Vítejte při sledování online přenosu zápasu 34. kola hokejové extraligy z pardubické ČEZ Areny, kde se dnes představí mužstvo Litvínova!

Domácí Pardubice prohrály čtyřikrát v řadě, jsou v tabulce až jedenácté a proslýchá se, že by u týmu mohl skončit trenér Trličík. Naproti tomu Litvínov poslední dva duely vyhrál a je šestý.

Někteří nespokojení fanoušci chystají na dnešní zápas protest proti špatným výsledkům mistrovského týmu; v páté minutě se chtějí opustit svá místa a vrátit se až za deset minut.

Rozhodčí: Polák (CZE), Šír (CZE) - Gebauer (CZE), Lederer (CZE)
Počet diváků: 9 127

0:20

Martin Bartek (Pardubice) vstřelil branku (14. gól v sezóně), asistence Radovan Somík. Stav zápasu Pardubice - Litvínov 1:0
Tak úvod Pardubicím vyšel ještě lépe než minule ve Varech, kde skórovali ve 3. minutě.

2:09

Hosté vstřebali úvodní šok a donutili Salfického v pardubické brance, aby podržel puk.

2:59

Domácí Nosek vystřelil švihem přes obránce, Franěk kryje.

4:32

Zadák Vašíček najel s pukem na holi až do Fraňka, ale nepřekonal jej.

5:00

Část fanoušků zmizela z kotle.

5:44

Vyloučen hráč Jiří Cetkovský (Pardubice), 2 min. za Podražení

6:44

První minutu litvínovské přesilovky Pardubice přežily bez větších problémů.

7:44

Pardubice v pěti. Na jižní tribuně nakonec zůstala odhadem polovina původního osazenstva.

8:45

Salfický musel řešit ošemetný moment, když před ním nahrávaný puk po neúmyslné teči změnil směr. Zasáhl "příložníkem".

9:40

Po neodpískaném zákroku v obranné třetině Litvínova šli hosté dva na dva, Hanzl si kličkou pod nohy vychutnal Píšu, ale na přesnější zakončení už neměl dost místa.

11:00

Jiří Vašíček (Pardubice) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Lukáš Nahodil a Jiří Cetkovský. Stav zápasu Pardubice - Litvínov 2:0
Nahodila pustila obrana soupeře z rohu i s kotoučem, zkusil bekhendem zakončit nahoru, ale Franěk jeho pokus vyrazil. Puk dojel Vašíček a skóruje.

12:13

Vyloučen hráč Karel Kubát (Litvínov), 2 min. za Podražení

13:11

K tečím střel od modré se dostali domácí Kousal a po něm Kočí, gól z toho ale nebyl.

14:40

Icing Pardubic.

15:21

Jan Semorád (Pardubice) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Marek Drtina a Jiří Cetkovský. Stav zápasu Pardubice - Litvínov 3:0
Drtina vystřelil od modré, Franěk vyrazil jen před sebe. Semorád se zmocnil puku, udělal dva kroky doprava a dává do prázdné brány. Litvínov střídá gólmany, do hry jde Francouz.

16:01

Hostující Pšurný otestoval Salfického tahem z levého křídla.

17:01

Litvínovský obránce Kubát pálil kousek za modrou čarou příklepem, Salfický touš ukryl do výstroje.

18:55

Vyloučen hráč Jiří Vašíček (Pardubice), 2 min. za Zdržování hry
Vašíček sevřel puk na delší chvíli, než se rozhodčím líbilo, a jde pykat na trestnou lavici.

20:00

Hosté promrhali čas ke střele, když míchali kotoučem na modré čáře. Zásahy brankářů: Franěk 8, Francouz 1 - Salfický 10.

22:27

Rána Pšurného byla tečovaná a skončila v ochranné síti nad Salfického brankou.

22:55

První útok hostí Majdan-Hübl-Lukeš dostal Pardubické do úzkých, Salfický v ošemetné situaci nakonec udržel puk před brankovou čarou.

24:12

Icing, tentokrát Litvínova. Sledujeme trochu nudnější pasáž zápasu.

24:35

Vyloučen hráč Vojtěch Kubinčák (Litvínov), 2 min. za Sekání

25:47

Přesilovka Pardubic zatím nestojí za nic. Při zakládání jednoho útoku se dostaly do ofsajdu.

26:35

Litvínov je v pěti - Francouz neměl dohromady žádnou práci.

28:09

Domácí útočníci nezpracovali puk před Francouzem v rodící se šanci, chvíli poté další nepřesnost a zakázané uvolnění.

29:59

V krátké chvíli už asi třetí icing. Hráči bruslí, ale brankáře k zákrokům moc nenutí.

30:20

Kousal střílel na Francouze zleva bekhendem, ale litvínovský gólman v pohodě vyráží.

31:19

Domácí Starý pálil zleva, Francouz pozorný.

32:04

Za nechtěný faul na Ručinského.

32:45

Dvojitá střela hostujícího Smolky, Salfický se štěstím kryje.

34:04

Domácí tým je kompletní.

34:27

Píšovo nahození se snažili útočníci Pardubic před Francouzem tečovat, ale neuspěli.

36:06

Vyloučen hráč Vladimír Baláž (Litvínov), 2 min. za Hrubost
Po závaru před Francouzem (ohrozil ho hlavně dorážející Buchtele) jde ven Baláž.

37:55

Vyloučen hráč Vojtěch Kubinčák (Litvínov), 2 min. za Vysoká hůl
5 na 3.

38:06

A už jen 5 na 4.

39:55

Opět přesilovka bez větších příležitostí, hosté v pěti.

40:00

Domácí stále vedou o tři góly. Zásahy brankářů: Francouz 9, Salfický 11.

40:18

Nesmělý pokus Slováka Barteka z pravého kruhu.

41:49

Vyloučen hráč Robert Kousal (Pardubice), 2 min. za Sekání
Kousal se dral do šance, místo gólu ale odjíždí na trestnou lavici za faul, kterého se dle mínění sudích dopustil předtím.

42:42

Hosté jsou vykázáni ze třetiny, Majdan totiž operoval v Salfického brnakovišti.

43:38

Viktor Hübl (Litvínov) vstřelil branku (11. gól v sezóně), asistence František Lukeš a Juraj Majdan. Stav zápasu Pardubice - Litvínov 3:1
Lukeš dojel puk po vlastní střele a přesnou nahrávkou napříč nachází Hübla, který míří do odkryté branky.

45:25

Litvínovu vlil gól krev do žil, snaží se dál tlačit.

46:05

Zakázané uvolnění Litvínova.

47:00

Střelu Stříteského od modré sráží Salfický do rohu.

47:35

Icing domácích.

49:00

Domácí se nikam neženou a hlídají si případné litvínovské výpady. Bartek dokonce před chvílí raději zahrál puk do rohu, než aby se cpal do střelby.

50:23

Aleš Píša (Pardubice) vstřelil branku (4. gól v sezóně). Stav zápasu Pardubice - Litvínov 4:1
Píša zachytil nepřesnou rozehrávku soupeře a v nájezdu prostřelil Francouze mezi nohama.

51:16

Po střele Starého postavení útočícího hráče v brankovišti - domácí přicházejí o pásmo.

51:30

Utkání sleduje 9127 diváků.

52:05

Buchtele minul v dobré pozici.

52:27

Martin Ručinský (Litvínov) vstřelil branku (7. gól v sezóně), asistence Jakub Černý a Robin Hanzl. Stav zápasu Pardubice - Litvínov 4:2
Ručinský tečoval puk z hrany brankoviště do horního rohu Salfického svatyně.

52:35

Jižní tribuna vyvolává jména trenéra Miloše Říhy a reprezentanta Tomáše Rolinka, kteří jsou dnes na stadionu.

53:47

Střela Lukeše z pravého kruhu prosvištěla Salfickému pod ramenem, ale naštěstí pro domácí mimo branku.

54:50

Domácí Gawryletz se dostal k odraženému puku v zajímavé pozici, Francozze ale nepřekonal.

55:54

56:39

Kousal dostal nahrávku mezi kruhy od Radila, ale v koncovce selhal.

57:42

Po zákroku Salfického timeout Litvínova.

57:57

Puk letěl z obranné třetiny Pardubic do boční konstrukce prázdné litvínovské brány. Hosté zkoušejí powerplay.

59:12

Hosté se snaží dotlačit puk za záda Salfického a jsou hodně nepříjemní, ale třetí gól se jim zatím dát nedaří.

26. ledna 2024 17:30Litvínov-Pardubice 1:3
10. prosince 2023 17:00Pardubice-Litvínov 2:4
27. října 2023 17:30Litvínov-Pardubice 4:1
15. září 2023 18:00Pardubice-Litvínov 5:1
3. března 2023 18:00Pardubice-Litvínov 2:3N
15. ledna 2023 15:30Litvínov-Pardubice 1:2
6. prosince 2022 18:00Pardubice-Litvínov 1:0
18. října 2022 17:30Litvínov-Pardubice 0:1N