jen za 89 Kč/měsíc

Vítám vás u prvního online přenosu z Pardubic v roce 2022. Domácí Dynamo s novým kapitánem Patrikem Poulíčkem bude dnes hostit karlovarskou Energii.

Mezi oběma týmy je v tabulce deset příček a čtyřiadvacet bodů rozdílu. Vary vyhrály své poslední dva zápasy proti Kladnu (6:4) a Zlínu (4:2), Dynamo zase naposledy uspělo v Hradci v poměru 4:1.

Jako sedmého obránce má dnes Dynamo připraveného mladého Tomáše Jelínka.

Redlich

Rozhodčí: Mrkva (CZE), Veselý (CZE) - Ondráček (CZE), Klouček (CZE)
Počet diváků: 1 000

0:06

První vhazování pro sebe získalo Dynamo, ale první pětka si nerozuměla při přechodu do útoku a je pískán ofsajd.

0:28

Další akce už byla o parník lepší! Musil stál úplně sám před Novotným a nepříjemně tečoval nahození Juraje Mikuše, Novotný však zasáhl!

1:20

Mezi kruhy se k puku dostal Košťálek, ale jeho střela neprošla přes obránce.

1:49

Vyloučen hráč Jan Kolář (Pardubice), 2 min. za Podražení
První pokus Energie o útok končí faulem domácího týmu. Jan Kolář dostává dvě minuty za podrážení.

2:16

Roman s Andělem se v oslabení vydali dopředu, ale Novotný Andělovu střelu vyrazil hokejkou.

2:37

Na druhé straně karlovarské zakončení zastavuje Dominik Frodl.

3:08

Tomáš Mikúš svižně vypálil z pravého kruhu pro vhazování a Frodl měl co dělat, aby neinkasoval!

3:49

Dynamo je kompletní.

4:38

Košťálek nahazoval puk od modré, Novotný zasahuje.

5:37

Dynamo zamklo Vary v jejich obranném pásmu, Mikušova rána z první ale šla mimo.

6:00

Musil se zády k bráně pokoušel tečovat další Mikušovo nahození, ale puk si pouze sklepl pod nohy.

6:06

Matěj Blümel měl na holi první gól zápasu, ale bekhendem trefil pouze Novotného!

6:31

Po Musilově přiťuknutí se na branku rozjížděl Patrik Poulíček, ale zastavil jej ofsajd.

7:08

Vondráček hledal mezi kruhy Kulicha, který mohl zakončovat, ale nedokázal zpracovat puk.

7:38

Tomáš Redlich (K. Vary) vstřelil branku (3. gól v sezóně), asistence Ondřej Beránek a Filip Novotný. Stav zápasu Pardubice - K. Vary 0:1
Dynamo bylo v začátku utkání jasně lepším týmem, do vedení jdou však Karlovy Vary! Do úniku dvou na jednoho se dostali Beránek s Redlichem a druhý jmenovaný jen v klidu nastavil hůl do přesné přihrávky.

9:21

Poulíček po výměně s Kolářem zavezl puk do útočného pásma, ale nezakončil.

10:54

Anděl tečoval Romanovo nahození od modré, Novotný zareagoval!

11:24

Přímo před Frodlem číhal na zakončení Petr Koblasa, ale ke kotouči se nedostal.

12:56

Blümel se pěknou kličkou zbavil obránce, ale dostal se do příliš velkého úhlu a Novotnému příliš mnoho práce nepřidělal.

13:14

Vyloučen hráč Filip Novotný (K. Vary), 2 min. za Podražení
První přesilovka také pro Dynamo. Filip Novotný podrazil Anthonyho Camaru a dostává dvě minuty, které odsedí Jiří Kulich.

13:58

Po necelé minutě přesilovky se zatím Dynamo nepodařilo usadit se v útočném pásmu.

14:40

Dynamo zastavuje ofsajd.

15:14

Anthony Camara (Pardubice) vstřelil branku (15. gól v sezóně), asistence Jan Košťálek a Robert Říčka. Stav zápasu Pardubice - K. Vary 1:1
Dynamo se v závěru přesilovky nakonec přece jenom zvládlo udržet v útočné třetině a srovnává na 1:1! Příklep Jana Košťálka za Novotného tečoval Anthony Camara.

15:14

Vary ovšem sahají po trenérské výzvě!

15:14

Gól platí, Dynamo srovnává na 1:1 a navíc bude hrát další přesilovku.

15:14

Trest týmu (K. Vary), 2 min. za Zdržování hry

15:51

Camara chybně rozehrál na útočné modré a nabídl brejk Tomáši Vondráčkovi, toho ale vychytal Frodl!

17:14

Vyloučen hráč Tomáš Havlín (K. Vary), 2 min. za Podražení
Vteřinu před vypršením týmového trestu dostává Dynamo další přesilovku. Dvě minuty za podrážení inkasuje Tomáš Havlín.

17:41

Říčka na levém křídle promáchl.

19:20

Z první pálil Paulovič, Novotný vyráží a Vary už jsou kompletní.

20:00

První třetina končí za stavu 1:1! V osmé minutě nejprve brejk dvou na jednoho proměnil Tomáš Redlich a pět minut před koncem vyrovnal Anthony Camara. Dynamo pak nevyužilo dvě přesilovky v řadě.

21:25

Dynamo vířilo v útočném pásmu a z úhlu zakončoval Robert Kousal, Novotný byl ale připraven.

21:57

Blümel dobrým pohybem v útočném pásmu vytvořil šanci pro Patrika Poulíčka, ten byl sám před Novotným, ale gólmana Energie nepřekonal.

22:50

Košťálek tečoval nahození od modré čáry, stál ovšem před Frodlem a málem si dal vlastní gól!

24:18

Martin Weinhold byl volný v mezikruží, ale trefil pouze vyrážečku Dominika Frodla!

25:27

Zakázané uvolnění Varů.

26:02

Dynamo výborně kombinuje v útočném pásmu, ale většinou se mu nedaří zakončení.

26:45

Z úhlu to zkoušel Tomáš Urban, ale Novotný se nachytat nenechal.

27:46

Martin Kohout (K. Vary) vstřelil branku (7. gól v sezóně). Stav zápasu Pardubice - K. Vary 1:2
Na obranné modré čáře si vybojoval puk Martin Kohout a vydal se sám na Frodla, kterému nedal šanci přesnou střelou k tyči!

28:15

29:31

Vyloučen hráč Anthony Camara (Pardubice), 2 min. za Podražení
Přesilovku si po delším čase zahraje také Energie. Anthony Camara dostává dvě minuty za podrážení.

30:16

Střela Plutnara od modré prošla až k Frodlovi, ten ale puk vyrazil hokejkou.

31:27

Vary vykombinovaly domácí obranu a Tomáš Vondráček dostal přihrávku přímo před Frodla. Domácí gólman však proti útočníkovi Energie vytáhl parádní zákrok!

31:58

Redlichova střela od modré končí v lapačce Frodla.

32:42

Zdráhalovu ránu vyráží Novotný. Následuje zakázané uvolnění Varů.

34:45

Blümel hledal zadovkou spoluhráče před brankou, puk ale sebral bránící hráč.

35:44

Zdráhal pálil nepřesně, od zadního mantinelu se ale kotouč odrazil k Anthonymu Camarovi, kterého však vychytal Novotný.

36:58

38:18

Z levého křídla si najížděl Jiří Kulich, ale Frodl jeho pokus vyrazil betonem.

40:00

Druhá třetina končí, padl v ní jeden gól, o který se po samostatném úniku postaral Martin Kohout a Vary tak vedou nad Pardubicemi po čtyřiceti minutách 2:1.

41:05

V první minutě druhé třetiny už byly oba týmy na výletě ve svém útočném pásmu, ale gólmany to z míry nijak nevyvedlo.

41:52

Frodl byl venku z brány, aby pomohl s rozehrávkou a cestou zpátky poslal tělem k zemi Michala Plutnara, který zrovna projížděl brankovištěm a Frodl o něm nevěděl. Oba borci si pak vše vysvětlili.

42:20

Tvrdě vypálil Ondřej Vála, ale netrefil branku.

44:10

45:01

Paulovičova rána od modré na branku neprošla.

45:37

Vondráček posílal před branku puk pro Hladonika, ale dráhu přihrávky změnil obránce Dynama a Hladonik nezpracoval.

46:40

Beránkova rána letěla mimo.

47:05

Na levém křídle puk napálil Robert Říčka, ale Novotný se zvládl přesunout a puk zastavil.

47:42

Ondřej Beránek rozjel dnes již několikátý brejk Energie, ale Frodl puk za svá záda nepustil!

48:14

Anděl jen tak plácl do puku na modré čáře a ten doplachtil až do lapačky Filipa Novotného.

48:36

Redlichova střela sražena mimo.

49:21

Dennis Robertson (Pardubice) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Adam Musil a Jan Košťálek. Stav zápasu Pardubice - K. Vary 2:2
Dynamo se po necelých deseti minutách třetí třetiny dočkalo vyrovnání! Střelu Jana Košťálka Novotný vyrazil přímo před dojíždějícího Dennise Robertsona a ten trefil poloodkrytou branku.

50:48

51:23

Anthony Camara (Pardubice) vstřelil branku (16. gól v sezóně), asistence Robert Kousal a Adam Musil. Stav zápasu Pardubice - K. Vary 3:2
Dynamo po vyrovnání ještě vystupňovalo tlak a otáčí vývoj zápasu! Podruhé se dnes prosadil Anthony Camara, kterému přímo před branku přesnou přihrávku adresoval Robert Kousal.

52:46

Ze středního pásma se puk odrazil k Ondřeji Rohlíkovi, který mohl jet sám na bránu, jenže kotouč nedokázal zpracovat.

55:01

Sám na Novotného se tentokrát řítil Robert Kousal, bekhendem ale karlovarského gólmana nepřekonal.

55:22

Ondřej Rohlík (Pardubice) vstřelil branku (7. gól v sezóně), asistence Lukáš Anděl. Stav zápasu Pardubice - K. Vary 4:2
O vítězi je zdá se rozhodnuto! Necelých pět minut před koncem na 4:2 pro Dynamo zvyšuje Ondřej Rohlík.

55:51

Vyloučen hráč Patrik Poulíček (Pardubice), 2 min. za Sekání
V závěru utkání si ještě Vary zahrají přesilovku, Patrik Poulíček dostává dvě minuty za sekání.

56:50

Energii se nedaří usadit se v útočném pásmu, Dynamo podruhé vyhazuje kotouč.

58:03

Po výlezu z trestné lavice se Poulíček vydal směrem na Novotného branku, ale hostujícího gólmana nepřekonal.

58:51

Tomáš Rachůnek se dostal k puku na pravém křídle, ale Frodl se včas přesunul a puk po Rachůnkově střele zastavil.

58:51

Vary berou oddechový čas.

58:51

Vary to budou zkoušet v šesti.

59:48

Vyloučen hráč Juraj Mikuš (Pardubice), 2 min. za Krosček
A výhoda to bude dvojnásobná, jelikož Juraj Mikuš dostává dvě minuty za krosček.

59:58

Plutnar ještě v samém závěru od modré trefuje tyč!

60:00

Na skóre už to ale nic nemění. Domácí Dynamo bere po obratu ve třetí třetině tři body za výhru 4:2. Před poslední částí prohrávalo 1:2, ale skóre postupně otočili Dennis Robertson, Anthony Camara a Ondřej Rohlík. Z Pardubic vám pěkný víkend přeje Marek Votke.

27. února 2024 18:00Pardubice-K. Vary 6:2
21. února 2024 18:00Pardubice-K. Vary 5:2
19. ledna 2024 17:30K. Vary-Pardubice 3:4P
15. října 2023 15:30K. Vary-Pardubice 0:3
19. února 2023 15:30K. Vary-Pardubice 0:5
6. ledna 2023 18:00Pardubice-K. Vary 7:4
25. listopadu 2022 17:30K. Vary-Pardubice 1:3
9. října 2022 18:00Pardubice-K. Vary 2:4