0:01

Zápas začal minutou ticha za včera zesnulého Eduarda Nováka, který ve Zlíně hrál i trénoval.

0:31

Jiří Hunkes (Liberec) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Jaroslav Kudrna. Stav zápasu Zlín - Liberec 0:1
Liberec jde z první akce do vedení. Hunkes vystřelil, trefil Linhartovu hokejku, od níž puk změnil směr a pod pravým betonem Duby se došoural do branky.

2:13

Špačkovu přihrávku na volného spoluhráče si Duba málem srazil do branky. Stačil ale včas přirazit beton k tyčce, takže skóre se nemění.

26 Jech

Rozhodčí: Jeřábek (CZE), Trombík (CZE) - Bláha (CZE), Kostka (CZE)

3:01

Balaštík střílel levého kruhu nepřesně.

4:07

Vyloučen hráč Petr Leška (Zlín), 2 min. za Hákování

5:03

Hosté se usadili před Dubou, ale Nedvědovi nevyšlo zakončení. Ještě předtím se zblízka neprosadil Ondřej.

5:44

Po Hamrlíkově nedůrazu byl v tutovce Vak, zblízka zkoušel blafák, ale netrefil branku.

5:58

Miloslav Hořava M. (Liberec) vstřelil branku (8. gól v sezóně), asistence Andrej Podkonický a Marek Trončinský. Stav zápasu Zlín - Liberec 0:2
Liberec využil přesilovku. Hořava před brankou přetlačil Köhlera, lehce šťouchl do puku a trefil se přesně k pravé tyčce.

6:34

První velká šance Zlína. Důras prolétl po pravé straně do pásma, posunul puk doleva na volného Rachůnka, který z první trefil Pince.

8:22

Po přihrávce zpoza branky zakončoval Čech, liberecký gólman neměl s jeho slabou střelou problém.

10:35

Pinc betonem vyrazil Sivákovu přízemní střelu.

10:48

Vyloučen hráč Pavel Kubiš (Zlín), 2 min. za Sekání

12:48

Zlín se v pohodě ubránil. Liberec, vědom si jasného vedení i herní převahy, se nikam nehnal. V pásmu se usadil jen na posledních 20 vteřin, Dubu ale neohrozil.

13:22

Vyloučen hráč Zdeněk Ondřej (Liberec), 2 min. za Hákování

13:58

V oslabení se před Dubu natlačil Špaček, zlínský brankář měl s jeho backhandovým zakončením dost práce.

14:44

První lajna Zlína se usadila před Pincem, Grof od modré trefil jen obránce.

15:04

Ivan Rachůnek I. (Zlín) vstřelil branku (6. gól v sezóně), asistence Michal Důras. Stav zápasu Zlín - Liberec 1:2
Rachůnek najel do pásma a vystřelil zpoza obránce, na což Pinc nestačil zareagovat.

15:45

Liberec mohl jít znovu do dvoubrankového vedení. Při akci dva na jednoho Ondřej předložil puk najetému Nedvědovi, který zakončil nepřesně.

17:06

Vyloučen hráč Jaroslav Balaštík (Zlín), 2 min. za Hákování

17:19

Vyloučen hráč Antonín Dušek (Liberec), 2 min. za Držení protihráče
Rozhodčí se předvedli jako dokonalí alibisté. Po podivném vyloučení Balaštíka stejně nesmyslně vyloučili Duška.

17:46

Rachůnek místo střely nahrával najetému Důrasovi, jeho střelu pod horní tyčku Pinc vyrazil.

18:16

Vyloučen hráč Jiří Moravec (Liberec), 2 min. za Podražení

20:00

Zásahy brankářů: Duba 10 - Pinc 10.

20:00

Zlín hrál během chvilky čtyři na tři, pět na tři i pět na čtyři, ale bez úspěchu. Největší možností byla Hamrlíkova rána od modré, kterou Pinc vyrazil.

20:17

Zlín dohrával přesiloku, ale do pásma se nedostal.

20:27

Bedřich Köhler (Zlín) vstřelil branku (5. gól v sezóně), asistence Petr Leška. Stav zápasu Zlín - Liberec 2:2
Leška vystřelil ze středního pásma. Rána byla tak prudká, že puk se odrazil až do levého kruhu na místo pro vhazování. První u něj byl Köhler, který trefil přesně pod tyčku.

20:51

Vyloučen hráč Antonín Dušek (Liberec), 2 min. za Podražení

22:51

Liberec se v oslabení dobře bránil. Střelu povolil pouze Důrasovi, Pinc vyrazil.

23:19

Vyloučen hráč Martin Hamrlík (Zlín), 2 min. za Hrubost

24:23

Rachůnek v oslabení parádní kličkou zesměšnil Čakajíka, ale krásné akci chybělo přesnější zakončení. Zlínský útočník branku přestřelil.

25:05

Miloslav Hořava M. (Liberec) vstřelil branku (9. gól v sezóně), asistence Tomáš Vak a Andrej Podkonický. Stav zápasu Zlín - Liberec 2:3
Liberec podruhé využívá přesilovku. Vak z pravého přihrál na levý kruh na volného Hořavu, který překonal ležícího Dubu.

26:06

Vyloučen hráč Jan Holub (Liberec), 2 min. za Zdržování hry

27:06

Trest týmu (Zlín), 2 min. za Příliš mnoho hráčů na ledě
Domácí špatně střídali, bude se hrát ve čtyřech.

27:38

Od modré střílel po zemi Sýkora, Pinc předvedl efektní zákrok lapačkou.

28:06

Liberec bude hrát minutovou přesilovku.

29:06

Zlín je kompletní, Duba mohl v oslabení zůstat v klidu. Hosté se v pásmu usadili až v závěru přesilovky, ale ke střele se nedostali.

30:05

Výtisk nádherným bodyčkem jako ze starých časů zastavil unikajícího Köhlera.

31:44

Po příhře zpoza branky byl Kudrna zcela volný před Dubou. Jenže byl příliš blízko, takže neměl prostor, aby puk zvedl.

33:19

Zlín se hodně trápí, hráči nejsou schopni si ani přesně přihrát. A je lhostejné, která formace je na ledě.

36:01

Téměř tři minuty se hrálo bez přerušení, ale ani před jednou brankou nebylo k vidění nic zajímavého.

37:41

Po dlouhém čase hokejová akce. Sýkora zpoza branky našel volného Důrase, Pinc jeho střelu vyrazil.

38:25

Sivák z levého kruhu zamířil do Pincovy lapačky.

39:34

Filip Čech (Zlín) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Petr Holík a Petr Leška. Stav zápasu Zlín - Liberec 3:3
Nápor v poslední minutě se Zlínu vyplatil. Od modré pálil Holík, sražená střela ze dostala k Leškovi, který mohl sám zakončit. Puk ale posunul za zcela volného Čecha, jenž snadno překonal ležícího Pince.

40:00

Zásahy brankářů ve 2. třetině: Duba 7 - Pinc 6.

40:18

Od modré střílel nepřesně Linhart, Köhler se k dorážce nedostal.

42:33

Duba neudržel Výtiskovu střelu od modré, ale pak se včas vrhl zakončujícímu Plodkovi pod nohy, takže stav se nemění.

44:05

Poslední třetina začala v mnohem vyšším tempu než v jakém se hrála druhá třetina.

48:02

Duba chytil Čakajíkovu střelu od modré.

49:11

Z levého kruhu střílel zcela volný Čech, ale netrefil branku.

50:22

Menší nápor Leškovy formace. Od mantinelu střílel Hamrlík, Köhler tečoval, Pinc měl spoustu práce.

51:04

Pinc měl spoustu práce, aby zkrotil poskakující puk, ale Sýkora ani Rachůnek ho nedokázali trefit.

51:33

Nedvědova teč skončila těsně vedle tyčky.

53:42

Domácí vstřelili gól, ale až poté, co byla posunuta Pincova klec. Bude se ale vylučovat.

53:42

Vyloučen hráč Lukáš Derner (Liberec), 2 min. za Zdržování hry

54:00

Stejný alibismus jako v první třetině předvedli rozhodčí už podruhé. V úvodní části podivným verdiktem připravili o přesilovku Liberec, nyní Zlín.