0:44

Andrej Podkonický (Liberec) vstřelil branku (17. gól v play-off). Stav zápasu Č. Budějovice - Liberec 0:1
Macháček udělal velkou hrubku, nerozehrál ve vlastní třetině a Podkonický se do kotouče opřel za kruhem. Prostřelil Turka.

1:15

Vyrovnat, hlásí kotel domácích. Hosté zhráli první zakázené uvolnění.

2:28

Vyloučen hráč Daniel Špaček (Liberec), 2 min. za Podražení
První trest. Faul se odehrál mimo boj o kotouč.

Rozhodčí: Hradil (CZE), Minář (CZE) - Bláha (CZE), Kostka (CZE)
Počet diváků: 4 936

2:58

Do útočního pásma se vydal Ondřej a vystřelil. Sražený puk letěl do hlediště, vhazovalo se před Turkem.

3:39

Pvní závar před Pincem. Byli u něj Vak a Šimánek. Pinc vleže kotouč vyhodil.

4:13

Melichar před Pincem tečoval střelu od modré. Puk šel vedle branky.

4:29

Špaček už je zpátky.

5:45

Pvní šarvátka. Byla po pravici Turka. Přijdou i první tresty.

5:45

Vyloučen hráč Andrej Podkonický (Liberec), 2 min. za Hrubost
Potýkal se s Gulašem.

5:45

Vyloučen hráč Milan Gulaš (Č. Budějovice), 2 min. za Hrubost

7:24

Sailer s Melichárkem vybojovali puk pro Melichara. Jeho střelu Pinc chytil do lapačky.

7:45

Oba vyloučení hráči jsou na ledě.

7:56

Podkonický se dostal k odraženému puku a zúhlu málem překonal Turka, který šel na led a vystavil soupeři betony. Střele šla vedle.

9:28

Vyloučen hráč Radek Matějovský (Liberec), 2 min. za Držení protihráče
Za brankou Pince složil Vaka.

10:27

Tomáš Vak (Č. Budějovice) vstřelil branku (15. gól v play-off), asistence Ondřej Veselý. Stav zápasu Č. Budějovice - Liberec 1:1
Po kombinaci se trefil do růžku branky Pince.

10:45

Po zmatcích u své branky Turek raději puk přikryl. Vhazuje se přd ním.

12:18

Gulaš i vybruslil z rohu a střílel po ledě, ale puk se odrazil ještě před Pincem do pole. Na druhé straně chytil nebezpečnou střelu Turek.Zkoušel ho Čakajík.

13:06

Šimánek trefil Pince do masky.

13:43

Nedvěd s Nedorostem zaútočili. V rozhodující chvíli netrefil Nedvěd puk.

14:34

Turek povyjel z branky a puk se dostal k Víškovi. Ten ho spoluhráčům servíroval před branku domácích, ale tam nikoho nenašel.

14:56

Vyloučen hráč Michal Mikeska (Č. Budějovice), 2 min. za Krosček

14:56

Vyloučen hráč Michal Mikeska (Č. Budějovice), OT 10 min. za Nesportovní chování
Vykoledoval si dvakrát. Na trestné lavici s ním sedí Ježek.

15:51

Rozhodčí Hradil vysvětluje domácím, proč netrestal držení Gřegořkovy hole. Bek domácích přestal hrát a jen rozhodil ruce.

16:43

Václav Nedorost (Liberec) vstřelil branku (5. gól v play-off), asistence Tomáš Klimenta. Stav zápasu Č. Budějovice - Liberec 1:2
Projel z rohu a bekhendem zavěsil.

17:22

Velká šance domácích. Od mantinelu našel před brankou Květoň Šimánka. Ten přehazoval Pince, byl sám. Pinc zázračně chytil.

19:02

Na ledě u mantinelu zůstal ležet Plodek. Ale už se zvedl a na střídačku ho vyprovází potlesk diváků. Zřejmě dostal pukem.

19:02

Trenér Kalous diskutuje s Hradilem. Už se ale bude hrát.

19:07

Melichar vystřelil ze středního pásma. Pinc chytil puk do lapačky a buly bude po jeho pravici.

20:00

Hlasatel oznámil zásahy brankářů - Turek 13, Pinc 15

21:25

Milan Bartovič (Liberec) vstřelil branku (20. gól v play-off), asistence Radek Matějovský a Andrej Podkonický. Stav zápasu Č. Budějovice - Liberec 1:3
Puk prošel Turnkovi pod betony. Pěkná byla nahrávka Matějovského.

22:26

V úvodu druhé třetiny začli aktivněji domácí. Ale z prvního protiútoku inkasovali. Znovu se snaží rozehrávat v útočené třetině,. ale je tam husto. A po gólu Bartoviče už se ani nikdo nevzrušoval.

22:38

Vyloučen hráč Lukáš Derner (Liberec), 2 min. za Hákování

23:32

Vyloučen hráč Václav Pletka (Č. Budějovice), 2 min. za Sekání
Po střele Gřegořka od modré operoval Pletka u branky Pince.

24:38

Hosté hrají přesilovku, Derner se vrátil.

24:50

Vyloučen hráč Milan Gulaš (Č. Budějovice), 2 min. za Příliš mnoho hráčů na ledě
Domácí se oslabili v nejnevhodnější chvíli.

25:12

Víšek byl sám před Turkem, ale nepřekonal ho. Tentokrát gólman domácích vynikl.

26:50

Zpátky ve hře jsou Pletka i Gulaš. Hraje se pět na pět.

27:40

Václav Pletka (Č. Budějovice) vstřelil branku (15. gól v play-off), asistence Ondřej Veselý. Stav zápasu Č. Budějovice - Liberec 2:3
Zničeho nic je domácí tým ve hře. Pletka využil nahrávku Veselého zpoza branky.

27:50

Chytili se znovu i fanoušci. Zpívají Pinc, to je díra. Ale vědí, že liberecký gólman své mužstvo podržel.

29:00

Do šance se dostal Melichárek, ale nezakončil. Akce skončila střelou Šimánka od mantinelu. Pinc chytil puk do lapačky.

29:46

Daniel Špaček (Liberec) vstřelil branku (6. gól v play-off). Stav zápasu Č. Budějovice - Liberec 2:4
Obral o puk jednoho z beků domácích a polovyskou střelou z kruhu k tyčce našel místečko.

30:15

Vyloučen hráč Richard Jareš (Liberec), 2 min. za Sekání
Bránil rychlý protiútok domácích a nebruslil.

30:29

Pletka už je zase na ledě. Hosté mu věnují velkou pozornost, jakmile je u branky. Buly před Pincem.

35:06

Domácí hrají přesilovku špatně, neudrží pásmo. Ještě mohli od Matějovského dostat gól.

35:50

Kašpařík se může zase zpojit do hry.

36:12

Hosté nejspíš dali regulérní gól. Prohlíží se záznam.

36:12

Jan Víšek (Liberec) vstřelil branku (14. gól v play-off), asistence Daniel Špaček a Pavel Kašpařík. Stav zápasu Č. Budějovice - Liberec 2:5
Puk zajel po lehké střela za čáru a Turek jej vytáhl před brankovou čáru. Ale je to o tři góly a kurs domácích spadl na nulu.

36:21

Vyloučen hráč Jiří Hunkes (Liberec), 2 min. za Zdržování hry

38:17

Tibor Melichárek (Č. Budějovice) vstřelil branku (8. gól v play-off), asistence Jan Snopek a Milan Gulaš. Stav zápasu Č. Budějovice - Liberec 3:5
Přece jen se domácím kombinace povedla. Melichárek byl u branky sám a snadno zakončil.

38:54

Rozhodčí přerušili hru v momentě, kdy měli domácí šanci. V rohu na druhé straně byl mimo hru Špaček a jeden z hlavních ukázal, že píská, aby se hráč hostů mohl dát do pořádku. Špaček odjel na střídačku. A Pinc puk stejně chytil.

39:40

Téměř nepřetržitě se nyní hraje v obranném pásmu hostů.

40:00

Zásahy brankářů ve druhé třetině: Turek 4, Pinc 11. Celkem zatím Turek 17, Pinc 26.

40:50

Znovu se hrálo v obranném pásmu hostů. Na ledě je Melichárek, drží se za obličej. Z ledu ho odvádějí masér a lékař domácích.

42:21

Pálili Kotaška nebo Veselý, ale netrefili branku Pince.

44:09

Puk na modré napálil Ondřej a chtěl si ho sám dojet, ale Turek raději kotouč podržel.

45:25

Petr Gřegořek (Č. Budějovice) vstřelil branku (8. gól v play-off), asistence Milan Gulaš a Petr Sailer. Stav zápasu Č. Budějovice - Liberec 4:5
Střelec gólu číhal před brankou a dočkal se. Pinc v této chvíli zaváhal. Branka byla odkrytá.

46:05

Hala už je zase ve varu. Těší se, že domácí vyrovnají. Mají velký tlak.

36:38

Po delší době se hosté vymanili z tlaku a Nedorost hledal místečko u tyčky branky Turka. Netrefil ji. V hale není nikdo, kdo by nepovzbuzoval. Diváci se dobře baví.

47:36

Další zakázané uvolnění. Sailer se teď zlobil. Dobruslil si puk, ale soupeř mu držel hůl.

48:00

Hlasatel oznámil, že na utkání přišli 4 936 diváků

48:31

Z rohu vyjížděl Hudec a snažil se zasunout puk kolem tyčky. Pinc byl pozorný.

49:42

Zaútočil Podkonický, dvakrát zakončoval. Turek v rozkleku zachránil.

50:13

Do čisté gólové šance najížděl Veserlý, ale Víšek ho složil na led. Když míjeli Pince, zasáhli ho. Ale liberecký gólman už je fit. Rozhodčí už nevylučují.

50:32

Vhazuje se po delší době ve středním pásmu.

50:37

Puk už měl zase Pinc a schoval ho. Buly je před ním vlevo.

51:47

Teď pro změnu sundal Snopek Ondřeje, který se také hnal za pukem před brankou. Turek byl na ledě. Atké e nevylučuje.

52:03

Pinc přikryl puk. Po komerční přestávce se podívá na buly zblízka.

53:42

Puk má, jak jinak, Pinc. Ale chvíli se hrálo i ve střednímn pásmu. Hosté se těžko identifikují. Jejich dresy jsou neustále zasoukané a na čísla není vidět. Kdo vystřelil od modré na Turka, to vědí jen oni.

54:23

Trošku mela u Pincovy branky, zase v tom byl Pletka. Ale už je klid.

55:07

Melichárek a Šimánek doráželi na Pince. Ten souboj vyhrál. Další buly. Zápas se vleče, ale nuda to není.

55:57

Milan Gulaš (Č. Budějovice) vstřelil branku (16. gól v play-off). Stav zápasu Č. Budějovice - Liberec 5:5
Tak dlouho honili domácí v rohu puk, až ho Gulaš poslal lehce do brankoviště. A skončil v brance, asi s pomocí někoho z hostů.

56:20

Ránu Snopka srazil Pinc mimo branku. Nápor domácích pokračuje.

56:57

Melichárek zkoušel napodobit Gulaše. Ale před Pincem nebylo tolik jeho spoluhráčů jako předtím. Poradil si.

57:40

Střela Gřegořka se odrazila od Pince, který na ni neviděl.

58:08

Hosté si vzali time.

59:13

Chvíli se hrálo v obranné třetině domácích. Snaha Tygrů skončila jejich úmyslným ofsajdem.

60:00

V poslední minutě ještě Pinc kryl nebezpečné střely Vaka a Gřegořka. Měl mít za třetinu údajně 14 zásahů a Turek 5. Celkově Turek 22, Pinc 40 zásahů.

60:00

Hráči už jsou na ledě. Bude se hrát 10 minut, pokud nepadne gól. Čtyři na čtyři.

61:23

První střelu v prodloužení obstral Gřegořek. Pinc puk srazil do rohu.

62:52

Turek raději přikryl puk, který se objevil u tyčky jeho branky.

64:00

Snopek vysoko přestřelil. Jareš na druhé straně mířil do branky, ale Turek puk srazil.

64:14

Melichar ani Ptáček netrefili branku. Rány po ledě jen svištěly kolem obou tyček.

65:29

Na ledě po pravici Pince zůstal ležet Hunkes. Už se zvedl. Hradil hru přerušil.

65:41

Melicharovo nahození chytil Pinc do lapačky.

65:57

Do střely Vaka strčil Jareš hokejku. Puk byl v síťce za brankou.

66:46

Z úhlu střílel Kašpařík. Na druhé straně zkouel štěstí Ptáček a po něm Gulaš. Puk chytil Pinc.

67:49

Hudec kouzlil v rohu, nahrál si s Melicharem e pak vybruslil a zkusil střelu přes dva hráče. Pinc na puk viděl.

68:38

Zřejmě Výtisk zalehl puk před Pincem.

69:59

Ještě Veselý střílel ze středního pásma, ale budou nájezdy.

65:00

urek měl v prodloužení 3 zásahy a celkem 25. Pinc měl v prodloužení 5 zásahů a celkem 45.

0:0

Václav Nedorost (Liberec) nájezd neproměnil.

Nedorost zkoušel bekhendový blafák. Turek puk vyrazil.

1:0

Václav Pletka (Č. Budějovice) nájezd proměnil (2. gól v play-off) .

Za hosty šel do branky Leinonen. Pletka ho propálil pod horní tyčku.

1:0

Petr Nedvěd (Liberec) nájezd neproměnil.

Nedvědovi chytil Turek střelu do lapačky.

2:0

Ondřej Veselý (Č. Budějovice) nájezd proměnil (1. gól v play-off) .

Veselého blafák skončil nad betonem Leinonena. Série pokračuje, rozhodující gól patří Pletkovi. Hezký zbytek dlouhého večera.

7. ledna 2024 17:00Č. Budějovice-Liberec 1:8
3. ledna 2024 18:00Liberec-Č. Budějovice 4:1
24. listopadu 2023 18:00Liberec-Č. Budějovice 2:5
5. října 2023 17:30Č. Budějovice-Liberec 3:4P
22. února 2023 17:30Č. Budějovice-Liberec 3:4
8. ledna 2023 16:00Liberec-Č. Budějovice 2:3P
27. listopadu 2022 17:00Č. Budějovice-Liberec 4:1
4. října 2022 18:00Liberec-Č. Budějovice 6:1