Vyloučen hráč Pavel Mrňa (Jihlava), 2 min. za Nedovolené bránění

2:34

Vyloučen hráč Rostislav Marosz (K. Vary), 2 min. za Podražení

5:39

Jakub Svoboda (K. Vary) vstřelil branku (16. gól v sezóně), asistence Tomáš Rachůnek . Stav zápasu Jihlava - K. Vary 0:1
V dosud spíše opatrném utkání se jako první vedení ujímají hosté. Ti potrestali hned první chybu v defenzivní hře Dukly, když se prosadil před brankou zcela osamocenž Jakub Svoboda.

T. Rohan

Rozhodčí: Hodek (CZE), Pešina (CZE) - Lhotský (CZE), Svoboda (CZE)
Počet diváků: 1 654

6:34

Josef Skořepa (Jihlava) vstřelil branku (3. gól v sezóně), asistence Michal Důras. Stav zápasu Jihlava - K. Vary 1:1
Vedení hostů nevydrželo ani minutu. Pohotovou dorážkou střely Michala Důrase se prosadil domácí střelec Josef Skořepa.

8:43

Útočnou akci hostů zastavilo posunutí jihlavské branky. Na led tak musí údržbáři, kteří klec Jakuba Škarka usazují zpět na své místo. Vzhazovat se bude v útočném pásmu Energie.

9:10

Domácí gólman Jakub Škarek vytáhnul pohotový zákrok po střele Michala Gulašiho. Hra je poté přerušena pro útočícího hráče v brankovišti.

11:00

Zákrok na Marka Melenovského u mantinelu zaváněl vyloučením, sudí však Gočíkovi trest prominuli.

11:45

Jergl dobře vyzkoušel pozornost Závorky střelou bekendem z mezikruží, hostující gólman však byl na místě.

12:27

Grebenjuk si na modré počkal na přihrávku Prokše, vystřelil, ovšem s jeho střelou si hostující gólman poradil. Vzápětí následuje druhá komerční přestávka.

12:49

Petr Koblasa (K. Vary) vstřelil branku (5. gól v sezóně), asistence Jaroslav Kůs. Stav zápasu Jihlava - K. Vary 1:2
Tak tenhle gól si domácí brankář Škarek bude dlouho vyčítat. Jeho rozehrávku po mantinelu zachytlil hostující forvard Kůs, který našel před opuštěnou brankou svého spoluhráče Koblasu, kterému stačilo pouze nastavit hůl.

13:33

Vyloučen hráč Vlastimil Bilčík (Jihlava), 2 min. za Podražení

14:18

U mantinelu zůstal ležet Jaroslav Kůs. Sudí přerušili hru, kapitán Energie Radim Bičánek s nimi zkoušel diskutovat, ovšem marně. Dál se bude hrát pět na pět.

18:40

Strkanice u mantinelu za hostující brankou. Ze strany Dukly byl nejaktivnější bývalý hráč Energie Marek Melenovský, ze strany hostů Martin Rohan. Později se připojili další hráči. Dva z nich půjdou na trestnou lavici.

18:40

Vyloučen hráč Ondřej Malec (Jihlava), 2 min. za Hrubost

18:40

Vyloučen hráč Vladimír Sičák (K. Vary), 2 min. za Hrubost

20:00

Hokejisté Karlových Varů, kteří pro jistotu záchrany v extralize dnes potřebují dva body, po úvodní dvacetiminutovce vedou 2:1. Na brzký gól Svobody z 6. minuty sice o 55 vteřin později odpověděl Skořepa,ve 13. minutě však chybu mladého gólmana Škarka potrestal Koblasa.

23:02

Václav Skuhravý (K. Vary) vstřelil branku (5. gól v sezóně), asistence Michal Vachovec. Stav zápasu Jihlava - K. Vary 1:3
Tak tohle byl pro hostující Energii opět snadný gól. Vachovcem ypálený puk zamířil do mantinelu za Škarkovou brankou, od něj se podrazil před překvapeného jihlavského gólmana a Václav Skuhrabý neměl problém zvýšit na 3:1.

23:52

Rostislav Marosz (K. Vary) vstřelil branku (12. gól v sezóně), asistence Tomáš Rachůnek . Stav zápasu Jihlava - K. Vary 1:4
Padesát vteřin, které možná zachránily Karlovy Vary v nejvyšší soutěži. Velice rychle po třetím gólu přidávají hosté čtvrtý zásah. Ranou zmezikruží se prosadil Marosz.

25:31

Vyloučen hráč Jan Kolář (Jihlava), 2 min. za Nedovolené bránění

29:07

Přesto, že je Dukla evidentně otřesená a její akce nyní končí zakázanými uvolněními, fanoušci na prořídlém stadionu si poslední letošní domácí zápas užívají. Jako by chtěli jihlavskému týmu poděkovat za celou sezonu.

29:18

Vyloučen hráč Ondřej Malec (Jihlava), 2 min. za Hákování

29:28

Co nešlo ve hře pěti proti pěti zkouší Dukla v oslabení. Z mezikruží dobře vypálil Skořepa, Závorka však střelu lapil.

29:40

Rudolf Huna (K. Vary) vstřelil branku (13. gól v sezóně), asistence Rostislav Marosz a Michal Gulaši. Stav zápasu Jihlava - K. Vary 1:5
Zdá se, že je definitivně rozhodnuto. Po přihrávce zpoza branky se prosazuje Huna.

29:40

Pro šestnáctiletého brankáře Škarka končí zápas předčasně. Po pátém gólu odjíždí na střídačku. Na jeho místo nastupuje devětatřicetiletý Lukáš Sáblík.Střídání brankářů domácích. Z branky odešel Jakub Škarek, nahradil ho Lukáš Sáblík

32:30

Vyloučen hráč Marek Melenovský (Jihlava), 2 min. za Podražení

34:03

Za hokejisty Karlových Varů přicestovalo sedm fanoušků, kteří vytvořili minikolík. Zatím mohou být zcela spokojeni.

35:27

Vyloučen hráč Martin Rohan (K. Vary), 2 min. za Sekání

40:00

Přesto, že do konce zápasu zbývá ještě dvacet minut, dovolím si tvrdit, že o vítězi už nikdo nepochybuje. Dva góly během 24. minuty - kdy se nejprve trefil Skuhravý a potom Huna - srazily šance Dukly na minimum. A vše potrhl pátý gól Huny ve 30. minuty.

40:27

Fanoušci Dukly na začátku třetí třetiny spustili pokřik: My chceme halu! Jde o reakci na to, že jihlavští zastupitelé oddalují schválení rekonstrukce Horáckého zimního stadionu.

41:26

Vyloučen hráč Filip Seman (Jihlava), 2 min. za Podražení

41:51

Jakub Svoboda (K. Vary) vstřelil branku (17. gól v sezóně), asistence Jaroslav Kůs a Václav Skuhravý. Stav zápasu Jihlava - K. Vary 1:6
Energie využívá přesilovou hru a zvyšuje na 6:1.

43:08

Vyloučen hráč Sebastian Gorčík (K. Vary), 2 min. za Nedovolené bránění

43:10

Vyloučen hráč Václav Skuhravý (K. Vary), 2+2 min. za Vysoká hůl

43:57

Tomáš Kaláb (Jihlava) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Richard Diviš a Michal Důras. Stav zápasu Jihlava - K. Vary 2:6
Dukla přesilovku pěti proti třem využívá po 47 vteřinách.

45:11

Dukla pokračuje v klasické přesilovce a snaží se o další korekci skóre. Parádní střelou se prezentoval obránce Grebenjuk.

49:26

Vyloučen hráč Michal Vachovec (K. Vary), 2 min. za Krosček

50:14

Po nájezdu Koblasy a zásahu Sáblíka končí puk na horní síťce jihlavské branky. Bude se vhazovat v obranném pásmu Dukly.

51:34

A znovu je v permanenci Sáblík. Ten nejprve zneškodnil pokus Koblasy, následná střela Dvořáka zpoza modré zamířila mimo branku.

52:42

Zápasové tempo už připomíná spíše přípravný zápas, než boj baráže o extraligu.

53:30

Důras s Jeglem ujeli do situace dva na dva, Důras pálil těsně vedle levé tyčky.

55:00

Kotel domácích fanoušků postupně vyvolává všechny hráče, kteří v letošní sezoně za Duklu nastoupili. Je to poděkování za úspěch, kterým účast Jihlavy v baráži o extraligu rozhodně je.

56:20

Dnešnímu utkání přihlíží 1654 diváků. Nejnižší divácká návštěva v letošní prolínací soutěži na domácím utkání Dukly. Baráž v Jihlavě netáhla - i kvůli vstupnému 200 korun na jedno utkání.

57:27

Do šance se probíjel domácí útočník Diviš, puk však poslal příliš vysoko a ten skončil nad Závorkovou brankou.

22. dubna 2018 16:00Jihlava-K. Vary 3:2
13. dubna 2018 17:30K. Vary-Jihlava 5:4N
8. dubna 2018 16:00Jihlava-K. Vary 1:2
30. března 2018 17:30K. Vary-Jihlava 3:2P
21. dubna 2017 17:30Jihlava-K. Vary 2:3P
11. dubna 2017 17:30K. Vary-Jihlava 3:0
7. dubna 2017 17:30Jihlava-K. Vary 3:2N
28. března 2017 18:00K. Vary-Jihlava 3:4