0:27

Straka se hned představil individuálním průnikem. Obešel Žabku, ale pak zamířil z pravé strany nepřesně.

1:03

Václav Pletka (Plzeň) vstřelil branku (4. gól v sezóně), asistence Jan Kovář a Radek Duda. Stav zápasu Plzeň - Ml. Boleslav 1:0
Domácí se dostali rychle do vedení po povedeném brejku dvou na jednoho. Kovář nahrál křížem Pletkovi, ten najel před branku a zavěsil pod břevno.

3:46

Plzeň vstoupila do zápasu aktivně. Drží puk a snaží se dobývat boleslavské pásmo jednou akcí za druhou. Obrana hostů se však po inkasovaném gólu zrofmovala, a tak se v těchto minutách hraje bez šancí.

Rozhodčí: Minář (CZE), Trombík (CZE) - Jelínek (CZE), Pešek (CZE)
Počet diváků: 3 069

3:58

Hosté dobře napadali a Tomas se díky tomu dostal ke střele, kterou otestoval Svobodovu pozornost.

5:27

Po střele z dálky chytal Svoboda nadvakrát puk ve vzduchu a hosté se ve snaze dorážet dostali s domácími beky do menší strkanice po odpískání.

5:51

Kinrade dostal puk na modrou a tvrdě vypálil, Hübl puk vyrazil.

6:02

Vyloučen hráč Václav Drábek (Ml. Boleslav), 2 min. za Držení protihráče
Plzeň si vypracovala tlak, Vlasák měl dobrou pozici mezi kruhy. I přesto, že byl Hübl rozhozený, se ovšem neprosadil. Hosté si však pomohli faulem a Plzeň si zahraje první přesilovku.

8:02

Hosté se celkem bez problémů ubránili. V první polovině přesilovky se Plzeň ani nedostala do pásma.

8:39

Drábek už naskočil na led. Plzeňští přesilovku nevyužili a navíc leží na ledě otřesený útočník Pitule.

10:04

Nesmělý výpad Mladé Boleslavi. Svoboda si bližší tyčku pohlídal a vyrazil dva pokusy z těžkého úhlu.

10:46

Za Plzeň zase prověřil brankáře Duda. Hübl taktéž proti střele zasáhl.

11:41

Vyloučen hráč Jiří Vykoukal (Plzeň), 2 min. za Hákování

12:12

Plzeňští v oslabení nenechají soupeře podržet puk. Napadají už ve středním pásmu a sami útočí.

13:04

Domácí se pokusili o další rychlý brejk. Dudovi už ale při průniku podél mantinelu došly síly.

13:14

Vyloučen hráč Jan Kovář (Plzeň), 2 min. za Podražení
Při forčekinku se však Plzeň dopustila faulu. Bude se bránit ve třech.

13:41

Vykoukal se vrátil na led. Krátká přesilovka pět na tři Boleslavi nevyšla. S nepříjemnou ranou obránce Žabky si poradil brankář Svoboda.

14:34

Svobodova lapačka slupla tvrdou ránu boleslavského Baldwina. Plzeňskému brankáři nikdo nezakryl výhled, a tak si na puk počíhal.

14:56

Tomas se neprobil ke střele a Straka vyhodil puk. Přesilovka se Boleslavi krátí.

15:14

Plzeň přečkala dlouhé minuty v oslabení a hned si vybojovala vhazování v útočné třetině.

15:56

Stieler se prokličkoval až před Svobodu, jehož další naznačení boleslavského útočníka už nezmátlo. Kotouč z protivníkovi hole rychlým úderem vypíchl.

16:44

Svoboda vyrazil puk vyrážečkou. Boleslav po přesilovkách nabrala tempo a tlačí na branku.

17:34

Puk uvízl v rohu plzeňské třetiny. Mezitím také souboj na brankovišti odnesla Svobodova klec, která vypadla ze svého postavení.

18:14

Pěknou příležitost Vlasáka zmařil obránce Hay, který mu do rány pod břevno vrazil hokejku. Puk pak vzlétl do vzduchu a Hübl ho lapil do rukavice.

19:40

Boleslavští marně hledají cestu do útočné třetiny. Zformovaná plzeňská defenziva zachytává soupeřovy forvardy a čeká na konec první třetiny.

20:43

Brankář Svoboda musel zareagovat na střelu, kterou na něj poslal Andrej Podkonický. Puk se mu zavrtal do dresu mezi rukou a tělem.

21:24

Radek Duda (Plzeň) vstřelil branku (14. gól v sezóně), asistence Jan Kovář a Geoff Kinrade. Stav zápasu Plzeň - Ml. Boleslav 2:0
Pzlni znovu vyšel vstup do třetiny. A opět gól připravil Jan Kovář. Tentokrát zpoza branky přihrál Radku Dudovi, který přes krosček soupeře vyslal z nepříznivého úhlu střelu nad Hüblovo rameno.

23:18

Vyloučen hráč Boris Žabka (Ml. Boleslav), 2 min. za Hákování
Obránce Žabka nestíhal pohyb mladíka Kubalíka a fauloval.

23:39

Ale místo třetího plzéňského úderu se mohla do hry vrátit Mladá Boleslav. V oslabení uprchl obraně střelec Balaštík a v samostatném úniku mířil mezi Svobodovy betony. Plzeňský brankář je srazil k sobě včas.

25:18

Početní výhoda se domácímu týmu nevydařila. Žabka už vyskočil z trestné lavice.

26:34

Drábkovo nahození bylo pro brankáře hodně nepříjemné. Vysoký puk se vyhnul spleti hráčů před bránou a letěl pod horní tyč. Svoboda ho ale dokázal zachytit.

27:10

Ostrou ránu, která zvedla hostující fanoušky ze sedaček, vyslal Podkonický. Síť se rozhýbala, ale jen ta boční.

28:10

Boleslavští v posledních minutách zase zvyšjí svůj nápor. Stejně jako v první třetině jim utekl začátek dvacetiminutovky, v dalším průběhu jsou už rovným soupeřem.

29:02

Hübl zadržel kotouč kousek od svého brankoviště a za chvíli přeš něj přepadl jeho spoluhráč Žabka, který neustál souboj s protihráčem.

30:20

Stránský se jako had protáhl do brankoviště, kde zkusil zvednou puk přes Hübla. Neúspěšně.

31:31

Boleslav přestála silnou plzeňskou pasáž. Svěřenci trenéra Jelínka kombinoval v útočné třetině a Hübl čelil ostré palbě.

32:28

Vykoukal si po Mrňově průniku našel volný puk na brankovišti a chtěl s ním objet branku. Kotouč se mu ale zapletl mezi brusle, a tak z dobré příležitosti sešlo.

32:30

Plzeňského Mrňu zastavil nedovoleně obránce Drábek.

32:47

Vyloučen hráč Martin Rýgl (Ml. Boleslav), 2 min. za Hákování
Plzeň čeká dlouhá přesilovka v pěti proti třem.

33:24

Tomáš Vlasák (Plzeň) vstřelil branku (6. gól v sezóně), asistence Radek Duda a Martin Straka. Stav zápasu Plzeň - Ml. Boleslav 3:0
Domácí hokejisté vylepšenou přesilovku rychle proměnili. Přihrávka Radka Dudy prošla kolem brankoviště až na hůl volného Vlasáka, jenž jenom doklepl puk do sítě.

33:36

Zdeněk Bahenský (Ml. Boleslav) vstřelil branku (10. gól v sezóně). Stav zápasu Plzeň - Ml. Boleslav 3:1
Rychleji už hosté odpovědět nemohli. Zdeněk Bahenský se okamžitě po vhazování ujal kotouče, přebruslil čtyři plzeňské hokejisty a zápěstím zvedl kotouč proti brance. Svobodovi spadl kotouč za záda, postavil se na hranu a projel přes brankovou čáru. Platnost gólu potvrdil i videorozhodčí.

34:50

Michal Dvořák (Plzeň) vstřelil branku (5. gól v sezóně), asistence Martin Straka a Tomáš Vlasák. Stav zápasu Plzeň - Ml. Boleslav 4:1
Plzeňští ovšem také s další brankou dlouho neváhali. Straka prostrčil puk do uličky pro Dvořáka, jenž povedeným blafákem oklamal Hübla.

35:37

Vyloučen hráč Jan Dresler (Plzeň), 2 min. za Hrubost

35:37

Vyloučen hráč Gord Baldwin (Ml. Boleslav), 2 min. za Hrubost
Po drobné rozmíšce rozdal sudí tresty na obou stranách.

36:40

Vyloučen hráč David Vrbata (Ml. Boleslav), 2 min. za Sekání
Plzeň bude hrát přesilovku čtyři proti třem.

37:23

Boleslavští nestíhají pokrýt klasickou souhru mezi Strakou a Vlasákem. Plzeňský střelec získal dvakrát dost času na přípravu střely. Pokaždé mu ovšem příliš nesedla.

38:40

Vrabata už je stejně jako Baldwin zpátky ve hře, Plzeň tentokrát početní výhodu nevyužila.

39:01

Duda připravil připravil gólovou šanci Kovářovi. Ten už napřahoval ke střele, ale v poslední chvíli ho zezadu odzbrojil protihráč.

40:32

Dušan Andrašovský vpadl do útočného pásma a v pádu vypálil. Střela neměla požadovaný směr, Hübl ji zastavil.

40:54

Vyloučen hráč Boris Žabka (Ml. Boleslav), 2 min. za Sekání
Obránce Žabka musel zabrzdit unikajícího Kováře.

41:45

Straka centroval další chytrý pas před branku, kde operovali dva plzeňští útočnici. Puk se nakonec odrazil mimo nebezpečný prostor.

42:54

Boleslav zvládla oslabení bez větších potíží. Perfektní pasy kapitána Straky tentokrát nikdo nevyužil.

43:32

Johson se kolem tyče prosmýkl před Hübla. Ten zůstal stát na čáře, puk nevypíchl. A americký útočník málem zakončil svůj důrazný průnik gólem.

44:27

44:45

Plzeň puk rychle vyhodila z pásma a dobrým napadáním ho znovu získala. Zjednodušila si tak první minutu oslabení.

45:57

Duda si ještě troufl na útočný výpad. Prohnal se kolem obránce a bekhendem nastřelil Hübla.

46:27

Vykoukal se vrátil z trestné lavice. Přesilovka hostů byla hodně mizerná.

47:14

Brankář Svoboda chyboval při pokusu o rozehrávku a daroval puk Mikulíkovi. Své zaváhání pak musel odčinit dobrým zákrokem.

48:23

Tomas se dral na branku hned po vhazování, Svoboda přízemní ránu vyrazil mimo.

49:12

Vyloučen hráč Roman Tomas (Ml. Boleslav), 2 min. za Hákování

49:45

Straka zaujal své místo v přesilovkové formaci. Jednou zkusil přihrát skrz pásmo, podruhé od mantinelu pálil přímo na branku. Hübl udržel dobrý postoj.

51:12

Plzeň se neprosadila, Boleslav pokračuje v plném počtu.

51:24

Pletka se do brankoviště vrhl jako buldozer, přitom Hübl měl už kotouč pod lapačkou. Plzeňský útočník převrátil i branku.

52:04

Svoboda se dvakrát musel položit na led proti boleslavský atakům. Pokaždé byl u zakončujícího protihráče včas.

53:23

Plzeňští vypracovali střeleckou pozici pro Václava Pletku. Na pravém kruhu mu čas nechyběl, ale stejně trefil jen Hübla.

54:10

I Mladá Boleslav ještě usiluje o změnu skóre. Svoboda zasahoval proti Vrbatovi a následné rychlé dorážce.

55:21

Stránský najížděl proti postavené obraně Boleslavi. Zkusil kličku, jenže zakopl a upadl.

56:16

Straka pomohl i v obraně. Vybojoval puk a založil další plzeňský útok.

57:06

Puk drží domácí tým. Boleslavští se už smiřují s další extraligovou porážkou.

57:36

Svoboda zlikvidoval šanci Tomase, který nejrychleji získal odražený puk a jen tak lehce bekhendem ho vrátil na plzeňskou branku.

58:43

Vrbrata dobře přihrál na Goertzena, ten už ale do plzeňské třetiny neprošel.

59:13

Hosté nahazují kotouč do třetiny a snaží se ještě zmírnit porážku.

59:45

A nechybělo mnoho. Vzduchem však prolétla lapačka Adama Svobody a dobrou střelu sebrala.

27. února 2024 17:30Plzeň-Ml. Boleslav 3:5
19. ledna 2024 17:30Ml. Boleslav-Plzeň 1:2N
1. prosince 2023 17:30Plzeň-Ml. Boleslav 5:0
15. října 2023 16:00Ml. Boleslav-Plzeň 3:4
3. března 2023 18:00Ml. Boleslav-Plzeň 4:2
15. ledna 2023 16:30Plzeň-Ml. Boleslav 3:2P
1. prosince 2022 17:30Ml. Boleslav-Plzeň 0:1
18. října 2022 17:30Plzeň-Ml. Boleslav 1:2N