0:52

Oba týmy se zatím prostřídali v útočných výpadek, ale brankáře nijak výrazně neohrozily.

2:37

Plzeňští zatím dobře střeží vlastní modrou čáru. Na ní nyní během chvíle zastavili dva třinecké útočné pokusy.

3:46

Třinecký Bonk nahrál zpoza branky Polákovi, ale ten mířil vedle pravé tyče.

Rozhodčí: Homola (CZE), Lacina (CZE) - Bejček (CZE), Charvát (CZE)
Počet diváků: 3 678

4:27

Sudí přerušili hru a na ledě je třinecká lékařka, protože golman Hamerlík je po nájezdu Dvořáka otřesený.

4:40

Už se opět hraje.

7:04

Plzeňští se dostali do třinecké třetiny. Jezdili kolem branky domácích, ale ke střele se nedostali.

7:25

Třinečtí nepotrestali zaváhání plzeňského brankáře Přikryla za vlastní brankou. Květoň poslal puk před odkrytou branku, ale Kohn ho nestačil chytit.

8:04

Vyloučen hráč Tomáš Pitule (Plzeň), 2 min. za Podražení
Domácí mají výhodu první přesilovky.

8:48

Martin Lojek (Třinec) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Václav Varaďa a Vojtěch Polák. Stav zápasu Třinec - Plzeň 1:0
Třinečtí potvrdili svou sílu v přesilovkách. Varaďa zpoza branky nahrál Lojkovi a ten dělovkou trefil pravý horní roh plzeňské branky.

9:14

Vyloučen hráč Lukáš Krajíček (Třinec), 2 min. za Napadení
Výhodu početní převahy nyní mají hosté.

9:57

Plzeňští svírají domácí v jejich obranné třetině. Hamerlíkovi pomohl puk zalehnout Richter.

10:35

Trojice třineckých útočníků rozjela i v oslabení nebezpečnou akci, ale Kohnovi ránu stačil Přikryl vyrazit.

11:14

Domácí se ubránili.

11:54

Rozhodčí přerušili hru, protože na ledě zůstal ležet plzeňský Stránský. Težce se zvedal, ale už je na střídačce a hraje se dál.

14:30

Květoň vypálil z pravé strany, ale Přikryl puk vyrazil.

14:38

Vyloučen hráč Lukáš Zíb (Třinec), 5+20 min. za Vražení na hrazení
Zíb narazil Stránského na mantinel a ten se jen těžce zvedal z ledu za pomoci hostujícího maséra. Zíb dostal trest na 5 minut a do konce utkání.

15:28

Třinec se brání a do zápasnického souboje se pustil hostující Kovář s jedním z domácích obránců.

16:38

Oceláři se zatím dvě minuty brání úspěšně. Nepouštějí hosty před svou branku a stačí puky vyhazovat z třetiny.

17:11

Vostřák vyzkoušel pozornost brankáře Hamerlíka, když chtěl najít skulinu mezi jeho ramenem a levou tyčkou. Neuspěl.

18:38

Ještě minutu se bude Třinec bránit. Zatím úspěšně čelil minutovému sevření hostů.

19:24

Vyloučen hráč Radek Bonk (Třinec), 2 min. za Sekání
Přesilovka hostů bude pokračovat. Rozhodčí vyloučili Bonka za sekání. 14 vteřin budou Plzeňští hrát proti třem domácím.

19:38

Domácí jsou ve čtyřech.

19:57

A Třinečtí ještě vyrazili do útoku. Kohnovu ránu Přikryl vyrazil.

20:18

Oceláři se hned z kraje třetiny pustili do útoku. Kohn dotlačil puk do branky, ale už po odpískání.

21:24

Po dlouhé době jsou oba týmy v plném počtu. Oceláři téměř sedmiminutové oslaben přečkali bez úhony.

22:16

Vyloučen hráč Radek Duda (Plzeň), 2 min. za Zdržování hry
Třinečtí získali výhodu přesilovky, když Duda z vlastní třetiny vyhazoval obloukem puk a trefil kostku nad ledem.

24:16

Plzeňští se ubránili.

26:01

Máme za sebou divoké dvě minuty, kdy zejména hosté vyráželi do rychlých protiútoků, napadali gólmana Hamerlíka, ale Třinečtí se ubránili.

26:01

Vyloučen hráč Jiří Polanský (Třinec), 2 min. za Nedovolená výstroj
Plzeň hraje další přesilovku.

27:00

Necelou minutu v oslabení zvládli domácí bravůrně, s pukem na svých hokejkách.

28:01

Oceláři jsou v plném počtu.

28:16

Vyloučen hráč Michal Dvořák (Plzeň), 2 min. za Vysoká hůl
Dvořák zasáhl hokejkou Polanského do obličeje.

29:35

Na ledě je třinecký masér, aby ošetřil Kohna, který dostal do obličeje puk tečovaný hostujícím Modrým. Ale nešlo o nic vážného.

30:16

Plzeň je v plném počtu.

30:56

Tvrdých soubojů na ledě přibývá. Za domácí brankou se srazil Hrabal s jedním z hostujících hráčů.

33:30

Vyloučen hráč Jan Heřman J. (Plzeň), 2 min. za Příliš mnoho hráčů na ledě
Za příliš mnoho hráčů na ledě šel pykat plzeňský Jan Heřman.

34:03

Lukáš Krajíček (Třinec) vstřelil branku (3. gól v sezóně), asistence Ladislav Kohn a Martin Růžička . Stav zápasu Třinec - Plzeň 2:0
Třinečtí využívají druhou přesilovku. Kohn nahrál Krajíčkovi a jeho střela švihem proletěla do branky.

35:18

Vyloučen hráč Jiří Polanský (Třinec), 2 min. za Sekání
Polanský podle rozhodčích sekl najíždějícího Dvořáka a hosté mají výhodu přesilovky.

37:18

Počet hráčů na ledě je srovnaný.

37:22

Varaďa trefil horní tyčku hostující branky.

37:22

39:01

Růžičkovu střelu z úhlu brankář Přikryl vyrazil vyrážečkou.

39:44

Plzeňský Hanzlík vystřelil zpoza levého kruhu, ale Hamerlík chytil puk do lapačky.

40:00

Vyloučen hráč Jan Kovář (Plzeň), 2 min. za Napadení
Se sirenou sudí vyloučili hostujícího Kováře za napadení.

40:02

Domácí začínají třetinu dvouminutovou přesilovkou. A vyloučený Kovář pobavil celou halu, když si šel sednout na trestnou lavici domácích, odkud ho sudí vykázali.

40:49

Po Lojkově ráně se dostal k puku Varaďa ale z velkého úhlu netrefil odkrytou branku.

42:00

Oba týmy jsou v plném počtu.

43:18

Třinecký Polanský se protáhl mezi hostujícími obránci, ale Přikryl jeho střelu chytil.

43:58

Do úniku se dostal Růžička, ale tísněný protivníkem nestačil přesněji vystřelit a Přikryl puk vyrazil.

45:10

Polák se hnal po levé straně k plzeňské brance, ale při střele zlomil hokejku.

45:35

Daniel Seman (Třinec) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Ladislav Kohn. Stav zápasu Třinec - Plzeň 3:0
Kohn zpoza branky poslal puk před branku a volný Seman dal třetí gól domácích.

47:24

Martin Růžička (Třinec) vstřelil branku (14. gól v sezóně), asistence David Květoň. Stav zápasu Třinec - Plzeň 4:0
Zdá se být rozhodnuto. Růžička si po přihrávce Květoně parádně stáhl puk kolem obránce a trefil se k levé tyči.

47:24

Čtvrtý gól přiměl hosty ke změně v brance, Přikryla nahradil Mazanec.

49:46

Na ledě zřejmě padla nějaká ostřejší slova. Plzeňský Straka cosi pokřikoval na domácího Květoně.

50:52

Domácí svírají hosty v jejich útočné třetině. Několik ostrých přihrávek proletělo před gólmanem Mazancem, ale nikdo z třineckých hráčů nestihl puk přesně zasáhnout.

52:17

Brankář Mazanec si připsal první ostřejší zákrok, když lapil tvrdou ránu Růžičky.

56:02

Třinec hraje s přehledem. Snaží se držet puk daleko a ještě k tomu od své branky

58:06

Plzeňští se snaží aspoň o čestný zásah, jenže domácí obrana v čele s Hamerlíkem odolává.