Vítejte při dalším z řady online přenosů hokejové extraligy. Tentokrát ze stadionu v Kladně, kam přijeli hokejisté Zlína.

0:16

Vyloučen hráč Martin Hamrlík (Zlín), 2 min. za Hákování
Hned v úvodu zatlačili kladenští svého soupeře a výsledkem je brzké vyloučení Hamrlíka.

0:49

Sedláček v brance Zlína musí být neustále na pozoru. Domácí jsou v útočném pásmu.

ZlínZlín

Sedláček

Rozhodčí: Šindler (CZE), Lacina (CZE) - Bláha (CZE), Kostka (CZE)
Počet diváků: 1 574

1:59

Treille se ocitl v náznaku šance, ale puk ideálně netrefil.

2:49

Vyloučen hráč Martin Hamrlík (Zlín), 2 min. za Vysoká hůl
Hamrlík je podruhé v krátké době vyloučený, tenkokrát za vysokou hůl.

3:16

Falter poprvé vážněji musel zasahovat. Sivák proti němu ale v nájezdu neuspěl. Byl to ale velmi povedený brejk hostujících hráčů.

4:17

Šance i na druhé straně, ale Knotek ani nikdo z jeho spoluhráčů puk zblízka za záda Sedláčka nedotlačili.

4:58

Ani druhou přesilovku domácí nevyužili. Dál však zůstavají v útočném pásmu.

6:50

Po dvou minutách hokejové nudy se prokličkoval do šance zlínský Leška. Jeho chytré zakončení tečované Liborem Procházkou skončilo těsně vedle branky Faltera.

8:00

Opět byl v šanci domácí Knotek, ale jeho chytrá teč skončila vedle branky.

9:23

Vyloučen hráč Jiří Bicek (Kladno), 2 min. za Podražení

9:40

Hosté začínají Kladno přehrávat. Výsledkem je první přesilová hra a závary před brankou Faltera.

10:14

Zlínský Grof si najel od modré až k brankáři Falterovi, ale ten jeho prudkou střelu do pravého horního rohu vyrazil.

10:47

Tlak Zlína pokračuje. Tentokrát to od modré zkoušel Hamrlík. Jeho střela ale mířila jen do prostoru kde stál brankář Falter.

11:15

Přesilovku hostů ukončila nepříjemně tečovaná střela Švrčka. K Falterovi ale nedoletěla.

12:00

Obrovskou hrubku vytvořil na útočné modré obránce Piskáček, ale únik hostujících hráčů zachránil na poslední chvíli Libor Procházka.

12:20

Libor Procházka si teď s úsměvem pohrál se zlínským Tomášem Sýkorou a s naprostou lehkostí ho odstrčil od puku.

13:01

Kuchler mohl z celkem nenápadné akce udeřit, ale obrana Zlína v čele s brankářem Sedláčkem je pozorná.

14:13

Linhart ujel obraně Kladna, nakonec akci trošku zpomalil, ale svou střelou přes obránce hodně vyděsil Faltera. Ten puk vůbec neviděl. Naštěstí pro něj ale skončil mimo branku.

15:07

I když zatím nepadají branky, tak má utkání velmi slušné tempo. Falter musel opět zasahovat proti důrazným hráčům Zlína.

15:40

Eberle tečoval nevědomky bruslí střelu od modré a ta málem Sedláčka v brance Zlína pořádně zaskočila. Puk jeho svatyni minul jen o pár centrimetrů.

16:40

Vítězslav Bílek (Kladno) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Milan Toman a Pavel Patera. Stav zápasu Kladno - Zlín 1:0
Krásná branka Kladna. Mezi kruhy se dostal k puku Bílek a nekompromisním švihem ho poslal do pravého horního rohu branky.

17:45

Treille se Stielerem teď ujeli obraně Zlína, ale akci nezakončili přesně. Sedláček tak nemusel ani zasahovat.

18:40

Látal zavezl puk do útočného pásma, přenechal ho Stielerovi, který však nedokázal přes obránce vystřelit.

19:06

Vyloučen hráč Jindřich Kotrla (Kladno), 2 min. za Držení hole
Teď se domácí hodně zlobí. Místo podle nich údajného bránění ve hře se píská držení hole jejich hráče.

19:18

Závěr třetiny tak bude nejspíše patřit hostům. Ti už se usadili v útočném pásmu.

19:45

Domácí teď vyrobili pořádnou hrubku ve svém obranném pásmu, ale nakonec dokázali vyhodit.

20:00

Hráči se nám pomalu vrací na hrací plochu. Kladno po první třetině vede 1:0 a daří se mu tak odčinit osmibrankový debakl, který si v minulém měření sil těchto soupeřů odvezl z Moravy.

20:15

Tomáš Linhart (Zlín) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Jaroslav Balaštík a Petr Leška. Stav zápasu Kladno - Zlín 1:1
Naprosto sám se ocitl v kruhu pro vhazování popravé ruce Faltera Linhart a pohodlně střelou švihem srovnal.

21:11

Vyloučen hráč Milan Toman (Kladno), 2 min. za Hákování
Domácí jsou očividně v útlumu. Nyní je čeká další oslabení, když je vyloučen nejproduktivnější hráč týmu Toman.

21:58

Stoprocentní šanci měl zlínský Linhart. Na zadní tyči se ocitl zcela sám před prázdnou brankou, ale než se odhodlal ke střele, předvedl zázračný skok brankář Falter a puk vyrazil.

21:59

Následně zakončoval Linhart znovu, ale evidentně nohou a tak jeho gól rozhodčí, aniž se podívali na video, neuznali.

23:21

Vyloučen hráč Stanislav Balán (Zlín), 2 min. za Sekání

23:40

Teď o sobě pro změnu začínají dávat vědět kladenští. Měli dvě šance a navíc chtěli na rozhodčích další vyloučení hostujícího hráče. Všechno ale marné.

25:00

Vyloučen hráč Radek Míka (Zlín), 2 min. za Hákování
Teď už rozhodčí neváhali a poslali na trestnou lavici dalšího zlínského hráče. Kladno čeká 21 vteřin ve dvojnásobné přesile.

25:29

Stanislav Balán (Zlín) vstřelil branku (7. gól v sezóně), asistence Martin Hamrlík. Stav zápasu Kladno - Zlín 1:2
Hosté otáčejí skóre. Vyhození svého týmu využil Balán, který naskočil na led z trestné lavice a kličkou do backhandu propasíroval puk za ležícího Faltera.

25:52

Domácí se ale nevzdávají. Mají před sebou ještě více jak minutu přesilové hry 5 na 4 a útočí.

27:34

Pohlednými akcemi nyní hráči obou týmů šetří. A tak přichází raději přestávka pro čištění ledu.

28:20

Ani to domácím nepomáhá, aby něco se špatným vývojem skóre udělali. Naopak se musí stále častěji bránit rychlým brejkům Zlína.

29:25

Vyloučen hráč Jindřich Kotrla (Kladno), 2 min. za Krosček
Ještě se tam postrkoval Eberle se Švrčkem, ale to zůstalo bez potrestání. Bude hrát 5 na 4.

30:02

Právě Švrček zkusil pozornost Faltera, ale ten včas sklopil betony a jeho střelu vyrazil. Následně domácí vyhodili.

31:04

Hodně tvrdá střela Libora Procházky z bezprostřední blízkosti trefila jen brankáře Sedláčka.

31:25

Tohle střídání patřilo jednoznačně Liboru Procházkovi. Ten kromě své šance tvrdě ubránil puk v rohu kluziště a zkušeně počkal na konec oslabení svého týmu.

32:30

Kameš místo tvrdé střely od modré zlomil hůl, což využili hosté k rychlému protiútoku. Kameš ale jejich brejk skvěle tělem odbránil a svou chybu napravil.

32:59

Hodně nepříjemně teď dostal ránu do kolena kladenský brankář Falter. Po malém přerušení hry to vypadá, že bude moci pokračovat ve hře.

34:05

Obránce Toman se teď hodně zlobí na přísný trest rozhodčích. Nutno dodat, že nejspíše oprávněně, protože zlínskému hráči jen přizvedl hůl.

34:59

Hosté předvádějí hezké, rychlé a především nacvičené akce, které většinou končí prudkou přízemní střelou s mírnou tečí. Naštěstí pro domácí ale zatím bez úspěchu.

35:55

Zlínští zatlačili na celé dvě minuty domácí hokejisty do obranné ulity. Ani tak ale svou přesilovku nevyužívají.

36:20

Až teď se hráči Kladna, kteří jsou již v plném počtu, dostali do útočné třetiny. Jenže místo kvalitního útoku, o puk rychle přišli a hru přerušil až zákrok Falter. Bude se tak opět vhazovat v jeho obranném pásmu.

36:40

Treille si teď vytvořil dvě velké příležitosti. Při té první málem elegantně přehodil Sedláčka, který puk jen vyrazil. Francouzský útočník se k němu dostal znovu, ale ani napodruhé nedokázal přesně zakončit. Zlín nakonec raději vyhodil.

37:45

Kladenští ukazují skutečně boj, díky kterému zatlačili hosty do obrany. Sedláček však těžké zákroky podstupovat nemusí.

38:15

Bicek se nádherně prokličkoval do střelecké pozice, ale branku netrefil.

38:25

Vyloučen hráč Milan Toman (Kladno), 2+2 min. za Sekání
Hodně rozčílený Toman dohrál souboj při kterém mu bylo odpískáno sekání a protože oplácel, tak dostal další dvě minuty za hrubost.

39:30

Tlak domácích je logicky u konce a naopak se prosazují hosté. Zatím však bez šancí a tak se zdá, že druhou třetinu vyhrají "pouze" s jednobrankovým náskokem.

40:20

Začala druhá třetina a opět přesilovkou Zlína. Rychlá branka ale tentokrát nepřišla.

41:23

Zlínu se nedaří v přesilové hře usídlit v útočném pásmu.

42:12

Vyloučen hráč Jan Švrček (Zlín), 2 min. za Sekání
Kotrla obral o puk Švrčka a pelášil sám na branku Zlína. Sedláček ho sice skvěle vychytal, ale Švrček zároveň fauloval.

43:20

Dnešní utkání sleduje 1574 diváků.

44:20

Ani tato přesilová hra nebyla využita. Kladnu zbývá čtvrt hodiny hry, aby se skóre něco udělalo.

46:01

Jiří Bicek (Kladno) vstřelil branku (4. gól v sezóně), asistence Jiří Kuchler a Jan Piskáček. Stav zápasu Kladno - Zlín 2:2
Nádherná akce domácích hokejistů končí vyrovnávací brankou. Kuchler naservíroval puk před branku Bickovi, který jen nastavil hůl a poslal kotouč za záda Sedláčka.

46:47

Velký závar před Sedláčkem. Puk za něj málem dostali omylem jeho spoluhráči.

48:58

Podobná akce se opakovala i nyní, ale puk od obránce Zlína skončil vedle jeho branky.

49:57

Roman Vlach projel s pukem z obranného pásma až před branku Kladna, ale místo střely volil přihrávku a bylo po šanci.

50:40

Stieler se dostal do obrovské šance. V pádu trefil parádně puk z voleje, ale branku o centimetry minul.

52:08

Zlínský Balán se elegantně prokličkoval přes tři obránce do šance, ale Falter mu dobře vykryl úhel a střelu kryl.

53:00

Odraz puku od mantinelu málem překvapil Sedláčka v brance Zlína. Následně zaúřadoval Treille a střílel Piskáček. Zlín odolal.

54:20

Nešikovně nyní nahodil puk Piskáček. Je z toho zakázané uvolnění a Zlín se vrací do útočného pásma.

55:07

Vyloučen hráč Lukáš Galvas (Zlín), 2 min. za Nedovolené bránění

56:13

Bílek ideálně vjel do útočného pásma, nabídl puk Růžičkovi, ale ten mířil mimo.

56:46

Dvě šance Bílka ukončilo až zranění zlínského Čecha. Hra je tak přerušena.

57:10

Zlínští se pouštějí už jen do rychlých protiútoků, které však většinou končí ještě před modrou čarou. To Kladno je v těchto chvílích mnohem nebezpečnější.

58:22

Velký boj u trestné lavice domácích. Puk zůstal pod bruslemi hráčů obou týmů.

58:59

Blíží se prodloužení. Nyní jednu z posledních akcí Kladna zastavil brankář Sedláček.

59:45

Patnáct vteřin před koncem se vhazuje před brankou Zlína.

60:30

Kladno začalo hned pohlednou akcí, ale bez střeleckého efektu.

61:15

Prodloužení nabízí atraktivní podívanou. Zlínští jsou pod tlakem, ale čekají na rychlé brejky. Z jednoho z nich mohl udeřit Rachůnek, ale samostatný únik zakončil vedle branky Faltera.

62:58

Patera, Toman a jeho následná zadovka na Bílka. Bohužel pro domácí Bílek puk nezpracoval ideálně a ten mu tak ujel za branku.

63:40

Treille s naprostou lehkostí projel až k brance hostů, ale Sedláček ho vychytal.

64:32

Posunutá branka Zlína. Bude se tak pokračovat u jeho branky.

64:40

Kladenští svého soupeře sevřeli po většinu prodloužení, ale branku to nepřineslo.

1:0

Sacha Treille (Kladno) nájezd proměnil (5. gól v sezóně) .

Francouzský útočník nevymýšlel a střelou zápěstím nad lapačku otevřel skóre nájezdů.