Zlín hostí Kladno, které dvakrát v sezoně porazil shodně 2:1. Hosté přijeli na Moravu bez suspendovaného lídra Pavla Patery, chybí i zranění Čurilla, Mudroch a Horna.

0:01

První buly vyhrál Bělohlav nad Leškou.

1:18

Oba gólmani už si osahali puk. Kopřiva zashál dobře proti najíždějícímu Balaštíkovi, na druhé straně neměl Sedláček skoro žádnou práci se slabým pokusem Kally.

Šinágl

Rozhodčí: Hradil (CZE), Husička (CZE) - Lederer (CZE), Venglář (CZE)
Počet diváků: 3 776

2:02

Velkou šanci měl hostující obránce Trončinský, který se vydal na výlet až za branku domácích. Tu objel a bekhendem zkusil překvapit Sedláčka, jemuž proklouzl puk za záda. Pak ale doklouzal jen těsně vedle jeho levé tyčky.

4:02

Čtvrtá formace Zlína se usadila na minutu v pásmu Kladna, ale puky vozila jen v rozích a u mantinelu, ke střele se nedostala.

5:15

Další velká šance Kladna: Kalla potáhl puk po pravé straně a poslal ho křížem na najetého Bílka. Ten však v dobré pozici vypálil vedle.

8:10

Hrálo se dlouho bez přrušení, ale i bez šancí. Až teď si najel na pravý kruh Hamrlík, jeho střelu Kopřiva vyrazil k Balaštíkovi. toho však zablokovali kladenští obránci.

8:38

Vyloučen hráč Petr Leška (Zlín), 2 min. za Sekání
Kladno si zahraje první přesilovku.

10:09

Jan Eberle (Kladno) vstřelil branku (8. gól v sezóně), asistence Marek Trončinský a Jan Dlouhý I. Stav zápasu Zlín - Kladno 0:1
Kladno využilo přesilovku, sudí si nechali ještě gól posvětit u videa. Střelu Trončinského od modré Sedláček vyrazil, Eberle pak puk dopravil bekhendem pod horní tyčku.

11:43

Kladno je nebezpečnější, opět mělo šanci. Procházka přihrával Brandovi, který ale na puk nedosáhl. Jinak by pohodlně mohl skórovat do odkryté branky.

13:44

Dvě dobré šance měl pro změnu Zlín. Postaral se o ně Leška. Nejdřív našel Balaštíka, který bez přípravy pálil, Kopřiva vyrazil. Pak přihrál Köhlerovi, jenž zkoušel před Kopřivou blafák, ale puk poslal z hole nepřesně.

15:26

Zlín mnohem lépe forčekuje a má více ze hry. Po Švrčkově přiťuknutí zakončoval zblízka Sivák, ale Kopřiva puk parádně chytil do lapačky.

16:15

Vyloučen hráč Jan Dlouhý I (Kladno), 2 min. za Podražení
Přesilovku si zahraje i Zlín.

18:15

Hosté oslabení přestáli. Největší šanci měli domácí hned v úvodu, kdy Kopřiva vyrazil pokus Linharta i dorážku Balaštíka zblízka.

19:28

Po delší době mělo šanci Kladno. Valský nahrával křížem před branku na Bílka, který byl však tísněn obráncem a neměl klid k zakončení.

20:00

Kladu patřilo prvních deset minut, což korunovali hosté gólem v přesilovce. Zlín se probudil až v posledních sedmi minutách, svou přesilovku ani největší šancve však nevyužil.

21:05

Zlín začal aktivně. Nejprve střílel z pravého kruhu Hamrlík, Kopřiva vyrazil. V následném náporu se protlačil do šance Rachůnek, ani on ale neuspěl.

24:02

Dlouhé čekání na šanci ukončil Galvas, který dvakrát střílel od modré. Kopřiva si poradil.

24:46

Vítězslav Bílek (Kladno) vstřelil branku (4. gól v sezóně), asistence Jan Dlouhý I. Stav zápasu Zlín - Kladno 0:2
Poté, co Zlín nevyužil své šance, uděřili zničehonic hosté, kteří skórují hned z první vážnější akce ve druhé třetině. Dlouhý napálil puk od modré a Bílek jej nadvakrát dorazil za Sedláčka.

26:26

První formace domácích si vvořila tlak, na jeho konci byla střela Lučky od modré a možnost dorážky pro Lešku, ten ale byl tísněn a puk mu uskočil.

27:32

Vyloučen hráč Jan Dlouhý I (Kladno), 2 min. za Nedovolené bránění
Dlouhý nedovoleně zmařil šanci Vlacha, který dostal puk od Kubiše a zblízka mohl pálit na Kopřivu. Zlín tak bdue mít šanci snížit při své druhé přesilovce.

29:32

Kladno se i podruhé ubránilo. Domácí se sice skoro dvě minuty drželi v pásmu, ale Balaštík i Köhler tečovali nepřesně a se dvěma střelami Hamrlíka od modré si poradil bezchybný Kopřiva.

30:19

Vyloučen hráč Ivan Rachůnek I. (Zlín), 2 min. za Podražení
Druhou přesilovku si zahraje také Kladno. Tu první využilo.

32:19

Zlín se v pohodě ubránil.

32:28

Kladno si největší šanci vypracovalo až po přesilovce, když se před Sedláčkem zjevil zcela volný Frolík. Ten však přestřelil.

32:43

Trest týmu (Kladno), 2 min. za Příliš mnoho hráčů na ledě
Kladno špatně střídalo, Zlín tak bude mít další přesilovku.

33:27

Vyloučen hráč Petr Leška (Zlín), 2 min. za Držení protihráče
Zlínu se přesilovka nevedla, častěji se hrálo v jeho vlastnímm pásmu. Pak se navíc Leška dopustil útočného faulu, síly na ledě se tak vyrovnají.

34:43

Kladno mělo při hře 4 na 4 velkou šanci. Stieler zkoušel zblízka blafák, ale přestřelil branku. Začíná zkrácená přesilovka hostů.

35:27

Kladno se v kratší přesilovce neprosadilo, Sedláček vyrazil pokus Bílka.

36:48

Leška našel přihrávkou od zadního mantinelu Balaštíka, jenž hned pálil z kruhu mezi gólmanovy nohy. Kopřiva však včas scvaknul betony a dál tak drží nulu na kontě.

38:51

Další parádní semafor předvedl Kopřiva po ráně Hamrlíka, který si sjel na kruh pro Balaštíkovu přihrávku. Tlak Zlína sílí, stále však troskotá na hostujícím brankáři.

39:52

Kladno má problémy se střídáním, už podruhé dostalo trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

39:59

Pavel Kubiš (Zlín) vstřelil branku (8. gól v sezóně), asistence Radek Míka a Jan Švrček. Stav zápasu Zlín - Kladno 1:2
Zlín snižuje, otázka však je, zda se mu to povedlo ještě před sirénou. Sudí situaci řeší mezi sebou, budou zřejmě volat i video.

39:59

Gól platí. Zlín snížil vteřinu před koncem třetiny díky vyhrané buly a důrazu Kubiše, jenž nadvakrát puk dopravil do sítě.

40:00

Většina druhé části patřila domácícm, přesto Kladno navýšilo náskok. Zlínský nápor přinesl plody v podobě branky vteřinu před koncem.

40:48

Bedřich Köhler (Zlín) vstřelil branku (14. gól v sezóně), asistence Petr Leška a Martin Hamrlík. Stav zápasu Zlín - Kladno 2:2
Blesková kombinace domácích přinesla vyrovnání. Hamrlík nahodil puk od modré do rohu, tam stál Leška, který jen přiklepl lehce před branku Köhlerovi. Ten pod Kopřivou poslal puk do sítě.

41:29

Domácí jsou při chuti. Důras vlétl do pásma a vypálil těsně vedle pravé tyčky. Následně ještě z dobré pozice pálil Rachůnek, ale Kopřiva jeho pokus chytil.

42:00

Zlínští trenéři stáhli sestavu na tři útoky a nabuzení domácí se neustále tlačí před Kopřivu. Tentokrát si s nimi ale poradila obrana Kladna.

43:48

Kladno se nevzdává, hraje se parádní hokej. Po Kallově akci byl zcela volný před ležícím Sedláčkem Dlouhý, gólman ale vymrštil lapačku a puk kryl.

45:21

Po Leškově nahození se hráči natlačili před Kopřivu, ale místo gólu jen posunuli jeho branku.

46:41

Vyloučen hráč Marek Trončinský (Kladno), 2 min. za Hákování
Vlach se řítil na Kopřivu, ale zahákoval jej Trončinský. Zlín bude hrát přesilovku.

48:41

Kladno se ubránilo. Zlín střílel hlavně od modré, ale většinu ran zblokovali obránci. Teč Rachůnka skončila vedle branky.

49:23

Bělohlavovu střelu od modré vyrazil Sedláček k Šináglovi. Jeho dorážka propadla gólmanovi pod tělem, ale puk pak odklouzal těsně vedle branky.

50:06

Vyloučen hráč Jaroslav Kalla (Kladno), 2 min. za Podražení
Domácí si zahrají další přesilovku.

52:06

Zlín sehrál přesilovku prachbídně. Naopak se musel bránit brejku Bílka. Tomu Hamrlík obětavě padl do střely a znemožnil tak ohrozit Sedláčka.

54:46

Vyloučen hráč Peter Sivák (Zlín), 2 min. za Nedovolené bránění
Přesilovku si zahraje i Kladno.

56:46

Kladno si nebylo v přesilovce schopné vypracovat šanci. Až v závěru střílel procházka z pozice mezi kruhy, ale Sedláček si rychlou lapčkou s pukem poradil.

57:00

Zápas sleduje 3776 diváků, kteří se těší na dramatický finiš.

58:27

Kladno si vzalo oddechový čas. Oba týmy se teď spíš snaží neudělat chybu, aby braly aspoň jeden bod.

58:40

Vyloučen hráč František Kaberle (Kladno), 2 min. za Sekání
Zlín může rozhodnout, protože bude dohrávat třetinu v přesilovce. Hvězda hostů Kaberle míří na trestnou lavici.

59:45

Zlín hraje přesilovku velmi špatně, Kopřivu zatím vůbec neohrozil. Zápas spěje do prodloužení.

60:02

Pokračuje přesilovka Zlína, tentokrát v poměru 4 na 3.

60:40

Zlín zpackal i zbytek přesilovky, Kaberle je na ledě.

63:00

Zlín je o něco aktivnější, ale prodloužení zatím šanci nepřineslo. Hra vypadá jako čekání na penalty.

64:29

Rachůnek se prokličkoval až před Kopřivu, při koncovce však měl, puk už na dlouhou hůl a sjel mu.

65:00

Prodloužení nerozhodlo, ve Zlíně se připravují na samostatné nájezdy. Domácí tým však má stále šanci vyhopnout se dočasně do čela tabulky. Musí však uspět v penaltách.

0:1

Jaroslav Kalla (Kladno) nájezd proměnil (6. gól v sezóně) .

Kalla si poloižil Sedláčka a bez problémů zavěsil.

1:1

Pavel Kubiš (Zlín) nájezd proměnil (8. gól v sezóně) .

Střelou mezi betony Kubiš vyrovnává.

1:2

Jan Eberle (Kladno) nájezd proměnil (9. gól v sezóně) .

Puk tak tak doklouzal za čáru.

2:2

Bedřich Köhler (Zlín) nájezd proměnil (15. gól v sezóně) .

Köhler skóruje parádním blafákem.

2:2

Martin Procházka (Kladno) nájezd neproměnil.

Klasický Procházkův bekhendový blafák Sedláček vystihl.

2:2

Petr Leška (Zlín) nájezd neproměnil.

Bude se pokračovat po jednom nájezdu.

2:2

Bedřich Köhler (Zlín) nájezd neproměnil.

Blafák se nepovedl.

2:2

Jaroslav Kalla (Kladno) nájezd neproměnil.

Přízemní střelou k tyči trefil jen Sedláčkův beton.

2:2

Blafák do bekhendu se nepovedl.

2:2

František Kaberle (Kladno) nájezd neproměnil.

Trefil Sedláčka jen do betonu.

3:2

Jaroslav Balaštík (Zlín) nájezd proměnil (16. gól v sezóně) .

Balaštík prostřelil Kopřivu mezi betony, Eberle musí dát.

3:2

Jan Eberle (Kladno) nájezd neproměnil.

Eberle podruhé Sedláčka neprostřelil.

Zlín vítězí na nájezdy a posouvá se do čela tabulky před Plzeň, která má však zápas k dobru.

21. dubna 2023 17:30Zlín-Kladno 0:1
20. dubna 2023 17:30Zlín-Kladno 1:7
17. dubna 2023 18:00Kladno-Zlín 3:1
16. dubna 2023 16:00Kladno-Zlín 1:0
17. února 2022 17:30Zlín-Kladno 3:2
4. ledna 2022 18:00Kladno-Zlín 1:3
7. listopadu 2021 15:30Zlín-Kladno 1:5
26. září 2021 16:00Kladno-Zlín 3:2P