0:28

Krajíčkovu přihrávku zachytil slavista Štefanka, byl sám před brankářem Vojtkem, ale třinecký gólman jeho střelu vyrazil.

0:58

Poprvé zasahoval i slavistický brankář Kopřiva, když ho do hrudi zasáhla rána Květoně.

3:22

Oba týmy se střídají v útočnch nájezdech, ale brankáři jsou zatím pozorní.

Rozhodčí: Blecha (CZE), Fraňo (CZE) - Charvát (CZE), Bejček (CZE)
Počet diváků: 3 978

3:42

Tomáš Micka (Slavia) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Michal Vondrka a Juraj Štefanka. Stav zápasu Třinec - Slavia 0:1
Puk po Vondrkově ráně od modré trefil Vojtka do hrudi, spadl před branku a do té ho doklepl Micka.

4:26

Vyloučen hráč Ladislav Kohn (Třinec), 2 min. za Hákování
Slavisté mají šanci zvýšit náskok, získali výhodu první přesilovky.

4:56

Největší příležitost v přesilovce měl zatím Žižka, když po přohrávce Brandy se snažil pekvapit Vojtka, ale ten lehkou střelu vyrazil.

6:26

Třinečtí se ubránili.

7:28

Ke střele přes obránce se dostal hostující Štefanka, leč Vojtka nepřekvapil.

8:46

Třinečtí se doma už tradičně těžce rozjíždějí, byť hrají na tři pětky.

11:13

Jan Peterek (Třinec) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Jiří Polanský a Lukáš Krajíček. Stav zápasu Třinec - Slavia 1:1
Ocelářům vyšla parádní akce. Polanský, který naskořčil do hry místo Květoně, nahrál od levého mantinelu před branku na Peterka a ten přesně pálil přímo z voleje.

12:46

Další pěknou akci předvedli domácí. Rychlými přihrávkami se ze střední třetiny dostali až před brankáře Kopřivu, který ránu Růžičky vyrazil.

14:13

Vyloučen hráč Petr Kuboš (Slavia), 2 min. za Držení hole
První přesilovka domácích.

16:13

Nejnebezpečnější v početní převaze domácích byla rána Zíba od modré, kterou hostující brankář se štěstím chytil bruslí.

16:45

Po delší době zahrozili slavisté. Vondrka přihrál před branku Mickovi, ale jeho střelu z otočky Vojtek lapil.

16:54

A vzápětí musel Vojtek znovu zasahovat po dorážce Jelínka.

18:08

Adamský se kolem mantinelu prodral do útočné třetiny, ale dostal se do velkého úhlu, takže Kopřiva jeho střelu s přehledem chytil.

18:53

Vyloučen hráč Lukáš Endál (Slavia), 2 min. za Sekání
Slavista Endál sekl protihráče a domácí mají další výhodu početní převahy.

20:53

Třinečtí přesilovku nevyužili.

22:23

Vyloučen hráč Václav Varaďa (Třinec), 2 min. za Podražení
Varaďa za slavistickou brankou v souboji u mantinelu podrazil Tomicu a hosté mají přesilovku.

23:15

Zatím ale domácí i v oslabení ohrožovali branku Slavie. Až nyní se hosté dostali do útočné třetiny.

24:14

Vyloučen hráč Martin Lojek (Třinec), 2 min. za Zdržování hry
Lojek vyhodil puk z obranné třetny mimo led, takže slavisté budou hrát 9 vteřin v pěti proti třem.

24:23

Ve třech se Oceláři ubránili, ale stále jsou oslabeni.

24:45

Tomáš Micka (Slavia) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Daniel Branda a Petr Kadlec. Stav zápasu Třinec - Slavia 1:2
Slavisté využili přesilovku, když se po Brandově střele dostal puk k Mickovi, který pohodlně střílel do prázdné branky pod horní tyčku.

25:46

Vyloučen hráč Josef Hrabal (Třinec), 2 min. za Faul kolenem
Hrabal zastavil soupeře kolenem a hosté tak znovu hrají v pěti proti čtyřem.

26:29

Micka byl blízko hattricku. U pravé tyče Vojtkovy branky se pokusil o střelu bekhendem, leč neuspěl.

27:46

Tentokrát se Třinečtí ubránili.

29:08

Vyloučen hráč Petr Hořava P. (Třinec), 2 min. za Vysoká hůl
Rozhodčí za pískotu fanoušků vylučují dalšího domácího hráče, Hořavu za vysokou hůl.

31:08

V této přesilovce slavisté branku domácích vůbec neohrozili.

31:14

Vyloučen hráč Vladimír Roth (Slavia), 2 min. za Držení protihráče
Po čtyřech domácích hráčích v řadě, šel na trestnou lavici slavista, a to Roth za držení protihráče.

32:33

Václav Varaďa (Třinec) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Martin Lojek a Radek Bonk. Stav zápasu Třinec - Slavia 2:2
Varaďa se po přihrávce Lojka trefil milimetrově přesně do levého horního rohu hostující branky. Také Třinečtí využili přesilovku.

33:49

Lukáš Krajíček (Třinec) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Josef Hrabal. Stav zápasu Třinec - Slavia 3:2
To teď byla pořádná mela před slavistickou brankou. Dva domácí hráči tlačili puk za Kopřivu, načež touš před brankovou čárou hosté odpálili. Zachytil ho však na modré Krajíček a trefil se do odkryté branky.

35:57

Nebezpečně vypálil hostující Kuboš, ale do střely se mu obětavě položil Peterek a od něho se puk odrazil do sítě za brankou.

36:21

Hrabal vysunul Růžičku, který převzal puk přímo na modré čáře, leč sudí jeho nájezd zastavili - podle nich to bylo postavení mimo hru.

37:04

Vyloučen hráč Vladimír Růžička (Slavia), 2 min. za Podražení
Další přesilovka domácích.

38:04

Vyloučen hráč Vladimír Roth (Slavia), 2 min. za Vysoká hůl
Třinečtí hrají 60 vteřin v pěti proti třem.

38:34

Ladislav Kohn (Třinec) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Martin Růžička a Lukáš Zíb. Stav zápasu Třinec - Slavia 4:2
Kohn po přihrávce Růžičky parádně trefil levý horní roh hostující branky.

39:38

Květoň sám před brankou netrefil horní roh branky.

40:38

Polanský netrefil odkrytou branku hostů.

40:39

Vyloučen hráč Petr Kadlec (Slavia), 2 min. za Sekání
Série slavistických vyloučení pokračuje.

42:00

Vyloučen hráč Václav Varaďa (Třinec), 2 min. za Hákování
Vondrka krásně projel do útočné třetiny, načež ho fauloval Varaďa. Oba týmy jsou ve čtyřech.

42:39

Slavisté jsou v plném počtu, hrají přesilovku.

43:43

Vyloučen hráč Ladislav Kohn (Třinec), 2 min. za Podražení
Slavisté budou hrát 17 vteřin v pěti proti třem.

44:14

Lukáš Krenželok (Slavia) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Petr Kadlec a Vladimír Růžička. Stav zápasu Třinec - Slavia 4:3
Ve třech se domácí ubránili, ale ve čtyřech už ne. Kadlec naznačil střelu, přihrál Krenželokovi a ten snížil.

45:52

Vyloučen hráč Josef Hrabal (Třinec), 2 min. za Nedovolené bránění
Slavisté jsou znovu v početní převaze.

46:35

Kadlec vypálil od modré, ale Vojtek puk u levé tyče chytil.

47:22

Štefanka v dobré pozici netrefil třineckou branku.

47:25

Bonk si lehl do střely soupeře a nyní je na střídačce v péči maséra.

47:52

Síly na ledě jsou opět vyrovnány.

49:07

Slavisté cítí šanci na vyrovnání. Zatím ale marně ostřelují domácí branku.

50:58

Utkání sleduje 3 978 diváků.

53:36

TRESTNÉ STŘÍLENÍ Martin Růžička (Třinec) proměnil (7. gól v sezóně) . Stav zápasu Třinec - Slavia 5:3

Růžička se dostal do úniku a Špelda ho zahákoval. Sudí nařídil trestné střílení.

55:16

Slavisté sbírají poslednísíly k náporu, ale nedaří se jim dostat před branku domácích.