jen za 49 Kč/3 měsíce

Vítejte u online přenos z posledního domácího utkání Dynama v základní části, v rámci kterého budou Pardubice hostit Třinec.

Východočeši potřebují zabrat, prohráli sedmkrát v řadě a vidina umístění v top čtyřce se jim pořád vzdaluje.

Zato Ocelářům už de facto o nic nejde, o prvním místě v základní části už bylo rozhodnuto a Třinec skončí druhý.

Kofroň

Rozhodčí: Hradil (CZE), Ondráček (CZE) - Brejcha (CZE), Lederer (CZE)
Počet diváků: 8 750

0:57

Po vhazování v obranném pásmu Dynama si do dobré pozice na modrou sjížděl Tomáš Kundrátek, ale puk nedostal.

1:34

Říčka z otočky dobře našel Kousala, ale ten nezpracoval.

2:17

Dynamo na chvíli podrželo Třinec pod zámkem a po pořádné dlouhé době konečně duní místní jižní tribuna.

2:49

Zakázané uvolnění Pardubic.

4:08

Od modré čáry nahazoval kotouč David Musil, Frodlovi se odrazil od lapačky a zamířil těsně vedle!

4:55

Do skrumáže zkusil od modré vypálit Jan Kolář, ale puk se odrazil vysoko do ochranné sítě.

4:55

Hra bude na nějaký čas přerušena, protože místní pořadatelé musí řešit problém s plexisklem.

5:20

Kousal nabil na modrou Zdráhalovi, ale Kacetl vyrazil.

5:46

Vyloučen hráč David Kofroň (Třinec), 2 min. za Hákování
Dynamo bude hrát první přesilovku, jelikož David Kofroň inkasuje dvě minuty za hákování.

7:00

Paulovič si chystal střelu na levém kruhu pro vhazování, ale Kacetl se proti němu v pohodě přesunul.

7:29

Paulovič si nachystal další dvě střely, jedna šla vysoko nad, druhou Kacetl vyrazil.

7:46

Z první přesilovky Dynama nakonec nic nebylo, Třinec už je kompletní.

8:54

Po ofsajdu domácích následuje komerční přestávka.

9:52

Po pravém křídle se protáhl Patrik Poulíček, ale nakonec zamířil vedle.

10:26

Zakázané uvolnění Třince.

10:37

Frodl sbírá do lapačky třineckou žabičku skrz útočné pásmo.

11:08

Vrána dostal přesnou přihrávku do brankoviště od Vladimíra Svačiny, ale nezasáhl kotouč!

11:54

Na druhé straně napálil od mantinelu odražený kotouč domácí Ondřej Rohlík, ale jmenovec Kacetl byl připraven.

12:35

Cienciala tečoval puk přímo před Kacetlem, ale trefil pouze třineckého brankáře!

13:25

Domácí obránce Zdráhal se vydal na útočný výlet, dostal před branku prudký pas od Lukáše Anděla, ale nezakončil přesně.

13:58

Vyloučen hráč Ondřej Vála (Pardubice), 2 min. za Hákování
Domácí hráči vyrobili krátce po sobě dva fauly a budou hrát dvě minuty ve třech proti pěti! První trest je pro Ondřeje Válu za hákování...

13:58

Vyloučen hráč David Cienciala (Pardubice), 2 min. za Vysoká hůl
A druhý pro Davida Ciencialu za vysokou hůl.

14:36

Po třinecké střele od modré zvoní tyč!

14:48

Frodl vyráží střelu Nestrašila, Třinec utahuje smyčku.

15:00

Miloš Roman (Třinec) vstřelil branku (10. gól v sezóně), asistence Tomáš Kundrátek a Vladimír Svačina. Stav zápasu Pardubice - Třinec 0:1
A dvojnásobnou výhodu nakonec Třinec s přehledem využívá! Po střele Tomáše Kundrátka sice znovu zvonila tyč, kotouč se však od ní odrazil přímo na hůl Miloše Romana, který jej vrátil do sítě.

15:51

V posledních vteřinách třinecké přesilovky znovu tvrdě pálil Kundrátek, ale puk se odrazil úplně mimo tři tyče.

16:46

Chybná rozehrávka Roberta Kousala znamenala čas pro Třinec v útočném pásmu, ale Frodl má nakonec kotouč pod lapačkou.

17:10

Úplně volný byl mezi kruhy Petr Vrána, ale nezamířil přesně!

17:36

Vyloučen hráč Petr Vrána (Třinec), 2 min. za Podražení
Petr Vrána nabízí domácímu Dynamu další přesilovku, jelikož odjíždí na trestnou lavici na dvě minuty za podrážení.

18:26

Domácím se však vůbec nedaří dostat do útočného pásma.

19:11

Střela Pauloviče neprošla přes beky.

19:39

Domácí fanoušci začínají na hráče Dynama pískat za hrubě nepovedenou přesilovku.

20:00

Končí první třetina, v jejímž závěru Třinec vystupňoval tlak a šel do vedení v přesilovce pět na tři, kdy Miloš Roman dorazil za Frodla puk odražený od tyče. Dynamo naopak žádnou ze dvou přesilovek nevyužilo.

20:25

Na úvod druhé části prověřil Frodla nenápadnou střelou Marian Adámek, ale domácí gólman proti němu vystrčil levý beton.

21:00

David Cienciala spálil tisíciprocentní šanci, když dostal puk na brankoviště a mohl asi z metru dorážet do úplně prázdné brány, jenže minul!

21:11

21:33

Koffer vybojoval útočné pásmo pro Anděla, ale jeho střela z mezikruží neměla razanci.

22:20

Košťálek z otočky nahazoval puk od modré čáry, Kacetl jej vyrazil do rohu.

24:00

Zakázané uvolnění na straně Dynama.

24:42

Po vhazování v útočném pásmu Dynama okamžitě před branku nahazoval Michal Hrádek, ale Lukáš Anděl se k zakončení přes Kacetlovu lapačku nedostal.

25:18

Aron Chmielewski střelou z pravého křídla rozvlnil boční síť.

26:40

Střelu Hecla vyrazil Kacetl.

26:54

Další smůla domácích! Jan Kolář dorážel na brankovišti, ale puk znovu prolétl jen těsně vedle.

27:28

Adam Musil chtěl před Kacetlem tečovat nahození Zdráhala, ale puk se odrazil mimo.

29:26

Chyby v domácí rozehrávce málem využil Ondřej Kovařčík, jenž našlápl do samostatného úniku, ale nakonec přes obránce neprošel!

30:24

Matýs hledal přihrávkou napříč útočným pásmem Hecla, ale ten nezakončil.

30:30

Na druhé straně přikryl Frodl lapačkou puk před dojíždějícím útočníkem Třince.

30:51

Košťálek byl sám před Kacetlem, ale příliš váhal se zakončením, až se dostal do příliš velkého úhlu. Následně neuspěl ani s nahozením do Kacetlových betonů zpoza branky!

31:52

Hrádek udržel útočné pásmo pro Kousala, ale s jeho střelou si Kacetl poradil.

33:18

Po sérii odrazů mohl puk do prázdné brány zamést třinecký Vladimír Dravecký, ale odstavil jej obránce!

34:49

Třinec zamkl Dynamo v obranném pásmu a na hostující hráče znovu číhala prázdná klec, puk v ní ale neskončil!

35:47

Útočné pásmo drží také Dynamo, ale ve skrumáži před brankou se nejlépe zorientoval Kacetl.

35:57

Vyloučen hráč Adam Musil (Pardubice), 2 min. za Nedovolené bránění
Třinec bude hrát další přesilovku, Adam Musil inkasuje dvě minuty za nedovolené bránění.

36:11

Střelu Chmielewského z první pravým betonem vyrazil Frodl.

37:13

Dynamo vyhodilo kotouč a Třinec při návratu do útoku zastavil ofsajd.

37:44

Ondřej Rohlík šetří cenné vteřinky v útočném pásmu Dynama.

38:14

Mezi kruhy dostal nabito Robert Říčka, ale prudkou střelou minul!

38:26

David Cienciala (Pardubice) vstřelil branku (11. gól v sezóně), asistence Jan Košťálek a Robert Říčka. Stav zápasu Pardubice - Třinec 1:1
Vše za něj ale o chvíli později napravil parťák David Cienciala, jenž se opřel do kotouče na levém kruhu pro vhazování a trefil se přesně do růžku!

39:56

Cienciala zkoušel na slepo před brankou hledat Roberta Kousala, ale neuspěl.

40:00

Po druhé třetině tak v Pardubicích platí vyrovnaný stav 1:1, o který se podobně jako Roman z dorážky postaral domácí útočník David Cienciala.

40:21

Adam Musil dobře napadal třineckou rozehrávku a posunul puk do mezikruží na Patrika Poulíčka, tomu ale střela vůbec nesedla.

41:29

Robert Kousal se jednoruč protáhl až před Kacetla, ale ten nakonec jeho pokus vyrazil.

42:37

42:55

Kundrátek nahazoval kotouč od modré, ale Frodl si jej zvládl přes několik lidí najít a vyrazit.

44:25

Vála nahodil puk od modré čáry, ale třinecký obránce zametl s clonícím hráčem a puk našel Kacetl.

45:08

Milan Doudera (Třinec) vstřelil branku (4. gól v sezóně), asistence Martin Marinčin a Miloš Roman. Stav zápasu Pardubice - Třinec 1:2
Zdá se, že Dynamo si smůlu užije do poslední kapky! V útočném pásmu se usadil také Třinec, na modré plácl do puku Milan Doudera a kotouč doplachtil až za Dominika Frodla!

45:36

V útočném pásmu Dynama David Musil zboural Filipa Koffera, který o něm vůbec nevěděl a na pomoc domácímu hráči musel na led vedle klubového lékaře také člen záchranky.

45:36

Tvrdý zákrok byl několikrát promítán na kostce nad ledem, domácí fanoušci jsou zlostí bez sebe, ale vylučovat se nebude.

46:06

Adamu Musilovi nevyšla přihrávka pro Patrika Poulíčka a Dynamu je pískán ofsajd.

47:18

Tvrdý příklep Miloše Romana z levého křídla prolétl kolem Frodlovy branky.

47:51

Jan Košťálek (Pardubice) vstřelil branku (7. gól v sezóně), asistence Ondřej Rohlík a Lukáš Anděl. Stav zápasu Pardubice - Třinec 2:2
Pro Dynamo se chystala přesilovka, ale hostující hráč na trestnou lavici neodjede, protože tvrdou ranou z voleje od modré čáry vyrovnává pardubický Jan Košťálek!

48:11

Od modré chvíli po vhazování pálil také Michal Hrádek, ale to už má Kacetl puk v lapačce.

49:19

Filip Koffer je zpátky ve hře, ale schytal další tvrdou ránu, když obětavě skočil do střely Ondřeje Kovařčíka.

49:23

Frodl sbírá do lapačky střelu Davida Musila od modré, ten si v následném přerušení našel Koffera a pravděpodobně spolu řešili předešlý zákrok.

49:47

Ondřej Kovařčík si najížděl z pravého křídla, ale Frodl jeho střelu vyrazil betonem.

50:29

Košťálek nahodil puk od mantinelu, ale Kacetl jej má v lapačce.

50:33

Poslední utkání základní části v Pardubicích sleduje 8 750 diváků.

50:59

Košťálek je při chuti a znovu tvrdě napálil kotouč na modré čáře, Kacetl má ale další zákrok.

51:15

Poté, co Kolář u mantinelu dohrál jednoho ze zády stojících třineckých hráčů se na ledě strhla bitka mezi Michalem Hrádkem a Davidem Musilem, domácí bek se snažil, ale skončil na lopatkách!

51:15

Vyloučen hráč Michal Hrádek (Pardubice), 5 min. za Bitka

51:15

Vyloučen hráč David Musil (Třinec), 5 min. za Bitka

51:52

Ondřej Kovařčík zpracoval odražený kotouč a dostal se sám před Frodla, v dobré příležitosti ale minul!

53:18

Dynamo má velký tlak v útočném pásmu!

54:06

Málem se strhla další bitka, ale Martin Marinčin se od Jana Koláře vyprovokovat nenechal.

55:19

Kacetl sbírá do lapačky pohodové nahození od modré čáry.

55:46

Vyloučen hráč Jan Košťálek (Pardubice), 2 min. za Podražení
V závěru základní hrací doby bude mít Třinec velkou šanci rozhodnout v přesilovce, dvě minuty za podrážení totiž dostává Jan Košťálek.

56:02

Dominik Frodl vyhodil kotouč až do obranného pásma Třince.

56:37

Kotouč vyhazuje také Adam Musil, Třinec se zatím ke slovu nedostal.

57:28

Puk je již poněkolikáté u Kacetla.

58:33

Zdráhalovo nahození od modré si vyrážečkou pohlídal Kacetl.

59:30

Běží poslední půlminutka základní hrací doby.

60:00

Ve třetí třetině se prosadili obránci Milan Doudera s Janem Košťálkem, kteří poslali zápas do prodloužení za stavu 2:2.

60:32

Na pravém křídle se otevřel prostor pro Roberta Říčku, ale Kacetl si s jeho pokusem poradil.

61:33

Patrik Hrehorčák posílal před branku nabídku pro Milana Douderu, ale ten byl odstaven domácí obranou.

62:34

Frodl sice vymyslel rychlou rozehrávku na útočnou modrou, jenže ke kotouči se dostal Třinec a sám na pardubického gólmana šel Aron Chmielewski, Frodl ale odolal i srážce s třineckým útočníkem.

63:28

Musil hledal před bránou Košťálka, ale ten mířil jen do Kacetla.

64:01

Mikuš si navedl puk na střelu, ale Kacetl jej vyrazil nad.

0:0

David Cienciala (Pardubice) nájezd neproměnil.

Cienciala Kacetla střelou mezi betony nenachytal.

0:1

Vladimír Svačina (Třinec) nájezd proměnil (5. gól v sezóně) .

Svačina si položil Frodla a s přehledem zasunul puk do branky!

0:1

Juraj Mikuš (Pardubice) nájezd neproměnil.

Juraj Mikuš Kacetla svou kličkou nerozhodil.

0:2

Aron Chmielewski (Třinec) nájezd proměnil (8. gól v sezóně) .

Chmielewski na druhé straně rozhýbal Frodla a i on uklidil puk do sítě!

1:2

Robert Říčka (Pardubice) nájezd proměnil (27. gól v sezóně) .

Robert Říčka podobně jako Svačina, ale z většího úhlu, snižuje!

1:2

Martin Bakoš (Třinec) nájezd neproměnil.

Martin Bakoš neproměnil.

1:2

Marek Hecl (Pardubice) nájezd neproměnil.

Heclovi přeskočil při kličce puk hokejku a neproměnil.

1:3

Andrej Nestrašil (Třinec) nájezd proměnil (17. gól v sezóně) .

Zápas tedy rozhoduje Andrej Nestrašil, který jako třetí hráč Třince překonal Dominika Frodla!

60:00

Série proher Dynama se tak protáhla již na osm utkání v řadě, jeden bod za prohru po nájezdech však musí domácí brát. V posledním kole budou o proklouznutí do top čtyřky bojovat na ledě Zlína. Příjemný vstup do nového týdne vám z Pardubic přeje Marek Votke.

28. dubna 2024 19:00Pardubice-Třinec 1:2P
26. dubna 2024 17:00Třinec-Pardubice 4:1
24. dubna 2024 18:00Pardubice-Třinec 3:0
21. dubna 2024 17:00Třinec-Pardubice 2:6
20. dubna 2024 17:00Třinec-Pardubice 4:3
17. dubna 2024 18:00Pardubice-Třinec 6:3
16. dubna 2024 18:00Pardubice-Třinec 1:2
1. března 2024 17:30Třinec-Pardubice 4:3N