0:32

Prví střelu vysll Kranjc. Vojtek ji vyrazil.

1:50

Nejdřív vyzkoušel Richter od modré Kováře, který puk vyrazil. Z protiútoku dostal Kotalík puk do jízdy a prudce napálil levou tyčku branky hostů.

3:17

Hraje se bez přerušení. Kranjc je aktivní, znovu testoval Vůjtka.

Rozhodčí: Kalivoda (CZE), Pešina (CZE) - Jindra (CZE), Kis (CZE)
Počet diváků: 3 754

4:24

Nahození Němečka Vojtek schoval do lapačky.

4:40

Bonk pálil od modré. Střelu švihem si Kovář vychutnal.

5:10

Tyčku opět prudce trefil L. Květoň.

5:39

František Ptáček (Č. Budějovice) vstřelil branku (4. gól v sezóně). Stav zápasu Č. Budějovice - Třinec 1:0
Ptáček je ve skvělé střelecké formě a dává gól za gólem. Tentokrát nahodil puk, který zaplul obloukem za záda Vojtka. Brankář hostů už má navíc docela omlácené tyčky.

6:04

Vyloučen hráč Roman Pšurný (Č. Budějovice), 2 min. za Nedovolené bránění
Zakročil při protiútoku hostů.

6:52

Hořava byl zapíchnutý dva metry od branky, když se k němu odrazil puk. Zvedal střelu pod horní tyčku, ale Kovář se postavil dobře.

7:26

Cartelli opustil led hdn ztěžka za pomoci dvou spluhráčů a se zvednutou pravou nohou. Zranil se nezaviněně před trestnou lavicí domácích. Nevylučovalo se.

8:04

Pět na pět.

8:53

Lukáš Květoň (Č. Budějovice) vstřelil branku (11. gól v sezóně), asistence Aleš Kotalík. Stav zápasu Č. Budějovice - Třinec 2:0
To byla šlupka. Lukáš Květoň dostal puk na modrou od Kotalíka a z voleje trefil horní roh.

10:07

Mertl střílel zprava. Vojtek puk chytil.

12:41

Kovář přikryl nahozený puk před Bonkem.

12:50

Další puk pod lapačku Kováře přistál, když se střela od modré odrazila od zadního mantinelu.

13:52

Milan Gulaš (Č. Budějovice) vstřelil branku (9. gól v sezóně), asistence Aleš Kotalík a Lukáš Květoň. Stav zápasu Č. Budějovice - Třinec 3:0
Kotalík vypálil a Vojtek puk špičkou betonu betonu vyrazil do pole. Gulaš byl u puku mei kruhy včas a zkončil přesně pod horní tyčku.

15:44

Sailer se dostal před Vojtka. Nadvakrát poslal puk na branku, ale Vojtek tentokrát obstál.

17:05

Kovář chytil střelu Polanského z pravého kruhu.

17:29

Vyloučen hráč Rudolf Červený (Č. Budějovice), 2 min. za Krosček
Trefil se hokejkou do Rufera v rohu po pravé ruce Kováře.

17:50

Střelu Zíba švihem od modré Kovář chytil.

19:00

Kovář lapil střelu Petr Hořavy od modré.

19:29

Konec přesilovky.

20:00

Zásahy brankářů: Kovář 13 - Vojtek 10. Od domácích to byla povedená třetina. Po dvou tyčkách dal jejich kapitán vedoucí gól a pak se prosadili osvědčení střelci týmu. Hala byla nadšená.

21:00

V první minutě druhé třetiny střílel nejdříve David Květoň a pak Martynek. Oba mířili do spodního rohu. Květoň minul, Martynka zastavil Vojtek.

22:18

Podlešák číhal v dobré pozici, ale Červený volil střelu, kterou Vojtek snadno chytil.

23:23

Další pokus Davida Květoně skončil v lapačce Kováře.

24:22

Vyloučen hráč Tomáš Mertl (Č. Budějovice), 2 min. za Držení protihráče
Utkal se v rohu vedle Vojtka s Richterem, který upadl.

25:40

Střela Hrabala švihem byla tečovaná a skončila nad brankou Kováře.

26:22

Jen skočil Mertl na led, našel ho krásně dlouhým pasem Lukáš Květoň. Mertl popojel a střílel, ale už byl tísněný a Vojtek si poradil.

27:15

Střelec posledních zápasů Ocelářů Klimenta se dostal kpuku mezi kruhy a prudkou ranou trefil levou tyčku branky Kováře.

27:51

Vyloučen hráč Martin Lojek (Třinec), 2 min. za Hákování
V obranné třetině mu v rohu poodjel Červený. Tak zakročil.

29:51

Lojek je ve hře.

30:03

Vyloučen hráč Josef Hrabal (Třinec), 2 min. za Hákování

30:03

Vyloučen hráč Milan Gulaš (Č. Budějovice), 2 min. za Napadení
Hrabal zastavoval Gulaše u mantinelu při útoku domácích a takhle to dopadlo.

31:14

Vyloučen hráč Lukáš Zíb (Třinec), 2 min. za Nedovolené bránění
Ve středním pásmu potkal Lukáše Květoně a vypadalo to na bodyček. Rozhodčí byl blíž a viděl víc.

32:03

Pět na čtyři.

33:14

Pět na pět.

35:03

Bekhendová střela McGregora zblízka neprošla.

37:21

Moc se toho v posledních minutách neudálo. Střelby bylo poskrovnu. Teď neměl štěstí Rufer. Zakročil Kovář.

38:01

Dvě zakázaná uvolnění hostů po sobě.

38:58

Sailer dostal nahrávku od Mertla, ale netrefil pořádně puk a minul branku.

40:00

Zásah brankářů: Kovář 8 - Vojtek 13, celkem 21:23. Druhá třetina byla poklidná, tempo nebylo strhující. Domácí se nikam nehnali, hosté si na Kováře nepřišli.

40:26

Bonk připravil šanci a M. Hořava zakončoval. Zblízka si na Kováře znovu nepřišel.

41:08

Vyloučen hráč Jan Novák (Č. Budějovice), 2 min. za Hákování
Fauloval před Kovářem, když předtím zachytili hosté jeho rozehrávku.

42:12

Střelu od modré Kovář v pádu chytil.

42:12

Nehrálo se. Kovář měl nějaký problém, byl u něj lékař.

43:08

Pět na pět. Kovář pokračuje.

43:45

Kašpařík netrefil ze vzduchu u tyčky Vojtka odražený puk.

44:24

Kováře prověřil Peterek.

46:29

Tomáš Klimenta (Třinec) vstřelil branku (10. gól v sezóně), asistence Jan Peterek a Josef Hrabal. Stav zápasu Č. Budějovice - Třinec 3:1
Trefil přesně se nad Kovářovo rameno z pravého kruhu. Bylo tam místo akorát na puk.

47:14

Kohn natáhl mezi kruhy a v jízdě střílel. Puk byl tečovaný a skončil v síti za brankou.

47:38

Vyloučen hráč Josef Hrabal (Třinec), 2 min. za Zdržování hry

49:38

Pět na pět, ale jen chvilku. Vojtek si v oslabení zachytal. Nepřišli si na něj Novák, Gulaš ani Vydarený.

49:51

Vyloučen hráč Bryan McGregor (Třinec), 2 min. za Příliš mnoho hráčů na ledě
Jen byli hosté kompletní, špatně střídali a jsou zase ve čtyřech.

51:51

Pět na pět. Po návratu McGregora se ke střele dostal Mertl, ale zprava neuspěl. V přesilovce domácí spíš drželi puk, moc střelby nebylo.

52:30

Vyloučen hráč Bryan McGregor (Třinec), 2 min. za Sekání
Asi se mu předtím na trestné lavici zalíbilo, že ji má jen pro sebe.

53:12

David Květoň (Třinec) vstřelil branku (10. gól v sezóně). Stav zápasu Č. Budějovice - Třinec 3:2
Vjel do špatné rozehrávky domácích a pálil, jen branka zazvonila. Českobudějovičtí si koledovali od začátku třetiny. Dopředu už jim to moc nejde.

54:30

Hraje se v plném počtu. Než se McGregor vrátil, střílel Červený. Vojtek puk špičkou betonu vykopl.

55:49

Branka Kováře je posunutá, vhazuje se ve středním pásmu.

56:11

Utkání sleduje 3754 diváků.

56:31

Vyloučen hráč Lukáš Květoň (Č. Budějovice), 2 min. za Faul kolenem
Zastavil Hrabala, který si to šinul v útočném pásmu kolem mantinelu.

57:25

Vyloučen hráč Josef Hrabal (Třinec), 2 min. za Nedovolené bránění
Faul byl mimo hru. Čtyři na čtyři.

58:04

Vojtek odjel z branky, power play Ocelářů. Puk dostal v rohu u Kováře Šimánek a poslal střelu na branku, ale minul ji.

58:11

Nehraje se, diskutuje se. Těžko říct, co se děje. Asi time pro sudí.

58:12

Vojtek je skoro na modré, čeká na výsledek buly. To první se nepovedlo. Tak znova, snad už to vyjde.

58:31

Další power play se nekonala. Domácí už jsou v pěti.

59:21

Zakázené uvolnění domácích. K návratu Hrabala chybějí čtyři vteřiny a hosté si vzali oddechový čas.

59:55

Power play začala hned po návratu Hrabala. Lukáš Květoň netrefil prázdnou branku.

60:00

Zásahy ve třetí třetině Kovář 9 - Vojtek 9, celkem 30:32. Domácí se ubránili, ale zbytečně si situaci komplikovali. Hosté neměli v úvodní třetině ani trochu štěstí a doplatili na to. Příjemný večer.

28. března 2024 17:00Třinec-Č. Budějovice 2:0
26. března 2024 17:30Č. Budějovice-Třinec 3:0
24. března 2024 17:00Třinec-Č. Budějovice 2:3
22. března 2024 17:30Č. Budějovice-Třinec 4:1
21. března 2024 17:00Č. Budějovice-Třinec 3:4
18. března 2024 17:00Třinec-Č. Budějovice 2:0
17. března 2024 15:00Třinec-Č. Budějovice 2:0
27. února 2024 17:30Č. Budějovice-Třinec 5:2