0:50

První pětky začaly svižně, ale šanci si zatím nikdo nevypracoval.

1:28

První střela Litvínova, ale Pöpperle ji bez problémů ztlumil. První přerušení v utkání a buly před brankou Sparty.

2:20

Po pádu Langhammera se sparťané dožadovali přesilovky, ale rozhodčí Šindler rozpažuje, hraje se dál.

Rozhodčí: Šindler (CZE) - Jelínek (CZE), Pešek (CZE)
Počet diváků: 7 014

3:25

Hostující Kubinčák střílel z nadějné pozice nad, Pöpperle poté musel znovu zasahovat. Litvínov je zatím o něco aktivnější.

4:47

Pokračuje svižné tempo, ale zápasu třetího týmu tabulky s druhým by slušelo víc šancí. Zatím jsme žádnou pořádnou neviděli.

6:06

První přestávka k čistění ledu. Šlágr kola na Spartě sleduje slušně zaplněná hala, hodně diváků přijelo i z Litvínova.

6:37

Vyloučen hráč Jiří Vykoukal (Sparta), 2 min. za Nedovolené bránění

6:48

Šlégr mizerně rozehrál a zastavil útok Litvínova, hosté pak neuspěli ani poté, co se dostali do sparťanské třetiny.

7:30

Sparta zatím oslabení brání dobře, na Pöpperleho šla jen jedna střela z větší vzdálenosti, raději hru přerušil. Vhazuje se před brankou Sparty.

7:54

Podlešák odpálil puk do bezpečí, Litvínov hraje zatím přesilovku velmi špatně.

8:37

Sparta je v plném počtu.

9:18

Jánský byl ve velmi dobré šanci, ale sám před Pöpperlem promáchnul.

10:36

Tečovaná střela Lukeše končí nad, buly před brankou Sparty.

10:43

Jakub Černý (Litvínov) vstřelil branku (15. gól v sezóně), asistence Jiří Šlégr a Robert Reichel. Stav zápasu Sparta - Litvínov 0:1
Po střele od modré se puk šťastně odrazil k Černému a ten skóroval bekhendovým blafákem.

10:54

Zakázané uvolnění Sparty, vhazuje se před Pöpperlem.

11:15

Mela před litvínovskou brankou, nikdo ze tří sparťanů se ale pod tlakem nedostal ke koncovce.

13:10

Zápas dostal tempo, góly mu ohromně prospěly, oba týmy se snaží útočit.

12:08

Tomáš Netík (Sparta) vstřelil branku (10. gól v sezóně), asistence Jan Hanzlík. Stav zápasu Sparta - Litvínov 1:1
Sparťané jeli tři na dva a Tomáš Netík se nádhernou ránou švihem trefil přesně do horního růžku branky.

13:40

Reichlovu střelu Pöpperle suverénně chytil do lapačky. Přerušení hry a přestávka k čistění ledu.

14:10

Netík se prodíral mezi dvěma litvínovskými beky a skončil na ledě, sudí ale faul neodpískal.

15:40

Sparta je v euforii, na dlouho dobu zavřela Litvínov v jeho třetině.

14:33

David Výborný (Sparta) vstřelil branku (13. gól v sezóně), asistence Michal Gulaši a Petr Ton. Stav zápasu Sparta - Litvínov 2:1
Litvínov udělal ohromnou chybu v rozehrávce a Gulaši naservíroval puk před prázdnou branku Výbornému, který jej bez problémů bekhendem zasunul do klece.

16:02

Hostující Radim Skuhrovec opouští led s bolestivou grimasou a drží se za rameno.

16:13

Vyloučen hráč Lukáš Bednařík (Litvínov), 2 min. za Krosček

16:28

Litvínov vyhazuje puk do bezpečí.

17:37

Skvělý zákrok Hübla! Netík pálil z úhlu do poloodkryté branky, ale litvínovský gólman se stačil přesunout. Pak chytá i střelu Černoška, vhazuje se před jeho brankou.

18:13

Litvínov je v plném počtu. Sparta nehrála úplně špatnou přesilovku, stav ale zůstává.

18:32

Koreis s Langhammerem dotírali před litvínovskou brankou, další buly před Hüblem.

19:04

Vyloučen hráč Martin Walter (Litvínov), 2 min. za Držení protihráče

20:00

Sparta si zatím v přesilovce šanci nevytvořila. Druhá část by měla začít zhruba v 17:51, zatím se hraje velmi rychle.

20:25

Litvínov vyhazuje puk daleko od své branky.

21:04

Litvínov v plném počtu.

21:40

Zakázané uvolnění Sparty. V poloviční přesilovce šance neměla, naopak ve vlastním oslabení nebezpečně pálil litvínovský Kubinčák.

22:40

Hra teď trochu připomíná začátek utkání: hodně se bruslí, ale zcela chybí šance.

23:07

Další icing sparťanů a buly před Pöpperlem.

23:20

Nebezpečná střela beka Sparty Hanzlíka, ale skóre se nemění.

24:41

A znovu zakázané uvolnění sparťanů. Domácí teď hlavně pečlivě brání.

24:53

Obrovská šance Sparty: mladík Látal byl po odraženém puku sám před Hüblem, ale ten jej vychytal.

25:55

Zakázaným uvolněním si pro změnu pomáhá Litvínov.

26:27

Černošek zakládal ve středním pásmu další útok Sparty, ale podle sudího si pomohl sevřením kotouče. Přerušení hry a přestávka k čistění ledu.

26:58

Vyloučen hráč Martin Heinisch (Litvínov), 2 min. za Faul kolenem

26:58

Vyloučen hráč Karel Hromas (Sparta), 2+2 min. za Vysoká hůl
Litvínovský Heinisch tvrdě poslal na led sparťana Hromase a dostal 2 minuty za faul kolenem, Hromas jej v pádu zasáhl hokejkou do obličeje a dostal 2 plus 2 minuty za nebezpečnou hru vysokou holí. Diváci se zlobí, podle nich měly být potrestány oba týmy.

27:38

Litvínovská přesilovka je zatím bez šancí, celá hala teď mohutně píská.

28:58

Sparta výborně bránila, je v plném počtu a stále platí stav 2:1 pro domácí.

29:06

Už ve hře pěti proti pěti měl dobrou šanci hostující Švarný, ale puk mu před střelou odskočil a mířil vedle.

29:51

Mela před Pöpperlem, kterého zalehlo klubko hráčů z obou týmů. Sudí posílá hru do středního pásma.

29:51

Vyloučen hráč Daniel Branda (Litvínov), 2 min. za Napadení

30:40

Sparta kombinuje v litvínovské třetině, od modré tvrdě pálí oba beci Hanzlík a Vykoukal. Hübl ale odolává.

31:02

Buly před brankou Litvínova.

31:51

Litvínov v plném počtu, oslabení ustál i po dalších prudkých střelách, tentokráte od Černoška.

32:04

Přestávka k čištění ledu a další vyloučení: sparťan Gulaši na 2 minuty za vysokou hůl.

32:42

Vojtěch Kubinčák (Litvínov) vstřelil branku (13. gól v sezóně), asistence Viktor Hübl a Vlastimil Kroupa. Stav zápasu Sparta - Litvínov 2:2
Kubinčákovu střela z úhlu zapadla do sítě s pomocí teče jednoho ze sparťanů, po šťastné trefě je srovnáno.

33:23

Litvínov je najednou na ledě pánem: hned po vyrovnání měl další nebezpečný závar.

33:58

Dobrý zákrok Pöpperleho po ráně Bahenského.

34:15

Zakázané uvolnění Sparty, hosté budou zase útočit.

34:46

Hostující Černý marně stíhal dlouhý pas - do šance se nedostal, naopak vše končí litvínovským icingem.

35:10

Vyloučen hráč Vojtěch Kubinčák (Litvínov), 2 min. za Hákování
Vyloženou šanci Sparty zmařil až faul - Kubinčák sice pomohl Hüblovi, ale půjde na 2 minuty na trestnou lavici za hákování.

35:32

Hanzlíkovi přesilovková střela od modré vůbec nesedla, hosté vyhazují.

36:12

Hübl přerušuje hru, bude se vhazovat před jeho brankou.

36:37

Vyloučen hráč Ivan Švarný (Litvínov), 2 min. za Držení protihráče
Sparta bude hrát v pěti proti třem!

37:10

Litvínov ve čtyřech. Obrovskou šanci měl Ton, ale v nájezdu střílel bekhendem po ledě do tyčky!

37:20

Sparta výhodu dvou hráčů nevyužila, teď má ještě více než minutu obyčejné přesilovky.

38:21

Vyloučen hráč Viktor Hübl (Litvínov), 2 min. za Zdržování hry

38:44

Litvínov je ve čtyřech, Netíkovu ránu Hübl vyrazil do ochranné sítě, hra je přerušená.

39:04

Michal Broš (Sparta) vstřelil branku (15. gól v sezóně), asistence Petr Ton. Stav zápasu Sparta - Litvínov 3:2
Fantastická individuální akce navrátilce Michala Broše - udělal stahovačku padajícímu bekovi hostí a nádherně se trefil do horního růžku.

39:30

Přerušená hra. Fanoušci tleskají Brošovi, dal po návratu po zranění druhý gól ve druhém zápase.

40:26

Neuvěřitlené, co teď sparťani nedali! Broš měl sám dvě vyložené šance a pak po jeho nahrávce pálil Netík do téměř prázdné branky, ale mířil vedle.

41:32

Sparta vletěla do třetí třetiny a v jejím úvodu hosty zmáčkla, teď se hra vyrovnává.

42:28

Chyba v domácí rozehrávce, ale Heinischovu ránu chytá Pöpperle.

43:57

Ton uháněl po pravé straně, jeho střela ale šla přímo do Hüblovy náruče.

44:07

Hru teď kouskují přerušení, od posledního zápisu stihli hráči za pouhých 10 sekund dvě.

44:53

Martin Jenáček (Litvínov) vstřelil branku (6. gól v sezóně), asistence Milan Vobořil a Daniel Branda. Stav zápasu Sparta - Litvínov 3:3
Jenáček šikovně tečoval Vobořilovu střelu od modré, je srovnáno.

45:08

Sparta mohla jít zase do vedení: Netík jel sám na Hübla, ale nechal puk za sebou a vůbec nezakončil.

46:00

A šance i na druhé straně: v nájezdu proti Pöpperlemu neuspěli hostující Viktor Hübl.

47:03

Hra je teď rozháraná: oba týmy se snaží útočit, ale chybí jim víc přesnoti. Následuje přestávka k čištění ledu a po ní buly před brankou Sparty.

47:45

Hosté se dožadovali přesilovky, ale sudí nepíská. Zakázané uvolnění Sparty.

49:00

Delší úsek bez přerušení, obě mužstva se střídají v neúspěšném zakládání útoků.

49:23

Hostující Švarný pálil ze slušné pozice, Pöpperle chytá.

50:00

Utkání sleduje 7014 diváků.

50:10

Velký závar Sparty, na kterém se podílela výborně hrající pětka Netík-Broš-Hromas. Netík ani Broš ale nedokázali překonat pozorného Hübla.

50:27

Petr Ton (Sparta) vstřelil branku (13. gól v sezóně), asistence David Výborný. Stav zápasu Sparta - Litvínov 4:3
Ukázková spolupráce sparťanských ofenzivních hvězd: Výborný po ledě krásně našel Tona a ten nedal Hüblovi šanci.

52:01

Viktor Hübl (Litvínov) vstřelil branku (18. gól v sezóně), asistence Jiří Šlégr. Stav zápasu Sparta - Litvínov 4:4
Nádherný pas od Šlégra, kterým od vlastní modré vyslal Hübla do nájezdu. Ten puk šťastně propasíroval pod Pöpperleho vyrážečkou.

52:28

Přestávka na čištění ledu. Dramatický duel graduje, týmy se neustále přetahují o vedení.

52:28

Vyloučen hráč Martin Podlešák (Sparta), OT 10 min. za Nesportovní chování

54:12

Vyloučen hráč Viktor Hübl (Litvínov), 2 min. za Nedovolené bránění

55:33

Spartě se přesilovka nedaří, málo střílí.

56:12

Litvínov se bez větších obtíží ubránil.

57:26

Petr Kafka (Sparta) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Jakub Koreis. Stav zápasu Sparta - Litvínov 5:4
Kafka objel branku a trefil se po ledě mezi brankářovy betony.

58:00

Poslední dvě minuty třetí části, sledujeme nádherný a dramatický zápas.

58:26

Litvínovskou akci zastavil ofsajd.

58:39

Zakázané uvolnění Sparty a oddechový čas pro hosty. Čeká nás možná i hra Litvínova bez brankáře.

58:39

A je to tak, Litvínov v šesti!

58:52

Pöpperle chytá puk do lapačky, hra přerušena.

59:08

Další přerušení díky pozornému brankáři Sparty. Tempo je teď strhující.

59:30

Šlégr pálí vedle.

60:00

Nádherný závěr utkání: Litvínov byl po celou power-play v útočném pásmu, ale Sparta se s vypjetím všech sil ubránila.

25. února 2024 16:30Litvínov-Sparta 3:8
14. ledna 2024 16:00Sparta-Litvínov 6:3
28. listopadu 2023 18:30Sparta-Litvínov 3:1
13. října 2023 17:30Litvínov-Sparta 4:2
25. ledna 2023 18:30Sparta-Litvínov 3:2
11. prosince 2022 15:30Litvínov-Sparta 5:2
28. října 2022 17:30Litvínov-Sparta 4:0
18. září 2022 16:00Sparta-Litvínov 3:0