Získejte všechny články mimořádně
jen za 49 Kč/3 měsíce

Dobrý den, vítejte u sledování on-line reportáže z 10. kola hokejové extraligy mezi Vítkovicemi a Mladou Boleslaví.

1:11

Jiří Burger (Vítkovice) vstřelil branku (3. gól v sezóně), asistence Viktor Ujčík a Jan Káňa J.. Stav zápasu Vítkovice - Ml. Boleslav 1:0
Vítkovice se bleskově ujímají vedení. Po Ujčíkově přihrávce Burger zpoza pravého kruhu prostřelil gólmana.

1:59

Lukáš Pabiška (Ml. Boleslav) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Steven Goertzen. Stav zápasu Vítkovice - Ml. Boleslav 1:1
Tak to je úvod, Mladá Bolesla okamžitě reaguje a vyrovnává. Hosté se dostali do brejku, Goertzen nahrál Pabiškovi a ten prostřelil gólmana Málka.

Rozhodčí: Minář (CZE), Polák (CZE) - Lederer (CZE), Gebauer (CZE)
Počet diváků: 4 501

3:33

Vítkovičtí jsou nebezpečnější z pravé strany, tentokrát si tam najel Sýkora, ale Hübl jeho ránu vyrazil.

5:10

Po tom, co se hra přelévala ze strany na stranu, získali domácí výhodu vhazování v útočné třetině.

6:19

Vítkovický Kudělka vypálil od modré čáry, ale puk proletěl vedle branky.

7:13

Vítkovičtí jsou aktivnější, ale nedaří se jim dostat do zakončení.

7:45

Po levé straně ujel boleslavský Bahenský, ale Kudělka ho dobruslil a strčil mu hokejku do střely, takže puk skončil mimo ledovou plochu.

10:28

Vyloučen hráč Martin Dudáš (Ml. Boleslav), 2 min. za Hákování
Domácí získali první přesilovku.

10:28

Na led musel přijít ledař, aby zahladil menší nerovnost na ploše v obranné třetině hostů.

10:44

Vyloučen hráč Zbyněk Hrdel (Ml. Boleslav), 2 min. za Sekání
Vítkovice budou hrát 104 vteřin v pěti proti třem.

11:09

Marek Malík (Vítkovice) vstřelil branku (1. gól v sezóně). Stav zápasu Vítkovice - Ml. Boleslav 2:1
Nejprve gólman Hübl ránu Malíka vyrazil. Podruhé se Malíkova dělovka zpoza kruhů odrazila od zadního mantinelu tak, že se od brankáře dostala do branky.

12:37

Jan Káňa J. (Vítkovice) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Marek Malík a Viktor Ujčík. Stav zápasu Vítkovice - Ml. Boleslav 3:1
Vítkovice početní převahu využili dokonale. Jan Káňa drazil do branky puk po ráně Malíka.

13:41

V komerční přestávce vítkovický kotel vytáhl transparent s nápisem: Děkujeme, který doplňovaly dva velké portréty domácích trenérů Mojmíra Trličíka a Zdeňka Motáka.

15:00

Tlak Vítkovic pokračuje. Dobře se pohybují a až na občasné výpady hostů svírají Boleslavské před jejich brankou.

16:20

Zprava si nabruslil před branků hostů Sturz a Hübl puk s obtížemi vyrazil pravým betonem.

16:48

Vyloučen hráč Roman Szturc (Vítkovice), 2 min. za Hákování
První přesilovku hrají hosté.

17:53

Domácí se i v oslabení prosadili, když Burger nechal puk Ujčíkovi a ten střelou z mezikruhů trefil horní tyčku.

18:48

Vítkovice se bez větších obtíží ubránily.

20:25

Hned první útok hostů ve druhé třetině skončil postavením útočícího hráče v brankovišti.

20:31

Boleslavští nastoupili do druhé části hry s brankářem Valentem, který nahradil Hübla.

21:24

Sudí si prohlížejí video, zda Vítkovice po skrumáži před brankou nedaly gól.

21:24

Jiří Burger (Vítkovice) vstřelil branku (4. gól v sezóně), asistence Pavel Trnka. Stav zápasu Vítkovice - Ml. Boleslav 4:1
Rozhodč ukázal do středového kruhu. Přece jen se Burgrovi po střele Trnky podařilo puk protlačit za záda brankáře Valenta.

21:47

Brankáře domácích Málka vystrašila střela Čutty od modré čáry, která proletěla chumlem hráčů a gólmanovi lízla lapačku načež ouk minul levou tyč.

22:37

Vyloučen hráč Denis Rehák (Vítkovice), 2 min. za Držení protihráče
Druhá přesilovka hostů.

22:46

David Výborný (Ml. Boleslav) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Gord Baldwin a Roman Tomas. Stav zápasu Vítkovice - Ml. Boleslav 4:2
Hostům stačilo devět vteřin, aby početní výhodu využili, když puk zblízka Výborný protlačil za Málka.

24:12

Hrdel po srážce s domácím hráčem odjel z ledu podpírán spoluhráči. Zřejmě si poranil koleno a domácí diváci ho vyprovázejí potleskem.

26:21

Vyloučen hráč Pavel Trnka (Vítkovice), 2 min. za Držení hole
Vítkovice budou hrát znovu v oslabení.

28:21

Domácí jsou v plném počtu, když hosté tentokrát jejich branku pořádně neohrozili, byť ji obléhali.

29:51

Vyloučen hráč David Výborný (Ml. Boleslav), 2 min. za Hákování
Vítkovičtí rozjížději přesilovku.

30:58

Hosté v oslabení vyrazili kupředu, na Málka najížděl Cetkovský, ale už neměl dost sil na zakončení, takže jeho bekhendový pokus brankář lapil.

31:51

Mladoboleslavští se ubránili.

32:35

Vyloučen hráč Roman Tomas (Ml. Boleslav), 2 min. za Příliš mnoho hráčů na ledě
Vítkovice budou znovu v pěti proti čtyřem, když hosté měli ve hře o jednoho hráče více.

32:59

Přesilovku znovu rozjíždí Burgrova řada, ale zatím se nemůže dostat do útočné třetiny.

34:35

Mladá Boleslav je v plném počtu, když domácí tentokrát netrefili její branku.

35:28

Tomas vystřelil zpoza obránce, ale Málek puk koncem hokejky varazil nad branku.

37:25

Dlouho se nyní hrálo bez přerušení, než Vítkovičtí vybojovali vhazování v útočné třetině.

38:50

Vítkovičtí nyní udrželi hosty ve své třetině namačkané u mantinelu.

39:33

Balaštík přihrál najíždějícímu Čuttovi, ale jeho ránu Málek chytil.

40:37

Vyloučen hráč Peter Húževka (Vítkovice), 2 min. za Hákování
Domácí začínají třetinu v oslabení.

41:02

Jiří Burger (Vítkovice) vstřelil branku (5. gól v sezóně), asistence Tomáš Voráček. Stav zápasu Vítkovice - Ml. Boleslav 5:2
Chaloupka špatně vyhodil puk a toho domácí využili k tomu, že Voráček vystřelil a Burger před gólmanem puk tečoval do sítě.

42:35

Vyloučen hráč Gord Baldwin (Ml. Boleslav), 2 min. za Pád pod nohy
Za dvě vteřiny začne přesilovka domácích.

42:37

už se rozjela, když Húževka je zpátky na ledě.

43:11

Viktor Ujčík (Vítkovice) vstřelil branku (5. gól v sezóně), asistence Jiří Burger a Jan Káňa J.. Stav zápasu Vítkovice - Ml. Boleslav 6:2
Třetí gól v přesilovce dali domácí, když Ujčík zblízka dorazil puk za Valenta.

44:40

Mikulík zavezl puk do útočné třetiny, leč hosté se ke střele nedostali.

46:12

Málek si po delší době připsal zákrok, když jeden z hostujících hráčů nahodil puk do vítkovické obranné třetiny.

46:23

Vyloučen hráč Zdeněk Bahenský (Ml. Boleslav), 2 min. za Vysoká hůl
Znovu hrají domácí přesilovku.

47:33

Jan Káňa J. (Vítkovice) vstřelil branku (3. gól v sezóně), asistence Ondrej Šedivý a Petr Strapáč. Stav zápasu Vítkovice - Ml. Boleslav 7:2
Vítkovičtí vstřelili čtvrtý gól z přesilovky. Šedivý zpoza branky nahrál najíždějícímu Janu Káňovi a ten propálil Valenta.

48:12

Deset, deset, přejí si vítkovičtí fanoušci a nápor domácích pokračuje.

48:43

Denis Rehák (Vítkovice) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Petr Pohl a Nathan Walker. Stav zápasu Vítkovice - Ml. Boleslav 8:2
Rehák napřáhl těsně za hranicí kruhů a propálil Valenta. Nahrával mu Pohl, ale i Walkerpři své extraligové premiéře. Je to první Australan, který hrál extraligu. Do zápasu naskočil ve 45. minutě.

48:43

Hosté si vzali oddechový čas.

49:15

Jaroslav Balaštík (Ml. Boleslav) vstřelil branku (3. gól v sezóně), asistence David Výborný a Roman Tomas. Stav zápasu Vítkovice - Ml. Boleslav 8:3
Mladá Boleslav si oddechla a udeřila, když se před brankou nejlépe zorientoval Balaštík.

51:36

Nyní se hosté přece jen pouštějí více dopředu, ale v domácí brance místo puku skončil Tomas.

52:59

Znovu se ale vrhly do útoku Vítkovičtí a obléhají branku hostí.

55:20

Oba celky se střídají v útočných výpadech, ale už jim chybí větší důraz při zakončení.

56:50

Domácí fandové se baví a vyvolávají jména vítkovických trenérů Mojmíra Trličíka a Zdeňka Motáka.

58:32

David Vrbata (Ml. Boleslav) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Jiří Cetkovský. Stav zápasu Vítkovice - Ml. Boleslav 8:4
Vítkovičtí už polevili v ostražitosti a nechali Vrbatu vystřelit.