47

Puk na Frodla nahazoval Stránský, domácí gólman vyráží.

34:07

Vyloučen hráč Juraj Mikuš (Pardubice), 2 min. za Hákování
Přesilovka pro Boleslav, Juraj Mikuš dostává dvě minuty za hákování.

34:14

Hned po buly domácí dostávají puk ven z pásma.

34:54

Už to vypadalo, že Fořt v klidu po nahození doklepne puk do sítě, ale Frodl vyráží!

35:29

Dynamo znovu vyhazuje.

36:03

Adam Raška (Ml. Boleslav) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Jakub Kotala a Martin Pláněk. Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 3:2
A znovu je to jen o jednu branku! Boleslav trochu se štěstím využívá přesilovku, před branku z pravého křídla přihrával Jakub Kotala a kotouč se do sítě odrazil od brusle Adama Rašky!

36:46

V brejku Dynama dvou na jednoho vysoko přestřelil Ondřej Rohlík!

37:57

Špatné střídání domácích málem nabídlo brejk Miloši Kelemenovi, ale naštěstí pro Dynamo vše zvládl uhasit Jakub Nakládal, který na poslední chvíli naskočil ze střídačky!

38:50

Z úhlu to zkoušel Košťálek, ale puk pouze prolétl brankovištěm.

39:14

Říčka myslel na hattrick, ale jeho střela z mezikruží šla vysoko nad.

40:00

Ve druhé třetině padly v eneteria areně dvě branky, Dynamo vede 3:2. Podruhé se v přesilovce prosadil Robert Říčka, za hosty taktéž v přesilovce snížil Adam Raška.

40:21

Hned zkraje třetiny se do zakončení dostal Matěj Blümel, ale přestřelil.

41:33

Vyloučen hráč Matěj Blümel (Pardubice), 2 min. za Držení protihráče
Boleslav bude znovu hrát přesilovku, Matěj Blümel inkasuje dvě minuty za držení.

41:55

Pláňkova střela letěla mimo.

42:16

Pýchovu střelu zblokoval Jan Kolář a vyhodil kotouč ze třetiny.

42:27

Ševcovu ránu z první vyráží Frodl.

43:05

Ke střele z první napřáhl také Pavel Kousal, ale nezamířil přesně.

43:36

Dynamo je kompletní.

44:18

Na pravém křídle se otevřel prostor pro Stránského, ale útočník Boleslavi příklepem vysoko přestřelil.

44:40

Vyloučen hráč Matej Paulovič (Pardubice), 2 min. za Nedovolené bránění
Dynamo znovu ve čtyřech, Paulovič dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

45:01

Vyloučen hráč Miloš Kelemen (Ml. Boleslav), 2 min. za Nedovolené bránění
Přesilovka však hostům příliš dlouho nevydržela, Kelemen dostává dvě minuty taktéž za nedovolené bránění.

46:29

Robert Kousal hledal před brankou Camaru, ale ten se do zakončení nedostal.

46:43

Začala zkrácená přesilovka Dynama, to se však dostává do zakázaného uvolnění.

47:29

Z úhlu zkusil Frodla bekhendem překvapit Tomáš Fořt, ale domácí gólman jeho pokus zastavil.

48:15

Spoustu místa měl před sebou David Cienciala, ale nadvakrát nedokázal překonat Schwarze!

48:45

Zakázané uvolnění Boleslavi.

49:01

Hrádek trochu vystrašil Frodla, když před ním tečoval kotouč směrem na pardubickou branku, ale Frodl chytá.

50:43

Claireaux si obhodil Robertsona, ale jeho střelu hokejkou vyrazil Frodl.

51:12

Frodl vyráží i střelu Tomáše Fořta.

52:37

Camara byl úplně sám před Schwarzem, kterého se zbavil bekhendovou kličkou, ale nezakončil.

53:26

Na druhé straně v úniku po stejné kličce už Frodla překonal Valentin Claireaux, ale puk se zastavil o tyč!

54:25

Boleslav drží Dynamo pod zámkem v obranné třetině.

54:35

Vyloučen hráč David Cienciala (Pardubice), 2 min. za Hákování
A Středočeši budou navíc hrát další přesilovku, David Cienciala si odsedí dvě minuty za hákování.

55:28

Raškova střela byla zblokována.

56:28

Po Claireauxově střele Frodl parádním zákrokem zabránil takřka jistému vyrovnání hostů!

57:49

57:49

Boleslav si vyžádala oddechový čas.

57:49

Marek Schwarz zůstává na střídačce, Boleslav bude hrát v šesti.

58:07

Boleslav pořád drží útočné pásmo.

58:58

Až teď se Dynamo dostalo ven, Kousal z úhlu prázdnou bránu netrefil.

59:46

Po další střele má Frodl puk v lapačce, do konce zbývá 14 vteřin.

59:56

Tomáš Fořt (Ml. Boleslav) vstřelil branku (3. gól v sezóně), asistence Valentin Claireaux a Martin Ševc. Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 3:3
Boleslavi se však přece jen daří vyrovnat! Pouhých pět vteřin před koncem ze všech sil puk za Frodla procpal Tomáš Fořt a v táboře hostů propuká veliká radost!

60:00

Následovat tak bude pětiminutové prodloužení tři na tři.

60:23

Vhazování získala Mladá Boleslav a začíná hledat cesty do zakončení.

60:36

První zákrok prodloužení si připisuje Dominik Frodl.

61:44

Pavel Pýcha chtěl schovat střelu za obránce, ale puk byl sražen mimo.

62:31

Úplně sám před Schwarzem byl volný Anthony Camara, ale stál příliš z úhlu a trefil pouze gólmana Boleslavi!

62:51

Na druhé straně Frodl zastavil únik Claireauxe!

63:47

Jakub Nakládal (Pardubice) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence David Cienciala. Stav zápasu Pardubice - Ml. Boleslav 4:3
Dynamo jelo ve třech hráčích proti jedinému, což nemohlo skončit jinak než čtvrtým gólem v boleslavské síti! Po Ciencialově přihrávce se prosadil Jakub Nakládal.

60:00

Dynamo tak sice v samém závěru zápasu přišlo o bod, ale nakonec bere těsnou výhru 4:3 po prodloužení. Z Pardubic vám příjemný vstup do nového týdne přeje Marek Votke.

25. února 2024 16:00Ml. Boleslav-Pardubice 1:4
14. ledna 2024 17:00Pardubice-Ml. Boleslav 4:3P
28. listopadu 2023 17:30Ml. Boleslav-Pardubice 1:4
13. října 2023 18:00Pardubice-Ml. Boleslav 3:1
29. ledna 2023 17:30Ml. Boleslav-Pardubice 3:5
22. prosince 2022 18:00Pardubice-Ml. Boleslav 2:1N
1. listopadu 2022 17:30Ml. Boleslav-Pardubice 0:1
25. září 2022 18:00Pardubice-Ml. Boleslav 2:3P