Vítejte u sledování dalšího kola play out hokejové extraligy, dnes se utkají Chomutov a Mladá Boleslav.

2:00

Až po dvou minutách došlo na první zákrok brankáře Růžičky z Mladé Boleslavi.

3:00

Útočné snažení Mladé Boleslavi zastavuje icing.

19 Volf

Rozhodčí: Bejček (CZE), Pražák (CZE) - Jindra (CZE), Gerát (CZE)
Počet diváků: 2 913

3:14

Vyloučen hráč Jan Hanzlík (Ml. Boleslav), 2 min. za Hákování

4:06

Lukáš Pabiška (Ml. Boleslav) vstřelil branku (5. gól v play-out), asistence Tomáš Urban T. a Vladimír Eminger. Stav zápasu Chomutov - Ml. Boleslav 0:1
V oslabení ujel Lukáš Pabiška. Vše začalo "jesličkami", které uštědřil chomutovskému obránci, a skončilo přesnou střelou z levé strany.

5:55

Chomutovská akce skončila na modré čáře, Boleslav zatím dobře brání.

8:00

Na puk si po dlouhé době sáhl chomutovský brankář Lukeš. Dalekou střelu chytil a ihned rozehrál.

10:00

Hokej to pohledný opravdu není. Ani jeden tým nebruslí naplno, čímž se jen umocňuje nedostatek šancí.

10:49

Oscar Flynn (Ml. Boleslav) vstřelil branku (1. gól v play-out), asistence Jiří Kurka a Jakub Klepiš. Stav zápasu Chomutov - Ml. Boleslav 0:2
Málo práce, ale už druhý gól. Brankář Lukeš vyrazil střelu pouze k Flynnovi. Tomu stačilo doklepnout puk do brány a Boleslav vede 2:0

11:30

Růžička podržel střelu, Chomutov následně vyhrál vhazování a na chvíli se usazuje v útočném pásmu.

13:22

Lukáš Volf (Ml. Boleslav) vstřelil branku (1. gól v play-out), asistence Ondřej Najman. Stav zápasu Chomutov - Ml. Boleslav 0:3
Lukáš Volf zkusil střelu z nulového úhlu, Lukeš si střelu nepohlídal, a tak propadla za jeho záda.

14:38

Růžička zachránil nepřehlednou situaci před vlastní brankou. Nahození Poletína zmizelo mimo oči všech, Růžička měl puk pod sebou.

18:00

Chomutov si nyní vypracoval tlak, Mladá Boleslav tahá nohy. Je otázka, zda Chomutov dokáže šanci využít.

19:23

Michal Poletín (Chomutov) vstřelil branku (10. gól v play-out), asistence Ivan Huml a Lukáš Vantuch. Stav zápasu Chomutov - Ml. Boleslav 1:3
Tak Chomutov tlak nakonec využívá! Lauko poslal z rohu nahrávku na úplně volného Poletína. en měl před brankou dost času zamířit a trefit prázdný prostor.

19:50

Vyloučen hráč Jakub Trefný (Chomutov), 2 min. za Držení protihráče

21:10

Boleslav začala třetinu ještě v početní výhodě, ale Chomutov situaci zvládl a ubránil.

23:30

Růžička po střele nevěděl, kde je puk, měl ho zaseknutý pod betonem. Chomutov zatím marně dobývá branku pro druhý gól.

25:56

Boleslavští zavezli puk a drží útočné pásmo, Chomutov ale dobře přistupuje a nedovoluje soupeři odlepit se od mantinelu.

26:40

Dlapa skončil na ledě, hra se přerušuje.

26:40

Vyloučen hráč Stanislav Dietz (Chomutov), 2 min. za Držení protihráče

27:30

Chomutov se ve vlastním oslabení dostal k ohrožení soupeřovy brány. Vhazování v obranném pásmu Boleslavi.

29:40

Výborný zákrok betonem nového chomutovského brankáře Tadeáše Dvořáka.

30:50

Chomutovští obránci párkrát zkusili pozornost Růžičky, ten je ubezpečil, že nespí.

32:12

Vyloučen hráč Ondřej Dlapa (Ml. Boleslav), 2 min. za Nesportovní chování

33:30

Růžička vytasil zákrok lapačkou "na efekt".

34:20

Koblasa zkusil kličkovat až k bráně, tam ho opět zastavuje Růžička.

36:40

Jakub Lauko zachytil odražený puk a vypálil nebezpečně, ale těsně mimo.

38:00

Chomutov je poslední minuty mnohem aktivnější, chce si vlít naději na otočení zápasu.

39:41

Jakub Orsava (Ml. Boleslav) vstřelil branku (20. gól v play-out). Stav zápasu Chomutov - Ml. Boleslav 1:4
Gól z čistajasna. Chomutov ve druhé půli druhé třetiny Mladou Boleslav výrazně přehrával, ale pak ujel Jakub Orsava a kličkou do backhandu navyšuje náskok.

40:40

Chomutov ve velké šanci! Růžička drží i při dorážce.

41:48

Vyloučen hráč Michal Poletín (Chomutov), 2 min. za Nedovolené bránění

42:34

Vyloučen hráč Dominik Pacovský (Ml. Boleslav), 2 min. za Nedovolené bránění

42:59

Ronald Knot (Chomutov) vstřelil branku (3. gól v play-out), asistence Petr Koblasa. Stav zápasu Chomutov - Ml. Boleslav 2:4
Zpoza brány našel Koblasa volného Knota. Knot vypálil tvrdě a proti střele nikdo nezasáhl.

44:10

Jakub Klepiš (Ml. Boleslav) vstřelil branku (16. gól v play-out), asistence Tomáš Urban T.. Stav zápasu Chomutov - Ml. Boleslav 2:5
Opět v oslabení. Jakub Klepiš při akci dva na jednoho vyslal rychlou, tvrdou a přesnou střelu. Dvořák sice do zákroku šel, ale proti střele byl bez šance.

47:40

Zápas teď střídají nepřesnosti a chyby.

48:00

Menší potyčka po ošklivém zákroku Flemminga na mladoboleslavského Pabišku.

47:58

Vyloučen hráč Brett Flemming (Chomutov), 5 min. za Faul kolenem

47:58

Vyloučen hráč Brett Flemming (Chomutov), OT 10 min. za Faul kolenem

51:00

Mladá Boleslav dlouhou pětiminutovou přesilovou hru zatím kazí. Vede o tři góly, takže ji to mrzet nemusí, ale trochu marní šance na vylepšení skóre.

54:00

Chomutov operoval za bránou Boleslavi, vymýšlel, jak ohrozit bránu Růžičky.

58:00

Zápas se už pouze dohrává. Oba týmy ví, jak výsledek skončí. Výhrou Mladé Boleslavi. I díky zákrokům gólmana Růžičky.