1:30

První velkou šanci v utkání měli hosté. Sýkora pálil z pravého kruhu. Kovář se stačil přemístit do odkryté části branky.

1:40

Vyloučen hráč Lukáš Galvas (Zlín), 2 min. za Držení protihráče

3:40

Jn Langhammerova teč vedle stojí za zmínku. Pět na pět.

Rozhodčí: Hradil (CZE), Jeřábek (CZE) - Bádal (CZE), Kalivoda (CZE)
Počet diváků: 4 514

6:14

Gulaš se dostal od mantinelu k nahození puku. Duba ho bez problémů přikryl.

6:24

Zatím to je více než rovnocenný zápas. I hosty je vidět. A urputně se brání, jde o dost.

8:13

Mikeska připravil pozici pro Šimánka. Jeho střelu chytil Duba do lapačky.

8:43

Lapačka Kováře chytila střelu Siváka zleva.

10:33

Vyloučen hráč Jiří Vykoukal (Č. Budějovice), 2 min. za Nedovolené bránění

12:33

Hosté pilovali průnik do útočnného pásma. Pětkrát se vraceli pro puk, ale ke střele se nedostali.

13:54

Vyloučen hráč Roman Vlach (Zlín), 2 min. za Podražení
Faul ve středním pásmu.

15:54

Domácí museli v přesilovce pro puk dvakrát. Dvakrát také střílel Vydarený. Na druhé straně se k ohrožení Kováře dostal zleva Sýkora. Pálil prudce, ale vedle.

17:24

Na jedné straně šikovnou teč Kašpaříka zblízka Duba viděl. Na druhé se do golfáku v jízdě opřel Vlach. Kovář povyjel a prudce vypálený puk chytil.

19:04

Hrálo se delší dobu bez přerušení hry, třídlo se za hry. K Dubovi se dostal Květoň, ale nepřišel si na něj.

20:00

S koncem první třetiny se do brejku dostal Vlach. Posílal lehký puk kolem natažené levé nohy Kováře, ale ten se zaskočit nedal a puk chytil. Vlacha atakoval jeden z hráčů domácích a dostal dva minuty. Zásahy brnkářů v první třetině - Kovář 8, Duba 9.

20:00

Vyloučen hráč Roman Pšurný (Č. Budějovice), 2 min. za Krosček
Je to trest z konce první třetiny.

22:00

Další úspěšná obrana oslabeného týmu. Jen Švrček se dostal ke střele. Šla vedle.

22:29

Dubu od modré vyzkoušel Šulc. Buly.

24:37

Srovnal Rachůnka, který operoval kousek před Kovářem.

25:30

Kolarz se vrhnul proti střele a dostal nahozeným pukem do obličeje. Zkontroloval zuby a sám odjel střídat. Sudí hru včas přerušili.

26:28

Skvělý zákrok Kováře proti střele Rachůnka.

26:37

Pět na pět. Zlín byl v přesilovce silnější než v první třetině, ale je to dál 0:0.

28:57

Nejdříve střílel Šulc. Puk se dostal k Ferebauerovi, který netrefil branku. Na druhé straně pálil vedle Holík a po něm neuspěl ani Balaštík.

29:20

Útočníka Ferebauebaura so domácí zajistili na střídavý start z Písku. Chybějí jim Martynek, Červený a Podlešák, tak doplnili kádr.

30:00

Polovina normální hrací doby a buly ve středním pásmu. Zápas to není špatný a je dál vyrovnaný.

31:34

Žíně na obou stranách. Nejdříve Holíkova, pak Ferebauerova. První minul, druhého vychytal Duba.

32:17

Pšurný vypálil a sám si puk dojížděl. Ale Duba kotouč podržel. Další buly.

32:52

Kovář přikryl zatoulaný puk. Gólmani si uklízejí sníh před brankou a vypadají klidně. Ale jejich tep je určitě stejně vysoký jako tep bruslících hráčů. Kdo dodtane gól, bude ten horší.

34:07

Holík i Novák minuli branku. Buly zařídil Duba, raději stejně jako Kovář přikryl puk.

34:25

V akci byl i náhradník Kováře Jágr. Chytil vyhozný puk na střídačku.

35:01

Leškův nájezd Kovář zneškodnil. I když Leška do poslední chvíle čekal na jeho pohyb. Pěkný souboj.

36:10

Langhammerova formace zatopila. Závar před brankou Duby hosté vyřešili.

38:34

Pálil Důras. Puk neprošel.

40:00

Zásahy celkem - Kovář 18, Duba 17. Hodně se bruslí a dobře se brání. Je to zápas, který připomíná play-off. Jen souboje nejsou tak ostré a vyhrocené. Zatím.

40:34

Pšurný se dostával do šance. Linhart ho na poslední chvíli ubránil, ale útočník domácích stejně vystřelil.

43:42

Kašpařík znovu šikovně tečoval puk a Duba znovu akci viděl. Ve středním pásmu svalil zezadu Čech Pšurného, ale nevylučovalo se. Zápas dostává grády.

45:18

Pokus Köhlera Kovář vyrazil, Sýkora minul. Pletka pálil, jen byl za modrou, ale i Duba je spolehlivý.

50:21

Diváci chtěli dva tresty pro hostující hráče. Ale i rozhodčí už jako by pískali play-off a nechali souboje, jak byly.

52:11

Švrček i Rachůnek pálili na levý horní roh branky Kováře. Oba minuli. Kovář měl přitom před sebou klubko hráčů. Kdyby se trefili, asi by puk neměl.

52:11

Je tu 4 514 diváků. Právě to oznámil spíkr programu v hale.

54:34

Vyloučen hráč Martin Hamrlík (Zlín), 2 min. za Podražení
Hamrlík ale Gulaše jen clonil, neměl za ním hůl. Gulaš se snažil uvolnit a upadl. Fauly dneska byly horší a prošly.

56:33

V závěru přesilovky promáchli Mertl i Mikeska. Branka na ně skoro zívala. Pět na pět.

57:18

Peter Sivák (Zlín) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Stanislav Balán. Stav zápasu Č. Budějovice - Zlín 0:1
Po ostřelování Ptáčka a Nováka se na druhé straně dostal ke střele Balán a jeho vyraženou střelu trefil pod víko Sivák.

57:44

Pšurný pálil zleva, neuspěl. Time pro domácí. Následuje power play.

57:58

Pavel Kašpařík (Č. Budějovice) vstřelil branku (11. gól v sezóně), asistence František Ptáček. Stav zápasu Č. Budějovice - Zlín 1:1
Ptáček střílel od modré a puk byl Kašpaříkem tečovaný. Zapadl k levé tyčce. Bylo to hned po buly, které Kašpařík vyhrál. To jsou věci. Měl i druhou asistenci.

58:40

Langhammer mohl rozhodnout. Byl sám u tyčky, ale netrefil puk, jak by potřeboval.

59:09

Vyloučen hráč Tomáš Sýkora (Zlín), 2 min. za Faul kolenem
Hala vře. Langhammer se u mantunelu po střetu svalil na led. Těžce se zvedal.

59:56

Byla to palba na Dubu, ale bude se prodlužovat. Jeho spoluhráči mu pomohli a puky sráželi.

Začalo prodloužení.

61:09

Tlak domácích pokračuje, ale Duba drží. Čtyři na čtyři.

Skončilo prodloužení.

65:00

Ke konci prodloužení měli šance i hosté. Stříleli Hamrlík vedle a Rachůnek do branky, kde ale Kovář vládne. Půjde se do nájezdů. Zásahy v prodloužení: Kovář 2, Duba 3.