Vítáme vás u on-line přenosu mezi litvínovskou Vervou a hosty z Hradce Králové.

Domácí drží na svém ledě výbornou bilanci, když ve třinácti posledních utkání za sebou vybojovali nejméně bod. Udrží si výtečnou formu v domácím prostředí i dnes proti silnému týmu Východočechů?

0:43

Hübl hledal na druhé straně zcela volného obránce Kousalíka, kterému v poslední chvíli selhalo zpracování.

Rousek

Rozhodčí: Wagner (CZE), Horák (CZE) - Kajínek (CZE), Hejl (CZE)
Počet diváků: 4 267

2:00

Vyloučen hráč Michal Trávníček (Litvínov), 2 min. za Napadení
První přesilovka pro hosty. Trávníček zbytečně tvrdě dohrál Květoně a půjde si odpočinout na dvě minuty na trestnou lavici.

2:46

První velká šance zápasu. Mertl nebezpečně pálil z pravého kruhu, ale Francouz si připsal skvělý zákrok lapačkou.

3:08

Další skrumáž před Francouzem. Litvínovská opora si nadvakrát poradila.

3:23

Vyloučen hráč František Ptáček (Hr. Králové), 2 min. za Podražení
Ptáček podrazil unikajícího Chaloupku a oslabuje svůj tým.

4:02

Kousalík pálil od modré čáry vysoko nad branku Kacetla.

4:52

Lukeš se nadvakrát dostal do dobré příležitosti, ale ani po objetí Kacetlovy branky na gólmana hostí nevyzrál.

5:24

Ptáček je zpět na ledě a hosté se hned nastěhovali před litvínovskou branku.

6:12

Václav Skuhravý (Litvínov) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Jakub Černý a Petr Chaloupka. Stav zápasu Litvínov - Hr. Králové 1:0
Černý zavezl puk do pásma a přesnou přihrávkou přenesl hru na skvěle najetého Skuhravého, který střelou do horního rohu branky nedal Kacetlovi šanci.

6:49

Vyloučen hráč František Ptáček (Hr. Králové), 2 min. za Nedovolené bránění
Zkušený obránce opět na trestné lavici.

7:51

Domácím se zatím v přesilové hře příliš nedaří. Východočeši se bez problémů brání.

8:31

Dej vyhazuje až k Francouzovi.

9:37

Gula pálil tvrdě od modré, jeho projektil nakonec letěl jen těsně nad branku hostí.

10:22

Icing Litvínova.

11:03

Obránce Frühauf se šikovně obtočil kolem Francouzovy branky a pohotově pálil. Domácí brankář dobrým vykrytím prostoru jeho pokus zneškodnil.

11:20

Vyloučen hráč Peter Jánský (Litvínov), 2 min. za Faul loktem

11:56

Trávníček vyváží puk až do útočného pásma.

12:12

Rastislav Dej (Hr. Králové) vstřelil branku (9. gól v sezóně), asistence Lukáš Květoň a Josef Marha. Stav zápasu Litvínov - Hr. Králové 1:1
Hosté využívají přesilovou hru. Dej se nejlépe zorientoval v před brankovém prostoru a poslal puk za ležícího Francouze.

13:29

Hosté jsou v posledních minutách aktivnější a nedávají Severočechům příliš prostoru pro kombinaci. Icing litvínovských.

14:13

Francouz raději přikryl puk pod lapačkou před napadajícím Marhou.

14:30

Další vhazování před litvínovským brankářem.

15:15

Pavel Francouz opět v permanenci, tentokrát proti střele Frühaufa od modré.

15:59

Další icing Litvínova. Domácím dělá rozehrávka útočné akce zatím velké problémy.

16:26

Tentokrát zakázané uvolnění na druhé straně. Hra je zatím hodně kouskovaná.

17:34

Hanzl si najel od mantinelu do dobré pozice, ale svůj pokus poslal pouze do připravené lapačky hostujícího brankáře.

18:23

Lukeš teď dobře napadal rozehrávku hostů, zmocnil se puku a ujížděl s Hüblem na jediného obránce hostí. Domácí střelec se nakonec rozhodl pro střelu, kterou ale trefil pouze hbitou lapačku Ondřeje Kacetla.

19:52

Vyloučen hráč Tomáš Mertl (Hr. Králové), 2 min. za Podražení
Mertl fauloval Skuhravého a půjde si odpočinout na dvě minuty na trestnou lavici.

20:23

Hosté hned po pár vteřinách vyhazují přes všechny čáry.

20:56

Hübl měl na holi stoprocentní šanci, ale u levé tyče nedokázal zvednout neposedný puk nad Kacetlův beton.

21:59

Červený ujel s Květoněm na jediného obránce a prvně jmenovaný trefil tyčku Francouzovy branky.

22:08

Vyloučen hráč Jiří Gula (Litvínov), 2 min. za Hákování

23:01

Teč Ptáčkovy střely teď nadělala domácímu brankáři velké problémy.

23:58

Francouz koncem lapačky vyrazil Pospíšilovu střelu těsně nad břevno.

24:53

Icing hostů.

25:12

Závar před Kacetlem a bude následovat video!

25:12

Rozhodčí rozpažují, puk nepřekročil brankovou čáru!

25:37

Jánský nabil Lukešovi na střelu a domácí odchovanec těsně míjí levou tyč.

25:52

Martin Pláněk (Hr. Králové) vstřelil branku (2. gól v sezóně). Stav zápasu Litvínov - Hr. Králové 1:2
Obránce Planěk, jenž od hrazení propálil vše co mu stálo v cestě a mířil přesně pod horní tyč.. Před Francouzem hlídkující Šimánek nakonec kotouč nezasáhl

26:11

Marha opouští ledovou plochu jen za pomoci spoluhráčů.

26:22

Černý přejel modrou a bez váhání pálil na Kacetla.

26:28

Vyloučen hráč Jakub Černý (Litvínov), 2+2 min. za Hrubost

26:28

Vyloučen hráč Tomáš Harant (Hr. Králové), 2+2 min. za Hrubost

28:34

Martynek prověřil Kacetla střelou od pravého mantinelu. Tempo hry v posledních minutách poněkud opadlo.

29:56

Hromadná bitka na ledě!

29:56

V pěstním souboji 1 na 1 položil Jank Pavlíka na lopatky, ale na ledě se pošťuchovalo hned několik dvojiček. Vše vyvolal atak na brankáře Francouze, který při signalizované výhodě putoval na střídačku!

29:56

Oba kapitáni povoláni k hlavnímu sudímu, vyloučených na obou stranách bude opravdu hodně.

30:28

Série vyloučení pokračuje..Hraje se 4 na 4.

31:03

Chaloupka prověřil Kacetla střelou od modré.

31:44

Jurčík vybídla Majdana ke srovnání skóre. Kacetl znovu bezchybný...Majdan byl ale faulován Ptáčkem.

31:44

32:00

Hübl pálil z pravého kruhu pouze do připraveného Kacetla. Červený zpět na ledě.

32:18

Icing Hradce.

32:33

Druhé dějství se i díky velké sérii vyloučení ohromně táhne.

32:33

33:01

Černý od mantinelu znovu zkoušel pozornost Kacetla, ten zatím chytá výborný zápas.

33:44

Domácí kombinují ve svém útočném pásmu. Bohužel pro domácí fanoušky bez gólového efektu. Ptáček je zpět na ledě.

34:31

Vyloučen hráč Tomáš Pospíšil (Hr. Králové), 2 min. za Zdržování hry
Další vyloučení v druhé třetině. Podaří se domácím vyrovnat?

35:14

Matěj Stříteský (Litvínov) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Viktor Hübl a Jakub Černý. Stav zápasu Litvínov - Hr. Králové 2:2
A daří se jim to! Střítezský svoji střelou od modré propálil vše, co mu stálo v cestě a trestá nedisciplinovanost hostí.

36:21

Martynek vybídl Hanzla k další brance "Chemiků", ale mladý útočník Litvínova nedokázal nasměrovat puk mezi tři tyče.

36:29

Vyloučen hráč Martin Pláněk (Hr. Králové), 2 min. za Držení hole

36:29

Vyloučen hráč Václav Skuhravý (Litvínov), 2 min. za Hrubost

37:23

Vyloučen hráč Ondřej Jurčík (Litvínov), 2 min. za Podražení
Máme tu další vyloučení. Rozhodčí ze zápasu dělají jak se říká lidově "bramboračku".

37:55

Trávníček vyváží puk.

38:29

Hosté v plném počtu.

38:55

Dej sám před Francouzem mohl poslat hosty opět do vedení, ale ve velké šanci míjí branku litvínovské Vervy.

39:24

Jurčík zpátky na ledě.

40:00

Druhá třetina se hrála téměř jednu celou hodinu. Obrovské množství vyloučených hráčů na obou stranách ubírá hokejovou krásu na severu Čech. Uvidíme, jestli boj na ledě bude pokračovat i ve třetím dějství a nebo se hráči začnou soustředit na boj a důležité body.

40:34

Puk se dostal mimo hokejovou plochu, a tak rozhodčí přerušuje hru.

41:10

Francouz raději uklidňuje situaci po nahození obránce Plaňka.

41:29

Icing hostujícího celku.

42:24

První řada domácích se teď postarala o větší vzruch před Kacetlem. Hübl a po něm ani Jánský však hostujícího brankáře nepřekonali.

44:33

Domácí jsou v začátku třetího dějství jednoznačně aktivnější. Piroš vybídl ke skórování Skuhravého, ten minul.

45:17

Majdan dostal puk do jízdy a tvrdou střelou trefil pouze boční síť. Půlka stadionu už slavila vedoucí branku domácího celku...

46:47

Gula dohrál Červeného, ten se po něm ihned ohnal hokejkou. Rozhodčí okamžitě zasáhli, aby se nestrhla další mela.

47:31

Domácí obrana teď zaspala, a Mertl se tak ocitl ve výborné šanci. Francouz teď svůj tým opět podržel.

48:49

Hübl se dostal obranu hostí, ale na poslední chvíli mu šanci překazil dojíždějící Ptáček.

49:56

Hosté pouze vyhazují puky až k Francouzovi.

50:31

František Lukeš si teď na výbornou splnil defenzivní úkoly, když na poslední chvíli zablokoval přihrávku na Mikuše, jenž by jinak jel sám na Francouze.

52:18

Domácí se dál tlačí do zakončení, ale Kacetl drží šance svého týmu na zisk bodů z dnešního utkání.

53:09

Jánský v další dobré pozici trefil pouze boční síť hostující konstrukce.

54:17

56:01

Velká šance hostů. Mertl se po individuální akci dostal až před Francouze, ale v klíčový moment mu puk sjel z hole a pořádně ani nevystřelil.

56:57

Ofsajd domácích, ty jako by v posledních minutách nevěděli, jak překonat obranný val východočechů.

58:00

Poslední dvě minuty třetího dějství.

59:10

Hosté dobře brání vyrovnaný stav.

59:31

Hübl pálil na Kacetla, ten helmou přizvedl puk do ochranné sítě.

59:40

Matěj Stříteský (Litvínov) vstřelil branku (3. gól v sezóně), asistence Viktor Hübl. Stav zápasu Litvínov - Hr. Králové 3:2
Po vyhraném buly od Hübla se puk dostal k odchovanci vsetínského hokeje a ten střelou od modré dává druhou branku utkání a zřejmě rozhoduje jeho výsledku. Stařičký stadion v Litvínově se otřásá v základech.

14. února 2024 17:30Litvínov-Hr. Králové 5:6P
28. prosince 2023 18:00Hr. Králové-Litvínov 1:5
5. listopadu 2023 15:30Litvínov-Hr. Králové 0:2
27. září 2023 18:00Hr. Králové-Litvínov 2:3N
15. února 2023 18:00Hr. Králové-Litvínov 3:0
30. prosince 2022 17:30Litvínov-Hr. Králové 2:3P
18. listopadu 2022 18:00Hr. Králové-Litvínov 3:0
2. října 2022 17:20Litvínov-Hr. Králové 3:2