0:23

První zákrok si připsal brněnský brankář Trvaj, který lapačkou snadno chytil pokus Trončinského.

1:45

Z velkého úhlu zkoušel štěstí liberecký Kudrna, domácí branku přestřelil.

2:06

Aktivní liberecký úvod pokračuje, Trvaj vyrazil bekhendovou střelu Vaka.

Rozhodčí: Hribik (CZE), Husička (CZE) - Bryška (CZE), Novák (CZE)
Počet diváků: 6 705

3:43

Domácí brankář Trvaj rozehrál jen na libereckou hokejku, vzápětí se před jeho svatyní dostal k puku Kudrna, ale v tísni ho poslal vedle.

5:30

Kometa se stěží dostává na dostřel hostující branky, v posledních minutách ale není nebezpečný ani Liberec.

6:20

Výtisk od modré střílel doprostřed brány, přesto Trvajovi nadělal starosti. Brněnský brankář neposedný puk vytlačil jen kousek vedle brány.

6:37

První kloudná akce Komety hned zaváněla gólem, Holec ale při přečíslení zblízka trefil Vošvrdu a neujala se ani dorážka Vašíčka.

8:47

Hynek Zohorna (Kometa) vstřelil branku (5. gól v sezóně), asistence Radim Bičánek. Stav zápasu Kometa - Liberec 1:0
Dvouminutový brněnský nápor se dočkal odměny po skvělé sóloakci Zohorny. Ten na pravém křídle přebruslil soupeřovy beky, natlačil se před bránu a odtud bekhendem prostřelil Vošvrdu.

10:14

Vyloučen hráč Jan Výtisk (Liberec), 2 min. za Zdržování hry
Trest je udělen za sevření puku.

10:37

Před libereckým brankovištěm se dostal k puku úplně volný Petrovický, v superšanci však nepochopitelně vystřelil vedle.

11:49

Kováčikova střela od modré byla sražena do ochranné sítě.

12:06

Jakub Svoboda (Kometa) vstřelil branku (11. gól v sezóně), asistence Vojtěch Němec a Jozef Kováčik. Stav zápasu Kometa - Liberec 2:0
Kometě vyšla fantastická akce! Kováčik dostal dlouhý pas na útočnou modrou, posunul puk napravo Němcovi, který jej okamžitě poslal na levý kruh Jakobovi Svobodovi a tomu stačilo trefit odkrytou část branky.

12:42

Brňanům nadále vychází bleskové akce, po přečíslení dva na jednoho zakončoval z úhlu opět Jakub Svoboda a Vošvrda ani pořádně nevěděl, jak zasáhl.

14:25

Za libereckou brankou se strhla hromadná bitka, do které se zapojil i brankář Vošvrda.

14:25

Rozhodčí se dlouho radí, jaké rozdají tresty.

14:25

Vyloučen hráč David Štich (Liberec), 5+20 min. za Hrubost

14:25

Vyloučen hráč Tomáš Vošvrda (Liberec), 2 min. za Nesportovní chování
Liberecký brankář byl potrestán za opuštění brankoviště při bitce.

14:25

Vyloučen hráč Roman Erat (Kometa), 2 min. za Nedovolené bránění
Erat dostal 2 minuty za nedovolené bránění a 2 za hrubost. Dvě minuty se bude hrát čtyři na čtyři, pak začne tříminutová brněnská přesilovka.

15:18

Kometa hosty jasně přehrává, teď si do střelecké pozice najel Balej, kteérho v poslední chvíli zblokoval obránce.

16:32

Hned po startu brněnské přesilovky prověřil Vošvrdu z úhlu Žižka.

17:54

Po zdařilé přesilovkové kombinaci mířil Petrovický do horního růžku, kde však téměř zázračně zasáhla Vošvrdova vyrážečka.

18:25

Hostům zbývá poslední minuta oslabení.

19:25

Bílí Tygři jsou po dlouhé době v pěti, závěr oslabení zvládli s přehledem.

20:00

V úvodních minutách se zdál aktivnější Liberec, pak však Kometa rozpoutala uragán, z něhož mohly vzejít i víc než dva góly. O brněnské převaze svědčí poměr střel na bránu 14:3.

20:00

Fandíte Kometě Brno, či Liberci? Podpořte svůj oblíbený hokejový tým ve velkém sčítání fanoušků. Průběžné pořadí ankety najdete a zapojit se můžete zde.

20:35

Jaroslav Kudrna (Liberec) vstřelil branku (10. gól v sezóně), asistence Petr Nedvěd a Marek Trončinský. Stav zápasu Kometa - Liberec 2:1
Liberec se vrací do hry. Doma jindy bezchybný Trvaj nečekaně pustil Kudrnovu střelu z levého kruhu mezi betony.

20:52

Vyloučen hráč Tomáš Urban T. (Liberec), 2 min. za Vysoká hůl
Zbytečný faul v útočném pásmu.

22:13

Vovšrda vytasil beton proti Kováčikově střele z první.

24:00

Vyloučen hráč Jiří Vašíček (Kometa), 2 min. za Sekání
Teď je tu přesilovka pro změnu pro Liberec.

24:45

Bílým Tygrům se nedaří usadit v útočném pásmu.

25:50

Hostům se přesilovka absolutně nepovedla, po hře vysokou holí se navíc vhazuje v jejich pásmu.

26:19

Kousek za modrou čárou vypálil liberecký Špaček, Trvaj vykopl puk betonem.

26:39

Vyloučen hráč Tomáš Malec (Kometa), 2 min. za Podražení
Faul si povedenou akcí vynutil Klimenta, který se protlačil před bránu a v pádu ještě stihl bekhendem ohrozit Trvaje.

27:29

Jaroslav Kudrna (Liberec) vstřelil branku (11. gól v sezóně), asistence Petr Nedvěd. Stav zápasu Kometa - Liberec 2:2
Liberec využitou přesilovkou vyrovnává. Dvě rány Nedvěda dokázal Trvaj vyrazit, na následnou dorážku Kudrny do odkryté brány už ale nedosáhl.

27:29

Vyloučen hráč Leoš Čermák (Kometa), 2 min. za Sekání
Navíc domácí opět budou hrát v oslabení.

28:46

Bílí Tygři propásli solidní příležitost, když Trončinský místo střely přihrával Nedvědovi, který však na puk nedosáhl a betonem tak zasáhl Trvaj.

29:40

Brňané v pěti okamžitě zahrozili, když se z křídla cpal před branku Erat, Vošvrda dokázal udržet puk mezi betony.

30:56

Vyloučen hráč Dalibor Bortňák (Liberec), 2 min. za Nedovolené bránění
Z tlaku Liberce vzniklo přečíslení domácích, při kterém Bortňák nedovoleně zastavil Němce, který tak nedosáhl na přihrávku před odkrytou bránu.

31:18

Slušný pokus domácího Hrušky jen o kousek minul vzdálenější libereckou tyč.

32:08

Kováčikovu střelu od modré odvrátil Vošvrda hokejkou.

32:45

Po další Kováčikově ráně se odrazil puk ke Koreisovi, ten ovšem hradbu těl před sebou neprostřelil.

32:56

Liberec je v pěti, při brněnské přesilovce se ale hosté zapotili.

33:24

Ke střele se prosadil hostující Nedvěd, Trvaj hrudí vyrazil.

33:30

Vyloučen hráč Tomáš Svoboda T. (Kometa), 2 min. za Nedovolené bránění

35:00

Kometa se úspěšně brání, diváky navíc rozvášnil tvrdý hit na hostující hvězdu Petra Nedvěda.

35:27

Před brněnskou branku si sjel Roth, vysokou přihrávku ale netrefil pořádně a puk jenom tečoval vedle.

36:38

Na ledě to čím dál víc jiskří, hráči se při každé příležitosti ohánějí a nevraživě na sebe hledí.

36:48

Vyloučen hráč Lukáš Derner (Liberec), 2 min. za Nedovolené bránění

37:48

Miroslav Holec (Kometa) vstřelil branku (14. gól v sezóně), asistence Tomáš Žižka a Roman Erat. Stav zápasu Kometa - Liberec 3:2
Kometa po druhé využité přesilovce opět vede. Vošvrda neudržel Žižkovu střelu od modré, Holec pohotově plácl do puku a ten od horní tyčky skočil za čáru.

39:14

Brněnský Němec si v libereckém pásmu pohrál s několika soupeři a předložil puk Koreisovi, do jeho bekhendu ale stihl vložit hokejku jeden z bránících hráčů.

39:45

Brňané vytvořili ideální palebnou pozici pro Petrovického, ten z kruhu mířil nahoru, ale Vošvrda byl dobře postavený.

40:00

I druhá třetina nabídla rušný hokej, tentokrát se dramatické situace odehrávaly na obou stranách. Liberec byl na střely aktivnější 11:7 a povedlo se mu dotáhnout dvougólové manko, Kometa však díky přesilovce opět odskočila do vedení.

40:51

Vantuch vyslal před brněnskou branku střílenou přihrávku, Trvaj zasáhl betonem.

41:28

Vyloučen hráč Michal Bárta (Liberec), 2 min. za Krosček

42:02

Žižkovo nahození minulo Vošvrdovu bránu.

42:25

Brněnskou snahu zastavila přihrávka rukou.

43:04

Tahle přesilovka se Kometě vůbec nedaří, Petrovický ve snaze o nahození poslal puk na libereckou střídačku.

43:28

V úplném závěru přesilovky prověřil Vošvrdu Čermák, liberecký brankář včas sklapl betony.

44:05

Vyloučen hráč Jan Výtisk (Liberec), 2 min. za Nedovolené bránění
Další prohřešek hostů, tentokrát Výtisk hasil nebezpečnou situaci před vlastní bránou.

44:43

Zdálo se, že rozhodčí potrestají špatné liberecké střídání, nakonec si ale verdikt rozmysleli. Svým písknutím ovšem zároveň sebrali domácím šanci při přečíslení tři na jednoho.

45:38

Další pískot v hledišti, za libereckou brankou zůstal ležet brněnský útočník Holec a při odchodu z ledu potřeboval podporu.

46:00

Utkání sleduje 6705 diváků.

46:05

Bílí Tygři jsou v pěti.

47:48

Před brněnskou branku se proháčkoval Urban a nakonec dokázal i vystřelit, Trvaj betonem puk zastavil a následně spolu s Urbanem skončil za brankovou čárou.

49:27

Hostující Nedvěd si vyčítá, že si před brněnskou brankou špatně zpracoval puk, jinak mohl zakončovat ze slušné pozice.

50:58

Trvaj vyrazil liberecké nahození až za mantinel.

51:41

Jaroslav Kudrna (Liberec) vstřelil branku (12. gól v sezóně), asistence Marek Trončinský a Petr Nedvěd. Stav zápasu Kometa - Liberec 3:3
Kudrna završuje hattrick a je opět vyrovnáno. Hlavní podíl na gólu má ale Trončinský, který oklamal brněnskou obranu a následně předložil puk Kudrnovi, který jej jen zametl do odkryté poloviny branky.

52:51

Brňanům se v posledních minutách nedaří pořádně rozehrát, teď se navíc neshodli rozhodčí a odpískali jim neprávem zakázané uvolnění. Vhazuje se ve středovém kruhu.

55:00

Hokejistům obou týmů se na hokejky vkrádá nervozita a nedaří se jim pořádně přihrát.

55:31

Brněnské publikum ukazuje svoji nesportovní tvář, když hromadně bučí na libereckého Nedvěda a navíc oslavuje, když na ledě zůstal ležet Urban.

56:42

Zřejmě se schyluje k prodloužení, ve hře obou týmů převládá opatrnost.

57:40

Tomáš Urban T. (Liberec) vstřelil branku (4. gól v sezóně). Stav zápasu Kometa - Liberec 3:4
Tak přece jen padl gól. Brňané ztratili puk, Urban se od levého mantinelu protlačil až před Trvaje a nadvakrát ho dokázal překonat.

59:38

Kometa si vzala oddechový čas, o vyrovnání se pokusí bez brankáře.

59:50

Hosté vyhazují.

60:00

V poslední třetině sice byla Kometa na střely aktivnější 8:5, přesto Liberec otočil skóre.

1. března 2024 17:30Liberec-Kometa 4:6
21. ledna 2024 17:00Kometa-Liberec 4:1
3. prosince 2023 15:00Liberec-Kometa 1:6
20. října 2023 18:00Kometa-Liberec 5:2
29. ledna 2023 17:00Kometa-Liberec 3:0
22. prosince 2022 18:00Liberec-Kometa 2:1
22. listopadu 2022 18:00Kometa-Liberec 0:5
25. září 2022 16:00Liberec-Kometa 2:3N