jen za 49 Kč/3 měsíce

Po čtrnácti dnech vás vítám u dalšího online přenosu z pardubické enteria areny, ve které dnes bude rozjeté domácí Dynamo hostit pražskou Spartu. Východočeši budou hájit sérii šesti výher v řadě.

0:16

Po pár vteřinách hry tu máme zakázané uvolnění Sparty.

Dvořáček

Rozhodčí: Šír (CZE), Veselý (CZE) - Zíka (CZE), Šimánek (CZE)
Počet diváků: 1 000

1:03

Cienciala hledal Říčku na levém křídle, ten se ale k zakončení nedostal.

1:32

Paulovič si vybruslil zpoza branky a zkusil bekhendem překvapit Saláka, gólman Sparty ale svůj tým podržel.

1:46

Na druhé straně si výrazně pohodovější první zásah v dnešním utkání připisuje Dominik Frodl.

3:07

Dennis Robertson nedokázal zastavit Patrika Prymulu, jenž se objevil úplně sám před Frodlem, domácí brankář ale jeho zakončení vyrazil!

3:36

Poulíček mířil nad Salákovu lapačku, ale nakonec netrefil branku.

4:45

Řepík číhal na přihrávku přímo před brankou, ale stihl jej zablokovat domácí obránce.

5:33

Dynamo velmi lacině odevzdává soupeři jeden kotouč za druhým a Sparta se už pěknou chvíli drží v útočném pásmu.

8:07

Michal Řepík (Sparta) vstřelil branku (13. gól v sezóně), asistence Vladimír Sobotka a Martin Jandus. Stav zápasu Pardubice - Sparta 0:1
Další okénko v obraně Dynama už Sparta trestá a jde do vedení! Michal Řepík se dostal do samostatného úniku a bekhendovým blafákem pověsil puk za Frodla.

10:20

10:46

Rozjetý navrátilec do sestavy Ondřej Roman hledal před brankou najíždějícího Ondřeje Rohlíka, ten ale nedokázal zpracovat puk.

11:24

Velký prostor v útočném pásmu dostal Maxim Matuškin, ale jeho střela mířila vedle.

12:51

První útočná formace domácích si vytvořila tlak v obranném pásmu Sparty, ale zakončení nepřišlo.

13:16

Ofsajd Pardubic.

14:13

Rohlík dojel v obranném pásmu Sparty puk odražený od mantinelu a bekhendem jej poslal na Saláka, ten byl ale připraven.

14:45

Lukáš Anděl se ze složité pozice snažil trefit odkrytou branku, ale Salák se zvládl přemístit a má další zákrok!

15:11

Anthony Camara (Pardubice) vstřelil branku (12. gól v sezóně), asistence Robert Kousal a Adam Musil. Stav zápasu Pardubice - Sparta 1:1
Další kombinace první lajny Dynama už nese ovoce a pět minut před koncem první třetiny vyrovnává Anthony Camara! Kanadský útočník se prosadil prudkou střelou z první na levém kruhu pro vhazování.

15:47

Tvrdým příklepem z první z bezprostřední blízkosti mohl Spartě vrátit vedení Roman Horák, ale Frodl proti němu vytáhl parádní zákrok lapačkou!

17:00

Frodl vyrážečkou zastavil dorážku Sparty přímo na brankovišti!

17:23

Zakázané uvolnění hostů.

17:30

Hned po buly pálil exsparťan Robert Říčka, ale netrefil branku.

18:07

Sparta hraje ve výhodě.

18:19

Vyloučen hráč David Cienciala (Pardubice), 2 min. za Vysoká hůl
Dvě minuty za vysokou hůl dostává David Cienciala.

18:35

Z první pálil Matuškin, ale Frodl vyráží.

19:11

Frodl betonem zastavil již druhý přesilovkový pokus Filipa Chlapíka.

20:00

První třetina končí. Jasně lepším týmem byla Sparta, stav utkání je však 1:1. Na bekhendový blafák Michala Řepíka odpověděl Anthony Camara.

20:45

Sparta si ještě do druhé třetiny přenášela část přesilovky, ale využít ji nedokázala.

20:57

David Cienciala (Pardubice) vstřelil branku (7. gól v sezóně), asistence Robert Říčka a Ondřej Vála. Stav zápasu Pardubice - Sparta 2:1
Dynamo naopak dokázalo otočit vývoj zápasu! Na 2:1 pro domácí dává David Cienciala.

21:45

Adam Musil (Pardubice) vstřelil branku (9. gól v sezóně), asistence Anthony Camara a Robert Kousal. Stav zápasu Pardubice - Sparta 3:1
A ve druhé minutě prostřední části Dynamo utíká do dvougólového vedení! Anthony Camara přesnou přihrávkou našel rozjetého Adama Musila, kterému stačilo nastavit hokejku a trefit bránu!

22:19

Mohlo to být 4:1, Dynamo trefuje tyč!

22:57

Po Buchteleho zakončení zasahuje Frodl.

23:33

Dynamo se poměrně rychle dostalo přes celé hřiště do útočné třetiny, z ní se ale samo vyhnalo nepovedenou zadovkou.

24:02

Horák vybídl před branku najíždějícího Řepíka, jeho střelu vyrazil Frodl a z dorážky Sparta trefila tyč, navíc vykoledovala faul.

24:02

Vyloučen hráč Jan Zdráhal (Pardubice), 2 min. za Sekání
Zdráhal dostává dvě minuty za sekání.

24:35

V oslabení se do brejku dostal Matěj Blümel, ale jeho zakončení nemělo potřebnou razanci!

25:18

Matuškinovu střelu od modré zastavil domácí obránce.

26:00

Dynamo už je kompletní, střela Sparty letěla mimo.

26:48

Camara nadvakrát dorážel před Salákem a jen těsně netrefil branku!

27:39

Před branku Sparty se cpal Patrik Poulíček, ale zakončit nedokázal.

28:40

Dynamo drží puk na hokejkách a Spartu v současných chvílích vůbec k ničemu nepouští.

29:06

29:37

Ofsajd také na straně Sparty.

30:47

Po buly v útočném pásmu vypálil Říčka, Salák na jeho střelu jen tak tak dosáhl betonem.

31:15

Filip Chlapík (Sparta) vstřelil branku (18. gól v sezóně), asistence Ondřej Mikliš a Jan Buchtele. Stav zápasu Pardubice - Sparta 3:2
Po nedůrazu domácích v obranném pásmu Sparta snižuje na rozdíl jedné branky! Mezi kruhy do puku jen tak plácl Filip Chlapík a kotouč propadl až za Dominika Frodla.

31:37

Před Frodlem byl úplně sám Erik Thorell, pardubický brankář ale puk zastavil a z brankoviště jej zametli domácí obránci!

32:11

Z velkého úhlu to zkoušel Tomáš Pavelka, ale Frodl se zvládl přesunout k tyči a jeho střelu zastavit.

32:55

Další střela z úhlu od Miroslava Formana, tentokrát ale puk letěl úplně mimo branku.

34:34

Z levého křídla pálil rozjetý Cienciala, ale netrefil branku.

34:40

Vyloučen hráč Dominik Frodl (Pardubice), 2 min. za Zdržování hry
Sparta bude hrát další přesilovku, dvě minuty za vyhození puku mimo hřiště dostává Dominik Frodl. Odsedí je Robert Říčka.

35:30

Matěj Blümel se na obranné modré čáře kličkou zbavil obránce a dostal se do samostatného úniku! Už podruhé dnes v takové situaci ale nedokázal Saláka překonat a zlostí rozlámal hůl o mantinel!

36:09

Frodl vyhazuje puk až k Salákovi a Spartě se nedaří usadit se v útočném pásmu.

36:54

Říčka zachytil sparťanskou rozehrávku, ale v dobré pozici minul branku!

38:01

Tvrdým příklepem z první vypálil Buchtele, ale přestřelil bránu.

38:30

Puk putoval přes Camaru a Kousala až na levé křídlo k Adamu Musilovi, jeho zakončení z první ale zastavil Salák.

38:57

Matěj Blümel nedává gól ani ve třetím nájezdu na Saláka!

39:29

Saláka má v lapačce střelu Marka Hecla.

40:00

Díky povedenému vstupu do druhé třetiny dalo Dynamo dvě branky během dvou minut a po zásazích Musila a Ciencialy vede 3:2. Za Spartu snižoval Filip Chlapík.

40:20

Na levém křídle se do zakončení dostal Camara, ale netrefil branku.

42:07

Blümel nabil v útočném pásmu Juraji Mikušovi, ale jeho rána neprošla přes obránce.

42:49

David Vitouch se otočil na brankovišti a trefil tyč!

43:45

Řepík v útočném pásmu Sparty obral o puk domácího hráče, položil si Frodla a už to vypadalo, že v pohodě zakončí do prázdné brány, jenže Frodl mu v tom nakonec dokázal zabránit!

44:44

Frodl kryje puk lapačkou před najíždějícím Miroslavem Formanem.

45:41

Paulovič hledal najetého Říčku, ten ale pokus o útok vzdal a odjel střídat.

47:14

Buchtele tvrdou ranou přestřelil branku.

47:57

Rozjetý Tomáš Dvořák z pravého křídla netrefil branku.

48:41

K odraženému puku se mezi kruhy dostal Daniel Voženílek, ale Frodl jeho střelu vyrazil!

49:43

Sparta drží Dynamo pod velkým tlakem v obranném pásmu.

50:20

Hecl se dostal ke střele přes obránce, Salák ji ale vyrazil.

51:28

Poláškovo nahození Frodl zkrotil, ale na brankovišti musel ještě zasahovat domácí obránce.

51:45

Musil na pravém křídle mířil nad Salákův beton, ale gólman Sparty má další zákrok.

52:49

Cienciala stíhal kotouč před vyjetým Salákem, ale gólman Sparty byl rychlejší.

54:00

Thorell nepříjemně tečoval nahození od modré čáry, ale Frodl zareagoval!

55:38

Camara si chystal kličku na obránce a následné zakončení, ale upadl a Salák byl nakonec bez práce!

56:13

Robert Říčka se s vypětím všech sil přes dva obránce dostal až před Saláka, ale jeho bekhend neměl razanci.

56:46

Do konce základní hrací doby zbývají tři minuty, Dynamo se začíná naplno věnovat bránění těsného vedení.

57:23

Ciencialovu ránu z první vyráží Salák.

57:54

Neuvěřitelná akce Sparty v útočném pásmu, po které už si Chlapík chystal zakončení do prázdné brány, ale Frodl dokázal u tyče zastavit puk lapačkou!

57:54

Sparta bere oddechový čas, Salák zůstává na střídačce!

58:00

Dynamo vyhazuje puk pouze na zakázané uvolnění.

58:23

Sparta se sama vyhnala z útočného pásma až za vlastní branku.

59:02

Vyloučen hráč Erik Thorell (Sparta), 2 min. za Sekání
Minutu před koncem si Dynamo zahraje dnešní první přesilovku. Menší trest za sekání inkasuje Erik Thorell.

59:13

Rázem se v útočném pásmu drží Pardubice.

59:53

Salák znovu opouští branku.

60:00

Sparta byla dnes v Pardubicích aktivnějším týmem, ale ve třetí třetině už gól nepadl a Dynamo tak uhájilo těsné vedení, díky čemuž získává sedmé vítězství v řadě. Krásné vánoční svátky vám z enteria areny přeje Marek Votke.

2. února 2024 18:00Pardubice-Sparta 1:3
17. ledna 2024 18:30Sparta-Pardubice 1:2P
31. října 2023 18:00Pardubice-Sparta 4:3
20. září 2023 18:30Sparta-Pardubice 4:3N
5. února 2023 14:45Sparta-Pardubice 4:2
10. ledna 2023 17:30Pardubice-Sparta 0:3
6. listopadu 2022 17:20Sparta-Pardubice 2:3
30. září 2022 18:00Pardubice-Sparta 2:3N