0:19

Vyloučen hráč František Ptáček (Č. Budějovice), 2 min. za Podražení

2:19

Přesilvoka hostů byla téměř bez přerušení. Ptáček už je zpátky. Kantor musel dvakrát zasahovat.

3:47

Zaťovič mířil do horního rohu a měl na střelu čas. Kantor zakročil vyrážečkou.

Rozhodčí: Šindler (CZE), Hribik (CZE) - Barvíř (CZE), Blümel (CZE)
Počet diváků: 4 112

5:29

I Mensator si sáhl na puk. Kryl střelu od modré do lapačky.

6:14

Tři na jednoho. Domácí byli v útočném pásmu v přečíslení, ale Šimánek se rozhodl pro zpětnou přihrávku, kterou jeho spoluhráč nezachytil. Puk vyletěl do středního pásma.

8:00

Vyloučen hráč Jiří Doležal (K. Vary), 2 min. za Vysoká hůl
Zasáhl Červeného v obranném pásmu domácích. Červený se špatně zvedal, byl otřesený.

9:59

Rastislav Dej (Č. Budějovice) vstřelil branku (3. gól v sezóně), asistence René Vydarený a Ladislav Kohn. Stav zápasu Č. Budějovice - K. Vary 1:0
Byla to přesná kombinace. Střelec byl v ostrém úhlu na vrcholu kruhu, ale Mensatora dostal prudkou ranou nad ledem. Hodně dobře situaci zvládl také Vydarený, který zachytil vyhazovaný puk a atakovaný přesně přihrál Kohnovi.

12:20

Kumstát a spol. zatlačili domácí před Kantora, ale znovu uspěl mladík v brance Mountfieldu.

13:14

Vyloučen hráč David Nosek D. (K. Vary), 2 min. za Podražení
Podrazil Ptáčka na své modré. Bek domácích se hnal na zteč, byl na hrotu. Předtím si další dva tři zákroky připsal Kantor. Zatím odolává.

15:12

Domácí asi dali regulérní gól, ale sudí jde žádat o záznam hry. Střelec sklepl puk z metru. Nad rameny nejspíš hůl neměl.

15:12

Jiří Šimánek (Č. Budějovice) vstřelil branku (9. gól v sezóně), asistence Peter Frühauf a Tomáš Knotek. Stav zápasu Č. Budějovice - K. Vary 2:0
Gól platí. Netrvalo to dlouho, když videorozhodčí potvrdil, že střela byla v pořádku. Šimánek je na podobné kousky mistrem.

15:43

Vyloučen hráč Ladislav Kohn (Č. Budějovice), 2 min. za Podražení
Podrazil soupeře v pásmu před Mensatorem.

16:55

Vyloučen hráč Aleš Kotalík (Č. Budějovice), 2 min. za Krosček
Dělal pořádek před Kantorem, kde byla rázem hromada hráčů. Pro hosty je to 48 vteřin 5 na 3.

17:43

Kohn už je zpátky. Hosté si sami vyhodili puk a museli pro něj k Mensatorovi.

18:55

Kotalík se také vrátil.

19:41

Střelu Látala Kantor chytil do lapačky, i když šla mimo tyče.

20:00

Zásahy brankářů: Kantor 10, Mensator 7. Domácím třetina vyšla. Do vedení šli gólem Deje vteřinu před koncem přesilovky. Dej se hostům moc nezavděčil. Ještě minulou sezonu za ně hrál.

20:54

Vyloučen hráč Andrew MacDonald (K. Vary), 2 min. za Podražení
Domácí se rozjeli k prvnímu útoku druhé třetiny a hned mají přesilovku. McDonald podrazil Kohna, který se kolem něj protáhl.

22:25

Střely Knotka i Ptáčka Mensator zneškodnil.

22:54

Pět na pět. Další šance domácí neměli.

23:20

Vyloučen hráč Martin Gründling (K. Vary), 2 min. za Držení hole
A ještě protestoval. Přišla i desítka za nesportovní chování.

23:20

Vyloučen hráč Martin Gründling (K. Vary), OT 10 min. za Nesportovní chování

25:20

Pět na pět. Diváci si libovali, i když domácí neudrželi pásmo. Líbí se jim stav na kostce nad ledem.

26:05

Pohl a Doležal byli před Kantorem. FDruhý uvedený ho v závěru šance neprostřelil. Puk se kutálel do rohu.

27:11

Skuhravého trojka znovu zatlačila domácí, ale skončilo to vhazováním po levici Kantora.

28:11

Zakázané uvolnění hostů. Snažili se o rychlou akci, ale puk jim utekl.

28:47

Šimánek z ničeho nic natáhl od mantinelu a Mensator měl co dělat, aby puk nepustil na 3:0.

31:04

Jiří Šimánek (Č. Budějovice) vstřelil branku (10. gól v sezóně), asistence Tomáš Rousek. Stav zápasu Č. Budějovice - K. Vary 3:0
Gól z ničeho. Hráči už se chystali střídat, když Rousek dostal puk a nahodil ho před branku, kde byl osamocený Šimánek. Tomu to sype. Pátý gól ve dvou zápasech po sobě.

33:30

Hala je ze hry domácích nadšená. Tleská se a kotel skanduje, že Budějce jedou.

34:19

Hosté hrají nešťastný zápas. Nevychází jim nic.

34:47

Vyloučen hráč René Vydarený (Č. Budějovice), 2 min. za Nedovolené bránění
Trefil soupeře, kterému uletěla hokejka. Vydarený však ruce nahoře neměl a verdikt se divákům nezdál.

36:08

Hosté se vystravili do ofsajdu.

36:47

Puk létal kolem branky Kantora. Už se hraje v plném počtu.

37:05

Vachovec zasouval puk u tyčky Kantora. Nedal.

38:50

Další marný pokus Kumstáta. Ani se nedostal ke střele a nahrávku Nosek nezachytil.

39:44

Skuhravý přejel modrou a střílel. Kantor puk utlumil.

40:00

Zásahy brankářů - Kantor 10, Mansator 15, celkem 20:22.

40:40

Trest týmu (Č. Budějovice), 2 min. za Příliš mnoho hráčů na ledě

40:49

Petr Kumstát (K. Vary) vstřelil branku (5. gól v sezóně), asistence Lukáš Pech a David Nosek D. . Stav zápasu Č. Budějovice - K. Vary 3:1
To byla rychlost. Hosté rozehráli a po kombinaci konečně prostřelili Kantora. Zápas ještě není rozhodnutý.

41:25

Skuhravý také sklepával puk před Kantorem, ale v houšti hráčů se mu to nepovedlo.

42:16

Kotalík ujel po levé straně a z kruhu zkoušel střelu po ledě. Mensator tam dal beton včas.

44:04

Dej dostal hned za modrou přihrávku z křídla na střed a puk z voleje napálil, ale branku minul.

44:44

Kotalík přejel modou a prudce střílel. Mensator povyjel a srazil puk špičkou brusle.

45:05

Suja byl sám v útočném pásmu, tak zkusil, jestli by si hosté nedali gól sami. Zpoza branky poslal puk do jejich klubka čtyř, ale odraz nevyšel.

46:47

Dej byl znovu mezi kruhy. Střílel po ledě do bočního oblouku branky. Vzápětí se strhla potyčka.

47:18

Vyloučen hráč Michal Gulaši (K. Vary), 2 min. za Hrubost

47:18

Vyloučen hráč Ladislav Kohn (Č. Budějovice), 2 min. za Hrubost
Hráči se utkali v obranném pásmu hostů u mantinelu po levici Mensatora.

48:44

František Skladaný (K. Vary) vstřelil branku (3. gól v sezóně), asistence David Nosek D. a Michal Vachovec. Stav zápasu Č. Budějovice - K. Vary 3:2
A je z toho drama. Hosté si při nájezdu přesně přihráli a Skladaný puk zasunul do branky.

49:18

Pět na pět.

49:35

Kotalík objel branku a střílel po ledě. Mensator položil hůl na led a dopadl dobře.

50:15

Mela obou pětek. Jeden z hráčů hostů přejel modou a byl ofsajd. Následující střela byla zbytečná a domácí si to chtěli vyřídit.

50:31

Michal Vachovec (K. Vary) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Michal Gulaši a Andrew MacDonald. Stav zápasu Č. Budějovice - K. Vary 3:3
Další rychlá kombinace zakončená přesnou střelou do poodkryté branky. Domácí si vzali time.

51:35

Teď se do boje pustili domácí. Zrychlili hru. Akci zakončil Vráblík ze stejného místa, odkud dal gól na 1:0 Dej. Mensator měl tentokrát betony u sebe.

51:59

Hlasatel oznámil, že v hale je 4 112 diváků. Domácí znovu reagovali na pokus hostů. Jeden z hráčů projel kolem Kantora a vrazil do něj. Drobné provokace Karlovarských ve třetí třetině fungují.

54:05

Šimánek namazal Dejovi, ale jeho střela Mensatora nezaskočila. Pak ještě Kotalík u branky sklepával puk. Trefil se, gól z toho nebyl.

55:21

Ve třetí části se přece jen častěji hraje před Kantorem. I po vyrovnávacím gólu.

56:13

Šimánek a spol. zaútočili. Hosté zahráli zakázané uvolnění.

57:06

Kantor má puk v lapačce a sudí přerušují hru.

57:10

Střelu Gulašiho nejspíš Kantor neviděl, ale beton něl na ledě usazený dobře. Tam puk skončil.

59:30

Rudolf Červený (Č. Budějovice) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Rastislav Dej a Andrew Ference. Stav zápasu Č. Budějovice - K. Vary 4:3
Už se zdálo, že se bude určitě prodlužovat, ale teď je prodloužení ve hvězdách. Červený se trefil zblízka do horního rohu. Byl to mazácký gól.

59:59

Aleš Kotalík (Č. Budějovice) vstřelil branku (3. gól v sezóně), asistence Ladislav Kohn. Stav zápasu Č. Budějovice - K. Vary 5:3
Kotalík se konečně trefil a neskrýval radost.

60:00

Zásahy ve třetí třetině: Kantor 7, Mensator 12, celkem 27:34. Přece jen se radovali domácí, i když hosté dokázali třemi góly srovnat za pár minut. Hrdinou se pro všechny stal Červený, ale nebýt gólů a aktivity Šimánka či práce Deje i Kotalíka, asi by dnes domácí neslavili. Pěkný večer.

9. března 2024 16:30K. Vary-Č. Budějovice 1:3
7. března 2024 17:00Č. Budějovice-K. Vary 5:4P
6. března 2024 17:30Č. Budějovice-K. Vary 4:2
25. února 2024 15:30K. Vary-Č. Budějovice 0:3
14. ledna 2024 17:00Č. Budějovice-K. Vary 3:0
22. listopadu 2023 17:30K. Vary-Č. Budějovice 4:2
13. října 2023 17:30Č. Budějovice-K. Vary 2:3N
26. února 2023 16:20K. Vary-Č. Budějovice 5:1