0:13

Beznadějně vyprodaná hala, což v Třinci od extraligového finále 2011 nebylo, žene Oceláře do útoku.

1:00

Oba první útoky, Plekancův a Bonkův, na úvod zápasu vydržely na ledě celou minutu.

2:40

První nebezpečnější střelu vyslal na Hamerlíka kladenský Lukáč, ale třinecký gólman puk s přehledem poslal zpátky do hry.

Rozhodčí: Husička (CZE), Blecha (CZE) - Bryška (CZE), Novák (CZE)
Počet diváků: 5 200

3:10

Sudí signalizuje vyloučení Hrabala, ale Kladno hraje v šesti.

3:47

Jaromír Jágr (Kladno) vstřelil branku (11. gól v sezóně), asistence Marek Židlický. Stav zápasu Třinec - Kladno 0:1
Jágr se v Třinci hned uvedl. Při signalizovaném vyloučení si od vlastní modré najel do útočné třetiny a švihem prostřelil Hamerlíka. Vylučovat tak rozhodčí nebudou.

4:46

Třinečtí zvýšili tempo, obsadili útočnou třetinu.

5:01

Varaďa vystřelil zpoza obránce, ale Chábera skákající puk chytil.

6:33

Zíbova střela od modré proletěla před Cháberu a vzápětí střílel Růžička. Kladenský brankář ale odolává.

8:10

Kladenští se z třineckého náporu vymanili a znovu se pouštějí do útočení.

9:38

Květoň si najel před branku, ale pálil vedle levé tyče.

10:30

Růžička posunul puk na Zíba, který pořádnou dělovkou trefil Cháberu.

10:42

Sudí signalizovali vyloučení. Přerušili hru a kladenský David Růžička vrazil do třineckého Martina Růžičky. A strhla se mela, do níž se zapojili i další hráči.

11:32

Martin Růžička (Třinec) vstřelil branku (22. gól v sezóně), asistence Jan Peterek a Lukáš Galvas. Stav zápasu Třinec - Kladno 1:1
Parádní pohotovost ukázal třinecký Růžička, když po přihrávce Peterka zvedl puk za záda Chábery.

12:43

Vyloučen hráč Vladimír Kameš (Kladno), 2 min. za Podražení
Třinečtí hrají první přesilovku.

14:43

Třinečtí většinu ze dvou minut svírali hosty před jejich brankou, ale Cháberu neprostřelili.

14:59

K odraženému puku se dostal dmácí Růžička, ale trefil Cháberu.

16:28

Galvas nahazoval puk před branku a Martin Růžička ho tečoval, leč Chábera opět odolal.

16:57

David Květoň (Třinec) vstřelil branku (6. gól v sezóně). Stav zápasu Třinec - Kladno 2:1
Kladenský Kameš podklouzl a ztratil puk. Ten vzal Květoň, najel si mezi kruhy a švihem nádnerně trefil pravý horní roh kladenské banky.

17:20

Vyloučen hráč Daniel Rákos (Třinec), 2 min. za Podražení
Kladno má šanci vymanit se z třineckého náporu.

19:20

Třinečtí se ubránili, navíc předvedli pěknou akci, když Zagrapan vysunul Varaďu, ten se i přes háček prodral mezi dvěma obránci, ale nestačil už přesně zakončit.

20:12

Třinečtí pokračují v tlaku první třetiny.

20:40

První kladenský útok se rozjel dopředu a Plekancova rána těsně nad ledem prosvištěla vedle levé tyče Hamerlíkovy branky.

21:39

David Růžička nejprve vystřelil vedle branky, ale najel si na odražený puk, znovu pálil, ale Hamerlík puk vyrazil pravým betonem.

22:58

Vyloučen hráč David Kuchejda (Kladno), 2 min. za Vysoká hůl
Třinečtí mají výhodu druhé přesilovky.

24:58

Kladenští se ubránili bez problémů.

26:05

Obě mužstva se nyní předhánějí v útočných výpadech.

27:12

Ocelářům se nedaří dostat přes modrou čáru.

28:44

David Květoň (Třinec) vstřelil branku (7. gól v sezóně), asistence Jiří Polanský a Rostislav Klesla. Stav zápasu Třinec - Kladno 3:1
To byla paráda! Květoň si najel mezi kruhy, vystřelil a puk se od pravé tyče odrazil do branky.

29:59

Třinečtí dál prohánějí kladenskou obranu.

31:35

Hrabalovu ránu zpoza obránce Chábera chytil.

32:40

Kuchejda vystřelil z levého kruhu, mířil mezi Hamerlíkovy betony, ale brankář Třince byl pozorný.

34:10

Václav Varaďa (Třinec) vstřelil branku (5. gól v sezóně), asistence Martin Růžička a Lukáš Zíb. Stav zápasu Třinec - Kladno 4:1
Varaďa napřáhl od levého mantinelu zpoza kruhu a propálil Cháberu.

35:37

Po střele Orsavy se hráči lehce žďuchali před kladenskou brankou, ale rozhodčí vylučovat nebudou.

36:30

Oboustranně útočný hokej pokračuje. Hlavu třinecké obraně zamotal Plekanec, ale netrefil branku.

37:50

Kladno zvyšuje tempo.

28:30

Tlustý jel zleva sám na Hamerlíka, střílel mezi jeho betony, ale neuspěl.

40:10

Kladno má dvacet minut na to, aby dohnalo ztrátu z předchozích dvou třetin.

41:15

Vyloučen hráč David Růžička (Kladno), 2 min. za Podražení
Peterek se hnal dopředu a kladenský Růžička ho podrazil. Domácí mají další přesilovku.

43:15

Kladno se ubránilo, když domácí stačili vystřelit pouze jednou.

44:21

Peterek udržel puk v útočné třetině a Ovčačíkova střela od modré skončila v Cháberově lapačce.

45:39

Michal Dragoun (Kladno) vstřelil branku (3. gól v sezóně), asistence Jiří Kuchler a Ivan Majeský. Stav zápasu Třinec - Kladno 4:2
Kladenští obléhali domácí branku a puk za Hamerlíka se podařilo protlačit Dragounovi

46:06

Nápor hostu pokračuje. Po Bickově střele puk chytil Hamerlík.

46:46

Po Rákosově dorážce propadl puk za Cháberu, kutálel se po čáře. Sudí se šel poradit s videorozhodčím.

46:46

Sudí roztáhl ruce. Gól není.

47:20

Z utkání je znovu drama. Dragoun poslal odražený puk pohotově střelou pod horní tyčku do sítě.