Rozhodčí: Hodek (CZE) - Čížek (CZE), Prchal (CZE)

Tibor Melichárek si na modré čáře poradil s karlovarským obráncem, ale při samostatném nájezdu Mensatora nepřekonal.

4:46

Vyloučen hráč Miroslav Duben (K. Vary), 2 min. za Hákování

6:00

Sparťané se usadili v pásmu Varů, ale bez vážnějších šancí. Naopak při protiútoku Varů fauloval Gulaši.

6:13

Vyloučen hráč Michal Gulaši (Sparta), 2 min. za Sekání

6:46

Začíná přesilovka domácích, Duben na ledě.

7:51

Karlovy Vary předváděly v útočném pásmu pohlednou kombinaci, avšak chyběla střela.

8:13

Sparťan Gulaši na ledě, ale tlak Varů trvá. Od modré nebezpečně pálil Dobroň.

9:57

Vyloučen hráč Ondřej Němec (K. Vary), 2 min. za Podražení

10:25

Výborný zprava přihrál na modrou Ptáčkovi, který pálil na Mensatora. Pravý beton karlovarského brankáře odrazil puk mimo.

11:52

Jakub Langhammer pálil z pravého kruhu na branku. Puk skončil na boční síti.

11:57

Karlovy Vary jsou v plném počtu.

12:47

Václav Skuhravý (K. Vary) vstřelil branku (10. gól v sezóně), asistence Michal Dobroň. Stav zápasu K. Vary - Sparta 1:0
Domácí vedou! Tomáš Pöpperle neudržel nahozený puk, který Skuhravý pohodlně zasunul do prázdné brány.

13:42

Z levé strany se do pásma Sparty vřítil Lukáš Pech a tvrdě vystřelil, Pöpperle puk jen vyrazil. Tentokrát však pomohli obránci a dostali kotouč do bezpečí.

15:08

Sám před sparťanskou brankou se ocitl karlovarský útočník Melenovský. Střela mu ale nesedla ideálně a Pöpperle chytil.

15:48

Vyloučen hráč Alexandrs Jerofejevs (Sparta), 2 min. za Hrubost
Zbytečný atak sparťanského obránce je potrestán dvěma minutami. Domácí mají výhodu přesilovky.

16:43

Karlovarský obránce Jakub Čutta přes klubko těl střílel, někdo puk ještě tečoval. Pöpperle tak měl pořádné starosti s tím, aby kotouč chytil.

17:48

Sparta hraje v plném počtu.

18:15

Sparta mohla vyrovnat. Řezníček za svou brankou chyboval a namazal tak do šance sparťanovi Netíkovi. Ten však Mensatora v brance Karlových Varů nepřekonal.

19:10

Velká možnost i na druhé straně. Tentokrát proti Skladanému dobře zakročil v nepřehledné situaci před brankou Pöpperle.

19:22

Vyloučen hráč Jakub Koreis (Sparta), 2 min. za Zdržování hry

19:50

Skuhravý ještě před koncem třetiny prověřil Pöpperleho. Střílel z úhlu, ale sparťanský brankář si prostor u tyčky pohlídal.

20:01

Karlovy Vary začaly druhou část v přesilovce.

20:30

Čutta přihrával zleva přes obranné pásmo Sparty na Petra Kumstáta. Byla však prudká a karlovarský útočník ji nezpracoval. Kdyby se mu to povedlo, tak střílí do prázdné brány.

21:22

Hosté kompletní, Koreis na ledě.

22:09

Střela útočníka Deje se neočekáváně odrazila od zadního mantinelu zpět před branku Sparty.

22:54

Sparťané se musí bránit aktivní hře Varů. Jan Hanzlík si pomohl zakázaným uvolněním.

24:18

Nebezpečná akce sparťanské dvojice Broš Kratěna. Prvně jmenovaný pálil z mezikruží mimo. Dorážku Kratěny zblokoval obránce Dobroň za plexisklo.

25:15

Sparťané se sice radují, ale rozhodčí si půjde celou situace ověřit u videa. Netík bekhendem vystřelil na Mensatora. Puk se odrazil vysoko před branku, sparťanský útočník máchl po kotouči, ale zřejmě se ho nedotkl a do brány si ho srazil lapačkou sám Mensator.

25:15

Tomáš Netík (Sparta) vstřelil branku (3. gól v sezóně), asistence Jan Hanzlík. Stav zápasu K. Vary - Sparta 1:1
Gól platí! Sparta vyrovnala na 1:1 velmi kuriózním způsobem.

26:48

Václav Skuhravý převzal na útočné modré přihrávku a jel zprava na Pöpperleho sám. Sparťanský gólman předvedl výborný zákrok hokejkou.

28:32

Lukáš Pech přihrával nebezpečně před sparťanskou branku, jeho spoluhřáč Skladaný však puk minul.

31:04

Zprava jel karlovarský útočník Kristek na spaťanskou branku. Střelou přes obránce vylekal Pöpperle, který nakonec puk ztlumil ve výstroji.

31:16

Vyloučen hráč Libor Procházka (Sparta), 2 min. za Nedovolené bránění

32:16

První minuta přesilovky domácích je pryč, ale Karlovy Vary si šanci nevytvořily.

33:16

Libor Procházka je na ledě. Sparta se bez větších problémů ubránila.

34:11

Lukáš Pech v obranném pásmu po sérii kliček přihrál Němcovi, který z mezikruží pálil do Tomáše Pöpperleho.

34:11

Vyloučen hráč Jiří Vykoukal (Sparta), 2 min. za Hákování

36:11

Sparta se znovu lehce ubránila, Vykoukal je zpátky na ledě.

36:47

Karlovarský Dej nadělal v obranném pásmu Sparty zmatek, kotouč se odrážel ke Skladanému. Ten ho však před okrytou brankou minul.

38:11

Průnik dvou na jednoho zakončoval Skuhravý střelou do lapačky sparťanského gólmana Pöpperleho.

39:00

První útok domácích zatlačil Spartu. Díky brankáři Pöpperlemu se ubránila.

41:58

Nahození karlovarského Skladaného přikryl lapačkou Pöpperle.

42:03

Hned po vhazování pálil Duben mimo branku Sparty.

43:37

Hanzlík si v levém kruhu vybruslil do střelecké pozice, ale ještě přihrával Netíkovi. Ten poslal kotouč na Mensatora z velkého úhlu. Karlovarský brankář jeho pokus kryl.

44:10

Před brankou hostů si dělal prostor útočník Hromas. Mensator si prostor u své pravé tyčky pohlídal.

44:35

Útočník Zaťovič zleva vypálil, Pöpperle vyrazil jeho střelu do rohu. Karlovarský hráč ještě kotouč dojel a poslal ho znovu na branku Sparty. Hra byla přerušena, protože Pöpperle zasahoval maskou.

45:28

Vyloučen hráč Vasilij Vinogradov (Sparta), 2 min. za Hákování

46:28

Vary se nemohou dostat do pásma. V první minutě početní výhody si šanci nevytovřily.

47:28

I druhá část přesilovky nepřinesla žádnou střelu domácích. Vinogradov je na ledě.

47:50

Zajímavou akci domácích přerušil hvizd rozhodčího. Odpískal hru vysokou holí.

48:42

Před brankářem Pöpperlem teď bylo hodně živo. Z voleje pálil Skladaný, sparťanský gólman odolal.

51:40

Teď mají oba brankáři klid, hraje se bez větších šancí. Pokud někdo vyšle nějakou střelu, je spíše propagační.

52:36

Karlovarský Duben vyhodil puk na zakázané uvolnění. Vzahozovat se bude před Mensatorem.

53:10

Petr Kumstát v útočném pásmu přebruslil obránce a volný kotouč z úhlu poslal na branku Sparty. Gólmana Pöpperleho nepřekvapil.

53:49

Vyloučen hráč František Skladaný (K. Vary), 2 min. za Podražení

55:00

Sparťané chvíli drželi přesilovkový vzorec, ale Mensatora neprověřili žádnou vážnou střelou.

55:49

Skladaný už je zpátky, Vary hrají v pěti. V závěru přesilovky měl možnost Broš, karlovarský brankář svůj tým podržel.

57:27

Karlovarský Skladaný se kličkou zbavil Vykoukala a bekhendem zblízka vystřelil do Pöpperleho chráničů.

59:10

Oběma týmům se nedaří usadit v pásmu. Nepřesné přihrávky vedou k zakázaným uvolněním.

60:00

Ani 60 minut o vítězi nerozhodlo. Čeká nás prodloužení. V souboji těchto týmů to není nic výjimečného. Za posledních šest zápasů se neprodlužovalo pouze jednou.

60:55

Do pásma Sparty vbruslil Skuhravý, přenechal puk Kumstátovi, který pálil. Sparťanský gólman raději přerušil hru.

61:59

Lukáš Pech (K. Vary) vstřelil branku (3. gól v sezóně), asistence Ondřej Němec. Stav zápasu K. Vary - Sparta 2:1
O bodu navíc pro domácí rozhoduje Lukáš Pech, který zužitkoval přihrávku Němce a z prostoru mezi kruhy překonal Pöpperleho.

1. března 2024 17:30K. Vary-Sparta 5:1
21. ledna 2024 16:00Sparta-K. Vary 1:4
3. prosince 2023 15:30K. Vary-Sparta 0:3
18. října 2023 18:30Sparta-K. Vary 2:5
15. února 2023 17:30K. Vary-Sparta 3:6
31. ledna 2023 18:30Sparta-K. Vary 6:3
18. listopadu 2022 17:30K. Vary-Sparta 1:5
2. října 2022 16:00Sparta-K. Vary 4:5P