1:30

Domácí se snaží být aktivnější, ale nic velkého ještě neukázali.

1:50

Valský pěkně využil mezery v obraně, nabruslil si na nahrávku za beky, jel sám, ale střelu po ledě Trvaj vyrazil

3:30

Kometa se marně snaží, zatím okupuje místa v rozích.

Rozhodčí: Blecha (CZE), Trombík (CZE) - Čech (CZE), Dřínovský (CZE)
Počet diváků: 6 212

4:23

Švrček měl ideálně nabito na modrou, jenže při střele se mu hůl zlomila vedví.

4:49

Vyloučen hráč Jiří Kuchler (Kladno), 2 min. za Nedovolené bránění

5:00

Žižka zaváhal na modré a jen tak tak, že brejk hostů neskončil vyloženou šancí. Jenže i dalších půl minuty drží puk Kladno.

6:01

Kováčikovu střelu Cikánek vyráží.

6:30

DOmácí trefují tyč.

7:39

Bičánek opět střílí od modré, ale Cikánek zase vyráží. Dorážka už se konala vysokou holí.

8:40

Valský si sjížděl před bránu, ale netrefil puk zpoza ní.

9:33

Bílek vyzkoušel Trvaje z křídla slabší střelou po ledě, puk uvízl nejistému Trvajovi pod betonem, pro jistotu se ohlížel.

10:18

Trvaj střelu TOmana od modré sbírá do lapačky.

10:33

Brejk tří na dva brzdí ofsajd kladenského Dragouna.

10:51

Hra dnes nemá valnou úroveň, domácí hýří nepřesnostmi, hosté jsou jen o málo lepší.

12:02

Trvaj tečované nahození raději kryje a přerušuje hru.

13:03

Patera se proháčkoval před Trvaje, ale už byl dost blízko a zakončil jen do něj.

14:50

Kafka dotíral na Trvaje, ten raději držel puk v lapačce.

15:45

Kladno cítí, že Kometa je dnes hodně "načatá" a hraje dlouho v pásmu.

16:23

Z bídy vybočila střela Jaroslava Svobody, který bez přípravy pálil, Cikánek však byl ve střehu.

17:03

Tentýž hráč podruhé z mezikruží, ovšem trefuje Cikánka do hrudi. Zatím největší šance Komety, taková jednooká...

18:15

Kometa se teď přeci jen začala víc snažit a hned má tlak na bránu, ale stále bezvýsledný.

18:38

Dragoun nahazoval vzduchem před bránu, Látal se natahoval, ale puk netrefil.

20:00

V první třetině byl k vidění velmi slabý hokej. Kladno účinně zpomaluje hru, často se vrací do obranného pásma, než by puk ztratilo v útoku. Kometa se snažila víc až poslední tři minuty, jinak je její hra nepřesná a pomalá, s takovou nemůže pomýšlet na úspěch.

21:01

Před Trvajem se náhle zjevil sám Bicek, dostal nabito, ale byl překvapený a střela mu jen lehce sklouzla a Trvaj ji tak vyrazil, byť klopotně.

22:18

Na jdné straně nebezpečně střílelo Kladno, na druhé straně se pak překvapivě dostal do úniku Čermák, vysoko přestřetlil a ještě v pádu nepříjemně narazil do mantinelu a těžce odjel.

22:25

Vyloučen hráč Jakub Valský (Kladno), 2 min. za Zdržování hry

22:38

Tomáš Divíšek (Kometa) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Leoš Čermák a Jakub Svoboda. Stav zápasu Kometa - Kladno 1:0
Cikánkovi vypadl puk po střele z výstroje, Divíšek byl pozorný a bez problémů jej doklepl do sítě.

23:38

Dlouhý donutil Cikánka puk podržet a vybojoval vhazování v útočném pásmu.

24:20

Čermák nahazoval Dlouhému před bránu, ale bek puk před soupeřem odehrál.

26:10

Kometa znatelně přidala, rázem je před Cikánkem rušněji.

26:32

Vyloučen hráč Tomáš Malec (Kometa), 2 min. za Podražení

27:40

Domácí se v klidu brání.

28:23

Jaroslav Svoboda nebezpečně střílel přes beka, Cikánek vyrazil a zalahl puk.

29:05

Kladno se hnalo do brejku čtyři na dva, ale moc překotně a nezakončilo.

30:20

Kafka střílel nepřesně do rohu, ovšem záhy musel Trvaj likvidovat nepřehlednou situaci před brankovištěm.

30:34

Knotek na poslední chvíli srazil nahrávku, která mířila od Jakuba Svobody na volného spoluhráče u odkryté brány.

31:25

Lepine měl chvíli čas na modré, ale zamířil těsně vedle.

33:20

Hra zas upadla do podprůměru...

33:50

Kmpný předvedl jeden ze svých obvyklých námazů, tentokrát měl štěstí, že toho soupeř nevyužil.

34:47

Hubáček předvedl dravý průnik po pravém křídle, jenže zakončení mu letos nejde. Puk mu sjel z hokejky pod Cikánkovi chrániče.

34:51

Cikánek ukázal dobrý postřeh proti plachtícímu puku.

35:26

Zase rychlý brejk Kladna, ale opět nepřesný a končí ofsajdem.

36:25

Vyloučen hráč Radek Dlouhý (Kometa), 2 min. za Podražení

36:57

Trvaj teď dobře podržel puk po ráně od modré a nedovolil dorážky.

37:10

Jaroslav Svoboda se dral do brejku poté, co bekovi propadl puk na modré, ovšem nakonec pálil téměř od modré.

37:35

Ciknek fantasticky vyjel proti Čermákovi, který se hnal za kotoučem těsně za modrou. Rybičkou mu jej vyrazil a rozehrál.

38:52

Kováčik se za modrou napřáhl až pod strop, ale jeho dělovka naprosto neměla přesnost.

40:00

Kometa si vynutila tlak na začátku třetiny, dala z přesilovky gól, ale po pár minutách už byla hra nudná jako v první třetině.

40:53

Tradiční začátek třetiny - zakázané uvolnění Komety.

41:29

Trvajovi puk poskakoval po výstroji, Látal se snažil dorážet, ale byl zpacifikován.

41:38

Střelu Libora Procházky má Trvaj v lapačce.

42:59

Kometa začala třetí třetinu neskutečně laxně, teď je zase zachraňoval klidný Trvaj, který ustál nájezd hostů.

44:05

Valský se nádherně vyhnul obránci na modré, snažil se ho křižovat druhé bek, ale Valský napřáhl a dal co největší ránu, bohužel pro něj trefil Trvaje.

44:37

Vyloučen hráč Libor Procházka (Kladno), 2 min. za Držení protihráče

46:10

Valský jel sám proti jedinému bekovi, dostal se ke střele bekendem, Trvaj zasáhl lapačkou. Kometa hraje přesilovku jako většinu dnešního zápasu. Tedy pomalu a špatně.

47:23

Snahu Kladna brzí ofsajd.

48:06

Vyloučen hráč Jiří Drtina (Kladno), 2 min. za Hákování

50:00

Tolik chyb domácích v jedné přesilovce...

50:33

Domácí mají štěstí. Jeho bohorovnost zachraňuje Trvaj, když drží ránu z voleje proti dorážkám.

50:48

Bílek málem překvapil Trvaje zblízka, ale ten je jediným, kdo dnes z Komety obstojí.

51:43

Patera se vzteká zbytečně, puk za mantinelem šel o plexisklo.

52:58

Hluchý opět čeká, zda Trvajovi puk nevypadne, ale ten dnes drží své spoluhráče, kteří teď vyloženě čekají, až Kladno vyrovná.

53:53

Ojedinělá, ale ne nebezpečná Žižkova střela, sloužila spíš jako nahození.

53:53

Přišlo se podívat 6 212 diváků.

55:30

Trvaj likviduje ránu Patery z křídla, kde se objevil po chybném domácím střídání.

56:06

Kuchler byl moc blízko a ve velkém úhlu, zakončil jen slabě bekendem.

58:09

Naprostá tragédie, co domácí předvádějí. Teď se dral k Trvajovi Bicek, ale ten odolává.

59:24

Kladno v šesti.

59:58

Poslední přerušení. Kladno v největší šanci Kladno přestřelilo. Tohle vítězství pro Kometu je vyloženě šťastné.

16. února 2024 18:00Kometa-Kladno 2:3P
30. prosince 2023 16:00Kladno-Kometa 4:5P
17. listopadu 2023 17:00Kometa-Kladno 8:1
29. září 2023 18:00Kladno-Kometa 1:4
27. ledna 2023 18:00Kladno-Kometa 0:3
20. prosince 2022 18:00Kometa-Kladno 3:2P
30. října 2022 16:00Kladno-Kometa 3:5
23. září 2022 18:00Kometa-Kladno 1:3