Drobná strkanice mezi Kadlecem a Balaštíkem, rozhodčí jsou v klidu.

1:20

Po tlaku Čajánkovy lajny střílel Honejsek z úhlu do Kopřivy.

3:48

Zlín začal s chutí a má převahu. Největší šanci zatím promarnil Leška, který zůstal volný před ležícím Kopřivou, ale ani nezakončil. Kopřiva vypíchl Leškovi puk hokejkou.

ZlínZlín

Horčička

Rozhodčí: Husička (CZE), Polák (CZE) - Gebauer (CZE), Lederer (CZE)
Počet diváků: 4 870

6:14

Od modré střílel Melenovský, Kopřiva vyrazil.

7:11

Dokonce ze středního pásma střílel Köhler, Kopřiva betonem vyrazil.

7:25

První slušná akce Slavie. Při akci tři na jednoho zakončoval z mezikruží Žejdl, do jeho rány včas padl Tesařík a bruslí srazil puk do ochranné sítě.

9:13

Růžička si po levé straně nabruslil do pásma a z kruhu vystřelil, puk ale přeletěl branku.

11:05

Kalla vyjel zpoza branky a marně zkoušel najít škvírku mezi Horčičkou a tyčkou.

11:55

Po Hamrlíkově střele od modré dorážel Čech, ovšem jeho slabá střela neměla moc šancí na úspěch.

12:36

Obránce Zámorský si najel až před Horčičku, ale dostal se příliš blízko, aby puk zvedl pod víko.

13:22

Z otočky střílel Köhler, Kopřiva byl pozorný.

13:22

Vyloučen hráč Jiří Kučný (Slavia), 2 min. za Hrubost

15:22

Slavia se v pohodě ubránila, Zlínu se přesilovka nepovedla.

16:55

Balaštík uvolnil na modré Hamrlíka, jeho střelu srazila obrana.

17:21

Při akci dva na jednoho Hamrlík dobře vykryl prostor, takže s pukem jedoucí Pospíšil musel vystřelil. Pálil nepřesně.

18:04

Mezi kruhy zůstal volný Čajánek, ránu z první kryl Kopřiva.

18:37

Vyloučen hráč Petr Kadlec (Slavia), 2 min. za Držení hole

19:31

Kopřiva na Hamrlíkovu střelu od modré neviděl, přesto vyrazil.

20:00

Zásahy brankářů: Horčička 7 - Kopřiva 14

20:00

První třetina nabídla vynikající hokej hrané v tempu. Vůbec nejde poznat, že sezona teprve začíná. Zlín byl mnohem aktivnější, Slavia spoléhala hlavně na brejky.

20:14

Vyloučen hráč Ondřej Veselý (Zlín), 2 min. za Podražení

20:37

Kadlec je na ledě, začala přesilovka Slavie.

21:07

Micka střílel z levého kruhu do Horčičky.

22:14

Veselý je na ledě, ani Slavia přesilovku nevyužila. Předvedla dvě pěkné kombinace, ale Horčičku výrazněji neprověřila.

24:01

Obrovský nápor Slavie, domácí podržel Horčička. Nejprve vyrazil pokus Žejdly, který si najel před něj, pak si poradil i s tvrdou ránou Kempného od modré.

25:16

Vyloučen hráč Jiří Kučný (Slavia), 2 min. za Nedovolené bránění

26:01

Petr Čajánek (Zlín) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Radim Tesařík a Petr Holík. Stav zápasu Zlín - Slavia 1:0
Od modré pálil Tesařík. Kopřiva vyrazil puk do výšky. Nejdříve u něj byl Čajánek, který ho pohotově dorazil. Hosté se zlobili, že šlo o vysokou hůl, ale rozhodčí nepochyboval ani vteřinu.

26:01

Vyloučen hráč Miroslav Kopřiva (Slavia), OT 10 min. za Nesportovní chování
Hostující brankář Kopřiva protestoval proti gólu tak vehementně, že vyfasoval osobní trest.

26:26

Vyloučen hráč Petr Kuboš (Slavia), 2 min. za Držení protihráče

28:26

Slavia je v pěti. Domácí kombinovali, ale Kopřivu neohrozili.

29:54

Vyloučen hráč Marek Tomica (Slavia), 2 min. za Nedovolené bránění
Úplně zbytečný faul ve středním pásmu.

30:35

Linhart místo střely od modré uvolňoval Köhlera, na poslední chvíli srazil puk Kolařík.

30:48

V oslabení zahrozil Stránský, střelu z pravého kruhu vyrazil Horčička.

33:03

Slavia oslabení zvládla díky aktivní hře. Už za stavu pět na pět vyjel zpoza branky Melenovský a zkoušel nacpat puk za Kopřivu, který odolal.

33:27

Holík z rohu uvolnil Okála, který zakončil těsně vedle.

35:22

Zcela volný byl na levém kruhu Hertl, Horčička jeho ránu zlikvidoval až nadvakrát.

38:39

Dlouhou pasáž bez přerušení ukončila Stránského střela z pravé strany, kterou Horčička podržel.

39:54

V samém závěru třetiny po pěkném uvolnění zahrozil Kalla. S jeho střelou z první měl Horčička spoustu práce.

40:00

Zásahy brankářů ve 2. třetině: Horčička 10 - Kopřiva 10

40:00

Druhá třetina si udržela tempo z první části. Domácí měli spoustu přesilovek a jednu z nich využili.

40:39

Žejdl si najel před branku na křížnou přihrávku, ale Horčička se včas přesunul a puk vyrazil.

42:29

Kubiš objel branku a možná procpal puk skrz Kopřivovy betony. Rozhodčí se radí s kolegou u videa.

42:29

Puk v brance neskončil. Skore se nemění, vhazuje se před Kopřivou.

43:29

Kadlec střílel z mezikruží nad.

44:16

Dvakrát střílel od modré Zámorský, Kopřiva dvakrát vyrazil.

45:15

Pospíšil zůstal zcela volný před Horčičkou, ale nepropálil ho. Puk mu sice propadl, ale zůstal před čárou. Na domácího brankáře pak popadali další hráči a rozhodčí přerušili hru.

45:15

Vyloučen hráč Petr Kadlec (Slavia), OT 10 min. za Nesportovní chování

45:15

Vyloučen hráč Petr Kadlec (Slavia), OT 20 min. za Nesportovní chování
Kadlec protestoval proti předchozí situaci tak vehementně, že dostal desítku a vzápětí i trest do konce utkání.

45:59

Petr Jelínek (Slavia) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Tomáš Micka a Michal Poletín. Stav zápasu Zlín - Slavia 1:1
Slavia byla v posledních minutách mnohem aktivnější a zaslouženě skórovala. Z levého kruhu přesně střílel Jelínek.

46:34

Čajánek se uvolnil u modré a vystřelil, Kopřiva chytil.

48:09

Slavia neuvěřitelně ožila a měla další šanci. Pospíšil zblízka pálil do Horčičky.

49:56

Zpoza beka střílel Hertl, Horčička vyrazil.

51:33

Při akci dva na jednoho zakončoval Leška sám, Kopřiva vyrazil. Vzápětí hrozili hosté, Růžička při podobném přečíslení trefil tyčku.

54:21

Do brejku se řítil Köhler. Najížděl ovšem ze strany, takže volil střelu, kterou Kopřiva chytil.

55:55

Bedřich Köhler (Zlín) vstřelil branku (1. gól v sezóně). Stav zápasu Zlín - Slavia 2:1
Hodně šťastné vedení Zlína. Puk se nějak odrazil ke Köhlerovi, který ho z otočky napálil a zaskočil tím Kopřivu.