Vítáme vás u podrobné on-line reportáže utkání 31. kola mezi pražskou Spartou a hosty z Hradce Králové.

0:31

Obrovská šance Sparty hned v první minutě. Buchtele dostal přihrávku mezi kruhy a tváří tvář Kacetlovi svoji střelou neuspěl.

1:20

Petr Kumstát (Sparta) vstřelil branku (9. gól v sezóně), asistence Marek Hrbas. Stav zápasu Sparta - Hr. Králové 1:0
Domácí se rychle dostávají do vedení. Obránce Hrbas bekhendem posunul na Kumstáta, který z oblasti levého kruhu trefuje tvrdou střelou přesně k tyči Kacetlovy branky.

Kopta

Rozhodčí: Polák (CZE), Svoboda (CZE) - Lhotský (CZE), Svoboda (CZE)
Počet diváků: 10 087

2:20

Icing hostů.

2:49

Hosté jsou v úvodních minutách v těžké defenzívě. Další zakázané uvolnění hráčům v černočervených dresech.

4:32

Uběhlo 4 a půl minuty a Pöpperle si připisuje svůj první zákrok v utkání, když musel čelit tvrdé střele obránce Plaňka.

6:21

Pöpperle teď nebyl příliš jistý při nahození jednoho z hradeckých útočníků. Nakonec si se skákajícím pukem poradil.

7:35

Sabolič z podobné místa jako v druhé minutě Kumstát prověřil Kacetlovu pozornost. Tentokrát si hradecký brankář se střelou poradil.

9:00

Červený ihned po vyhraném buly byl v dobré pozici. Na nic nečekal a střelou zápěstím prověřil sparťanského brankáře, ten se však překvapit nenechal.

10:39

Hradečtí se teď na několik desítek vteřin usadili v obranném pásmu Sparty, ale krom tvrdé střely Čápa z toho víc vytěžit nedokázali.

11:57

Vyloučen hráč Bohumil Jank (Hr. Králové), 2 min. za Napadení
Přibyl se v útočném pásmu srazil s Jankem a rozhodčí posoudili střet jako faul hradeckého obránce.

12:47

Mikuš v obrovské šanci zcela sám před prázdnou brankou v záklonu míjí.

13:48

Další jasná gólovka sparťanů! Netík si položil Kacetla, ale z úhlu už nedokázal dopravit puk do odkryté hradecké branky.

14:53

Ofsajd zastavuje samostatný únik obránce Dietze. Velká škoda pro hostující tým.

15:22

Červený bekhendem z mezikruží těsně míjí. Hosté se v posledních minutách hodně zlepšili.

15:36

Vyloučen hráč Juraj Mikuš (Sparta), 2 min. za Držení protihráče

16:47

Obránce Čáp mezi kruhy zcela sám. Sabolič však jeho pokus dokázal na poslední chvíli zablokovat do ochranné sítě.

17:00

Svrček vyhazuje přes všechny čáry.

18:38

Čajkovský zabojoval o puk, dostal se do úniku, ale jeho tvrdá střela nenadělala Kacetlovi příliš problémů.

20:15

Ofsajd zastavuje akci domácích.

21:18

Sabolič se proháčkoval do útočného pásma a střelou bekhendem prověřil Kacetlovu pozornost.

22:13

Kundrna naskončil ze střídačky a ihned pálil směr na Kacetla. Hradecký brankář si lapačkou s jeho pokusem poradil.

23:36

Dragoun se teď po trochu krkolomné kombinaci dostal do obrovské šance na navýšení vedení. Z dvou metrů však trefuje skvěle se přesunutého Kacetla.

24:22

Kacetl dál čaruje! Opět rychlým přesunem tentokrát k pravé tyči chytá jasnou tutovku mladého Procházky.

26:19

Plaňkova střela končí na vyrážečce sparťanského brankáře.

27:39

Tlak Hradce končí zakázaným uvolněním unavených sparťanů.

29:24

Vyloučen hráč Brian Ihnačák (Hr. Králové), 2 min. za Vysoká hůl
Druhá početní výhoda Sparty v utkání.

30:02

Hosté vyhazují přes všechny čáry.

31:02

Kacetl znovu podržel svůj tým! Tři nebezpečné střely letěly na hradeckého brankáře v krátkém sledu, ten si se všemi skvěle poradil.

32:14

Klimek po objetí branky našel zcela volného Čajkovského, který z jasné pozice těsně míjí.

32:52

Šance střídá šanci! Kudrna jel zcela sám na sparťanského brankáře. Pöpperle si však s bekhednovým pokusem hostujícího veterána poradil.

34:30

Vyloučen hráč David Švagrovský (Hr. Králové), 2 min. za Podražení

34:49

Čáp odpaluje puk přes všechny čáry.

35:10

Pech to zkoušel stříleným pokusem a puk proletěl těsně vedle pravé tyče. Kacetl se jen ohlédl.

36:04

Jan Buchtele (Sparta) vstřelil branku (8. gól v sezóně), asistence Daniel Přibyl a Miroslav Forman. Stav zápasu Sparta - Hr. Králové 2:0
Ukázková kombinace první řady Sparty. Přibyl krásně posunul puk na Buchteleho, který z mezikruží zamířil naprosto přesně. Kacetl byl bez šance.

37:09

Lukáš Klimek (Sparta) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Curtis Hamilton a Robert Sabolič. Stav zápasu Sparta - Hr. Králové 3:0
Hamilton posunul puk na Klimka, který měl dostatek času trefit zcela odkrytou branku Hradce.

37:25

Robert Sabolič (Sparta) vstřelil branku (11. gól v sezóně), asistence Lukáš Klimek a Curtis Hamilton. Stav zápasu Sparta - Hr. Králové 4:0
Dvouminutovka hrůzy pro hosty pokračuje. Sabolič nikým nehlídaný ujel zcela sám na Kacetla a střelou k tyči vyhnal Kacetla ven z branky.

37:25

Svoboda střídá v brance Hradce Kacetla.

38:00

Tohle si určitě zaslouží zmínku. Fanoušci hostů totiž dál ženou i přes velmi nepříznivý vývoj svůj tým dopředu a hlavně oni tvoří dnes atmosféru v pražské O2 aréně.

39:14

Vyloučen hráč Rastislav Dej (Hr. Králové), 2 min. za Podražení

39:39

Miroslav Forman (Sparta) vstřelil branku (3. gól v sezóně), asistence Daniel Přibyl a Adam Polášek. Stav zápasu Sparta - Hr. Králové 5:0
Sparta je teď v neuvěřitelném laufu. Sparťanský bojovník Forman posílá po páté puk do branky hostů. Ti by na posledních pět minut nejraději ihned zapomněli.

40:43

Bednář v dobré pozici netrefil puk ideálně a sparťanský brankář s jeho střelou neměl příliš problémů.

42:53

Švrček projel nikým neatakovaný útočným pásmem, za modrou se s ničím nerozmýšlel a tvrdě vypálil na Svobodu.

43:58

Vyloučen hráč Daniel Přibyl (Sparta), 2 min. za Hákování
v následující výhodě zastavuje Kudrnu v akci předčasný hvizd rozhodčího.

44:34

Kotel hostů čítající kolem několik stovek fanoušků dál žene svůj tým alespoň za jedním gólovým zápisem.

45:29

Dnes to zřejmě opravdu není den hradeckého týmu. Kudrnovi před prázdnou brankou přeskočil puk hokejku.

46:00

Přibyl zpět na ledě.

46:34

Vyloučen hráč Michal Dragoun (Sparta), 2 min. za Nedovolené bránění
Další přesilová hra pro Kýhosovi svěřence.

47:49

Sparťanský brankář teď dobře vyrazil nebezpečnou střelu jednoho z beků hostů.

48:25

Jaroslav Kudrna (Hr. Králové) vstřelil branku (10. gól v sezóně), asistence Jiří Šimánek a Brian Ihnačák. Stav zápasu Sparta - Hr. Králové 5:1
Hosté se dočkávají kontaktní branky. Šimánek nastřelil puk na branku a jeho pokus těsně před sparťanským brankářem chytře tečoval hostující útočník.

50:22

Pöpperle raději ukryl v lapačce Vašíčkovo nebezpečného nahození ze středního pásma.

52:35

Netík po delší době zahrozil před hradeckou brankou. Jeho střela z pravé strany však hradeckému brankáři příliš problému nenadělala.

53:20

Hosté teď tvrdě doráželi na sparťanském brankovišti. Pöpperle odolal.

54:04

Vyloučen hráč Curtis Hamilton (Sparta), 2 min. za Sekání

55:09

Sparťané se zatím bez větších problémů brání.

55:32

René Vydarený (Hr. Králové) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Antonín Honejsek a Rastislav Dej. Stav zápasu Sparta - Hr. Králové 5:2
Hosté proměňují další přesilovou hru. Honejsek posunul na urostlého beka hostů, který tvrdou střelou nachytal sparťanského brankáře.

57:00

Dnešní utkání sleduje 10 087 diváků. Nutno poznamenat, že několik tisíc z nich fandí hostujícímu týmu.